Srednjoafrička Republika druga je u svijetu koja z

poruka: 56
|
čitano: 9.623
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Srednjoafrička Republika druga je u svijetu koja z".
16 godina
offline
Srednjoafrička Republika druga je u svijetu koja z

Toliko su bitni, kao i ova vijest

 
7 1 hvala 0
15 godina
offline
Srednjoafrička Republika druga je u svijetu koja z

U El Salvadoru cvjetaju ruže, eto "mladi progresivni ( op.a.)" predsjednik Bukele po 3. (treći) puta produžuje i postrožuje svoje "krizne ovlasti".

 

Ironija je bila da su nedavno uhitili uličnog prodavača - jednog od onih kojima su se reklamirali da su uveli Bitcoin za plaćanje na svome štandu i da time "daju slobodu malome ćovijeku".

 

Moramo maloga ćovijeka spasiti od tiranije tiranizacije tiranina i banaka pa smo sve svoje snage usmjerili u uvođenje Bitcoina u državu kojoj priejti bankrot i predsjednika koji "kriznim ovlastima" ima apsolutnu moć u državi i koji je potpisao ortački ugovor sa lokalnim bandama.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
10 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
wyks kaže...

U El Salvadoru cvjetaju ruže, eto "mladi progresivni ( op.a.)" predsjednik Bukele po 3. (treći) puta produžuje i postrožuje svoje "krizne ovlasti".

 

Ironija je bila da su nedavno uhitili uličnog prodavača - jednog od onih kojima su se reklamirali da su uveli Bitcoin za plaćanje na svome štandu i da time "daju slobodu malome ćovijeku".

 

Moramo maloga ćovijeka spasiti od tiranije tiranizacije tiranina i banaka pa smo sve svoje snage usmjerili u uvođenje Bitcoina u državu kojoj priejti bankrot i predsjednika koji "kriznim ovlastima" ima apsolutnu moć u državi i koji je potpisao ortački ugovor sa lokalnim bandama.

Osjecam se osobno prozvanim.

15 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
pravi_covijek kaže...

Osjecam se osobno prozvanim.

 Ako nisi upućen Elon Musk je kupio internet i sad više nema emocionalnih safe spejsova.

 

Možeš poslat žalbu upravi na:

 

elonmusk@vodovod.hr

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Srednjoafrička Republika druga je u svijetu koja z

pa i rvacka je srednjoafrička banana-republjik, samo sa strujom. 'oće sad to i nama uvaliti? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.5.2022 8:17 (Ajar).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
Ajar kaže...

pa i rvacka je srednjoafrička banana-republjik, samo sa strujom. 'oće sad to i nama uvaliti? 

 Genijalan i nadasve pravovremen i pravo-dretveni komentar!

 

Često moderan mladac zavijen u tok-tikeraške fejsta-gram tvičere zaboravi da su i djedovi bili mladi, kul i urbani, ali i da su biznismeni jučer-godina bili umjesni u svome poslu.

Kakoli i zaštoli si ti re-kreirao termin o karipsko-voćnom društvenom uređenju i zašto je to toliko povezano s ovom dretvom pokušati ću razjasniti bez da me se OPET optuži da sam ihush multi-acc koji korisiti Babić-Finka-Moguš pravopis(cc. Borac ivan dragi)

Tema započnije sa jednostavim pitanjem na koje nikad nisam dobio odgovor:

 

Zašto Amerikanci jedu jaja i špek za doručak?

 

Na poljoprivredim imanjima odgovor je jednostavan - jaja su tu kad ih kokoš snese, a špeka ima jer smo se pripremili za doba kad frižidera nema. Ali kako taj način života prenjeti na Susan Collins ili Maureen Dowd - koje u svom stanu na 5. avenijiji na Centralnom Paruku pišu o štiklama i što je Keri Bredšav stavila na stopala za Met Galu.

 

Kako ovo nitko ne čita eto bit ću kratak.

 

Edward Bernays

Edward Bernays - Wiki

 

Edward - naše grude sin - jer smo Ajare slažeš se, još uvijek Bečki konjušari (rođ. 22.11.1891. Beč) ovisno o kolegiju kojeg slušate je ili bogo-otac marketinga (Uvod u ekonomiju) ili bogo-otac sve-lošega-globalizma-propagande-zla-tiranije-korporativnog-fašizma-CIA-imperijalzma.

 

Edward je ne samo natjerao priprostu Susan da svome mužu i gospodaru prži slaninu za doručak, nego ju je natjerao i da puši slobodno-američki duhan koji nije kancerogen©®™; nego i da kupuje banane.

 

I tako su banane postale ko naša brodogradnja, Rimac, Nanobit, HŽ, Hrvatski Telekom, Agrokor, i svi smo mi kao slobnodi marikanci i hrvati uložili u naš bitak banana i konzuma da bi bili bogati i prosperitetni.

 

A šta se krije iza banana i K-Plus bonova?

 

Geopolitička rabota CIJE i Sberbanka i lokalnih todorića koje treba ____________ nešto na javnom trgu što nije po fri spič zakonima.

A štoli Najib Bukele - PROGRESIVNI PRECJEDNIK - i BITKOJN žele?

 

Pa neće više bit BANANA REPUBLIK već BITKOJN REPUBLIK.

 

Epur si muve, memento mori, vremena se mjenjanju.

Al američki jaja - špek - škija - banana- bitkojn krzno mjenja al ćud nikada!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2022 18:36 (wyks).
3 godine
offline
Srednjoafrička Republika druga je u svijetu koja z

Tocnije bitcoin oaza kriminala

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
wyks kaže...
Ajar kaže...

pa i rvacka je srednjoafrička banana-republjik, samo sa strujom. 'oće sad to i nama uvaliti? 

 Genijalan i nadasve pravovremen i pravo-dretveni komentar!

 

Često moderan mladac zavijen u tok-tikeraške fejsta-gram tvičere zaboravi da su i djedovi bili mladi, kul i urbani, ali i da su biznismeni jučer-godina bili umjesni u svome poslu.

Kakoli i zaštoli si ti re-kreirao termin o karipsko-voćnom društvenom uređenju i zašto je to toliko povezano s ovom dretvom pokušati ću razjasniti bez da me se OPET optuži da sam ihush multi-acc koji korisiti Babić-Finka-Moguš pravopis(cc. Borac ivan dragi)

Tema započnije sa jednostavim pitanjem na koje nikad nisam dobio odgovor:

 

Zašto Amerikanci jedu jaja i špek za doručak?

 

Na poljoprivredim imanjima odgovor je jednostavan - jaja su tu kad ih kokoš snese, a špeka ima jer smo se pripremili za doba kad frižidera nema. Ali kako taj način života prenjeti na Susan Collins ili Maureen Dowd - koje u svom stanu na 5. avenijiji na Centralnom Paruku pišu o štiklama i što je Keri Bredšav stavila na stopala za Met Galu.

 

Kako ovo nitko ne čita eto bit ću kratak.

 

Edward Bernays

Edward Bernays - Wiki

 

Edward - naše grude sin - jer smo Ajare slažeš se, još uvijek Bečki konjušari (rođ. 22.11.1891. Beč) ovisno o kolegiju kojeg slušate je ili bogo-otac marketinga (Uvod u ekonomiju) ili bogo-otac sve-lošega-globalizma-propagande-zla-tiranije-korporativnog-fašizma-CIA-imperijalzma.

 

Edward je ne samo natjerao priprostu Susan da svome mužu i gospodaru prži slaninu za doručak, nego ju je natjerao i da puši slobodno-američki duhan koji nije kancerogen©®™; nego i da kupuje banane.

 

I tako su banane postale ko naša brodogradnja, Rimac, Nanobit, HŽ, Hrvatski Telekom, Agrokor, i svi smo mi kao slobnodi marikanci i hrvati uložili u naš bitak banana i konzuma da bi bili bogati i prosperitetni.

 

A šta se krije iza banana i K-Plus bonova?

 

Geopolitička rabota CIJE i Sberbanka i lokalnih todorića koje treba ____________ nešto na javnom trgu što nije po fri spič zakonima.

A štoli Najib Bukele - PROGRESIVNI PRECJEDNIK - i BITKOJN žele?

 

Pa neće više bit BANANA REPUBLIK već BITKOJN REPUBLIK.

 

Epur si muve, memento mori, vremena se mjenjanju.

Al američki jaja - špek - škija - banana- bitkojn krzno mjenja al ćud nikada!

 Jedini kojeg priznam je Musić Majnarić. A i fino se August uklapa u Bečki Valcer kojim trokoračiš. Majnariću ne znam ime.

 

Ali što će ti pravopis, napiši da je bitkojin budućnost, Musk spasioc protiv wokera i da će netflix propast, tako im i treba kad snimaju 2 serije o nekim tamo transićima. Sto thumb upova. Jebeš slike umrlih engleza.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
9 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
Boris grozni kaže...

Tocnije bitcoin oaza kriminala

 A ti si kao fin, pa ti smeta kriminal?

12 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
pravi_covijek kaže...
Boris grozni kaže...

Tocnije bitcoin oaza kriminala

 A ti si kao fin, pa ti smeta kriminal?

 Meni smeta.

Ako nisam u talu. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2022 23:26 (ante_etna).
9 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
wyks kaže...
Ajar kaže...

pa i rvacka je srednjoafrička banana-republjik, samo sa strujom. 'oće sad to i nama uvaliti? 

 Genijalan i nadasve pravovremen i pravo-dretveni komentar!

 

Često moderan mladac zavijen u tok-tikeraške fejsta-gram tvičere zaboravi da su i djedovi bili mladi, kul i urbani, ali i da su biznismeni jučer-godina bili umjesni u svome poslu.

Kakoli i zaštoli si ti re-kreirao termin o karipsko-voćnom društvenom uređenju i zašto je to toliko povezano s ovom dretvom pokušati ću razjasniti bez da me se OPET optuži da sam ihush multi-acc koji korisiti Babić-Finka-Moguš pravopis(cc. Borac ivan dragi)

Tema započnije sa jednostavim pitanjem na koje nikad nisam dobio odgovor:

 

Zašto Amerikanci jedu jaja i špek za doručak?

 

Na poljoprivredim imanjima odgovor je jednostavan - jaja su tu kad ih kokoš snese, a špeka ima jer smo se pripremili za doba kad frižidera nema. Ali kako taj način života prenjeti na Susan Collins ili Maureen Dowd - koje u svom stanu na 5. avenijiji na Centralnom Paruku pišu o štiklama i što je Keri Bredšav stavila na stopala za Met Galu.

 

Kako ovo nitko ne čita eto bit ću kratak.

 

Edward Bernays

Edward Bernays - Wiki

 

Edward - naše grude sin - jer smo Ajare slažeš se, još uvijek Bečki konjušari (rođ. 22.11.1891. Beč) ovisno o kolegiju kojeg slušate je ili bogo-otac marketinga (Uvod u ekonomiju) ili bogo-otac sve-lošega-globalizma-propagande-zla-tiranije-korporativnog-fašizma-CIA-imperijalzma.

 

Edward je ne samo natjerao priprostu Susan da svome mužu i gospodaru prži slaninu za doručak, nego ju je natjerao i da puši slobodno-američki duhan koji nije kancerogen©®™; nego i da kupuje banane.

 

I tako su banane postale ko naša brodogradnja, Rimac, Nanobit, HŽ, Hrvatski Telekom, Agrokor, i svi smo mi kao slobnodi marikanci i hrvati uložili u naš bitak banana i konzuma da bi bili bogati i prosperitetni.

 

A šta se krije iza banana i K-Plus bonova?

 

Geopolitička rabota CIJE i Sberbanka i lokalnih todorića koje treba ____________ nešto na javnom trgu što nije po fri spič zakonima.

A štoli Najib Bukele - PROGRESIVNI PRECJEDNIK - i BITKOJN žele?

 

Pa neće više bit BANANA REPUBLIK već BITKOJN REPUBLIK.

 

Epur si muve, memento mori, vremena se mjenjanju.

Al američki jaja - špek - škija - banana- bitkojn krzno mjenja al ćud nikada!

 Nije ni cudo sto te ljudi optuzuju da si iHush multi-acc. Napisao si gomilu teksta, nema koherencije, a i siromasan je infromacijama. iHush bi bio ponosan.

 

Mogao si napisati kako je nastao pojam banana republika.


A ono sto se desava je malo fleksiblniji fedualni kapitalizam, na "slobodnim" ljudima se moze vise zaraditi nego na robovima. I umjesto da budes poduzetan pa napravis vlastitu kripto valutu, ti se boris protiv vjetrenjaca. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2022 23:59 (pravi_covijek).
15 godina
neaktivan
offline
Srednjoafrička Republika druga je u svijetu koja z

Postoji izreka (indijska): "Uzmi srebrni lanac da odbaciš željezni, zlatni da odbaciš srebrni, a na kraju odbaci i zlatni." Ako im je Bitcoin bolji od dosadašnje valute, važno je da naprave korak naprijed i na kraju napuste Bitcoin, kad se malo saberu.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
pravi_covijek kaže...
Nije ni cudo sto te ljudi optuzuju da si iHush multi-acc. Napisao si gomilu teksta, nema koherencije, a i siromasan je infromacijama. iHush bi bio ponosan.

 

Mogao si napisati kako je nastao pojam banana republika.


A ono sto se desava je malo fleksiblniji fedualni kapitalizam, na "slobodnim" ljudima se moze vise zaraditi nego na robovima. I umjestoda budes poduzetan pa da napravis vlastitu kripto valutu, ti se boris protiv vjetrenjaca. 

 Zašto bih ja trošio vrijeme pišući o definicijama kad si ti to IRL opisao odmah u slijedećem redu.

 

Netko "poduzetan" je prije koristio banane, danas cryptobananekojne.

 

Razlika je samo u valuti, psihopatija je ista.

Samo što eto, ja sam poduzetan u 4D šahu pa znam da će poduzetni psihopat niskog levela 2. koji se ne bori protiv vjetrenjača već pravi vlastitu kriptovalutu/sadi banane doć na vratanca solit pamet ko mačka u obje poslovice.

 

Ne moram ništa objašnjavat, znaš cijeli mehanizam samo što se ti tješiš, ko i OG banana-coin da nisi psihopat - već da si poduzetan.

 

Kao što ste vi kriptaši poduzetni protiv pedofila, deep state, bankara, ratnih zločinaca koji su u Irak/iran klali djecu zbog nafte pa eto:

Ko je tu na slici?

 

Kako se Bill - pedofil/FBI/CDS/Kilari - Clinton i Tony - popušit-ću-kurac-Bušu-da-potvrdim-da-Irak-ima-WMD - Blair uklapaju u "oslobađanje malog ćovijeka od tiranije tiranizacijskih tiranina"

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
ante_etna kaže...
Meni smeta.

Ako nisam u talu. 

 A gle, jednostavno je.

 

Kao i svaki mali ćovijek moraš samo otići na Bahame da ti Bill Clinton i Tony Blair objasne kako će ti 30-godišnjak koji je firmu registrirao na Britanskim Djevičanskim Otocima pomoći da se oslobodiš!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
9 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
wyks kaže...
pravi_covijek kaže...
Nije ni cudo sto te ljudi optuzuju da si iHush multi-acc. Napisao si gomilu teksta, nema koherencije, a i siromasan je infromacijama. iHush bi bio ponosan.

 

Mogao si napisati kako je nastao pojam banana republika.


A ono sto se desava je malo fleksiblniji fedualni kapitalizam, na "slobodnim" ljudima se moze vise zaraditi nego na robovima. I umjestoda budes poduzetan pa da napravis vlastitu kripto valutu, ti se boris protiv vjetrenjaca. 

 Zašto bih ja trošio vrijeme pišući o definicijama kad si ti to IRL opisao odmah u slijedećem redu.

 

Netko "poduzetan" je prije koristio banane, danas cryptobananekojne.

 

Razlika je samo u valuti, psihopatija je ista.

Samo što eto, ja sam poduzetan u 4D šahu pa znam da će poduzetni psihopat niskog levela 2. koji se ne bori protiv vjetrenjača već pravi vlastitu kriptovalutu/sadi banane doć na vratanca solit pamet ko mačka u obje poslovice.

 

Ne moram ništa objašnjavat, znaš cijeli mehanizam samo što se ti tješiš, ko i OG banana-coin da nisi psihopat - već da si poduzetan.

 

Kao što ste vi kriptaši poduzetni protiv pedofila, deep state, bankara, ratnih zločinaca koji su u Irak/iran klali djecu zbog nafte pa eto:

Ko je tu na slici?

 

Kako se Bill - pedofil/FBI/CDS/Kilari - Clinton i Tony - popušit-ću-kurac-Bušu-da-potvrdim-da-Irak-ima-WMD - Blair uklapaju u "oslobađanje malog ćovijeka od tiranije tiranizacijskih tiranina"

Pa nisu kriptasi religija pa da se svi isto ponasaju i misle. Sto mene boli kiki sto radi Sam sa Bilom i Tonijem. Centralizirane mijenjacnice bi trebale biti samo prijelazno razdoblje za punokrvni DEFI, inace je sve isto kao i banke. Ako ne uspije i postane ono isto protiv cega su se borili, nema veze, idemo dalje.

Pa Toni je bacio bombe na susjede, a sad je savjetnik Aleksu.

10 godina
offline
Srednjoafrička Republika druga je u svijetu koja z

 

Lijepo. Ovo je na neki način oslobađanje od kolonijalizma.

 

Tehnologija je ta koja donosi emapciju pojedinca, tako i kolektiva. Možeš lijepo živjeti od tehnologije, praktički sa bilo koje točke svijeta.

 

E, da...možda oni nisu toliko bitni, al' nisu ni Hrvati-katolici. Kila mozga, dvije marke.

Mislim, kada već prozivate tko je bitan, a tko ne....

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
pravi_covijek kaže...
wyks kaže...
pravi_covijek kaže...
Nije ni cudo sto te ljudi optuzuju da si iHush multi-acc. Napisao si gomilu teksta, nema koherencije, a i siromasan je infromacijama. iHush bi bio ponosan.

 

Mogao si napisati kako je nastao pojam banana republika.


A ono sto se desava je malo fleksiblniji fedualni kapitalizam, na "slobodnim" ljudima se moze vise zaraditi nego na robovima. I umjestoda budes poduzetan pa da napravis vlastitu kripto valutu, ti se boris protiv vjetrenjaca. 

 Zašto bih ja trošio vrijeme pišući o definicijama kad si ti to IRL opisao odmah u slijedećem redu.

 

Netko "poduzetan" je prije koristio banane, danas cryptobananekojne.

 

Razlika je samo u valuti, psihopatija je ista.

Samo što eto, ja sam poduzetan u 4D šahu pa znam da će poduzetni psihopat niskog levela 2. koji se ne bori protiv vjetrenjača već pravi vlastitu kriptovalutu/sadi banane doć na vratanca solit pamet ko mačka u obje poslovice.

 

Ne moram ništa objašnjavat, znaš cijeli mehanizam samo što se ti tješiš, ko i OG banana-coin da nisi psihopat - već da si poduzetan.

 

Kao što ste vi kriptaši poduzetni protiv pedofila, deep state, bankara, ratnih zločinaca koji su u Irak/iran klali djecu zbog nafte pa eto:

Ko je tu na slici?

 

Kako se Bill - pedofil/FBI/CDS/Kilari - Clinton i Tony - popušit-ću-kurac-Bušu-da-potvrdim-da-Irak-ima-WMD - Blair uklapaju u "oslobađanje malog ćovijeka od tiranije tiranizacijskih tiranina"

Pa nisu kriptasi religija pa da se svi isto ponasaju i misle. Sto mene boli kiki sto radi Sam sa Bilom i Tonijem. Centralizirane mijenjacnice bi trebale biti samo prijelazno razdoblje za punokrvni DEFI, inace je sve isto kao i banke. Ako ne uspije i postane ono isto protiv cega su se borili, nema veze, idemo dalje.

Pa Toni je bacio bombe na susjede, a sad je savjetnik Aleksu.

 Pa nisu ni religije religije da se svi isto ponašaju i misle. Neki vjeruju u Budu neki u Alaha.

 

Koja je onda poanta kripta?

 

Pa to da si ti prošo cijeli vrtuljak od toga da je to dobra ideja, pa preko nije ova patka guska pa do šta me boli kiki nek se vrti para. Netko pametniji te preveslo, pa se sad tješiš jer eto ubro si hiljadu-dve, milijun eura od nekog glupog klinca koji je kupio taj token zbog kojeg si ti tako pametan. Netko je na račun tebe pametnog ubro milijardu. (HINT isti oni protv koji si se na početku borijo za slobodu od centralizirane centrale)

 

Banke su samo korak do slobode maloga ćovijeka.

 

Vidiš kako je lepo bit pametan - pa kad ispadneš glup bit cinik.

 

BTW i banka je DeFi - ko što je i država DeFi - okreni 1000 ciklusa sa 1000 ljudi i dobit ćeš iste klastere samo različitih naziva.

 

Eto Hrvatska je DeFi od Jugoslavije itd.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
11 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
wyks kaže...
Ajar kaže...

pa i rvacka je srednjoafrička banana-republjik, samo sa strujom. 'oće sad to i nama uvaliti? 

 Genijalan i nadasve pravovremen i pravo-dretveni komentar!

 

Često moderan mladac zavijen u tok-tikeraške fejsta-gram tvičere zaboravi da su i djedovi bili mladi, kul i urbani, ali i da su biznismeni jučer-godina bili umjesni u svome poslu.

Kakoli i zaštoli si ti re-kreirao termin o karipsko-voćnom društvenom uređenju i zašto je to toliko povezano s ovom dretvom pokušati ću razjasniti bez da me se OPET optuži da sam ihush multi-acc koji korisiti Babić-Finka-Moguš pravopis(cc. Borac ivan dragi)

Tema započnije sa jednostavim pitanjem na koje nikad nisam dobio odgovor:

 

Zašto Amerikanci jedu jaja i špek za doručak?

 

Na poljoprivredim imanjima odgovor je jednostavan - jaja su tu kad ih kokoš snese, a špeka ima jer smo se pripremili za doba kad frižidera nema. Ali kako taj način života prenjeti na Susan Collins ili Maureen Dowd - koje u svom stanu na 5. avenijiji na Centralnom Paruku pišu o štiklama i što je Keri Bredšav stavila na stopala za Met Galu.

 

Kako ovo nitko ne čita eto bit ću kratak.

 

Edward Bernays

Edward Bernays - Wiki

 

Edward - naše grude sin - jer smo Ajare slažeš se, još uvijek Bečki konjušari (rođ. 22.11.1891. Beč) ovisno o kolegiju kojeg slušate je ili bogo-otac marketinga (Uvod u ekonomiju) ili bogo-otac sve-lošega-globalizma-propagande-zla-tiranije-korporativnog-fašizma-CIA-imperijalzma.

 

Edward je ne samo natjerao priprostu Susan da svome mužu i gospodaru prži slaninu za doručak, nego ju je natjerao i da puši slobodno-američki duhan koji nije kancerogen©®™; nego i da kupuje banane.

 

I tako su banane postale ko naša brodogradnja, Rimac, Nanobit, HŽ, Hrvatski Telekom, Agrokor, i svi smo mi kao slobnodi marikanci i hrvati uložili u naš bitak banana i konzuma da bi bili bogati i prosperitetni.

 

A šta se krije iza banana i K-Plus bonova?

 

Geopolitička rabota CIJE i Sberbanka i lokalnih todorića koje treba ____________ nešto na javnom trgu što nije po fri spič zakonima.

A štoli Najib Bukele - PROGRESIVNI PRECJEDNIK - i BITKOJN žele?

 

Pa neće više bit BANANA REPUBLIK već BITKOJN REPUBLIK.

 

Epur si muve, memento mori, vremena se mjenjanju.

Al američki jaja - špek - škija - banana- bitkojn krzno mjenja al ćud nikada!

 Meni je nevjerojatno da od tog gospodina još nema "kritičkog odmaka", ili kako već nazvati ono kad se shvati da su ti njegovi postupci postupci čovjeka kojem je falilo par dasaka u glavi. Pa se eto obrazovna ustanova još uvijek zove po njemu. Čak su i Sacklerima počeli odbijati njihove donacije, koje su (upadljivo malo) obično usmjeravali prema nekakvim apstraktnim ciljevima, kao umjetnost, umjetnost umjetnost....

10 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
Al ga meljete bezveze.
 
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
Bas....

Prepoznam poneku rijec, ali smisao ovoga je nepoznanica.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
pravi_covijek kaže...
..

 

Mogao si napisati kako je nastao pojam banana republika.

..

- nije problem pisac, nego sugovornik-čitatelj.. nije svaka tema-post za svačije uši-oči... i ostatak.

- Za nešto postoji kriterij-level kao što si vjerojatno prošao prvi razred OŠ jer znaš čitati-pisati .. odnosno nije posao pisca učiti djecu čitati-pisati kako bi mogla sudjelovati u temi.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
ihush kaže...
pravi_covijek kaže...
..

 

Mogao si napisati kako je nastao pojam banana republika.

..

- nije problem pisac, nego sugovornik-čitatelj.. nije svaka tema-post za svačije uši-oči... i ostatak.

- Za nešto postoji kriterij-level kao što si vjerojatno prošao prvi razred OŠ jer znaš čitati-pisati .. odnosno nije posao pisca učiti djecu čitati-pisati kako bi mogla sudjelovati u temi.

 Pa rekao sam wyksu. Nivo rasprava je u rangu kada neki mulac u školi kaže "guzica" pa se četiri petine razreda hihoće kao ludi na brašno, lisica na šipak..

 

Onda jedan od njih zna reći "stražnjica" pa postane ponos i dika grupe, od njega će biti nešto. Čak ga i učitelj tapša po ramenu kad dobije 3.

 

Kad vidim retardirane postove koji dobiju 10, 20 thumbupova (musk, bitkoin, drustvene mreze, stanje nacije, ekonomija novca), pa se umisle, pa po forumu seru u temama o kojima nemaju 3 čiste, al raji se titra pa ih to golica.. brate mili pa jel itko procitao 3 knjige i zavrsio bar srednju skolu.

 

Wyks mi je super lakmus, detektor budala. Čim poveže dve teme, nedo bog tri, kratki spoj, "piše gluposti, niđe veze". Isto kao Jordan Peterson, tu su mi slični

 

Da me se krivo ne shvati, daleko od toga da mi se želi razumijeti u sve teme, nit sam pametan, nit me volja biti, ali neka opća informiranost u temi u kojoj se misli sudjelovati valjda mora postojati.

 

A za kontra argument je dovoljno uvijek reći, ma neee, TI ne razumiješ (citiram poznanika koji je uložio 2.000€ u Bitkoin "jer on se kuži" u slojevitost bankarakog sustava pa se čudom čudi kako sam toliko glup što i ja nisam uložio 2.000€ u bitkoin). Danas lakše izađeš na kraj s onima šta kucaju na vrata i nude poznanstvo sa Isusom.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
9 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
ihush kaže...
pravi_covijek kaže...
..

 

Mogao si napisati kako je nastao pojam banana republika.

..

- nije problem pisac, nego sugovornik-čitatelj.. nije svaka tema-post za svačije uši-oči... i ostatak.

- Za nešto postoji kriterij-level kao što si vjerojatno prošao prvi razred OŠ jer znaš čitati-pisati .. odnosno nije posao pisca učiti djecu čitati-pisati kako bi mogla sudjelovati u temi.

 Kolicina teksta, i broj refrenci i aluzija, nije pokazatelj kvalitete, dapace. Cemu kratak post?

9 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
wyks kaže...
pravi_covijek kaže...
wyks kaže...
pravi_covijek kaže...
Nije ni cudo sto te ljudi optuzuju da si iHush multi-acc. Napisao si gomilu teksta, nema koherencije, a i siromasan je infromacijama. iHush bi bio ponosan.

 

Mogao si napisati kako je nastao pojam banana republika.


A ono sto se desava je malo fleksiblniji fedualni kapitalizam, na "slobodnim" ljudima se moze vise zaraditi nego na robovima. I umjestoda budes poduzetan pa da napravis vlastitu kripto valutu, ti se boris protiv vjetrenjaca. 

 Zašto bih ja trošio vrijeme pišući o definicijama kad si ti to IRL opisao odmah u slijedećem redu.

 

Netko "poduzetan" je prije koristio banane, danas cryptobananekojne.

 

Razlika je samo u valuti, psihopatija je ista.

Samo što eto, ja sam poduzetan u 4D šahu pa znam da će poduzetni psihopat niskog levela 2. koji se ne bori protiv vjetrenjača već pravi vlastitu kriptovalutu/sadi banane doć na vratanca solit pamet ko mačka u obje poslovice.

 

Ne moram ništa objašnjavat, znaš cijeli mehanizam samo što se ti tješiš, ko i OG banana-coin da nisi psihopat - već da si poduzetan.

 

Kao što ste vi kriptaši poduzetni protiv pedofila, deep state, bankara, ratnih zločinaca koji su u Irak/iran klali djecu zbog nafte pa eto:

Ko je tu na slici?

 

Kako se Bill - pedofil/FBI/CDS/Kilari - Clinton i Tony - popušit-ću-kurac-Bušu-da-potvrdim-da-Irak-ima-WMD - Blair uklapaju u "oslobađanje malog ćovijeka od tiranije tiranizacijskih tiranina"

Pa nisu kriptasi religija pa da se svi isto ponasaju i misle. Sto mene boli kiki sto radi Sam sa Bilom i Tonijem. Centralizirane mijenjacnice bi trebale biti samo prijelazno razdoblje za punokrvni DEFI, inace je sve isto kao i banke. Ako ne uspije i postane ono isto protiv cega su se borili, nema veze, idemo dalje.

Pa Toni je bacio bombe na susjede, a sad je savjetnik Aleksu.

 Pa nisu ni religije religije da se svi isto ponašaju i misle. Neki vjeruju u Budu neki u Alaha.

 

Koja je onda poanta kripta?

 

Pa to da si ti prošo cijeli vrtuljak od toga da je to dobra ideja, pa preko nije ova patka guska pa do šta me boli kiki nek se vrti para. Netko pametniji te preveslo, pa se sad tješiš jer eto ubro si hiljadu-dve, milijun eura od nekog glupog klinca koji je kupio taj token zbog kojeg si ti tako pametan. Netko je na račun tebe pametnog ubro milijardu. (HINT isti oni protv koji si se na početku borijo za slobodu od centralizirane centrale)

 

Banke su samo korak do slobode maloga ćovijeka.

 

Vidiš kako je lepo bit pametan - pa kad ispadneš glup bit cinik.

 

BTW i banka je DeFi - ko što je i država DeFi - okreni 1000 ciklusa sa 1000 ljudi i dobit ćeš iste klastere samo različitih naziva.

 

Eto Hrvatska je DeFi od Jugoslavije itd.

Ideja je dobra, decentralizirani novac i racun koji ti ne moze odjednom ukinuti banka i drzava,i ne moze da izgubi vrijednost jer je netko odlucio da stampa novac. To je osnovna ideja i necu ulaziti u detalje.

Ne mislim da razumijes sto znaci DEFI, decentralizirane financije, i decentralizirane mijenjacnice. Prenos i zamjena kripta je definirana u kodu, i ne kontrolira ga jedna kompanija.

Ne znas nista o meni, tvrdis da me netko preveslao, dao si sebi sa iHush multi-acc titulu kvazi intelektualca, jer eto mozes staviti nekakv tekst na forum. Vrtis neki film u glavi o banka sto ja nisam uopce spomenuo. 

Hajde odi na pivo, ipak je 1. maja, zasluzio si posteni radnicki odmor.

 

15 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
pravi_covijek kaže...
Ideja je dobra, decentralizirani novac i racun koji ti ne moze odjednom ukinuti banka i drzava,i ne moze da izgubi vrijednost jer je netko odlucio da stampa novac. To je osnovna ideja i necu ulaziti u detalje.

 Ako ti država i banka mogu ukinuti "novac" - onda nije problem u novcu nego u državi i banci i prvo treba to promjeniti. Da, treba pomoći ljudim pod tiranijama, ali internetski novac koji za transakcije naplaćuje od 10-4500$ GAS feea nije baš oličenje fluidnog korištenja nekom stočaru u Sjevernoj Koreji. Opet je "novac" u rukama Winklevossa u stanu na 5. aveniji - a što ima stočar kojeg smo tako plemenito odlučili spasiti kriptom? Nekad je bar imao banane i koku i kavu - ne kupujte fair trade kavu to je robovlasnički porez za budale koje se žele osjećat bolje.

 

Što se štampanja tiče - Tether je danas prisutan u 80% transakcija kripta, a tu su i ostali stablecoini.

 

Odi na whales alert pa zbroji koliko je Tethera plasirano jučer? A gdje je pokriće za to? Sve do jedne auditorske kuće su odustale od posla jer ne žele bit taj koji će bankrotirati iFinex/Bitfinex i posljedično cijeli kripto.

S time da su se još 2017. ljudi čudili zašto netko forsira iFinex/Tether i konstantno šalje okrugle sume.

 

pravi_covijek kaže...
Ne mislim da razumijes sto znaci DEFI, decentralizirane financije, i decentralizirane mijenjacnice. Prenos i zamjena kripta je definirana u kodu, i ne kontrolira ga jedna kompanija.

Ti ne shvaćaš da kripto uopće nije tehnološki problem, kao što nije ni problem institucija.

 

Kripto je - da budem bukvalno glup - speedrun svega što se u bankarskom sektoru dešavalo od osnutaka banaka, samo što su sve mane namjerno zamaskirane u tehnobable.

 

Što je danas najveći moving na kripto sceni? Loansi koji uzmu tvoj keš kao kolateral pa tvoj kripto dijele okolo obećavajući ti nerealne rateove? Pa kad počne kriza onda se blokira isplata i slične obfuskacije.

A drugo? NFT - za čije je mintanje jučer GAS bio 4500$, a Solana je pala jer je netko poslao 4,5 milijuna botova?

 

DeFi je problem društva, ne nešto što može tehnologija rješiti. Kao što je i termin smart-contract kriminalno glup - jer će većina ljudi nasjest na naziv koji nit je smart a još manje contract u pravnom smislu.

Eto - budi Nobel genije pa potpiši smart contract sa Mamićem i Todorićem - nejde? E jebiga.

 

DeFi je sve - svi se mi odvajamo i klasteriramo. Tko ti brani na osnuješ svoju banku? Jel to onda DeFi? No kako stvari na planeti ne nastaju izolirano od ostatka planete - kako ćeš rješiti ikakav pravni problem koji nastane u DeFiju? Ili misliš da do problema neće doći? Čopor "vizionara" je napravio LLC al kao kul - i sad što?

 

Što misliš zašto je nastao LLC? Pa iz dva razloga:

1. Postoji jedan koji će prevarit

2. Postoji jedan koji će regulirat da se prevara ne dogodi

 

Gdje su tu čipovi i struje i bitovi i majnanje?

 

Zašto ne bi napravili konsenzusno društvo gdje ćemo dobrovoljnim prilozima graditi društveno-korisnu infrastrukturu.

 

(HINT - država i porezi, problem nisu sustavi već prevare - a blokchain ne može ni u teoriji rješiti taj problem.)

 

pravi_covijek kaže...
Ne znas nista o meni, tvrdis da me netko preveslao, dao si sebi sa iHush multi-acc titulu kvazi intelektualca, jer eto mozes staviti nekakv tekst na forum. Vrtis neki film u glavi o banka sto ja nisam uopce spomenuo.

Ne znam ja ništa o tebi, ali ti si u raspravi zagovornik nečega.

 

I možemo se sad igrat drkanja rječima pa da ti mičeš vratnice, ali komentirao si jer si osobno uvjeren u nešto.

Ujutro kad se ustaneš imaš neki odjećaj za kripto. Imaš neko uvjerenje. Imaš potrebu to uvjerenje javno reći.

 

Isto kao i ja.

 

Razlika je da ja od svog uvjerenja nisam nimalo odustao - i kažem da je to prevara u kojoj je sprega multimilijunaša i milijardera opet namagračila siromahe, dok si ti:

 

1. Prvo mislio da je to jako dobra ideja

2. Odlučio trejdati sa nečime za što dobro znaš da je jedini način da zaradiš 100$ taj da neki klinac od 15 godina iz Moldavije izgubi svojih 100$

 

Ili misliš da je Gary Vee i sigma grind set to što ti daje pare?

 

A to da te netko preveslao - pa ti si ušao u sustav u kojem je jasno ko dan da early backer uzima sve.

Ti si možda sretan sa hiljadu ili milijun $ zarade, al to i jest dio plana - da kad ti uložiš 1000$ pa možda dobiješ 2000$ - da onaj na početku lanca dobije milijarde.

Ili kao što je Elon uložio puno pa dobio puno.

 

A sad nam objasni kako igra u kojoj onaj koji ulaže puno dobije eksponencijalno pomaže onome tko u startu ima malo - i kako se to razlikuje od svega trenutnog što imamo?

To što je 17 ljudi zaradilo milijun?

Možeš ti zaraditi i 100 milijuna, ako ću ja oprati svojih 50 milijuna koje bih inače izgubio. Opet sam ja na dobitku.

 

Ne znam - meni plan da ja uložim 100 jer ću dobiti 200, a da dobro znam da je to način na kojem nekome tiraninu i lopovu omogućujem da zaradi 200 000 000 - ne zvuči pametno baš.

Možeš onda bit vozač i Bandiću i Mamiću.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
8 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko

Da, evo, spašava malog čovijeka od tiranije i naknada banaka - https://twitter.com/MattBinder/status/1520590738563780608?t=08eosSF-dsCNf7SJgkUV_Q&s=19

8 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
Biti vozac gosp. Bandicu vise i nije toliko popularno zanimanje kako je nekad bilo ;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
Damir22 kaže...
Biti vozac gosp. Bandicu vise i nije toliko popularno zanimanje kako je nekad bilo ;)

 čak na današnji sveti dan graha s kobasicama na maximiru...nedostaje hub-kutlača, sveobuhvatni udjelitelj graha puku svegradskom.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
15 godina
offline
Re: Srednjoafrička Republika druga je u svijetu ko
telefon 2 kaže...

Meni je nevjerojatno da od tog gospodina još nema "kritičkog odmaka", ili kako već nazvati ono kad se shvati da su ti njegovi postupci postupci čovjeka kojem je falilo par dasaka u glavi. Pa se eto obrazovna ustanova još uvijek zove po njemu. Čak su i Sacklerima počeli odbijati njihove donacije, koje su (upadljivo malo) obično usmjeravali prema nekakvim apstraktnim ciljevima, kao umjetnost, umjetnost umjetnost....

 Kissinger je još uvijek živ i jaše.

 

Mislim, kao da svi zločini protiv čovječnosti koje je napravio nisu bili dovoljni - čovjek je u 91 godini bio u odboru Theranosa.

 

Kad ti netko prvi put pokaže svoju ćud, treba mu vjerovati - kad ti netko 1024. put pokaže da je genocidalni manijak treba mu dati Presidential Medal of Freedom, Medal of Liberty, Israel Presidential Medal, King George Medal, kao i čast da bude prva osoba koja je postala počasni član Harlem Globetrottersa.

 

Ništa ne speluje hakl kao g-e-n-o-c-i-d.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
neaktivan
offline
Srednjoafrička Republika druga je u svijetu koja z

samo ću ostavit šot padajućeg foldera Anonimno unutar Edga...

pogle poretka...wallet..pa masu shita.

nisam ulazio ima godina dana...piše nešto 0,6 BTC

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2022 10:20 (torrente).
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice