Spektakularan test Taycana na palubi američkog nos

poruka: 16
|
čitano: 3.879
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Spektakularan test Taycana na palubi američkog nos".
8 godina
offline
Spektakularan test Taycana na palubi američkog nos

Nadao sam se da bi mogli vidjeti utrku aviona i porschea dok je avion na parnom katapultu

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Spektakularan test Taycana na palubi američkog nos

Vidi si da žensko vozi, mogao je taj auto komotno uhvatiti i 200-Kmh

scientia est potentia
 
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Spektakularan test Taycana na palubi američkog
alien kaže...

Vidi si da žensko vozi, mogao je taj auto komotno uhvatiti i 200-Kmh

 

Onda bi uhvatio i koju ribu..

14 godina
offline
Re: Spektakularan test Taycana na palubi američkog
alien kaže...

Vidi si da žensko vozi, mogao je taj auto komotno uhvatiti i 200-Kmh

što pravi krkan od 120 kg s krunicom oko retrovizora bi jače legao na gas?

 

a jebi ga treba i zakočit...

 

266-222=44 m

 

e sad ni tih 44 m nije baš do kraja... gle uvijek možeš marketingu Porshea obećat spektakularan zajeb pa sam probat...

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Re: Spektakularan test Taycana na palubi američkog
alien kaže...

Vidi si da žensko vozi, mogao je taj auto komotno uhvatiti i 200-Kmh

 Ta ženska bi te oprala na utrci, ne bi se ni snašao...

8 godina
offline
Spektakularan test Taycana na palubi američkog nos
Nemojte podcjenjivati vozačice! Najboji vozač s kojim sam se imao prilike voziti bila je žena. (Zašto je vozač muško zanimanje? Zbog tradicije. Naime, prvi su atomobili trebali za pokretanje veliku snagu, kurblanje, a još veću u slučaju kvara, jer gume su pucale u prosjeku svaka 2500 km - trajnost im je bila samo 10.000 km.)
 
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Spektakularan test Taycana na palubi američkog nos

uglavnom točno, ne puca ih testosteron, nemoraju se dokazivati...

 

samo: skoro sve drže nogu na kvačilu (ne tiščem ga, samo mi je cipela na papuči) i  moraju pričati i dok voze... (meni do vozim uputi kratku rečenicu svake 3-4 minute na koju dajem odgovor u 2-3 riječi - e vala bi dosta razgovora !)

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Spektakularan test Taycana na palubi američkog nos
Ne znam kako biste se vi osjećali da vam dok vozite netko stalno kvoca kako ne znate voziti, kako volan nije za muške, kako puno pričate ili dugo držite nogu na kvačilu... Na kraju muževi ne daju ženama priliku da voze, čak i iz kavalirštine, pa onda one nemaju gdje steći iskustvo. I nije točno da samo (neke) žene pričaju dok voze, čine to i neki muškarci. Istina, kod žena je manje razvijen osjećaj za prostor, ali ga zato umnogome kampenziraju sposobnošću dijeljenja pažnje i uočavanja detalja. A sav taj odnos prema vozačicama dolazi iz nekog drugog smjera, iz našeg balkanskog primitivizma, koji u autu ne gleda prometno sredstvo nego sredstvo za kurčenje.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Spektakularan test Taycana na palubi američkog nos

Impresivno..., ali ja razmišljam o nečem drugom.

Na jednoj strani, odnosno kao pista se koristi USS Hornet, nosač Američke ratne mornarice iz vremena II. Svjetskog rata.

Na drugoj strani, odnosno kao vozilo se koristi Porsche Taycan, pionir elektrifikacije automobilskog odjela švapskog proizvođača tenkova iz vremena II. Svjetskog rata.

 

Postavljam si pitanje...

Kako je to moguće u vremenu kad se dva naroda mrze na osnovu nečega što se zbilo prije skoro 30 godina?

Zamislite situaciju.
Na jednoj strani, odnosno kao pista se koristi beogradski aerodrom.

Na drugoj strani, kao vozilo se koristi Rimac C_Two.
Povucite paralelu ma da nije niti blizu usporedba. Jest, u prvom je slučaju prošlo duplo više godina, ali ljudi smo zar ne?!


Nemojte mi zamjerit, ali to mi je prvo palo na pamet.

Nisam išao u smjeru šovinizma kao što su neki ovdje, a pretpostavljam da im se vozačke sposobnosti mogu usporediti s onima ženskog spola.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.9.2019 14:57 (sudy_freak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Spektakularan test Taycana na palubi američkog nos

he he...

 

inače zbog problema s prijenosom snage, Ferdinand Porsche je napravio hibrid - teški lovac tenkova, sl. ime "Elefant", neslužbeno "Ferdinand" po  njemu, s 2x 300 KS benzinskim Maybach strojevim a koji su pogonili generator za Siemensove elektromotore koji su svaki pogonili po jednu gusjenicu...

 

dakle odavna se bave EV u Porscheu

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Spektakularan test Taycana na palubi američkog

Naucio na WoT-u? Ja jesam. :)

14 godina
online
Re: Spektakularan test Taycana na palubi američkog
sudy_freak kaže...

 


Zamislite situaciju.
Na jednoj strani, odnosno kao pista se koristi beogradski aerodrom.

Na drugoj strani, kao vozilo se koristi Rimac C_Two.
Povucite paralelu ma da nije niti blizu usporedba.

Pa nije.

U onom gore slučaju imaš funkcionalni automobil koji kreće u serijsku proizvodnju s deklariranim i testiranim performansama.

U ovom tvom imaginarnom slučaju imaš(nemaš) auto koji se navodno rasprodao u svih navodnih 150 komada s navodnim performansama, odnosno sve što znamo o autu je na matine riječi, majke mi tako je. 

14 godina
offline
Re: Spektakularan test Taycana na palubi američkog
softstriker1992 kaže...

Naucio na WoT-u? Ja jesam. :)

 e, odavno sam ti ja fan heavy-metala na gusjenicama, ne volim ih gledati kako idu prema meni, niti bih se vozio u njemu, ali te mrcine uvijek izazivaju u meni strahopoštovanje, ali uglavnom jer nemam Kornet, Fagot ili slično pri ruci...

 

ali da odgovorim, kad sam studirao pričali smo o elektro pogonu i ja sam spomenuo Ferdija kao kuriozitet, ali me prof. Flegar poklopio - ali to su bili istosmjerni motori, za razliku od izmjeničnih koji su tada kretali u središte zbivanja EV...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.9.2019 19:25 (Stric_Jura).
14 godina
protjeran
offline
Re: Spektakularan test Taycana na palubi američkog
sudy_freak kaže...

 

Postavljam si pitanje...

Kako je to moguće u vremenu kad se dva naroda mrze na osnovu nečega što se zbilo prije skoro 30 godina?

Nije mi jasno koji narodi su u pitanju?!

13 godina
offline
Re: Spektakularan test Taycana na palubi američkog
mystik kaže...
sudy_freak kaže...

 


Zamislite situaciju.
Na jednoj strani, odnosno kao pista se koristi beogradski aerodrom.

Na drugoj strani, kao vozilo se koristi Rimac C_Two.
Povucite paralelu ma da nije niti blizu usporedba.

Pa nije.

U onom gore slučaju imaš funkcionalni automobil koji kreće u serijsku proizvodnju s deklariranim i testiranim performansama.

U ovom tvom imaginarnom slučaju imaš(nemaš) auto koji se navodno rasprodao u svih navodnih 150 komada s navodnim performansama, odnosno sve što znamo o autu je na matine riječi, majke mi tako je. 

Nisi razumio.

ansha kaže...
sudy_freak kaže...

 

Postavljam si pitanje...

Kako je to moguće u vremenu kad se dva naroda mrze na osnovu nečega što se zbilo prije skoro 30 godina?

Nije mi jasno koji narodi su u pitanju?!

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
14 godina
protjeran
offline
Re: Spektakularan test Taycana na palubi američkog
sudy_freak kaže...

 

Postavljam si pitanje...

Kako je to moguće u vremenu kad se dva naroda mrze na osnovu nečega što se zbilo prije skoro 30 godina?

Nije mi jasno koji narodi su u pitanju?!

Sine nesto si se zajebao...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice