Sony prijavio patent za tehnologiju blokiranja pir

poruka: 13
|
čitano: 4.483
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony prijavio patent za tehnologiju blokiranja pir".
16 godina
online
Sony prijavio patent za tehnologiju blokiranja pir

Past će prodaja na balkanu

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
13 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony prijavio patent za tehnologiju blokiranja pir

Past ce potraznja za Android telkama u Hr.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony prijavio patent za tehnologiju blokiranja
Da, sigurno ce im netko kupiti takav uređaj.
 
10 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony prijavio patent za tehnologiju blokiranja pir

Samo čekam da mi perilica rublja dobije update gdje više ne prima sve deterđente.

 
28 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony prijavio patent za tehnologiju blokiranja pir

Jesmo li mi to na tragu toga da će neka kompanija imati uvid i u popis TV emisija koje netko gleda? A nekad davno problem je bio što je nekoj kompaniji poznata lokacija uređaja/korisnika...  

 
15 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony prijavio patent za tehnologiju blokiranja pir

Rješenje - android box

 
4 0 hvala 0
15 godina
online
Sony prijavio patent za tehnologiju blokiranja pir

A što ako blokiramo TV-u pristup internetu ili drito dotičnom serveru za provjeru? Hoće li biti "you need an internet connection to use this feature"?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony prijavio patent za tehnologiju blokiranja
Da, tv ce trebat biti spojen na net za koristenje.
Vidio sam da vec na lg tv-u ulicu reklame tokom gledanka programa. Jos malo i adblocker za Tv.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony prijavio patent za tehnologiju blokiranja
Kao što niti torrent klijent nije ilegalan i dostupni su na google playu, tako niti aplikacija za streamanje nije ilegalna sama po sebi, pa je upitna legalnost takve blokade. Uostalom, i korištenje streaming aplikacija je upitno ilegalno, jer korisnik doista ne mora i ne može znati da li je usluga koju je kupio legalna ili ne. Da li netko od vas provjerava je li Arena sport kupila prava na prijenos Lige prvaka?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony prijavio patent za tehnologiju blokiranja
bruno1026 kaže...
...pa je upitna legalnost takve blokade. Uostalom, i korištenje streaming aplikacija je upitno ilegalno, jer korisnik doista ne mora i ne može znati da li je usluga koju je kupio legalna ili ne. Da li netko od vas provjerava je li Arena sport kupila prava na prijenos Lige prvaka?

 zato se i osiguravaju s tzv. crnom listom, a ako bude kakvih nesporazuma vjerojatno će postojati način da se vlasnik aplikacije žali na zabranu

i mislim da se tu korisnika ništa ne pita jel nešto zna ili ne zna, jer ne blacklistaju korisnike od korištenja svega drugog što oni smatraju legalnim, nego blokiraju aplikaciju čiji vlasnik nije korisnik

2 godine
online
Sony prijavio patent za tehnologiju blokiranja pir

Koliko se sjećam Sony televizori dugo nisu prihvaćali ni divix/xvid kompresiju za gledanje filmova, serija s vanjskih uređaja ,stick, disk itd.

De regno Dalmatiae et Croatiae libri sex.
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Sony prijavio patent za tehnologiju blokiranja pir

Još u dealu sa HRT-om naprave provjeru da li plaćaš TV pretplatu ili ne pa ti odmah zacrni ekran...

 

Dobro da se nisu sjetili ugraditi AI u televizore da i on gleda pa ako zaključi da nemaš pravo -cak-.

Ako sam platio uređaj onda ga valjda imam pravo koristiti ga kako god želim... Opet se vraćamo na ono tko je zapravo vlasnik... Tvrtka koja je proizvela ili kupac...

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Sony prijavio patent za tehnologiju blokiranja
Solo761 kaže...

Dobro da se nisu sjetili ugraditi AI u televizore da i on gleda pa ako zaključi da nemaš pravo -cak-.

Mislišplease drink verification can

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice