Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji

poruka: 31
|
čitano: 9.329
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji".
Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji

1700 kn za male bubice u uhu  

 

Ovaj je svijet stvarno posao u kurac.

 

 

 

Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji

Padale, prezivjele...

 

I dalje rade kao prvog dana.

Pohvale Sancta domenici sto su poslali zvucnik bez da sam ih trazio, iako sam kupio slusalice par tjedana nakon isteka prednarudzbi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2020 20:16 (ks95hr).
 
2 8 hvala 0
13 godina
offline
Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji

Koliko samo upratio neke strane forume, priča se već dulje vrijeme da bi sony mogao fw updateom dodat LDAC podršku za ove odlične sluške. Jednom ih možda i sebi nabavim u nekoj akcijskoj ponudi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji
malo reć ružne slušalice.
nek su funkcije dobre koliko god kad toliko viri iz uha fuj.
galaxy buds + najbolje i najdiskretnije
BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
0 4 hvala 0
4 godine
offline
Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji

Kakva cijena! Gledam u njem je oko 200e ! Pa jebote jel ostalo normalnog svijeta sta? Kome su ovo normalne cijene? Kako racionalno pojedinac moze sebi ovo opravdat je meni neshvatljivo.

Moj PC  
3 0 hvala 0
Re: Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji
ks95hr kaže...

Ja sam napravio mali drop test...

 

Nemojte loviti tramvaj u njima - prezivjela pad na asfalt.

 

Niti baratati kutijom u alkoholiziranom stanju.

 

I dalje rade kao prvog dana.

Pohvale Sancta domenici sto su poslali zvucnik bez da sam ih trazio, iako sam kupio slusalice par tjedana nakon isteka prednarudzbi.

 

 

cekaj oprosti sto? U toku trcanja su ispale iz uha? 

 

 

14 godina
offline
Re: Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji
@Zovemse...
Ako je to istina tek onda ih nikad kupio nebi... Jer bi polovica razloga bila kupnja za sport..
VenAtoR#2231
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji

Da. Naravno da neces kupit ove slusalice za sport ako nemaju IP rating.

14 godina
offline
Re: Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji
Pa i to isto...
VenAtoR#2231
12 godina
offline
Re: Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji
dax-lax kaže...

Koliko samo upratio neke strane forume, priča se već dulje vrijeme da bi sony mogao fw updateom dodat LDAC podršku za ove odlične sluške. Jednom ih možda i sebi nabavim u nekoj akcijskoj ponudi.

 Da, ako imaju hardver za to.

9 godina
offline
Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji

https://www.links.hr/hr/slusalice-xiaomi-mi-true-wireless-earbuds-basic-in-ear-bezicne-bluetooth-crne-1005061176

 

250 Kn, rade savrseno.

Koristim na poslu, koristim za trcanje.... savrseno

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji
Sjećam se vremena dok je sony uz xperia flagship telefon dijelio wp-1000mx2 ili 3. Možda će uz neki od sljedećih xperia u kutiji dolaziti i par ovih sluški.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji
Zemljanin kaže...

https://www.links.hr/hr/slusalice-xiaomi-mi-true-wireless-earbuds-basic-in-ear-bezicne-bluetooth-crne-1005061176

 

250 Kn, rade savrseno.

Koristim na poslu, koristim za trcanje.... savrseno

 

Da, ali te ne koštaju 1700 kn pa su bezveze 

13 godina
offline
Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji

Za bežične in-ear slušalice ne bih izdvojio više od 350 kn (još sam previše rekao).

Razlozi su jednostavni;

  • relativno slaba baterija (mora se nadopunjavati preko kutijice)
  • nepopravljive su
  • lošija kvaliteta zvuka od žičanih slušalica
  • BT troši dodatno bateriju na mobitelu

 

Imam doma jedne od Xiaomija i vrlo rijetko ih koristim; više volim žičane slušalice. Uz njih imam i Sennheiser HD400s i Vivanco Fusion iz Tisak Medije za 35 kn. Sennheiser koristim doma i kada idem negdje na put, a Vivanco koristim na putu do i s posla.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2020 23:39 (Marko :D).
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji
Marko :D kaže...

Za bežične in-ear slušalice ne bih izdvojio više od 350 kn (još sam previše rekao).

Razlozi su jednostavni;

  • relativno slaba baterija (mora se nadopunjavati preko kutijice)
  • nepopravljive su
  • lošija kvaliteta zvuka od žičanih slušalica
  • BT troši dodatno bateriju na mobitelu

 

Imam doma jedne od Xiaomija i vrlo rijetko ih koristim; više volim žičane slušalice. Uz njih imam i Sennheiser HD400s i Vivanco Fusion iz Tisak Medije za 35 kn. Sennheiser koristim doma i kada idem negdje na put, a Vivanco koristim na putu do i s posla.

 Ovo dvoje ti nije baš točno.

Tko kaže da ne možeš popraviti? Premda ih je teško otvoriti bez da ih masakriraš, ali da se...

A ovo za bluetooth, troši ti reda i do par tisuća puta manje za odašiljanje nego što bi mobitel trošio na audio izlaz (pogotovo ako imaš BT 4.0 ili noviji).

Ali opet, to što uštediš na bateriji mobitela, potrošiš na bateriji slušalica, tak da ti dođe na isto, na bolje ili na gore kaj se energetske efikasnosti tiče.

 

Kruha i igala...
13 godina
offline
Re: Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji

Pod nepopravljive su konkretno mislim na bateriju. Svaka baterija s vremenom slabi, odnosno, gubi kapacitet, pa tako i ova od slušalica. No kod tih bežičnih slušalica, ne možeš je promijeniti. Jedino baciti i kupiti druge, a za takvo nešto nema šanse da bih dao puno novca.

7 godina
offline
Re: Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji

Istina, da se bar lakše otvaraju, onda ne bi bilo problem zamijeniti bateriju, ovak je sranje.

 

Kruha i igala...
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Zemljanin kaže...

https://www.links.hr/hr/slusalice-xiaomi-mi-true-wireless-earbuds-basic-in-ear-bezicne-bluetooth-crne-1005061176

 

250 Kn, rade savrseno.

Koristim na poslu, koristim za trcanje.... savrseno

 

Da, ali te ne koštaju 1700 kn pa su bezveze 

Iz teme ovih savrsenih slusalica:

 

Ove slusalice su "dobre" za odredjeni tip muzike, gdje vokali i mid dolaze do izrazaja. Visoki tonovi i bas su bezveze, slusati reci rock na ovome je uzas.

Gledanje youtube i filmova je ok, s tim da nekada ima lag pa audio kasni. Isto tako cesto znaju izgubiti Bluetooth konekciju kad recimo pauziras pjesmu. Kad sam ih upario za xiaomi telefonom nije se desavalo toliko cesto iz nekog razloga. 

U svakom slucaju srednja zalost, bez obzira na nisku cijenu nemojte kupovati.

 

---

 

Slažem se, imao sam ih prilike isprobati i što se tiče basa, to su najgore slušalice koje sam probao u životu. Zaobilaziti u širokom luku bez obzira na nisku cijenu (ako vam je do nekakvog minimuma kvalitete). Nikako ne zagovaram kupnju TWS slušalica od 1500+ kn (da me se ne bi krivo shvatilo da zagovaram nekakav elitizam) ali sigurno postoji kvalitetniji par u budget rangu.

 

---

 

Znaci nisu bezveze jer ne kostaju 1700 kn nego iz drugih razloga. A recimo ja ih ne bi kupio ni da imaju najbolji zvuk sve dok nemaju USB C.

14 godina
offline
Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji

Imam Sony WF-1000XM3, Sony WI-1000XM2 (koje nemaju vrhunsku kvalitetu poziva), Sony WH-1000XM3 (koje imaju jako lošu kvalitetu poziva) i taman sam za malo manje od 900 Kn naručio i Sony WF-XB700 (za koje smatram da će biti bolje od Samsung Galaxy Buds+, vidjet ćemo). Ono što me oduševilo na WF-1000XM3 je vrhunski zvuk, vrhunska aplikacija koja daje dosta opcija i konstantno poboljšanje slušalica updateovima. Kad se sjetim one loše kvalitete poziva kad sam ih tek kupio. Sad je to odlično nakon updatea na 2.1.0 firmware. Čak su ispravili i nedostatak kontrole zvuka preko samih slušalica dodavši mogučnost dodavanja kontrole zvuka nakon updatea na 2.0.2 firmware. Zamjerka ide što ove slušalice nisu sportski orijentirane i nemaju neki kodek visoke kvalitete zvuka. Pošto nisam sportski tip sportski nedostatak me ne smeta. Sam zvuk je vrhunski i bez ikakvih kodeka visoke kvaltete zvuka iako su to mogli staviti. Uspoređivao sam ih sa mnogim drugim slušalicama koje sam uspjeo probati: Samsung Galaxy Buds+, Apple AirPods Pro, Xiaomijevim..., ali ove su me zvukom najviše oduševile. Za one koji mogu platiti 1600 Kn za slušalice, ovo su najbolje TWH slušalice za ovu cijenu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.4.2020 10:23 (tomo100brt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji
ks95hr kaže...

Ove slusalice su "dobre" za odredjeni tip muzike, gdje vokali i mid dolaze do izrazaja. Visoki tonovi i bas su bezveze, slusati reci rock na ovome je uzas.

Ke?

16 godina
offline
Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji

Slušalice su odlične, samo se treba malo potruditi oko položaja u uhu. Kad dobro stoje, zvuk je savršen!

***** Maxxy *****
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.4.2020 14:35 (Maxxy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji

Istina, slažem se. Kad se nađu čepovi koji dobro odgovaraju uhu nema problema. Meni nije odgovarao niti jedan čep koji je došao sa slušalicama. Sva sreća pa sam imao čepove od nekih starih Sony Ericsson slušalica i nemam problema nikakvih.

16 godina
offline
Re: Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji

Ja sam kupio TrueGrip, 18€, ali slušalice sad stoje savršeno. Skupo, ali vrijedi!

***** Maxxy *****
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji
ansha kaže...
ks95hr kaže...

Ove slusalice su "dobre" za odredjeni tip muzike, gdje vokali i mid dolaze do izrazaja. Visoki tonovi i bas su bezveze, slusati reci rock na ovome je uzas.

Ke?

Šta ke?

 

Imaš na HRT3 čitanje s razumijevanjem.

14 godina
protjeran
offline
Re: Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji
ks95hr kaže...
ansha kaže...
ks95hr kaže...

Ove slusalice su "dobre" za odredjeni tip muzike, gdje vokali i mid dolaze do izrazaja. Visoki tonovi i bas su bezveze, slusati reci rock na ovome je uzas.

Ke?

Šta ke?

 

Imaš na HRT3 čitanje s razumijevanjem.

Ke je jer si sve izokrenuo, vokali i mid bash jesu najbitniji za rock, za electronicu je bass, za klasiku visoki. To je u pravilu tako...

8 godina
neaktivan
offline
Re: Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji

Moguce da je izokrenuto, ja se u to ne razumijem jer ne slušam rock nego cajke. Ali nisam ja izokrenuo nego drugi forumas (vidi sliku), čiju poruku sam prenio zbog zaključka da koliko para toliko muzike.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2020 21:10 (ks95hr).
14 godina
protjeran
offline
Re: Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji
ks95hr kaže...

Moguce da je izokrenuto, ja se u to ne razumijem jer ne slušam rock nego cajke.

To rodjo!

12 godina
offline
Re: Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji
Top kad se u topicu gdje su recenzirane vrlo dobre bt sluse i onda ekipa predlaze Xiomi za 300 i govore da su savrsene...🤦‍♂️
Sad kad netko spomene RTX2080ti kako cu ga poklopit sa 1060ti...
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji
E bas si od hrpe grafickih nasao neku koja ne postoji 😁
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
offline
Re: Sony WF-1000XM3 - Najbolji ostao najbolji
Hahahah,ma bubnuo samo onako...😉ali kuzis sto sam htio rec
AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice