"Soba punjač" napaja svjetla, telefone i laptope b

poruka: 10
|
čitano: 3.236
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na ""Soba punjač" napaja svjetla, telefone i laptope b".
14 godina
offline
"Soba punjač" napaja svjetla, telefone i laptope b

...i uzrokuje rak mozga.

 
2 3 hvala 0
Re: "Soba punjač" napaja svjetla, telefone i lapto

bolje dobiti rak mozga nego imati smartphone na 20% u 19 navečer ... brrrr ...

10 godina
neaktivan
offline
Re: "Soba punjač" napaja svjetla, telefone i lapto
nema raka mozga za onog ko je mozga bez
sve ti znas, ali nista ne kontas
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
"Soba punjač" napaja svjetla, telefone i laptope b

Mene zanima kakav je utjecaj takve metalizirane sobe na prijem WiFi i GSM (pogotovo 4G i 5G) signala...

 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: "Soba punjač" napaja svjetla, telefone i lapto
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

bolje dobiti rak mozga nego imati smartphone na 20% u 19 navečer ... brrrr ...

Kad je to 19 ujutro? 

42
Re: "Soba punjač" napaja svjetla, telefone i lapto
Onda kad se probudis u 18.45?
2 godine
neaktivan
offline
"Soba punjač" napaja svjetla, telefone i laptope b

Mene fasciniraju ovakve ideje i objave jer ono Tesla prije više od 100 god. pričao o tome da se ože prenijeti i navodno je radilo a mi još i danas pričamo o tome kao o novom izumu.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: "Soba punjač" napaja svjetla, telefone i lapto
Byron kaže...

Mene zanima kakav je utjecaj takve metalizirane sobe na prijem WiFi i GSM (pogotovo 4G i 5G) signala...

 Nema ih, Faradayev kavez je jako učinkovit.

Reci Nesto kaže...

Mene fasciniraju ovakve ideje i objave jer ono Tesla prije više od 100 god. pričao o tome da se ože prenijeti i navodno je radilo a mi još i danas pričamo o tome kao o novom izumu.

 Nije nikakav problem bežično prenijeti električnu energiju, problem je kaj je to jako neefikasan postupak, zato se i koristi magnetna sprega između dvije zavojnice, da bar donekle efikasno bude.

Uglavnom, ideja im je klasična, prostorija je zapravo zračni raspor u jezgri zavojnice, pa dok god je udaljenost druge zavojnice (u uređaju) od zida manja od širine zida (u toj osi) imaš uspješnu spregu, naravno uz velike gubitke.

Ali općenito bezveze, mlaćenje prazne slame, i nije mi jasno kak netko uopće financira takve projekte, i još onda idu na igru s ljudskom empatijom pa ono: pa to će se koristit u bolnicama, tak da ljudi odma zagrizu jer su "humani" i veseli ih to.

Idem se ubit...

 

P.S. Mladen se popravlja malo u translateu tekstova, ali i dalje dovoljno da čovjeku eksplodira mozak.

Ali ok, nije čovjek kriv, daju mu da prevodi tekstove koji nisu baš jednostavno za prevest ikome tko nije u tom području.

Ali svejedno, kunem se da sam vidio kak mi par bodova IQ-a izletava iz glave dok sam čitao članak.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.9.2021 23:47 (fer-de-lance).
6 godina
offline
Re: "Soba punjač" napaja svjetla, telefone i lapto
Reci Nesto kaže...

Mene fasciniraju ovakve ideje i objave jer ono Tesla prije više od 100 god. pričao o tome da se ože prenijeti i navodno je radilo a mi još i danas pričamo o tome kao o novom izumu.

Nitko ne priča o tome kao o novom izumu. Nego o implementaciji.

14 godina
offline
"Soba punjač" napaja svjetla, telefone i laptope b

Treba se pročitat boldano (naslov) pa onda moj komentar da bi se shvatila baza 

 

 

A vezano za naslove... Sandro stavi dobar click bait ali onda u prvoj rečenici objasni cijeli članak da se ne mora čitat. Poštenjačina.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice