Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine

poruka: 24
|
čitano: 9.546
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine".
15 godina
odjavljen
offline
Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine

To je karma zbog pustih sprdancija na račun toga što Switch neće dobiti svoju verziju :-P

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine

Meni nije jasno da nije izvršen test kvalitete od strane sonyja za jedan ovako ogroman naslov. Pa to su već u prvih pola sata igre morali skužit

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine
dax-lax kaže...

Meni nije jasno da nije izvršen test kvalitete od strane sonyja za jedan ovako ogroman naslov. Pa to su već u prvih pola sata igre morali skužit

Mislili su da je CDPR ozbiljan studio. 

13 godina
offline
Re: Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine
Ako ništa drugo, barem se skužilo da više nema labavo tko god da izbacuje igru na tržište
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine
Skuzilo se to odavno, al godine prolaze,nova generaciija dolazi a njima je svejedno.

Sony je napravio dobru stvar. Izolirao se iz cijele situacije. Kada vide napredak, pustit ce je. Nece kupac ic nigdje.
11 godina
protjeran
offline
Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine

Neki dan je bio intervju s bivsim DEV iz CPR i lik je rekao da prije korone radilo je izmedju 100-200 devs stalno na igri, nakon korone ostalo ih je 50ak aktivnih, te su poceli s odgadjanjem igre konstantno, dok investitori i shareholderi jednostavno nisu rekli da je dosta i da igru moraju izbaciti odmah te je odluka navodno donesena u roku manje od tjedan dana. Igru sam kupio, igrao 2 sata na PC/u i tesko mi je srxxxe, ali refund necu traziti jer ih zelim podrzati zbog Witchera i nade da cemo ubrzo vidjeti nastavak, ovo im oprastam jbg...

 
0 8 hvala 0
13 godina
offline
Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine

Igra je odlicna na pc-u izuzev tu i tamo kojeg bug-a,konzole ce se morat strpit neko vrijeme ebiga.

To Each His Own.
Moj PC  
3 3 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine

Na novim konzolama je ok, na XSS sam isto vidio samo par bugova, nijedan game breaking. Problem su base PS4 i Xbox one.

16 godina
offline
Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine

Eeee čim sam vidio da ne mogu promjeniti tipke za naprijed-nazad sve mi je bilo jasno ....igra koja se razvijala 8 godina! Riješio zaobilaznim putem, usput i upogonio enter tipku.

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine
Upravo ovo opraštanje dozvoljava da se izbacuju nedovršene igre. Ovo i slično ponašanje treba kazniti.
3 godine
protjeran
offline
Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine

Odigrao jedva 2h, dosada živa od igre ali ono na potenciju. Bug-ova da te bog sačuva. Više interakcije i zivosti ima valjda jedno dvorište u gta5 nego ovdje cijeli kvart, sve samo copy-paste. Tako im i treba!

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 19:46 (kobe38).
Moj PC  
2 2 hvala 1
10 godina
offline
Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine

Početak kraja CDPR. Nažalost.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine

Sad i Xbox maknuo iz trgovine isto. Na žalost i oni su sami krivi, jer i Sony i MS imaju svoj QA za igre. Mogli su obustaviti prodaju

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 20:13 (Jack Sparrow).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine

Dobra vijest se daleko čuje, loša još dalje.

Sve mi je postalo čudno kada nisam mogao da pronađem neki procureni Gameplay.. pa ljudi su još dok je Apple vodio Jobs na neki način otkrivali kako će novi iPhone izgledati ali ovdje.. ono takva tišina.. nešto mi je jednostavno bilo čudno.

Ne kontam isto likove koje kažu "podržat ću kupnju CP2077 radi W3". Pa W3 je otpaltio i zaradio i još zarađuje svoje. Pa i CP je valjda u preorderu ispaltio razvog igara (jer ipak su to Poljaci a ne likovi iz Silicon Valey da im je plaća 10 x veća) jedino što me brine jeste da li će developeri imati motivacije da to sve srede... ubije to u pojam i najbolje sportiste a da ne govorim o ljudima koji programiraju a šef im puše za vratom.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine

Eeee čim sam vidio da ne mogu promjeniti tipke za naprijed-nazad sve mi je bilo jasno ....igra koja se razvijala 8 godina! Riješio zaobilaznim putem, usput i upogonio enter tipku.

Kolko sam ćuo neke priće uglavnom tehnički baš izrada igre je počela negdje oko witchera 3 ili poslije. Pa oko 4 godine možda 3.
Ćuo sam priće jedno da su droppali sve šta su napravili od 2012 i počeli ispočetka oko 2016, a našo sam kao da je sve bio samo koncept do tako negdje oko witchera gdje je kad je witcher 3 završen bio, cyberpunk je postao prioritet a isto su kao odma upgradeali i engine ovo ono. Nisam dev tak da nemogu previše komentirat. Ali 3-4 godine još uvijek.
Ljudi ju hvale ali igra nije ništa specijalno iskreno combat je onako nije odličan nije loš al moglo bolje,crafting system grind je velik, priča srednja niš specijalno. I sve to ako ju možeš igrat na postavkama koje hoćeš, jedino RTX 20xx+ i amd 5xxx+ series  mogu stabilno pokrenut igru, 1080 se isto navodno mući.

I ryzen procesori najviše novi imaju problema sa SMT osim ak nisu fixali to, ma da možeš sam fixat promjenom jednog broja u .exe fileu u hexeditu.  (1660 i ryzen 1600 onako inaće 2k sve na medium ostale igre idu ok, cyberpunk 1080p na low ide 40-45 fpsa i niže ak dođe fight)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine
Božič i pandemija,računali su da če pokupit brdo para ako sad izbace igru.
Sve se vrti oko love.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine
Nije trebala jos izaci mislim ako nije 8 godina onda jos kojih pola godine ni tam
Ni vamo. Biti ce to odlicna igra kad se sve ispolira pa cu je onda igrati na PC-u
be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine
Jack Sparrow kaže...

Sad i Xbox maknuo iz trgovine isto. Na žalost i oni su sami krivi, jer i Sony i MS imaju svoj QA za igre. Mogli su obustaviti prodaju

 Otkud ti to ?

Svuda piše da se neće micati sa Xbox trgovine

15 godina
offline
Re: Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine
MadDogMattis kaže...
Jack Sparrow kaže...

Sad i Xbox maknuo iz trgovine isto. Na žalost i oni su sami krivi, jer i Sony i MS imaju svoj QA za igre. Mogli su obustaviti prodaju

 Otkud ti to ?

Svuda piše da se neće micati sa Xbox trgovine

 nije, samo nude refund to na redditu netko krivo napisao, kasnije sam tek vidio službeni tweet

9 godina
offline
Re: Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine
Sony i MS su proveli testiranje, ali CD Projekt Red im je obećao popraviti bugove nakon launcha i nije. Igre mogu proći testiranje usprkos bugovima ako developer obeca popraviti vecinu bugova day one patchem. Sve dok igra ne uzrokuje kvar konzole moze proci test.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine
dax-lax kaže...

Meni nije jasno da nije izvršen test kvalitete od strane sonyja za jedan ovako ogroman naslov. Pa to su već u prvih pola sata igre morali skužit

 Tom logikom prednarudžbe ne bi postojale. A od njih i Sony fino zarađuje.

13 godina
offline
Re: Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine
Tom logikom je onda cilj zajebat kupce
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine
koja je razlika između kocke u samim igrama i pre-order... znači daješ im pare unaprijed a da ne znaš kakav će biti finalni proizvod

i gameri su ljudi koji nisu imuni na licemjerstvo...kocka je kocka ma kako se zvala
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony uklonio Cyberpunk 2077 iz PSN trgovine
dax-lax kaže...
Tom logikom je onda cilj zajebat kupce

 Kad bi Sony bio sam na tržištu onda bi mogao imati bolju kontrolu kvalitete. Prvi korak bi bio ukidanje prednarudžbi jer tu kontrola kvalitete ni ne može postojati. Pošto nije sam, ukidanje prednarudžbi bi navelo izdavače da se okrenu onima koji prednarudžbe dozvoljavaju. Tako bi izgublili brdo novca.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice