Sony investirao 200 milijuna dolara u Epic Games

poruka: 8
|
čitano: 2.794
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony investirao 200 milijuna dolara u Epic Games".
11 godina
protjeran
offline
Sony investirao 200 milijuna dolara u Epic Games

Uh odlicne vijesti, ono sto je Epic Games pruzio Indie Game Dev posljednjih godina je nezamislivo i SAVRSENO! Samo neka nastave tako :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony investirao 200 milijuna dolara u Epic Gam
A mogli su prodat koji skin za uskršnjeg zeku za fortnajt i ne bi im uopće trebala lova od sonija :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony investirao 200 milijuna dolara u Epic Games

Da bar šupci nisu ugasili Paragon :D

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Sony investirao 200 milijuna dolara u Epic Games

Nisam znao da je Unreal Engine njihov 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony investirao 200 milijuna dolara u Epic Games

I pored toliko novca nisu mogli napraviti jos jednu Unreal igru? Ili barem remake staru Unreal seriju.

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony investirao 200 milijuna dolara u Epic Gam
Mogli su, ali ih to im nije prioritet kolko para na fortu nakupljaju. Uostalom, imaš novi ut za skinut, samo nije još gotov. Mp radi
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony investirao 200 milijuna dolara u Epic Gam
dax-lax kaže...
Mogli su, ali ih to im nije prioritet kolko para na fortu nakupljaju. Uostalom, imaš novi ut za skinut, samo nije još gotov. Mp radi

 Neće nikada ni biti gotov. Koliko znam, zadnji update igre je bio prije nekoliko godina. Tj. kad je fortnite eksplodirao svi devovi su prebačeni na razvoj te igre. Svaka komunikacija sa fanovima novog UT-a je u potpunosti prestala. Nemaju potrebe više raditi išta oko UT-a. Samo pumpaj Fartnite, store i zarađuj pare na licencama za Unreal Engine.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.4.2021 20:11 (DuxCro).
11 godina
offline
Re: Sony investirao 200 milijuna dolara u Epic Gam
borgware kaže...

I pored toliko novca nisu mogli napraviti jos jednu Unreal igru? Ili barem remake staru Unreal seriju.

 Epic sad ima share holdere i moraju ostat profitabilni. UT im nikad neće zaraditi para i Tencent im neće dati da rade igru samo da izgube novac. Cak ako budu radili novu UT igru, neće biti ni slična staroj nego namjenjena za mass market i monetization. 

Crypto nova poljoprivreda
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice