Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste moral

poruka: 37
|
čitano: 8.299
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste moral".
15 godina
offline
Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste moral

banda praktična japanska, kak su to dobro složili (viđe hladnjaka!). x-box, aj-bok. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
15 0 hvala 0
7 godina
offline
Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste moral

Svaka im cast.. stvarno lijepo izgleda :)

 
6 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste m
Brutalno, i to sve za niti 3000kn, kapa dolje. A i da ponovim takve perfomanse cete na Pc dobiti tek za 10.000kn.😬
Moj PC  
10 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste m
samurai82 kaže...

Svaka im cast.. stvarno lijepo izgleda :)

 Pise se Svaka ćas!

15 godina
offline
Re: Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste m
I konačno kao prvi konzol-fanboy na forumu.
Svaka čast Bugu, sad nas ima 'svakakvih'.
Because anything Korea does, Japan does it better.
16 godina
offline
Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste moral

Zašto ih prave tako velike, i onda za godinu dana smanje dimenzije i prodaju prepakirano?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste m
lllnuclearlll kaže...

Zašto ih prave tako velike, i onda za godinu dana smanje dimenzije i prodaju prepakirano?

 Pa pogledaj koliki heatsink ima konzola. Morala je biti velika konzola zbog hardvera unutra, ima moćan hardver a treba to nekako i ohladiti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste m
Jer nekome prodaš dva puta isti proizvod.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste m
Mene uvijek cudi kako oni gube na konzolama. Prodaju ih po manjoj cijeni nego proizvode.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste m
Pa oni žive od prodaje software, ne hardware.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Re: Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste m
Ajar kaže...

banda praktična japanska, kak su to dobro složili (viđe hladnjaka!). x-box, aj-bok. 

Baš to.

Inače gledam onaj kanal TronicsFix na Youtubeu, i dobra ideja za zajebat smrtnog neprijatelja je da mu daruješ Xbox, i kad se pokvari onda dotični iz prve ruke vidi ono o čemu je Dante pisao (Inferno).

Nintendo i Sony su čudo dizajna, doslovno ih je užitak popravljat kak su napravljeni, a Xbox tipična američka debilana.

Pazi, krepa ti optički drive, kupiš drugi i ne radi, moraš slati MS-u da ti flasha mikrokod tvog uređaja gore...

WTF?

Dobro da ne flešaju EPROM lampom...

Pa redoviti zajebi filesystema i coruptanje fileova na disku, i onda nemreš napravit recovery ni preko update filea, premda ga normalno parsira i počne instalacija, i onda se jebeš dok nasumično ne proradi.

A oglasnici puni takvih konzola, koje zbog MS-ove nesposobnosti ostanu brickane.

A o dizajnu PCB-a da ne pričam, očito MS uzimao praktikante da rade taj dio (hint: vjerovatnost požara zbog lošeg layeringa ground planeova kroz koje ide šaraf je tipa 99%+).

Itd, itd.

Dok je Sonyu bio jedini problem pregrijavanje APU (premda ne prečesto, ali više od očekivanog), što su eto riješili tekućim metalom i ovom spužvicom oko APU-a.

Respect za japanezere, dizajn uređaja im je čista desetka 

Kruha i igala...
13 godina
offline
Re: Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste m
Spacecraft kaže...
Mene uvijek cudi kako oni gube na konzolama. Prodaju ih po manjoj cijeni nego proizvode.

 Sony i Microsoft zarađuju od igara, nije to nista čudno. Konzole su hardver za mase i zato se prodaju po povoljnoj cijeni od samog izlaska. Kasnije Sony i Microsoft od svake prodane igre dobiju 30%. Nešto još zarade i na kontrolerima i ostaloj službenoj opremi koja se prodaje odvojeno.

Da stave cijenu konzole 700-800 eura,  rijetko tko bi ih kupovao i više nebi bile hardver za mase. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 16:34 (antimadridista).
10 godina
offline
Re: Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste m
Hmmm....ima smisla unlesss to pocnu crakirat ko pc igre.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste moral

Nisam nikada bio neki ljubitelj konzola jer mi je uzasno se igrati na joysticku, pogotovo neke FPS igre. 

 

Postoji li mogucnost igranja na PlayStationu ili Xboxu sa prikljucenom tastaturom i misem ??

Ako postoji ovo mi djeluje kao moguca kupnja. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste m
Dr. Vicko kaže...

Nisam nikada bio neki ljubitelj konzola jer mi je uzasno se igrati na joysticku, pogotovo neke FPS igre. 

 

Postoji li mogucnost igranja na PlayStationu ili Xboxu sa prikljucenom tastaturom i misem ??

Ako postoji ovo mi djeluje kao moguca kupnja. 

 Još nista ne znamo za PS5, ali na PS4 su se neke igre mogle igrati sa mišem i tastaturom. Znam sigirno da se Call of Duty i Fortnite moglo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste m
Dr. Vicko kaže...

Nisam nikada bio neki ljubitelj konzola jer mi je uzasno se igrati na joysticku, pogotovo neke FPS igre. 

 

Postoji li mogucnost igranja na PlayStationu ili Xboxu sa prikljucenom tastaturom i misem ??

Ako postoji ovo mi djeluje kao moguca kupnja. 

 Pa ako je to podrzavao ps4 nema apsolutno nikakvog razloga da ga konzola u 2020g nepodrzava, a i na njihovoj stranici su vec izlistane neke stvari koje su radile na ps4 da ce raditi i na ps5. Drugi problem je što neku periferiju nepodrzava sama igra a ne konzola a i nisu bas šturi s tom informacijom. Čudno skroz.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 20:04 (Zelenapaprika2).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste m
Spacecraft kaže...
Hmmm....ima smisla unlesss to pocnu crakirat ko pc igre.

 Za 1,2 i 3 isao je chip unutra da se mogu igrati kopirane igre 

Za 4 nisam siguran, mislim da je jailbreak trebao? 

 

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
13 godina
offline
Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste moral

Koji je smisao piratizirati igre u 2020. godini? Igre nikad dostupnije nisu bile, razni servisi, akcije, popusti na svim platformama. Da ne kažem da čak i da piratiziraš, hrpa igara danas ima neke online elemente koji ti onda ne rade na piratiziranoj igri.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 4 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste moral

Nemam pojma, ja se u 2020.bas i nemam vremena igrati pa ni ne piratiziram. Do ps 3 sam popratio kako ide sa piratskim igricama, a na ps4 ne znam ni kako se tocno piratizira 

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste moral
Sve je to super,ali 400 ili 500 kuna za novije hit naslove...nebu zišle.
 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste m
#danko99

za kaj se ne buš strpil...i bum kupil v oglasniku z manje penezi
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
8 godina
offline
Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste moral

Iako nisam neki igrać ja bi kao manu naveo da su SSD i ram memorija zalemjeni za ploću. Znači ako rikne ssd ili ram onda morate mjenjati cijelu ploću.  A to zna biti poprilično skupo, pa je bolje kupit novu konzolu. 

 

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste m
T700 kaže...

Iako nisam neki igrać ja bi kao manu naveo da su SSD i ram memorija zalemjeni za ploću. Znači ako rikne ssd ili ram onda morate mjenjati cijelu ploću.  A to zna biti poprilično skupo, pa je bolje kupit novu konzolu. 

 Zapravo, to mora tak biti jer su te komponente točno po specifikaciji po kojoj moraju biti, i da staviš neke druge, ne bi radilo kak spada.

A kaj se kvara tiče, pa svaki malo bolji servis ti može odlemit te čipove i zalemit nove, samo je pitanje jel se budu dali nabavit po nekoj normalnoj cijeni ili bude brutalna cijena pa bude isplativije kupiti polovnu matičnu.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2020 9:35 (fer-de-lance).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste m
antimadridista kaže...

Koji je smisao piratizirati igre u 2020. godini? Igre nikad dostupnije nisu bile, razni servisi, akcije, popusti na svim platformama. Da ne kažem da čak i da piratiziraš, hrpa igara danas ima neke online elemente koji ti onda ne rade na piratiziranoj igri.

 Ima nas koji ne žele plaćati softver jer smatramo da ga ne treba plaćati ;)

8 godina
offline
Re: Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste m
fer-de-lance kaže...
T700 kaže...

Iako nisam neki igrać ja bi kao manu naveo da su SSD i ram memorija zalemjeni za ploću. Znači ako rikne ssd ili ram onda morate mjenjati cijelu ploću.  A to zna biti poprilično skupo, pa je bolje kupit novu konzolu. 

 Zapravo, to mora tak biti jer su te komponente točno po specifikaciji po kojoj moraju biti, i da staviš neke druge, ne bi radilo kak spada.

A kaj se kvara tiče, pa svaki malo bolji servis ti može odlemit te čipove i zalemit nove, samo je pitanje jel se budu dali nabavit po nekoj normalnoj cijeni ili bude brutalna cijena pa bude isplativije kupiti polovnu matičnu.

 

 očito da, u pravu si, inače zašto bi netko prodavao polovnu matičnu ploču ? Hoču reći, nije to PC da izvadis komponente i stavis nove bolje komponente. To znači da onaj tko prodaje ploću bi ujedno morao prodavati ostale dijelove kao kućiste itd jer mu nije od koristi bez ploće.

 

 

13 godina
offline
Re: Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste m
plimp kaže...
antimadridista kaže...

Koji je smisao piratizirati igre u 2020. godini? Igre nikad dostupnije nisu bile, razni servisi, akcije, popusti na svim platformama. Da ne kažem da čak i da piratiziraš, hrpa igara danas ima neke online elemente koji ti onda ne rade na piratiziranoj igri.

 Ima nas koji ne žele plaćati softver jer smatramo da ga ne treba plaćati ;)

 Ne treba plaćati nešto u što je uloženo godine truda i novca da bi ti mogao igrati? Objasni mi tu logiku i računicu, na temelju čega bi softver trebao biti besplatan?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2020 14:34 (antimadridista).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste m
antimadridista kaže...
plimp kaže...
antimadridista kaže...

Koji je smisao piratizirati igre u 2020. godini? Igre nikad dostupnije nisu bile, razni servisi, akcije, popusti na svim platformama. Da ne kažem da čak i da piratiziraš, hrpa igara danas ima neke online elemente koji ti onda ne rade na piratiziranoj igri.

 Ima nas koji ne žele plaćati softver jer smatramo da ga ne treba plaćati ;)

 Ne treba plaćati nešto u što je uloženo godine truda i novca da bi ti mogao igrati? Objasni mi tu logiku i računicu, na temelju čega bi softver trebao biti besplatan?

Logika je da mi je šteta trošiti novac na nešto što mi nije bitno, na igrice.

Ionako ih igram par mjeseci, pa onda izbrišem jer mi dosade.

Jedini komad softvera na kojeg sam potrošio novac u svojem životu je NordVPN, čisto da mogu mirno spavati kad piratiziram.

Onda kad me ulove, ili kad postane preopasno piratizirati, tada ću prestati.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2020 17:28 (plimp).
13 godina
offline
Re: Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste m
plimp kaže...
antimadridista kaže...
plimp kaže...
antimadridista kaže...

Koji je smisao piratizirati igre u 2020. godini? Igre nikad dostupnije nisu bile, razni servisi, akcije, popusti na svim platformama. Da ne kažem da čak i da piratiziraš, hrpa igara danas ima neke online elemente koji ti onda ne rade na piratiziranoj igri.

 Ima nas koji ne žele plaćati softver jer smatramo da ga ne treba plaćati ;)

 Ne treba plaćati nešto u što je uloženo godine truda i novca da bi ti mogao igrati? Objasni mi tu logiku i računicu, na temelju čega bi softver trebao biti besplatan?

Logika je da mi je šteta trošiti novac na nešto što mi nije bitno, na igrice.

Ionako ih igram par mjeseci, pa onda izbrišem jer mi dosade.

Jedini komad softvera na kojeg sam potrošio novac u svojem životu je NordVPN, čisto da mogu mirno spavati kad piratiziram.

Onda kad me ulove, ili kad postane preopasno piratizirati, tada ću prestati.

 plimp

LOL, a što ako završiš u zatvoru ko će ti nositi klopu?

Starci?

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2020 17:40 (hummer0).
5 godina
offline
Re: Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste m
antimadridista kaže...

 Ne treba plaćati nešto u što je uloženo godine truda i novca da bi ti mogao igrati? Objasni mi tu logiku i računicu, na temelju čega bi softver trebao biti besplatan?

 Trebalo bi plaćati, jer u protivnom nećemo imati nove igre, ali mislim da je Amerikancima i Nijemcima puno lakše kupovat igre, s njihovim primanjima, pa nama ostaje piratiziranje kao prihvatljivija opcija. Da ja imam plaću ko Švabo ili Amer, čisto sumnjam da bi se zamarao s piratebayom. Onda mi ne bi bio problem ni Netflix, ni Amazon Prime, ni Disney+, ali s obzirom na standarde Lijepe Naše, piratebay je najčešći dućan koji koristim. Dam pare samo igrama koje su to extra zaslužile (RDR2, Subnautica...) ili one koje su online, a igram ih jako dugo (Star Trek Online...)

Live long and prosper.
10 godina
neaktivan
offline
Sony rastavio PlayStation 5 kako ga ne biste moral

Naravno da treba platit igrice.

Ali mi smo u siromasnoj, korumpiranoj Hrvatskoj gdje je krađa i pljacka od politike do javnih biljeznika, pravosuđa itd skoro pa ozakonjena, a ponekad i zbilja jest legalna. Krađa je stil zivota mnogih na visim pozicijama. 

Kad si u takvoj drzavi onda je smijesno govorit i moralizirati da treba platit windows, netflix ili neku igricu. 

 

Sad sam se sjetio lika na faksu koji je najvise tupio o moralu i placanju igrica, filmova, ono stari mu Bandicev intimus, plivaju u novcu, sigurno nemaju sve to sto imaju od place, i onda taj toboze veliki postenjak moralizira nekom kako windowse treba platit.  Ono Hrvatska u punom sjaju 

 

 

 

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice