Spotify ima 320 milijuna mjesečno aktivnih korisni

poruka: 6
|
čitano: 2.094
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Spotify ima 320 milijuna mjesečno aktivnih korisni".
15 godina
offline
Spotify ima 320 milijuna mjesečno aktivnih korisni

Jednostavno se nema previse tog zamjerit Spotifyu. Jaka baza jos od 2015., Apple Music stigao kasno (i nedovoljno dobro u startu). Mislim da ova industrija pati od "network externalitya" kao i bankomati, jednostavno je bolje da svi koriste istu i da postoji konkurencija u razlicitim spektrima (npr. TIDAL) radi cjenkanja.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2020 23:25 (Mitch).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Spotify ima 320 milijuna mjesečno aktivnih korisni

Spotify je jedina usluga koju baš s guštom platim i koristim. Glazbu slušam gotovo u svakoj prilici i Spotify mi se sa svojim kvalitetnim UI-em i ogromnim glazbenim katalogom savršeno uklapa. 

 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Spotify ima 320 milijuna mjesečno aktivnih korisni

Bogami cak sam se i ja pretplatil...

Nemam kaj rec s obzirom na cijenu...

 

Nema reklama, zakljucas mob i svira...

Full jednostavno.

 

 

Truth in engineering.
 
2 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Spotify ima 320 milijuna mjesečno aktivnih kor
Batista kaže...

Bogami cak sam se i ja pretplatil...

Nemam kaj rec s obzirom na cijenu...

 

Nema reklama, zakljucas mob i svira...

Full jednostavno.

 

 

 Istina i ja koji sam spominjao dok ima torenta nema sanse da se preplatim preplatio sam se...odlicno.

Samo mi nije jasno playlista koju sam skinio da je mogu i oflajn slusat nakon nekog vremena pojavi se koda nije skinuta i opet je skida itd...desilo mi se par puta vec to.

Origin_Steam: hrka11
4 godine
protjeran
offline
Re: Spotify ima 320 milijuna mjesečno aktivnih kor
hrka11 kaže...
Batista kaže...

Bogami cak sam se i ja pretplatil...

Nemam kaj rec s obzirom na cijenu...

 

Nema reklama, zakljucas mob i svira...

Full jednostavno.

 

 

 Istina i ja koji sam spominjao dok ima torenta nema sanse da se preplatim preplatio sam se...odlicno.

Samo mi nije jasno playlista koju sam skinio da je mogu i oflajn slusat nakon nekog vremena pojavi se koda nije skinuta i opet je skida itd...desilo mi se par puta vec to.

 Meni se to povremeno desavalo, ali kako sam prestao ga koristiti online vise se ne desava.

 Koristis ga u offline nacinu ili ?

 

 Mene zanima kad ce spotify biti dostupan na ps hrvatska. :/

10 godina
online
Re: Spotify ima 320 milijuna mjesečno aktivnih kor
bloodborne kaže...

 Meni se to povremeno desavalo, ali kako sam prestao ga koristiti online vise se ne desava.

 Koristis ga u offline nacinu ili ?

 

 Mene zanima kad ce spotify biti dostupan na ps hrvatska. :/

 Koristim ga online ali neke playliste sam kliknio da skine tako da kad odem trcat ili vozat biciklo prebacim u oflajn da ne trosi bezveze podatke za iste liste pa mi se desi da nece da svira jer nisu skinute,a ustvari sam ih skinio prije.

Origin_Steam: hrka11
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice