Sony SRS-LSR200 - bežični zvučnik za TV

poruka: 3
|
čitano: 2.833
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony SRS-LSR200 - bežični zvučnik za TV".
Sony SRS-LSR200 - bežični zvučnik za TV

 

Nisam baš siguran da će ovo značajnije unaprijediti kvalitetu zvuka. Nisam zvukoznalac ali nešto mi govori da se u tako malenoj kutijici ne može nalaziti mnogo zabave.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony SRS-LSR200 - bežični zvučnik za TV

i sada zamislite da na kutiji piše Apple.

ne bi ih mogli naštancat, kolika bi bila potražnja.

 

za svaki proizvod poput ovoga, koji graniči na relaciji "a ne znam..hm..a opet ima smisla, hmmmm a ne znam..hmm al fora je..hmm.. tko zna kako to poboljšava zvuk"... samo uključite maštu i dodajte logo Apple.

 

magija...postaje musthave i amejzing.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
3 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony SRS-LSR200 - bežični zvučnik za TV

Svaka roba ima svog kupca, ali meni se ovakav derivat soundbara i prijenosnog zvučnika čini potpuno besmislen. Tko želi slušati TV po noći, ima sada već stvarno jeftine slušalice vrlo solidne kvalitete. Koliko će se zvuk u stanu/kući/prostoriji ukupno smanjiti premiještanjem izvora - hoće, ali pitanje je li to dovoljno. Sam prijenosni zvučnik - ok, ali onda vjerojatno postoje bolje opcije.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice