U Srbiji, Bugarskoj i Cipru "pali" pozivni centri

poruka: 23
|
čitano: 7.779
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Srbiji, Bugarskoj i Cipru "pali" pozivni centri ".
16 godina
offline
U Srbiji, Bugarskoj i Cipru "pali" pozivni centri

Više ne odbivam pozive sa srpskim naglaskom, sad me zovu neki s azijskim naglaskom.

Klasični ulet: "Dobar dan gosopodine, kako ste?" To me ne pita ni vlastita majka, osim kad sam bolestan.

 

I`m silicon-based life-form
Moj PC  
20 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
U Srbiji, Bugarskoj i Cipru "pali" pozivni centri

SAMO GAZI!!

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
U Srbiji, Bugarskoj i Cipru "pali" pozivni centri

Baš mi je drago.
Jer su bili dosadni i napadni sa svojim uletima.
Blokirao sam ih sigurno 6-7 brojeva.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
U Srbiji, Bugarskoj i Cipru "pali" pozivni centri

Gdje baš Medellin

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
15 0 hvala 0
14 godina
offline
U Srbiji, Bugarskoj i Cipru "pali" pozivni centri

Kao da upadaju u terorističku ćeliju, a ne call centar gdje par likova vara ljude.

 
0 0 hvala 0
17 mjeseci
protjeran
offline
U Srbiji, Bugarskoj i Cipru "pali" pozivni centri

Imao sam "čast" da me zovnu nekoliko puta. Uvijek srbi s HR brojeva.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.1.2023 18:41 (SaintGriz).
Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
offline
U Srbiji, Bugarskoj i Cipru "pali" pozivni centri

I mene su dva puta zvali. Vrlo su agresivni u nuđenju svog "proizvoda". Poklopio im slušalicu i blokirao broj.

www.pixelator.info - full stack web developer
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Srbiji, Bugarskoj i Cipru "pali" pozivni cen
kowach kaže...
Klasični ulet: "Dobar dan gosopodine, kako ste?" To me ne pita ni vlastita majka, osim kad sam bolestan.

 

 Meni je to baš zato teško palo, sad ću se samo još inkasatoru jadat, a i on dolazi rijetko, reko je da odsad naplaćuje svaka 3 mjeseca, baš šteta lijepo sam mu satima znao na pragu pričati kako me Verder sjebo na kladari a tek rukometaši...

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: U Srbiji, Bugarskoj i Cipru "pali" pozivni cen
vrinho kaže...

Gdje baš Medellin

 U podne imaš na izbor oćeš povuć dužu il kraću kazaljku...

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 mjeseci
protjeran
offline
Re: U Srbiji, Bugarskoj i Cipru "pali" pozivni cen
I mene su zvali. Čovjek je bio toliko uporan da sam mu je... sve po spisku i rekao nemojte me maltretirati a on kaže, da li to znači da niste zainteresirani hahahaha
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
U Srbiji, Bugarskoj i Cipru "pali" pozivni centri

Od 15 uhićenih, 14 u Srbiji. Dobra statistika za istočne susjede. 

 

Inače ove seratore treba strpati u čeliju na malo duži period. Šljam koji vara ljude, navodno su "izvukli" nekoliko stotina milijuna eura. Lakovjernih građana željnih brze zarade nikada nije manjkalo.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
U Srbiji, Bugarskoj i Cipru "pali" pozivni centri

Mene su više puta zvali za dionice, ne mislim da se čak radilo o scamu, imali su legit priče. Meni neugodno prekinuti, a oni su jako navalentni. Odmah na početku pitaju jel ulažem već, i kad potvrdim to bi im trebao biti znak da sigurno neću uzeti nešto njihovo. Tako oni krenu s pričom, a što je duže meni je neugodnije prekinuti (probam par puta, ali uvijek nastave zavlačiti). No jednom je neki lik počeo spominjati tehničku analizu, i to me je automatski trigeralo da povišenim glasom upadnem u riječ i kažem da ne mislim s njima imati ikakvog posla.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2023 0:02 (captain_soap_McTawish).
 
0 2 hvala 0
16 godina
online
Re: U Srbiji, Bugarskoj i Cipru "pali" pozivni cen
Šteta što se u Europi ne sijeku ruke lopovima, previše se gamad razmnožila
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
U Srbiji, Bugarskoj i Cipru "pali" pozivni centri

Zašto mene nitko ne nazove s tih brojeva ?

Segregacija, što ? 

 

Zato  ću ja dobiti Iphone 14.

Prije neki dan mi je na Android Chrome stigla "originalna" stranica T-com-a u kojoj trebam odgovoriti na nekoliko pitanja, a poslije trebam uplatiti 3.5 EUR da bih preuzeo uređaj, jer sam "izabran"

Normalno, na zadnjoj stranici sam trebao upisati sve osobne podatke, IBAn, broj kartice  i troznamenkasti sigurnosti kod kartice.

Normalno, sve sam im želje ispunio, popunio, i ovih dana čekam novi Iphone 14 

 

Pretraživao sam; koje je najbolje motorno ulje za  KIA Stonic.

De regno Dalmatiae et Croatiae libri sex.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2023 6:33 (Zaporožac).
 
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: U Srbiji, Bugarskoj i Cipru "pali" pozivni cen
captain_soap_McTawish kaže...

....a što je duže meni je neugodnije prekinuti (probam par puta, ali uvijek nastave zavlačiti)...

 a bogte, što ti ima biti neugodno

čim skužiš što je, usred njihove govorancije kažeš malo glasnije da ih nadjačaš - fala, ali ne treba mi ništa, zbogom - i sklopiš slušalicu bez da čekaš odgovor

8 godina
offline
U Srbiji, Bugarskoj i Cipru "pali" pozivni centri

 

Ljudi rade, sta ste ljumoborni

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
U Srbiji, Bugarskoj i Cipru "pali" pozivni centri

Mene jučer, po petstoti put valjda, zove žena sa srpskim naglaskom, da mi objasni "prilike na tržištu" i nudi neka ulaganja.

 

"Dobar dan gospodine, kako ste?". Meni tlak odmah na 800. Ona se predstavi, ja joj kažem da sam već 500 puta rekao da me ne zovu i da izbrišu broj. A ona će na to "Ako nas nijednom ne saslušate do kraja, mi ćemo vas zvati i zvati i zvati..." Ma nemoj, rekoh, baš da vidimo. Kako se vi ono zovete i iz koje ste firme? Jeste li čuli za GDPR? "Ja sam se vama predstavila na početku", kaže. Odlično, kažem ja, i ponovim joj njezino ime i naziv firme. Zašutila. Kažem ja, sad mi samo dajte OIB od firme pa da vas mogu prijaviti nadležnima. "Pa što ste tako drski, sad ćemo da završimo ovaj razgovor!". Ovo je prvi puta da sam ih uspio navesti da oni meni poklope slušalicu. 

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
U Srbiji, Bugarskoj i Cipru "pali" pozivni centri

Mene su legit zvati iz PBZa, Amexa, Tcom, Crosiga.. "jesam li dobila ivana".. na to je default - a vase ime je?..

 

Onda kad mi kaze da se razgovor snima - odgovor je "ne zelim da se razgovor snima". Sta god ona kaze i pita nakon toga - "ne zelim da se razgovor snima". U pravilu malo ostanu zateceni, zahvalim im se ljubazno i bez prijetnji ili neugodnosti, zazelim "ugodan dan ali ne mislim nastavit razgovor gdje me netko snima. Ako sto budem trebao, nazvati cu vas".

 

Zadnje 2 godine me nitko ne zove.

 

A i maknuo sam broj iz svih onih imenika, otisao u tcom i potpisao neke zahtjeve da me maknu.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
17 mjeseci
protjeran
offline
U Srbiji, Bugarskoj i Cipru "pali" pozivni centri
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: U Srbiji, Bugarskoj i Cipru "pali" pozivni cen
captain_soap_McTawish kaže...

Mene su više puta zvali za dionice, ne mislim da se čak radilo o scamu, imali su legit priče. Meni neugodno prekinuti, a oni su jako navalentni. Odmah na početku pitaju jel ulažem već, i kad potvrdim to bi im trebao biti znak da sigurno neću uzeti nešto njihovo. Tako oni krenu s pričom, a što je duže meni je neugodnije prekinuti (probam par puta, ali uvijek nastave zavlačiti). No jednom je neki lik počeo spominjati tehničku analizu, i to me je automatski trigeralo da povišenim glasom upadnem u riječ i kažem da ne mislim s njima imati ikakvog posla.

 Pa jebemu kaj imas 5 godina. Stisneš crveno i gotovo. Ne kuzim kak imate volje i vremena razgovarat s njima.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: U Srbiji, Bugarskoj i Cipru "pali" pozivni cen
izith kaže...

Mene jučer, po petstoti put valjda, zove žena sa srpskim naglaskom, da mi objasni "prilike na tržištu" i nudi neka ulaganja.

 

"Dobar dan gospodine, kako ste?". Meni tlak odmah na 800. Ona se predstavi, ja joj kažem da sam već 500 puta rekao da me ne zovu i da izbrišu broj. A ona će na to "Ako nas nijednom ne saslušate do kraja, mi ćemo vas zvati i zvati i zvati..." Ma nemoj, rekoh, baš da vidimo. Kako se vi ono zovete i iz koje ste firme? Jeste li čuli za GDPR? "Ja sam se vama predstavila na početku", kaže. Odlično, kažem ja, i ponovim joj njezino ime i naziv firme. Zašutila. Kažem ja, sad mi samo dajte OIB od firme pa da vas mogu prijaviti nadležnima. "Pa što ste tako drski, sad ćemo da završimo ovaj razgovor!". Ovo je prvi puta da sam ih uspio navesti da oni meni poklope slušalicu. 

 Jel se Hana zove? Ona odma kako ste, ja krenem slušalicu spuštati ona viče kako steeee.... Isto ju odjebem, kaže sad ću vas baš namjerno zvati, reko miči me sa popisa. Kad sam postao stvarno vulgaran, makli su me i prestali zvati. Kao firma iz Berna, a ženska ne zna reći R

8 godina
offline
U Srbiji, Bugarskoj i Cipru "pali" pozivni centri

Googletov dialer - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.dialer

 

Veliku većinu takvih poziva uspješno označi kao "Likely spam" i elegantno blokira broj. Čak možete i staviti da blokira po defaultu, uopće ne zvoni.

 

Drugi zgodan feature je da ako nemate broj u imeniku, skupi info o pozivatelju sa interneta (google mapa podaci primarno) pa onda i piše ime firme ako je na netu.

 

I treće, nakon poziva pita tko je to bio i je li bio spam pa kad to kliknete, pomažete općoj zajednici i koristan ste član društva.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: U Srbiji, Bugarskoj i Cipru "pali" pozivni cen
Ne, Tamara, ali ta su imena ionako izmišljena, kao i u svim call centrima vjerojatno. Probao sam do sada svakakve taktike, jedino prolazi ili baš biti vulgaran ili ih ispitivati tko su, što su, odakle zovu, i slično. Od sada čim nazove pitat ću ja nju KAKO STE?
Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice