Sony počeo slati pozivnice za predbilježbe za Play

poruka: 12
|
čitano: 3.475
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony počeo slati pozivnice za predbilježbe za Play".
6 godina
offline
Sony počeo slati pozivnice za predbilježbe za Play

Prvi...g____ mrvi

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 2 hvala 1
8 godina
offline
Re: Sony počeo slati pozivnice za predbilježbe za
HCMAA kaže...

Prvi...g____ mrvi

 to vrijedi i za komentare na forumu :P

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Sony počeo slati pozivnice za predbilježbe za Play

tu su foru pokupili iz pekare gdje kupujem raženi/alpski - isto daju pozivnice za predbilježbu na pokazivanje zanimanja za kupnju pa naruče "iz pogona" tek kad uplatiš. i moraš znati lozinku. i unatoč svemu biti spreman da te grubo i nepristojno odbiju. ipak, isplati se jer je fini.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Sony počeo slati pozivnice za predbilježbe za Play

Mozda da omoguce normalnu prebiljezbu, ali nemaju dovoljno komada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony počeo slati pozivnice za predbilježbe za Play

It is a limited edition.They limited it to as much as they could sell

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
3 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Sony počeo slati pozivnice za predbilježbe za
Najbolje da primjene par/nepar iz doba mraka...umjetno stvaraju hype...A poštene igre koja će pokazati svu raskoš novog hardware-a nema prije kraja sljedeće godine

2022 BF možda...2023 BF vjerojatno što se tiče mojih para
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2020 17:29 (HCMAA).
8 godina
offline
Re: Sony počeo slati pozivnice za predbilježbe za
HCMAA kaže...
Najbolje da primjene par/nepar iz doba mraka...umjetno stvaraju hype...A poštene igre koja će pokazati svu raskoš novog hardware-a nema prije kraja sljedeće godine

 Kaj bi umjetno stvarali, konzole ce se prodat dok si reko keks.

 

Meni treba jedna dobra igra, a to bi mogo vec bit Demon's souls. Raskos pokazuju igre koje brzo padnu u zaborav.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
8 godina
offline
Sony počeo slati pozivnice za predbilježbe za Play

Možda da NAPOKON otkriju cijenu pa da ljudi na osnovu toga lakše odluče jesu li za predbilježbu?

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony počeo slati pozivnice za predbilježbe za
DuxCro kaže...

Možda da NAPOKON otkriju cijenu pa da ljudi na osnovu toga lakše odluče jesu li za predbilježbu?

 Cijena se zna. 499 eura za verziju s citacem,399 eura bez.

Ovo je ciganluk teski od 2 tone,bio je objavio neki ducan u njemackoj da prima prednaeudzbe i onda ova pizdarija.

9 godina
offline
Re: Sony počeo slati pozivnice za predbilježbe za
DuxCro kaže...

Možda da NAPOKON otkriju cijenu pa da ljudi na osnovu toga lakše odluče jesu li za predbilježbu?

 Kakva cijena, to se samo kupuje. 500-600 eura za nesto sto traje 5+ godina je nista.

9 godina
neaktivan
offline
Sony počeo slati pozivnice za predbilježbe za Play

Jeb me mali pas ako nisam procitao bar 4-5 clanaka kako je Sony potvrdio cijenu. I danas citam clanak kako je na Otto.de dosao ps5 za cirka 970 eura i odmah se sve rasprodalo. 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2020 21:23 (Kolacic).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sony počeo slati pozivnice za predbilježbe za Play

Fejk vijest s mojeg posta iznad.

Amerikanci ce dobiti ps5 cak prije japanaca?

To inace ide tako? Inace nisam obracao paznju ali sad sebi zelim uzeti pa gledam sto se dogada. 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice