Sony službeno otkrio dizajn VR naglavnika

poruka: 10
|
čitano: 4.024
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony službeno otkrio dizajn VR naglavnika".
3 godine
odjavljen
offline
Sony službeno otkrio dizajn VR naglavnika

Naglavnik? Da li itko to tako zove u pravom zivotu. Bonus point probajte image search.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony službeno otkrio dizajn VR naglavnika

Naglavnik

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony službeno otkrio dizajn VR naglavnika

Ovo ne ide na glavu nego okolo po cijeloj glavi pa bi se trebalo zvati poglavnik.

 
20 0 hvala 0
15 godina
online
Sony službeno otkrio dizajn VR naglavnika

A ovo što ide u ruku su uruknici?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony službeno otkrio dizajn VR naglavnika

bolje pisati naglavnik nego latinski - "prepucij". ipak ima i mnoštvo nejači sitna zuba tu, na phorumu.  naglavni uređaj bi bilo "zdravije".  

 

usput, u rvat'na ne postoji jedna riječ kojom bi se prevodile sve ove engleske marketinške kovanice (mahom šatrovačkog podrijetla) te je uputno prevesti opisno. no s obzirom na nepraktičnoću takovih egzibicija, ovo bi se moglo i udomaćiti (kao i dlanovnici, pločasta računala i to). najjednostavnije je anglosaksonskoj bagri prepustiti drkanje po jeziku (za koji i ne znaju da postoji) pa sve porvat't, kao npr. hardver, softver i (osobito) bla. onak, po vuku: hedset i džojstik. a uređaji su, kao što znamo nosive ili vozive naprave, ovisno o težini i kako kad. u svakom drugom slučaju, nama prevoditeljima općenarodno veselje. 

 

pe se: kišev informatički rječnik (kojega se većina odrekla preko nouna) za joystick navodi : igraća palica ili svesmjer (bez zajebancije), hardver je "sklopovlje", (headset nije još postojao kad je rječnik tiskan, 2000., tak da onda niš od toga), softver je "programska potpora" i tak. drago je davnih dana uveo "očvrsje" i "napudbine". dakle, pjesnička sloboda. kad ovo skineš s glave, sunetio si se. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.2.2022 16:23 (Ajar).
Moj PC  
9 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Sony službeno otkrio dizajn VR naglavnika

sto ti bogova, vama i naglavniku!

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony službeno otkrio dizajn VR naglavnika

Se ovo moze spojit na pc za filmove i slično.....(žicom)?

To Each His Own.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Sony službeno otkrio dizajn VR naglavnika
Nemere. Ali, mozes gledati filmice sa aplikacijom preko PSa. Spojis vanjski disk.
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony službeno otkrio dizajn VR naglavnika
torrente kaže...

sto ti bogova, vama i naglavniku!

Ja, bog im pamet dao o čemu oni pričaju. Koliko će ovo biti bolje ili lošije od HTC Vive?

13 godina
online
Re: Sony službeno otkrio dizajn VR naglavnika
Svakako puno bolje ako pričamo o prvom vive vr-u, pa čak i o vive pro-u.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice