Sonyjev Hawk-Eye omogućit će automatsku detekciju

poruka: 4
|
čitano: 2.547
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sonyjev Hawk-Eye omogućit će automatsku detekciju ".
14 godina
online
Sonyjev Hawk-Eye omogućit će automatsku detekciju

Za isključivanje ove detekcije, otvorite konzolu, upišite "franjocroatiaprvak" za omogućavanje cheatova, a nakon toga "zorankrecak".

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Moj PC  
8 0 hvala 1
14 godina
offline
Sonyjev Hawk-Eye omogućit će automatsku detekciju

Najbolje ukinite zaleđe pa nece biti tih problema 😅. Usput ce nogomet biti zanimljiviji, vise golova i akcija. Ovako trce 90 minuta i jedva padne koji gol, dosadno za popi.dit 😏

 
3 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sonyjev Hawk-Eye omogućit će automatsku detekc
bus kaže...

Najbolje ukinite zaleđe pa nece biti tih problema 😅. Usput ce nogomet biti zanimljiviji, vise golova i akcija. Ovako trce 90 minuta i jedva padne koji gol, dosadno za popi.dit 😏

 

 

 Pišeš da je najbolje ukinut zaleđe, jel si možeš zamislit na kaj bi ta igra sličila. Ovako treba bit spretna obrana da drži liniju, a napad treba bit tako izveden i precizan da preskoče zadnju obranu i pokušaju zabit.  A većinom tako i tako golova padne više kroz igru gego preskakanjem zadnje obrane. mislim da ima sasvim dovoljno golova u današnjem nogometu. U prosjeku 3 i nekaj gola.

 

14 godina
offline
Re: Sonyjev Hawk-Eye omogućit će automatsku detekc
Markocicak kaže...
bus kaže...

Najbolje ukinite zaleđe pa nece biti tih problema 😅. Usput ce nogomet biti zanimljiviji, vise golova i akcija. Ovako trce 90 minuta i jedva padne koji gol, dosadno za popi.dit 😏

 

 

 Pišeš da je najbolje ukinut zaleđe, jel si možeš zamislit na kaj bi ta igra sličila. Ovako treba bit spretna obrana da drži liniju, a napad treba bit tako izveden i precizan da preskoče zadnju obranu i pokušaju zabit.  A većinom tako i tako golova padne više kroz igru gego preskakanjem zadnje obrane. mislim da ima sasvim dovoljno golova u današnjem nogometu. U prosjeku 3 i nekaj gola.

 

 Pa zato i kazem da je dosadno, 2-3 gola u 90 minuta, di je to od kosarke, rukometa, vaterpola po dinamici utakmice 😀

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice