Srednjoafrička Republika druga je u svijetu koja z

poruka: 56
|
čitano: 9.639
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Srednjoafrička Republika druga je u svijetu koja z".
15 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
torrente kaže...
Damir22 kaže...
Biti vozac gosp. Bandicu vise i nije toliko popularno zanimanje kako je nekad bilo ;)

 čak na današnji sveti dan graha s kobasicama na maximiru...nedostaje hub-kutlača, sveobuhvatni udjelitelj graha puku svegradskom.

 

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
neaktivan
offline
Srednjoafrička Republika druga je u svijetu koja z

Mileni je kralj...imamo mi sindrom opraštanja grijeha svakom nestašku koji ima stila ..ja mu "prašćam". ;)

 

..sve ostalo je na realizaciji Netflixa..komodno mogu 4 sezone snimit oko Grahomana.  naravski....uslijedit će košmar anti-woker-bullshit pogubljenog krda.

...da skratim...kojim slučajem, da ima Boga... Musk bi se rodio u Posušju.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.5.2022 13:58 (torrente).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
torrente kaže...

...da skratim...kojim slučajem, da ima Boga... Musk bi se rodio u Posušju.

 Pa imamo mi svoga iz Livna?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
neaktivan
offline
Srednjoafrička Republika druga je u svijetu koja z

:)

plodni humus krško-dinarsko-vapnenačke nakupine.

 

ne znam gdje si lokacijski...ali ja sam ti u Dubrovniku cijeli život.

zračne linije 5km od rasadnika.

naravski...gravitacija ih privlači na paru ovdje dolje...tako da su lejm ekipa iz ZG oko herceg-bosna Muskova.

kada uđeš u đir (spiku) sa njima....ma kakav diznilend...ludilo stari,

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko

U Dubrovniku sam živio, radio i nešto sitno jebavao 5 godina.

 

Koliko je Nepalaca i Tajlanđana danas na pragovima kuhinja po Prijekom?

 

I što je danas na između Culta i Mirakula?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
neaktivan
offline
Srednjoafrička Republika druga je u svijetu koja z

prije 20-ak dana...sreo Nepalca.. skroman dečko, metar i žilet.. kaže..

"idem u Katar".  

- pa imaš boravišnu..imaš osobnu..đe je zapelo

- ne mogu više

 

...btw dobro je zagovnalo za nas domaće...evo obara se predsezona 2019.  bio mir dvije godine. blaženi covid.

baš jutros...popizdio na semaforima u Gružu...mravinjak.

 

Prijeko i ekipa su ti na istome...jesi čuo da starta gay bar??  

 

...inače ja sam ti skoro svaki dan na Lokrumu...evo i sada

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2022 2:05 (torrente).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
torrente kaže...

prije 20-ak dana...sreo Nepalca.. skroman dečko, metar i žilet.. kaže..

"idem u Katar".  

- pa imaš boravišnu..imaš osobnu..đe je zapelo

- ne mogu više

 

...btw dobro je zagovnalo za nas domaće...evo obara se predsezona 2019.  bio mir dvije godine. blaženi covid.

baš jutros...popizdio na semaforima u Gružu...mravinjak.

 

Prijeko i ekipa su ti na istome...jesi čuo da starta gay bar??  znaš ovog sa fotke u desnom kutu :))

 

...inače ja sam ti skoro svaki dan na Lokrumu...evo i sada

 

Jutarnji list - Dubrovnik dobiva prvi gay bar: ‘Oni su najbolji potrošači, uzet će se debela lova, svi su dobrodošli‘

 Što se Nepalca tiče, bio mi je smiješan put komentara.

 

Bio je u Cezara radio neki Slavonac kad sam tek stigao, pa su njurgali kako ništa ne valja jer - Slavonija pa je masno.

Pa je u Sezama radio Trebinjac, pa kava nevalja jer - eto.

Pa sam pitao jednog sa Jezuita kako si našao radnike u kuhinji - veli Tajlanđani ni ne izlaze iz nje.

 

Ošli Slavonci, ošli Bosanci, ošli Trebinjci, eto odlaze sad i Nepalci, al Cezar i dalje nevalja kurca. Al radi, jebo koprive.

 

Ovog sa slike znam, pitao me šef jednom - jel znaš ko je ovaj za stolom u kutu :D.

 

Nekoć ..., a danas obiteljski čovjek. :D

 

Uživaj na Lokrumu, nadam se da si ponio svoje pivo :D.

Radi li još Exit?

 

 

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
neaktivan
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
wyks kaže...

Radi li još Exit?

 

 

 

 

 radi još dobra svirka ;)

 sve je to protutnjalo...slavonaca više nema.

trebinjci su udarna brigada.  pokrivaju sve. od hotela do Pema (domaći trgovački lanac za čitatelje)... kupi ih minibus po Trebinju i ljudi iz republike srpske krpaju penziju u RH.

 

Lokrum zakon... nešto ponesem,al poznam one na mrtvom moru...piva u pola cijene.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2022 2:08 (torrente).
15 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
torrente kaže...
njega sretneš na Prijekom.."kenova" u podne... a oko 17 guzi neku babu na Dančama...baba se drži za bovu, pluta i uzdiše.

 Il je časna il je neka Slovakinja koja nije imala za kaznu za parking.

 

Trebaju takvi poduzetni ljudi u gradu.

O ćemu će se inače pisat?

 

Fali mi exit ko fontana.

 

Imao sam grupu od 30 američanaca pa su htjeli okusit pravi dubrovački izlazak sa čru hrvatskim alkoholom.

 

Ošli u fontane pa su pali na dupe kad sam naručio dvije boce pelina - piva u San Franciscu je 11$. Točim ko Trump.

Kaže stari (RIP) na kraju večeri daj mi 300 kuna i dobri smo si.

I dok sam ja kulturnoj čeljadi iz Vermonta i Konektikuta objašnjavao kako je Maraska premijum u odnosu na Badel, mala iz Texasa je saugnula 2 deca na eks i Go kroješa!!!!!!!

 

Izgubio sam neke po sporednim ulicama pa sam našao dvojcu kako bare neke blajhane ispred exita. Izašli im momci, al srećom neka ih je baba zalila kantom vode jer su se derali, pa nisu(mo) pobrali batine.

Bilo je super kad sam ih poslo u Pema po alkohol pa su se vratili sa kruškovcem i Kozmo votkom.

 

I Buzz bar je dobar. Pristojno. Imali su Gričku po cijeni žuje uokolo.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
neaktivan
offline
Srednjoafrička Republika druga je u svijetu koja z

..uh, beskraj anegdota ti ja znam oko deračine nasumičnih prolaznika.

posebno su dobri ovi željni Game of thrones lokacija snimanja...tu badelov pelin ide ko alva.

 

onda se čeljad čudi potresima...jedan kolosalni se očekuje nakon 1667... ima da postanemo banija u roku keks.

na stranu zajebancija...Grad je postao šućur...evo danas 01.05... čojek na čojeku.

moji poznanici iz kartela taxista kažu da je sve ok...onda je sve ok ...eno ih na Srđu...lupaju turu Grad-Srđ 300kn

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
torrente kaže...

..uh, beskraj anegdota ti ja znam oko deračine nasumičnih prolaznika.

posebno su dobri ovi željni Game of thrones lokacija snimanja...tu badelov pelin ide ko alva.

 

onda se čeljad čudi potresima...jedan kolosalni se očekuje nakon 1667... ima da postanemo banija u roku keks.

na stranu zajebancija...Grad je postao šućur...evo danas 01.05... čojek na čojeku.

moji poznanici iz kartela taxista kažu da je sve ok...onda je sve ok ...eno ih na Srđu...lupaju turu Grad-Srđ 300kn

 E nisam bio dolje od prije 3 godine.

 

Jel još muški pišaju po jednoj strani stuba, dok im se mlade na drugoj strani slikavaju ko Cersi? Živio sam u samostanu jedno ljeto, ajde bili su pošteniji od 4000kn za vreću pored bojlera za solarno. Al jebote mase, em poljana, em pijaca, em stube, em Cersi em je bio Pokemon džim. I Konzum na poljani. Ajde Galeta može proć.

 

Morali bi ti i ja uvest neki chain od Ćilipa do Pila. Token #Tr4nsf3r

 

Hvata me nostalgija mogo bi ti i doć, al neki datum kad u 6icu na pilama ne pokuša uć 7 iljada grla stoke.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
neaktivan
offline
Srednjoafrička Republika druga je u svijetu koja z

lol  javi se tu slobodno u dm ako ćeš naletit.

đe si bio u samostanu... drugi put ajde u Gospino polje kod časnih 

 

...jest, piša se lijevo dok mlada selfira desno duckface.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Srednjoafrička Republika druga je u svijetu koja z

Kripto valute su idealne za siromašne zemlje.

U kriptu možeš bez beda zaradit par dolara dnevno.

U Afričkim zemljama ljudi rade za par dolara dnevno cijeli dan,teške fizičke poslove,tako da kripto je revolucija za siromašne zemlje.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
danko99 kaže...

Kripto valute su idealne za siromašne zemlje.

U kriptu možeš bez beda zaradit par dolara dnevno.

U Afričkim zemljama ljudi rade za par dolara dnevno cijeli dan,teške fizičke poslove,tako da kripto je revolucija za siromašne zemlje.

 Moze li nekakvo pojasnjenje? hvala

16 godina
offline
Srednjoafrička Republika druga je u svijetu koja z

Prilicno siromasna zemlja sa bogatim nalazistima dijamanata itd... Pitam se jesu li vanjske privatne firme sletjele ko krpelj u tamosnju zemlju i isisavaju profit iz nje - hm hm...

Truth in engineering.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
konjRR kaže...
danko99 kaže...

Kripto valute su idealne za siromašne zemlje.

U kriptu možeš bez beda zaradit par dolara dnevno.

U Afričkim zemljama ljudi rade za par dolara dnevno cijeli dan,teške fizičke poslove,tako da kripto je revolucija za siromašne zemlje.

 Moze li nekakvo pojasnjenje? hvala

 Zavisi koliko imas digitalnih novcica, uvjek mozes na stejk loviti 10-50% APR u ovisnosti koliko imas novaca ili koliko je stabilan kripto, moze se isplatiti. Imas i "divlji" stejk gdje su nagrade vece, ali obicno ne traju dugo.

Ako ako nemas golu kunu imas kripto igrice, ali tu je opet vazno da budes prvi da pohvatas kajmak, jer se vecinom svodi na ponzi schemu. Par primjera, Alien Worlds kad je pocela mogao si 50-100 TLM da pokupis dnevno, a ako si kupovao zemljiste onda do 5000. Kad je otisao Alien Worlds na Binance pocetna cijena je bila oko £2.00-£1.00. Tako da se definitvno isplatilo. 

Slijedeca igra je bila Gods Unchained, kupio neke pocetne paketa karata za oko $200. Kasnije sam dobio drop od $12000.
Onda su ponudili pre-sale GODS tokena za $0.10 po tokenu ali limit $500. Pocetna cijena je bila oko oko $6.00 ako se dobro sjecam.

 

Axie Infinity sam propustio voz nazalost, ali to je bilo zarada £400-600 mjesecno plus ekstra za prodavanje zvjeri koji nakotis. Kolega je bio usao rano u to, pa je onda imao pun klinac zvjeri koji je "posudio" nekim filipincima, scholarship naime. Oni su igrali, a on je uzimao pola njihove zarade.

Kad ubacuju nove kripto novcice na tier 1 exchanges, ako im je mali market cap, velika je mogucnost da odu 30%-100% gore. 

Medjutim kako market postaje sve popularniji zarade se smanjuju, ali i dalje ima dosta nacina za zaradu, ali moras potrosit vrijeme na istrazivanje, i naravno neces uvijek pogoditi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2022 22:20 (pravi_covijek).
15 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
torrente kaže...

lol  javi se tu slobodno u dm ako ćeš naletit.

đe si bio u samostanu... drugi put ajde u Gospino polje kod časnih 

Kuham pivo ovih dana pa ako uspije slijedeću turu šaljem.

Lako mi pričat, imam kolegicu koja pravi vino, radio joj etikete i vizitke, pa smo se uz Kozel odlučili bit kako bi rekli naši kriptaši - poduzetni.

 

Bio sam gore na jezuitima oni iznajmljuju po nekoj osnovi dok te ne izbace taman prije Oluje sa dva dana upozorenja. Srećom našao nekog građevinara u Komolcu koji je za 40kn dnevno iznamljivao sobu sa WCom.

Nisam navraćao u Polje osim što bi ga gledao sa kebabom u čubi pijan oko 1 u cezara.

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
pravi_covijek kaže...
 Kolega je bio usao rano u to, pa je onda imao pun klinac zvjeri koji je "posudio" nekim filipincima, scholarship naime. Oni su igrali, a on je uzimao pola njihove zarade.

 MoRaMo Se RjEšIT TiRaNiJe TiRaNitlJsKe TiRaNiZaCiJe BaNkArA TaKo Da FiLiPiNcE PoRoBiMo Da KoTe ZvIjeRi DoK iM Mi UzMeMo PoLa ZaRaDe.

 

jebote ti si u jednom jebenom postu uspio pokazati sasam novi imperijalizam i kako je kripto oruđe neo-robovlasnika.

Ima kolegu doktora političke ekonomije, skrinšotao sam tvoj dogovor pa ćemo napisati znanstveni rad kako je cripto digitalni oblik imperijalizma, sa tezom da imperijalizam evolvira skupa sa tehnologijom.

 

jebiga tražio si neka objašnjenja, sad ćeš imati čast biti tema znanstvenog rada. Koja čast tebi, nedavno smo se razbili od pelina jer mu je članak izašao u Oxford Journalu, a nekidan je držo obljetnice za 30 godina Mastrihta.

 

Kongračulejšn.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
9 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
wyks kaže...
pravi_covijek kaže...
 Kolega je bio usao rano u to, pa je onda imao pun klinac zvjeri koji je "posudio" nekim filipincima, scholarship naime. Oni su igrali, a on je uzimao pola njihove zarade.

 MoRaMo Se RjEšIT TiRaNiJe TiRaNitlJsKe TiRaNiZaCiJe BaNkArA TaKo Da FiLiPiNcE PoRoBiMo Da KoTe ZvIjeRi DoK iM Mi UzMeMo PoLa ZaRaDe.

 

jebote ti si u jednom jebenom postu uspio pokazati sasam novi imperijalizam i kako je kripto oruđe neo-robovlasnika.

Ima kolegu doktora političke ekonomije, skrinšotao sam tvoj dogovor pa ćemo napisati znanstveni rad kako je cripto digitalni oblik imperijalizma, sa tezom da imperijalizam evolvira skupa sa tehnologijom.

 

jebiga tražio si neka objašnjenja, sad ćeš imati čast biti tema znanstvenog rada. Koja čast tebi, nedavno smo se razbili od pelina jer mu je članak izašao u Oxford Journalu, a nekidan je držo obljetnice za 30 godina Mastrihta.

 

Kongračulejšn.

 Ne laprdaj, dobiju prosjecnu placu za par sati rada dnevno na kompjuteru. Puno bolji uvjeti nego da nadju "pravi" posao. Mislim da bi i kod nas dobro proslo. Plus ako nisi svjestan kako radi najpopularnija kripto-igra, onda stvarno zivis ispod kamena.

Sto bi radije u konzuma radio cijeli dan kao pravi rob za mizeriju ili igrao igru par sati? Uostalom ovo je samo vrh ledenog brijega, ako te zanima jos javi se.

15 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
pravi_covijek kaže...
..


Sto bi radije u konzuma radio cijeli dan kao pravi rob za mizeriju ili igrao igru par sati? Uostalom ovo je samo vrh ledenog brijega, ako te zanima jos javi se.

 -podsjeća me to na 'muju' ... kad je otvarao kurveraj, u početku nedostatak kapitala, pa je odrađivao sam dok nije angažirao djelatnice :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Srednjoafrička Republika druga je u svijetu koja z

Pitanje je bilo usmjereno na specifican post.

 

Koji je kazao bez beda za siromasne zemlje. 

 

E sad siromasne zemlje bez struje, racunala i zanjanja? Kako bez beda? Da robuju za druge kao i do sada? Nekako mi se cini da im status i situacija ostaju isti?

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
ihush kaže...
pravi_covijek kaže...
..


Sto bi radije u konzuma radio cijeli dan kao pravi rob za mizeriju ili igrao igru par sati? Uostalom ovo je samo vrh ledenog brijega, ako te zanima jos javi se.

 -podsjeća me to na 'muju' ... kad je otvarao kurveraj, u početku nedostatak kapitala, pa je odrađivao sam dok nije angažirao djelatnice :)

 Pa prvo naucis kako da odradis posao, kad dostignes neku kvalitetu onda zaposlis nove ljude koji to odradjuje za tebe. Bez obzira radilo se o kurveraju, kripto igri ili teskoj metalurgiji. Svatko treba zaraditi za burek i jogurt.

9 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
konjRR kaže...

Pitanje je bilo usmjereno na specifican post.

 

Koji je kazao bez beda za siromasne zemlje. 

 

E sad siromasne zemlje bez struje, racunala i zanjanja? Kako bez beda? Da robuju za druge kao i do sada? Nekako mi se cini da im status i situacija ostaju isti?

 Bez struje, racunala i znanja mozes da cuvas krave evenutalno, mogao si dodati jos i bez ruku i nogu. 

15 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko

Imaš brdo sajtova di klikaš na oglase i dobivaš kripto kao nagrade.Rješavanje "captcha",plačaju u kriptu.Razno razni fauceti.

Ima brdo načina da zaradiš par dolara dnevno u kriptu.Naravno nije lako,moral bi cijeli dan sjedet za kompom i radit ali opet..bolje to nego u kamenolomu usitnjavat čekičom kamen 15 sati dnevno za dolar dnevnicu.

 

15 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko

Edukacija i mogučnosti su problem,slažem se.

Ali opet prilika je tu,da ju bar neki mali postotak ljudi iskoristi,s vremenom bi se "posao" razvil.

Trenutno su aktualni "scam" centri,ponajviše u Indiji.Di desetak ili više ljudi zarađuje velike pare na razno raznim skemovima.

Zašto primjerice nebi napravili "captcha" centar.Desetak ili više kompjutera i ljudi rješavaju captchu cijeli dan.

Opet bi bila neka sitna zarada.Ne puno ali dosta da se preživi?

Neznam..lupetam.

12 godina
offline
Srednjoafrička Republika druga je u svijetu koja z

koji je razlog što su na karti uz tekst, kongo i ekvatorijalna gvineja obojani plavo???

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice