U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni IPTV

poruka: 34
|
čitano: 14.807
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni IPTV".
7 godina
offline
U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni IPTV

Moram priznat da me iznenadio podatak da u Americi jedan ilegalan operater ima 33M pretplatnika. To bi moglo značiti da u njih piraterije ima mnogo više nego u mnogim EU zemljama

Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni
Na koji način netko s tolikim bandwidthom može biti neprimjećen? Mislim, nije da se tu radi o par mbita uploada...
 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni
Uf samo da ne ufate onog iz bih :(
 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni IPTV

Da, tako treba sa dilerima. Bilo koje vrste i bilo gdje. Za vrijeme ratova, najbolje je išlo šverc i dilanje.

 

Pružite ti priliku da se povučeš dragovoljno, to napraviš, te se bolje pođeš.

Ljudi, prijavite svaki kriminal MUP, može i anonimno.

 

Ako vam je ovo guba, onda redovito, npr. puštajte ljude prije reda u trgovini, recimo, ili pak kada čekate na Suncu dva sata, pustite nekoga prije Vas koji je eto iziašao iz automobila sa klima-uređajem.

Ili, pak dajte svoje podatke sa kartice nekome na Interentu, nemojte se buniti kada netko prepisuje ili vara na državnoj maturi, lista za stan, listi za vrtić i tako to.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
6 29 hvala 0
15 godina
offline
U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni IPTV

Jel ko uhicen kod nas za streamanje torrent filmova? Kolko vas koristi vpn za te stvari?

Znam da su svi u srednjoj rokali po torentima i dalje je tako. Ja od kad imam primanja kupujem igrice, al filmove znam streamat ponekad jer mi je lakše pronac film na torrentu.

 

 

2 Koristim VPN
51 Nije me briga
Hrvatska
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni IPTV

neš ti .. predali domene ..
a popratna oprema ostala  .. otvoris novu domenu .. tjeraj dalje ..

neš ti uspjeha

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni
Bubabug kaže...

Jel ko uhicen kod nas za streamanje torrent filmova? Kolko vas koristi vpn za te stvari?

Znam da su svi u srednjoj rokali po torentima i dalje je tako. Ja od kad imam primanja kupujem igrice, al filmove znam streamat ponekad jer mi je lakše pronac film na torrentu.

 

 

 Na torrentima se vecinom lovi ekipa preko IPa kolko mi se cini, tak da na privatnim trackerima pogotovo onima na koje je tesko uci nebi trebalo biti nikakvog problema. Al kod nas ni za javne.

14 godina
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni

Kaj si ti neka djevica Marija pa propagiras  neko poštenje, zasto bi placao Internet tv nekom od nasih providera masnu lovu, da uzmes pakete koje zelis gledat, dodjes mjesecno na racun od 400 kn, a ovako platim 400 kn za cijelu godinu, i to je svaciji izbor, da su cijene realne nebi to ljudi radili, isto tako kad mi za poluproizvod od igrice trazi 600 kn, a igra nevrijedi 50 kn.

 

 

10 godina
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni

@panisher21

 

Nisam, Majka Božja. Ajd, pusti Majke Božje na miru.

 

Ako ti nešto vrijedi, to ćeš i platiti. Gle, ne gledam TV program, serije, filmove, nego samo pratim svoj Dinamo. To ima kod A1, kod kojega sam već godinama.

Ono što konzumiram to i platim. Imaš ti pravo. Zašto bi ti plaćao, kada možeš krasti?

 

Da je MUP radio svoj posao, nikada videoteke kod nas ne bi izmurle. Skineš film, dođu te mado posjetiti dečki u plavom?

Il' daj zamisli netko te ilegalno napadne na ulici i zemeti novčanik. Po, tvojoj logici to je okej. Jer, zašto bi radio, kada može to dobiti džaba od tebe?

Ha? Kaj, veliš? Ili recimo da ti odeš malo iz svoje kuće u podstanare, a netko u tvoju nekretinu, ha kaj veliš? Mislim, jel znaš da su rente danas jako skupe?

Nije bitno jer si dobar, zloečst, loš ili kaj već. Samo daj svoju logiku okreni prema sebi.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
11 godina
offline
U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni IPTV

Slažem se da treba biti sve po zakonu. No, recimo da bih gledao sport morao bih plaćati mjesečno A1, Tcomu i ostalima, da bi ponuda bila obuhvaćena, to je preko 700 kn mjesečno. Ako je nekome okej izdvajati preko 8000 kn godišnje, nek izvoli, za mene je to bahatost tv kuća. Npr Spotify je obuhvatio najveću ponudu glazbe, i košta 45 kn mjesečno, i miran si.  Hoću reći, kod nas nije dovoljno dobra ponuda odnosno nemamo gdje kupiti, nit filmove/serije, a da ne govorim o raštrkanosti tv programa i njihovih paketa. Hbo i netflix su solidni za serije, ali opet manja ponuda nego drugdje. Glazba (spotify, deezer) ima odličnu ponudu, isto tako igre za PS i PC. 

 

 

 

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni
Jedna od najjacih trolcina na bugu.
Ali slazem se, po trenutnom zakonu iptv i piraterija su krađa. Isto tako se slažem da cijela industrija bere previše love i zakon o copyrightu treba mijenjati, pa ne osuđujem nekoga tko ne želi plaćati 3 providera paralelno.
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni IPTV

Izumrle bi videoteke bez obzira na sve. A da je mup radio svoj posao bili bi danas Švicarska, a ne europska prčija. Hrvatska je centar svijeta pogle na karti, sve imamo a mafija vlada, ljudi su ginuli u ratu za kaj?, da kriminalci sve "legalno" rasprodaju i kakva nam je to sad neovisnost.  Onda se nađu oni kojima je super pa sole pamet "sirotinji". Bez brige nitko od prijatelja iz ostatka europe izuzev Balkana ne koristi torrente(piratske), zasto?, jer standard je takav da mu nije problem dat pare ni za igre, filmove... Tako da vjeruj mi "plavci" imaju puno pametnijeg i prioritetnijeg posla kod nas nego tlacit sirotinju, iako obicno bas ta sirotinja prva dođe na red dok milijarde ispod stola nestajum a oci nam se "mažu"selektivnim informacijama i "priredbama" za javnost. Zlatno doba interneta je iza nas, s vremenom ce bit sve vise restrikcija i cenzura.

Hrvatska
Moj PC  
18 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni
Bubabug kaže...

Bez brige nitko od prijatelja iz ostatka europe izuzev Balkana ne koristi torrente(piratske), zasto?,

 

Zato što koriste uglavnom direktni download.

 

 

Jooooj!
9 godina
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni
panisher21 kaže...

Kaj si ti neka djevica Marija pa propagiras  neko poštenje, zasto bi placao Internet tv nekom od nasih providera masnu lovu, da uzmes pakete koje zelis gledat, dodjes mjesecno na racun od 400 kn, a ovako platim 400 kn za cijelu godinu, i to je svaciji izbor, da su cijene realne nebi to ljudi radili, isto tako kad mi za poluproizvod od igrice trazi 600 kn, a igra nevrijedi 50 kn.

 

 

 Tip je bivsi BBB huligan koji se iznova rodio. Ne znam da li se preporodio u crkvi ili ITu 

15 godina
offline
U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni IPTV

umjesto komentara na "komšije" (mislim da ih razumijem, ali ne i njihove "pretplatnike": da su uslugu dobijali badava, ajde. ali plaćati jednima da ne bi drugima je idiotizam) okomili ste se i prosuđujete osobno na čovjeka kojega ne poznajete, ni prema čemu niste kvalificirani za takvo što (školovanjem, znanjem, vještinama, moralom itd.) a niste ni moderatori.

 

to dovoljno govori o tome tko je tu kome i kako trol. pravo je pzkpfw-a napisati mišljenje (i ničime ne krši forumska pravila) a ako vam se ne sviđa: (a) ne čitajte, (b) ignorirajte, (c) prijavite adminima (uz argumente) ili (d) lupajte p.d. lijepiti mu etikete i nazivati ga kojekakvim "pridjevima" samo je znak neukosti, primitivizma, manjka kućnog odgoja i gluposti, svojstvenih današnjoj (posebno desničarskoj) mlađariji koja, ako nema silu argumenata, ima argument sile. i pretvara bug-ov forum u fejsbučku nepismenu pljuvaonicu. odite si mami tam na društvene mreže pa serite. tema ovog napisa su "ilegalne IPTV usluge u srbiji" i ostali igrokazi za mase. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
16 0 hvala 7
15 godina
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni
Ja koristim torrent za streamanje bez VPN. Gledam filmove i serije, ali ne baš često, cca dva puta sedmično, a niti to. Nisam kažnjen do sada.
8 godina
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni
Za 200 kn/mj kod A1 imam 200 Mbit/s internet, 2 full paketa TV programa (oboteljski i filmski) sve zajedno preko 200 kanala, TV to go, HBO, HBO GO. Dakle, sadržaja koliko hoćeš. I još Spotify premium za 50 kn/mj. Više nemam potrebu za torrentima... Da, nema sve dostupno, ali ima jako puno. Jedino ću gledati streamove NFL-a, jer to nemam pokriveno.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni

@Macumba

 

Vidio sam na A1 TV da ima NFL, kao i MLB.

 

 

BTW, za one koji vole MLB.....

Za prave ljubitelje bjezbola, postoji MLB.TV, te gledeš bejzbol do mile volje.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
13 godina
neaktivan
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni

@PzKpfw 

 

Ako si ozbiljan ti si jedan od najvećih bilade koje sam sreo na forumima, ikad. Iptv, torrenti, da se ne vracam na p2p programe su nešto najbolje što je zadesilo internet. Skinuti pjesmu u srednjoj preko limewire-a ili film preko piratebay-a je bilo nešto nevjerojatno za to vrijeme i drago mi je da sam to proživio. Zamisli koje pare bi klinac u srednjoj trebao potrošiti na legalne servise ako voli sport, muziku i filmove??? Ja sam tad skinuo par tisuća pjesama, na 10ke filmova i gledao sav sport (srećom tad si još sav sport mogao gledati na hrtu, rtl i novoj), pa računaj!!! Danas je sve podjeljeno na 5,6 različitih operatera, totalna ludost!!! Pa treba ti minimum 600, 700 kn da bi pokrio samo sport, a di su filmovi i muzika, odnosno Netflix, Spotify itd.?? I uzmi u obzir da klinac u srednjoj NE ZARAĐUJE! Ja radim za 4 iljade kuna, živim kod staraca naravno, di ću u pm s 4 iljade. Zamisli da sam sam u najmu, najam 1500 kn minimum, režije s internetom i mobitelom nek su 1000, hrana 1000, i koji mi k ostane?? A di su troškovi za auto i ostalo??? Legalno bi se moglo uz plaću minimum iljadu eura, pa ni tad! I uzmimo u obzir da su operateri govna kakvih nema, potpišeš ugovor na 2 godine, oni nakon mjesec dana izbace npr. Sportklub i ubace Arenu, a ti uzeo samo zbog Sportkluba! Sve je to skupa jedno veliko sranje, tako da moja podrška piratima, samo naprijed ekipa! E da, sport, muzika i film je zabavna industrija i oni neće sigurno završit na prosjačkom štapu, tu se mlati najveća lova. Onda to su nematerijalni proizvodi, odnosno informacije koji se ne mogu ukrasti. A dijeljenjem tih informacija svi se zajedno obogaćujemo. Ja da sam glazbenik napravio bi sve da klinjo u Africi može doć do moje pjesme besplatno, mislim da bi nekako preživio od koncerata i gaži. Sport, a pogotovo muzika i film nas ispunjavaju, inspiriraju, šire vidike, i to po meni ne bi trebalo biti rezervirano samo za one debljeg novčanika!

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2021 0:00 (idlemind).
10 godina
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni

@idlemind

 

 

Hm, pa i prije su ljudi bili mladi, te su slušali muziku. Nekada su recimo bile ploče, živa svirka, a danas 1000 pjesma u jedan uređaj, te to slušaš. Pa, kolko vi filmova gledate?

Sportovi, ah nije li to hiperprodukcija sadržaja u vašoj glavi?

 

Mislim filmovi, muzika, gledanje sporta su ti onako fastfood sadržaj za dokolicu. Si razmišljao o nekim knjigama?

Jel buš čitao 10 000 knjiga godišnje?

 

Ne cijeniš se dovoljno, a tako ni tuđi rad, pa su ti svi drugi krivi.

 

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
15 godina
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni
Ajar legendo bez uvrede ali čovjek to bolje radi od tebe, iako si i ti pri vrhu.

Što se tiče teme, po meni sadržaj treba ići direktno od autora do krajnjeg korisnika i korisnik autora treba podržati dobrovoljno. Tako autor ima inicijativu stvarati kvalitetan sadržaj koji će ljudi cijeniti i dobrovoljno financirati. Ovi modeli gdje se ljude muze kojekakvim pretplatama a autori preko posrednika koji beru masnu masnu lovu dobijaju nekud sicu ne valja. Patreon ima lijepo riješen sustav, iako mi se ne sviđa što su uveli fan only sadržaj. Po meni intelektualno vlasništvo treba biti priznato i originalno autorstvo naglašeno ali ograničavanje na konzumaciju pod uvjetom da se mora platiti samo koči napredak čovječanstva.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2021 6:20 (Dojitza).
9 godina
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni
PzKpfw kaže...

@Macumba

 

Vidio sam na A1 TV da ima NFL, kao i MLB.

 

 

BTW, za one koji vole MLB.....

Za prave ljubitelje bjezbola, postoji MLB.TV, te gledeš bejzbol do mile volje.

 

Koji košta 120 $ godišnje. 

2 godine
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni
PzKpfw kaže...

 

 

Da je MUP radio svoj posao, nikada videoteke kod nas ne bi izmurle. Skineš film, dođu te mado posjetiti dečki u plavom?

 

 videoteke bi svakako izumrle jer su počeli šrinkati originalne DVD-ove pa je novih naslova originalno na 7-8 Gb bilo na 4 Gb koliko hoćeš.

tu je ta policija odradila svoj posao jer smo ih mi savjesni prijavljivali. 

poslije su pojeftinili dvd snimači pa smo si sami šrinkali.. 

 

mutikaše videotekari su nam prije DVD-a iznajmljivali i video kasete "najnovijih" filmova u divixu 280x140 pa si oči gubio dok bi vidio nešto na filmu...

 

kopije u 200 komada, nije bilo nestašice...

 

samo je jedno vrijeme bilo poštenih videotekara kada si film na kaseti morao čekati desetak dana, naručiti se, jer nisu radili loše kopije.

@Cryogenic pun si mržnje i zla, i mrziš susjeda hrvata, licemjeran si, kontradiktoran, guraš nos di ti nije mjesto, kažeš jedno a radiš drugo i misliš treće.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2021 12:10 (Zaporožac).
13 godina
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni
Jos da ima sta za skinut serija/filmova da iole valjaju bi mogli raspravljat...

Zadnje sto sam htio i pogledao je The Orville i The Expanse...

Fast9 sam pogledao nedavno u kinu, a za Black Widow sam se samo nasmijao.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2021 12:49 (Mad Ant).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni
Pustimo institucije da rade svoj posao...za sve ostalo tu je bosanska putovnica
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni
Macumba kaže...
Za 200 kn/mj kod A1 imam 200 Mbit/s internet, 2 full paketa TV programa (oboteljski i filmski) sve zajedno preko 200 kanala, TV to go, HBO, HBO GO. Dakle, sadržaja koliko hoćeš. I još Spotify premium za 50 kn/mj. Više nemam potrebu za torrentima... Da, nema sve dostupno, ali ima jako puno. Jedino ću gledati streamove NFL-a, jer to nemam pokriveno.

 Kako 200 kn? Evo baš gledam, 269kn je internet i osnovni obiteljski paket (100 programa). Da je 200, odmah bih uzela.

https://www.a1.hr/privatni/televizija-internet

Truth is the truth hurts ... Dont you agree??
15 godina
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni

-tekuća cijena je 269.. ono što se ugovori ovisi o trenutku, dodatnim popustima (mozaik), cjenkanje + ovisi na kojem (čijem) kablu tj tko je vlasnik infrastrukture (prije par god uvedeno +20kn za fixnu kao dio koji se plaća za najam) pa ako si na starom bnet-coaxu može biti za toliko jeftinije, ako je tcomovo ne može itd. Tako da dio korisnika plaća normalnu reklamiranu cijenu dok dio koji se cjenkao ima neki popust 20-50kn.. + mozaik koji je po 10kn .. -traži-pitaj i cjenkaj se.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni
AxLiNa kaže...
Macumba kaže...
Za 200 kn/mj kod A1 imam 200 Mbit/s internet, 2 full paketa TV programa (oboteljski i filmski) sve zajedno preko 200 kanala, TV to go, HBO, HBO GO. Dakle, sadržaja koliko hoćeš. I još Spotify premium za 50 kn/mj. Više nemam potrebu za torrentima... Da, nema sve dostupno, ali ima jako puno. Jedino ću gledati streamove NFL-a, jer to nemam pokriveno.

 Kako 200 kn? Evo baš gledam, 269kn je internet i osnovni obiteljski paket (100 programa). Da je 200, odmah bih uzela.

https://www.a1.hr/privatni/televizija-internet

Konkretno, on je dobio za manje. Osobno znam ljude koji imaju više od toga i po još manjoj cijeni. To su individualne ponude koje samo vrijede za određenog korisnika. Zadnji put sam popust na neku fiksnu uslugu dobio dok je još bio Amis. Otkada je Vip/A1 preuzeo poslovanje Amisa u Hrvatskoj, sve što sam vidio je povećanje cijene pa čak i kod produženja ugovorne obveze. 

 

Hvala Bogu sam sad na A1 bez ugovorne obveze (nisu htjeli ponuditi nikakav popust na uslugu), pa kada dođe konkurencija (čitaj: Telemach), prelazak je bezbolan. 😁

ihush kaže...

Tako da dio korisnika plaća normalnu reklamiranu cijenu dok dio koji se cjenkao ima neki popust 20-50kn.. + mozaik koji je po 10kn .. -traži-pitaj i cjenkaj se.

Cjenkati se možeš samo kod prodajnog predstavnika kojeg negdje moraš pronaći. Sa službom za korisnike nema cjenkanja; mene su hladno otpilili bez obzira što sam korisnik više od 12 godina, bez obzira na to što je svaki račun podmiren u roku i što nemam nikakvih dugovanja. S te strane, vrlo nezadovoljan s A1; pa kažem, čekam Telemach. Oni će vrlo radi dati neki popust.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.8.2021 9:55 (Marko :D).
12 godina
offline
U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni IPTV

Ti dobri popusti su rezervirani za korisnike koji raskidaju ugovor, pa ponude brda i doline da te zadrze. Ako ovako samo nazoves, ne daju ni lipe ispod cijene s weba (osim Mozaika).


Evo bas sam pred 2 tjedna trazio otkazivanje usluge (net, 179 kn/mj), zvao me agent iz sluzbe za zadrzavanje korisnika i nudio mi je cijenu od 109 kn/mj. Za 200/20 internet, dakle 70 kn manje nego redovna cijena online, sto je bolesno dobra ponuda.

 

Al sam svejedno presao na T-com optiku 500/250 za 209 kn :P Mogli su mi prije dat popust kad sam ih pitao, sad nek se jebu

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni
Marko :D kaže...
..

Cjenkati se možeš samo kod prodajnog predstavnika kojeg negdje moraš pronaći. Sa službom za korisnike nema cjenkanja; mene su hladno otpilili bez obzira što sam korisnik više od 12 godina, bez obzira na to što je svaki račun podmiren u roku i što nemam nikakvih dugovanja. S te strane, vrlo nezadovoljan s A1; pa kažem, čekam Telemach. Oni će vrlo radi dati neki popust.

 -to je kao u pokeru.. ili loše blefiraš :) .. slabo se cjenkaš, u pogrešnom trenutku itd.

-unazad godinu dana je malo stalo cjenkanje.. dok je ponovo počelo unazad mjesec-dva (zbog telemaha..).

-naravno da moraš doći do prodavača, ne SZK koja služi za recimo probleme kao prijavu kvara .. tj naravno da nisu svi djelatnici bilo koje firme u bilo kojoj branši na istom nivou ovlasti pa time ni popusta koji mogu dati.

+ mozaik koji je svaki dodatni -10kn + naravno veći popust je moguć na većem paketu-cijeni, ne na osnovnom-minimalnom itd.

 

kao btw ili utjeha.. što misliš da ostali ne podmiruju račune, sve? ili da je tvojh 12god usporedivo s 'milenijem' starijih.. :) no recimo ovako, minuli rad u kapitalizmu nije nešto što se broji, sve je stvar trenutka, cjenkanja pa i sreće. Tj što pirje zaboravi na floskulu 'vjerni korisnk' jer u bizu je novac jedini kriterij, tj to potegneš kad se cjenkaš i kad je druga strana pred predaju (pristanak) na tvoje uvjete.. :) ..

+ umjesto cjenkanja za nižu cijenu one usluge koju stvarno trebate (želite) recimo samo internet.. pod račun možete dobiti-uzeti nešto 'bezvezno'.. tj neki paket koji inače ne bi tražili, npr flat-jeftiniji međunarodni fix tel ili više-svi tv kanali itd.. pa ako plaćate 'normalnu' tarifu možete dobiti nešto gratis i tad smo opet svi sretni barem do isteka ugovorenog roka kad se priča ponavlja..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice