Spotify započinje prodavati karte za virtualne kon

poruka: 5
|
čitano: 2.214
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Spotify započinje prodavati karte za virtualne kon".
4 godine
offline
Spotify započinje prodavati karte za virtualne kon

Dobro jutro! Kasne godinu dana. Da, znam, nije isto biti na koncertu putem streama ili biti na licu mjesta, ali meni su neki koncerti sasvim ok u streamu jer sam ih i prije korone gledao na DVD-u ili na YT-u i sl. Tako da se ne zgražam nad takvim načinom praćenja koncerta, samo velim da ovi kasne za poludit. Kao i mnogi naši estradnjaci i kazalištarci. A moglo se dosta zaraditi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.5.2021 23:30 (zelenapaprika).
 
0 1 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Spotify započinje prodavati karte za virtualne
Kasne, a i sad im to više ne treba jer Ameri za dva mjeseca kreću s koncertima i festivalima u punom kapacitetu.
4 godine
offline
Re: Spotify započinje prodavati karte za virtualne
foofajter kaže...
Kasne, a i sad im to više ne treba jer Ameri za dva mjeseca kreću s koncertima i festivalima u punom kapacitetu.

 Vidjet ćemo. I nije da im ne treba, jer bih ja recimo volio pogledati koncert koji se održava u Americi iz Hrvatske putem interneta. Zašto? Zato jer neki muzičari i bandovi neće nikada doći u Hrvatsku.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.5.2021 16:25 (zelenapaprika).
3 godine
protjeran
offline
Re: Spotify započinje prodavati karte za virtualne
Dolaze u susjedstvo, Beč je blizu
8 godina
offline
Spotify započinje prodavati karte za virtualne kon

To da rijetki bendovi/glazbenici doalze u hrvatsku nije ništa novo ali mnogi zato dolaze blizu.  Bio sam na daleko više koncerata(većina rock/metal) u beču, milanu, budimpešti, minhenu i drugdje nego u hr. 

btw Kiss najavili eu turneju sljedeće godine, među datumima i arena zg. nisam veliki fan ali je dobra prilika za vidjeti ih pogotovo jer će koncert biti u subotu

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice