Sonyjeva Xperia XZ4 mogla bi imati veći zaslon i o

poruka: 11
|
čitano: 3.198
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sonyjeva Xperia XZ4 mogla bi imati veći zaslon i o".
15 godina
offline
Sonyjeva Xperia XZ4 mogla bi imati veći zaslon i o

beš telefon koji nema zaslon dijagonale od najmanje 32 inča (81,28 cm). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sonyjeva Xperia XZ4 mogla bi imati veći zaslon i o

Nakon XZ Premium modela, ovo bi mogla biti prva zanimljiva “igračka” iz SONY mobile division  !!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sonyjeva Xperia XZ4 mogla bi imati veći zaslon i o

Ako ce nagadanja u vezi xz4 biti tocna, biti ce to zvijer od mobitela.

6.5", 3 kamere, glavna 52 MP, baterija 4400 mAH, SD 855, QHD display...

 

Cekam prve recenzije. Ako Sony opet ne zajebe sa softverom kameru, i ako ce baterija biti iznad prosjeka, mislim da uzimam ovo prije S10+.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sonyjeva Xperia XZ4 mogla bi imati veći zaslon i o

Sijećate se ovog memea?

 

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sonyjeva Xperia XZ4 mogla bi imati veći zaslon
Naravno da će zajebati. Pa godinama ignoriše zahtjeve korisnika da uvede podršku za RAW. Koristim i sam njihove tel godinama, ali ovaj trenutni će biti zadnji.
13 godina
offline
Sonyjeva Xperia XZ4 mogla bi imati veći zaslon i o

Ako se nekim čudom dogodi da opet dijele brutalne WH-1000XM3 NC sluške, bacam svoj note 8 na prodaju istog dana.

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Sonyjeva Xperia XZ4 mogla bi imati veći zaslon
gavranpero kaže...
Naravno da će zajebati. Pa godinama ignoriše zahtjeve korisnika da uvede podršku za RAW. Koristim i sam njihove tel godinama, ali ovaj trenutni će biti zadnji.

 Steta, svake godine zeznu kameru, ostale stvari su super. Updejti dolaze puno brze nego Samsungovi.

16 godina
offline
Sonyjeva Xperia XZ4 mogla bi imati veći zaslon i o

Dakle "compact" ce biti... 6" ?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sonyjeva Xperia XZ4 mogla bi imati veći zaslon i o

Kompakt nije više kompakt, a oni nek' ga nazivaju kako hoće. Mislim, 4.6'' sa višejezgrenim proc i par gigabajta RAM-a je nešto zaista neprocjenjivo, a sad su i to usrali sa 5''. Uporedjivao sam dimenzije, nadajući se da će smanjivanjem rubova dati približno slične dimenzije, ali ne. Kompakt je postao još jedan u nizu ''cigla'' telefona.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Sonyjeva Xperia XZ4 mogla bi imati veći zaslon i o

Od svih mobitela, najduže sam imao Z3 i baš mi je bio do jaja (u džepu) mobitel da niti sa jednim novijim ne bih imao neki wow razlog da ga zamjenim. Dok mi nije otišla baterija. 

 

Jedno od najvećih sranja na inače dobrom uređaju je bio onaj glupi IMGxxx naziv fotografija te potreba za vanjskom aplikacijom koja bi automatski preimenovala sliku u datum. Sad na eksternom imam 30 foldera DCIM sa par stotina fotografija identičnog naziva. 

 

Jedna odlična stvar koju su maknuli je bila small apps opcija sa floating kalkulatorom, kalendarom itd. Bilo bi lijepo da i to vrate. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Sonyjeva Xperia XZ4 mogla bi imati veći zaslon
gavranpero kaže...
Naravno da će zajebati. Pa godinama ignoriše zahtjeve korisnika da uvede podršku za RAW. Koristim i sam njihove tel godinama, ali ovaj trenutni će biti zadnji.

XZ3 ima fantasticnu kameru, jedina mana joj je sto je spora u okidanju (govori ti covjek koji je imao S9+ i iPhone Xs i presao na XZ3)

 

Najbolja Sony kamera koju sam imao prilike koristiti, da na XZ4 samo ubace OIS, to ce biti pun pogodak, a kamoli da nadograde senzor uz to.

 

Evo ti slika:

https://www.flickr.com/photos/155350262@N05/shares/0k099V

 

https://flic.kr/p/2drCuG1

 

Evo i moj osvrt na kameru:

https://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/kamere-smartfonima-rasprava/255401.aspx?page=64&jumpto=5847620&sort=asc&view=flat

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice