Stariji od 50? Pisanje metafora olakšava dogovaran

poruka: 8
|
čitano: 3.361
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stariji od 50? Pisanje metafora olakšava dogovaran".
16 godina
offline
Stariji od 50? Pisanje metafora olakšava dogovaran

!

 
14 0 hvala 0
Stariji od 50? Pisanje metafora olakšava dogovaran

 

Iskreno pitanje, zar postoji "tinder život" za (nas) koji smo debelo prošli 30-u? Mislio sam da je on u velikoj većini napravljen za klinčadiju.

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Stariji od 50? Pisanje metafora olakšava dogovaran

Čitam članak i kao da sam istu poruku već negdje čuo...

Ona voli metafore, kad se riječi fino slože,

Kompozicije što voze kroz pejzaže, proze,
Fraze što teku, i k'o potočić žubore,
[...]
Možda još večeras upozna mog,
Mog Veseljka,
[...]

 

 

 
12 0 hvala 1
10 godina
offline
Stariji od 50? Pisanje metafora olakšava dogovaran

 

Kaj nemrete nekoga upoznati na tekmi, u izlasku, na kvartu, na poslu, na treningu, knjižnici, itd...Zakaj on-line upoznavanje?

Ovo istraživanje je točno. Bitna je komunikacija, samo eto to je dio cijelog procesa upoznavanja.

 

Manite se tehnologije, rela life je puno bolji i sadržajniji.

 

 

dzg
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Stariji od 50? Pisanje metafora olakšava dogov
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Iskreno pitanje, zar postoji "tinder život" za (nas) koji smo debelo prošli 30-u? Mislio sam da je on u velikoj većini napravljen za klinčadiju.

 

 

 

 Današnja klinčadija žive kod roditelja do 35g života, u prosijeku.

12 godina
offline
Re: Stariji od 50? Pisanje metafora olakšava dogov
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Iskreno pitanje, zar postoji "tinder život" za (nas) koji smo debelo prošli 30-u? Mislio sam da je on u velikoj većini napravljen za klinčadiju.

 

 

 

 Pa postoji, al sve je to bzvz po meni, ja sam pred par godina nakon 12 godisnje veze (moje prve prave u zivotu) ostavljen, malo sam se aktivirao na Tinderu, bio na par dejtova, al sve je to nekako umjetno. Nikad nisam bio nesto inicijativan, pa sam i u tom dosta onako rezerviran, sramezljiv, ne znam kak da kazem.

 

Nikad se u nekakvim socijalnim situacijama nisam snalazio bas, ama bas svaka zena s kojom sam bio prije ove, pa i ona, su napravile prvi korak, tak da mi je to sad, za godinu dana+ ce doc i 40a lagano, sve prestrasno i preanksiozno i zapravo se ne snalazim uopce.

 

A nije da ne izlazim i da sam asocijalan, imam 4 nekakva drustva s kojima sam na kraju rastrgan jer moram balansirat gdje cu i sta cu. 

 

S druge strane evo frendica je vec 5-6 godina u vezi s likom kojeg je tako upoznala, imaju dijete, sve super stima. Druga frendica isto vec godinu dana u vezi, mozda i vise. Tak da mislim da je to sve jako individualno, ovisi kako naletis. Ja sam se recimo za ovu drugu jako zacudio da je uopce bila na Tinderu.

16 godina
offline
Re: Stariji od 50? Pisanje metafora olakšava dogov
F10EXX kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Iskreno pitanje, zar postoji "tinder život" za (nas) koji smo debelo prošli 30-u? Mislio sam da je on u velikoj većini napravljen za klinčadiju.

 

 

 

 Pa postoji, al sve je to bzvz po meni, ja sam pred par godina nakon 12 godisnje veze (moje prve prave u zivotu) ostavljen, malo sam se aktivirao na Tinderu, bio na par dejtova, al sve je to nekako umjetno. Nikad nisam bio nesto inicijativan, pa sam i u tom dosta onako rezerviran, sramezljiv, ne znam kak da kazem.

 

Nikad se u nekakvim socijalnim situacijama nisam snalazio bas, ama bas svaka zena s kojom sam bio prije ove, pa i ona, su napravile prvi korak, tak da mi je to sad, za godinu dana+ ce doc i 40a lagano, sve prestrasno i preanksiozno i zapravo se ne snalazim uopce.

 

A nije da ne izlazim i da sam asocijalan, imam 4 nekakva drustva s kojima sam na kraju rastrgan jer moram balansirat gdje cu i sta cu. 

 

S druge strane evo frendica je vec 5-6 godina u vezi s likom kojeg je tako upoznala, imaju dijete, sve super stima. Druga frendica isto vec godinu dana u vezi, mozda i vise. Tak da mislim da je to sve jako individualno, ovisi kako naletis. Ja sam se recimo za ovu drugu jako zacudio da je uopce bila na Tinderu.

prica 1. nekidan mi frendica koje nelose izgleda, kaze da je prekinula s likom s kojim je bila 13 god. Pitam ju, kak, zast? A ona ce, znas dojadilo mi biti musko u vezi, jbt zelim se osjecati ispunjeno kao zena. 

 

prica 2. mala je avion, jako voli gejmat, uoznaje lika online, odlicno se slazu nadopunjuju, sad zive i sve rade zajedno..

 

prica 3. on je presao 50, bilda, jak je kao bik, radi u uredu, (podaci poznati redakciji) ima visak energije i dobar profil na Tinderu, j.b. kao Hektor, upoznaje ukrajinku, odlicno se slazu, danas zive zajedno sa hrpom djece..

 

nisam strucan ali Mozda da vidis jel ima kakav tecaj za muskozenske odnose..

6 godina
offline
Re: Stariji od 50? Pisanje metafora olakšava dogov
PzKpfw kaže...

 

Kaj nemrete nekoga upoznati na tekmi, u izlasku, na kvartu, na poslu, na treningu, knjižnici, itd...Zakaj on-line upoznavanje?

Ovo istraživanje je točno. Bitna je komunikacija, samo eto to je dio cijelog procesa upoznavanja.

 

Manite se tehnologije, rela life je puno bolji i sadržajniji.

 

 

 Uz posao, zenu, djecu i prijatelje, nema se vremena za upoznavanje vani, zato je tu tehnologija 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice