Na Stanfordu unaprijedili zaštitne maske za lice i

poruka: 7
|
čitano: 2.798
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Na Stanfordu unaprijedili zaštitne maske za lice i".
14 godina
offline
Na Stanfordu unaprijedili zaštitne maske za lice i

S koliko je patenata ovaj proizvod pokriven? Mislim da je to ključna stavka hoću li se obradovati za naše liječnike. 

 

Usputno: stvarno nemam običaj ikoga ispravljati, ali mi ovaj 'okačiti' grebe oči. Glagol 'privezati' puno je neutralniji.  

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Na Stanfordu unaprijedili zaštitne maske za lice i

možda ovakvo što? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Na Stanfordu unaprijedili zaštitne maske za lice i

ako nisu ovakve, đaba su krečili....

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Na Stanfordu unaprijedili zaštitne maske za lice i

Jednostavnije je nositi bocu sa kisikom na leđima, nego agregat koji će pogoniti tu masku protiv prašine

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Na Stanfordu unaprijedili zaštitne maske za li
Jos da rijese, da 5G odasiljaci ne sire korunu. 😀
I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Na Stanfordu unaprijedili zaštitne maske za li

ma da vam budem iskren i ta elefutrika je meni sumnjiva, najbolje zublje i toljage, pa u špilju....

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Na Stanfordu unaprijedili zaštitne maske za lice i

Odavno postoje takve maske gdje imaš uređaj koji je nadopunjuje i stvara nadtlak, tako da je lakše disati i zbog nadtlaka si siguran da virus neće ući.

Samo taj tip maske je i najskuplji naravno, i moraš okačit uređaj na sebe, a s cijevima izgleda zastrašujuće.

Stara stvar, a ovi otkrili toplu vodu. Jedino novo je možda proizvodnja kisika, jer ove koje sam čuo samo filtriraju zrak na drugom mjestu i stvaraju nadtlak.

Traži "positive pressure mask"

Recimo ova ili ova.

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice