Snima se prvi film s robotskom glavnom glumicom

poruka: 15
|
čitano: 5.174
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Snima se prvi film s robotskom glavnom glumicom".
6 godina
offline
Snima se prvi film s robotskom glavnom glumicom

xxx dokumentarac:)

 

žena-robot...konačno ostvarenje snova za svakog mužjaka

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Snima se prvi film s robotskom glavnom glumico
HCMAA kaže...

xxx dokumentarac:)

 

žena-robot...konačno ostvarenje snova za svakog mužjaka

 - stricjura.

btw, pravi muškarci znaju što je prostamol, stanu kad žele, ne kad moraju, uz rakiju (od afričke šljive), naprosto nema tog ženskog čeljadeta koje je sigurno, osim ako ima kapicu na usb (ženskom) priključku/nici (kako deklinirati ženski port u ženskom rodu?) :)) uz dodatak da postoji tip A i ostali utori-otvori, različitih oblika ali u svaki se može utaknuti odgovarajući (muški) konektor.

 

-sad kad smo istresli nedolične iluzije (nakon pišanja..) .. možemo o ekšli temi ili sadržaju ili posluci .. prvi film, žena-robot, glavna uloga.. i umjetna inteligencija, japanci-japanka, obilježja rase-spola kao i vjersko-seksualne-političke slobode (izbora)..

-može li ta/j robot(ica) na audiciju za casting? Može li kao neki npr nogometaš doći na stadion bez da ga se vodi za ručicu, npr maximir? .. bi li glumica došla na dinamov stadion ili u zoo? Tj bi li ta umjetna inteligencija po npr kopačkama zaključila gdje treba doći, na stadion ili ako nosi japanke u zoo na sladolded (recimo sa stricjurom da priča bude vividnija..) :)

 

-prvi robot u filmu? davnih dana je SF zamišljao robote kao nešto limeno što radi posao konobara, prije par desetljeća kao terminatora, sad kao gejšu koja 'glumi' azijatkinju-ženu mada kosa nije u tom stereotipu (valjda se farba..) no najviše bode u oči (tj uši) lapsus-lingve tj japanski koničeva itd dok svi znamo iz ST-SF serijala da svi elijenci (neovisno o spolu ili galaxiji) govore tečni ingliš, može s frenč naglaskom, digičkim, njemačkim ali ingliš.. + sinkronizacija/titlovi za slabovidno/gluhe.

 

-po čemu je taj robot žena?, po čemu je glumica? po čemu je to film ili prvi ili umjetna inteligencija? .. zar samo zato što nije plavokosa ili još nije atestirano by stricjura? :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
offline
Snima se prvi film s robotskom glavnom glumicom

Ideja o savršenoj ženi, robotu ili lutki, koju je neki muškarac za sebe stvorio vrlo je stara - imamo mit o Pigmalionu, pa onda u Hoffmannovim pričama... Problem je da žena hoće naprviti idealnog muškarca, po svome ukusu, ali od svoga muža. Jao si ga muževima s ženama koje u tome pretjeraju! 

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Snima se prvi film s robotskom glavnom glumico

Stvori Bog čovjeka, Adama, kao vrhunac svog čina stvaranja Svijeta...

 

šeće Adam sam rajskim vrtom i vidje Bog da Adam pati sam jer nije imao par poput ostalih stvorova..

 

i veli Bog Adamu: vidim, nedostaje ti družica koji ostali živi stvorovi imaju, pa no, da ti olakšam bivstvovanje, stvorit ću ti družicu, ali iskreno nisam siguran da ću ponoviti uspjeh koji sam dostigao stvarajući tebe, pa bih iskoristio neke tvoje dijelove za nju...

 

Pita Adam: Dobro, reci što ti treba ?

 

Veli Bog: pa jedna ruka, jedna noga, jedno oko, uho...

 

Prekine ga Adam: A što mogu dobiti od jednog rebra ?

 

 

Dame i oni koji se tako osjećaju, ne brinite, to je samo šala...

 

to "oblikovanje" drugih po svome nahođenju je prije svega duhovno (iako moderna plastična kirugija daje popriličan obol zbirci kreatura na svijetu), a više govori o "kreatoru" i njegovim strahovima i nedostacima, nego o  "nadograđivanome"...

 

ili kako veli stara ORA parola:

 

mi gradimo prugu, pruga gradi nas!!!

 

ihush 

 

bez brige, nisam spao na "veštačke" partnerice, dapače grozim se "skoro-pa-nekrofilskog" spolnog općenja...

 

 

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Snima se prvi film s robotskom glavnom glumico
danen kaže...

Ideja o savršenoj ženi, robotu ili lutki, koju je neki muškarac za sebe stvorio vrlo je stara - imamo mit o Pigmalionu, pa onda u Hoffmannovim pričama... Problem je da žena hoće naprviti idealnog muškarca, po svome ukusu, ali od svoga muža. Jao si ga muževima s ženama koje u tome pretjeraju! 

 -da, muškarci i žene su različiti :)

naravno, stereotip, ali kad je već tu.. kao bitna razlika: Muškarac traži-vidi 'savršenu' ženu i želi da vječno ostane takva (ista, preparirana, mlada..) dok žena jednako traži 'mr.savršenog' kojeg kad nađe, započne s promjenama-adaptacijama ili dresurom, kako kome paše tumačenje :) .. pa se pitamo, zašto ga je izabrala ako ga treba mijenjati, no da i žene griješe :) ..

 

-eto, sad smo već bliže intrinističkoj temi o robotskim glumicama made in japan-kina.. muškarci, wasp kao dominantni primjerci (usa-uk narančasti), stvaraju ženu ili igračku, osnovni epitet kad sve reduciramo je što? umjetna inteligencija, buža za priključak, kosa ili nešto treće?.. humor možda? .. neovisno sad o sexu i sl, nadspolno, draža mi je osoba uz koju se mogu npr nasmijati.. što mogu s ovom 'igračkom'? Jesti sladoled, sexati se ili citirati jesenjina..? smisao osim potvrde koncepta da se nešto (ne)može tj misli li netko da smo sad na korak (ili milimetar) bliže 'terminatoru' tj robotu kako ga vidimo u SFu?

-moralno/etičke (rasne, vjerske, političke itd..) preferencije ili pravo izbora-sloboda nam u ovom primjeru ipak nameću stereotipove, žena, kosa, ... dok robot treba biti funkcionalan kao što je to npr mali mrav ili pojedina dlaka u nosu bilo kojeg sisavca, oblik pera krila orla ili pingvina, .. sve ima smisao-svrhu, koja je tu svrha npr duge-ravne-smeđe kose? Paun šarenim perjem privlači ženke i time povećava šansu da ga tigar pojede.. no ima svrhu, dok ovo nema svrhu, ovo je it (ne PC-IT-.. mada je dio IT biza..) ovo je 'ovo-ono' kao padež-rod, stvar, koja nema funkcionalnost čekiča-šarafcifera ili škarica za nokte.. (osim ako može gristi nokte..) itd.

 

-smisao? dokazati da su i znanstvenici klasični stereotipni mužjaci? Da.

 

edit: at stric jura.. .uh, (olakšanje) :)) .. ma neka te takvog, sve to spada pod slobode općenja i priopćavanja (a nekog moram u vicu opaučiti pa bolje tebe..) :)))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2020 11:12 (ihush).
7 godina
protjeran
offline
Snima se prvi film s robotskom glavnom glumicom

Kad si zena napuni cijeli ormar sa vibratorima, dildacima i but-plugovima,

onda je to "uredu", jer ona je "usamljena", treba joj "njeznosti",

a kad si muskarac kupi ultra-mega-super-lutku-9000 sa 300 programa pusenja,

automatskog praznjenja spremnika sjemena, te automatsko podmazivanje za sva tri otvora,

e onda je muskarac perverzna svinja.

 

Toliko o jednakosti...

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
16 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Snima se prvi film s robotskom glavnom glumico

točno tako!

 

one su emancipirane, a muškarca svedu samo na jedan organ...

 

mi pak kao romantičari trebamo cijelu, funkcionalnu umjetnu ženu...

 

tko je tu onda eksploatator, pitam vas braćo izložena ženskoj organocentričnosti ?!?

 

nedam im više, sve to ide iz moje kese!!! sad kad će mi se nabacivati, vitlati svojim dupetima i sisama, ja ću im stameno i prkosno reći: NE!

_________________

 

a sad, u revijalnom tonu:

 

samo žena može radi pola para kobasica uzeti cijelog prasca!

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2020 11:38 (Stric_Jura).
15 godina
offline
Re: Snima se prvi film s robotskom glavnom glumico
Čitatelj kaže...

..

e onda je muskarac perverzna svinja.

 

..

 -perice, ljudi su svinje... (kao zbirna imenica, obuhvaća sve.. bez diskriminacije).

 

-ali ako si zadrt/ili okolina .. tad imaš jednostavan fix, promjena spola + spolnih navika tj postaneš žena-gay i tad si opet napred(na/an) i radiš ono što želiš s istom hiteč lutkom + pratiš trendove (nisi staromodan itd.. + extra benefit, možeš aplicirati na općini za poticaje, kao svi ostali privrednici-poduzetnici + po osnovi žena-spola pa imaš šansu više)

 

-pošto uvjek vidim i korak/potez (ili pitanje) dalje (šahovska terminologija) .. npr amatere zabrinjava tad kupnja odjeće ili koji wc koristiti.. no to se ekšli ne mijenja, tj i dalje si muškarac što ti dozvoljava pišanje stoječki/stojički osim protiv vjetra tj možeš u muški wc, uz benefit, možeš u ženski itd. jedini problem ostane u prometu (auto) jer tu se prepoznaju pravi muškarci, ruka na prozoru ležerno visi, druga na trubi (jer uvjek neki kreten ili baba..) dok trećom čohaš jaja (ok, pravi vozač može sve).. :)

 

-što da ova glumica uđe u muški wc? što da uđe u ženski? ima li npr kameru (zabrana snimanja..) ili je to naprosto perverzan robot ako uđe u wc jer tamo nema baš ništa što može-treba raditi.. tj umjetna inteligencija implicira da se stvari rade s razlogom, dok meni nekako lobotomno djeluje sama tema-film.. ''priča'' tj lakše progutam npr spidermana-hulka ili supermana, čovjek leti.. i ima crveni plašt, dok ovdje ne vidim baš neki smisao, osim 'može se'.. tj što se mijenja snimanjem ovog filma? Avatar-2? Jesu li napravili korak naprijed u razvoju AI-ja ili korak u zaglupljivanju-komercijalizaciji (pa i simbolički, prostituciji..)? Znanost? AI, roboti.. SF? No ostat će u antologiji kao prvi film.. i kranje glupasta rečenica koja opisuje spol stvari koja nema spol tj to nije ni muško ni žensko, nego je to robot, koji čak nije robot u SF smislu jer je nesposoban za takav zadatak, može raditi kao npr portir i to je sve.. ili kao cirkuska atrakcija što se nekad radilo.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Snima se prvi film s robotskom glavnom glumicom

ako je do placeba, ovaj antropomorfni toster nije ni do gležnja jednoj real doll. jabba (the hut) su krečili. što se našeg prirodnog neprijatelja tiče, sami smo si krivi i glumit će neovisno o nama, bez posebne obuke. utjeha kose: njima smo mi nužno zlo. u prosjeku smo si uzajamno taman. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Snima se prvi film s robotskom glavnom glumico
Ajar kaže...

.. ovaj antropomorfni toster..

 -kako možeš osobu (robota) reducirati na nivo tostera? .. :))

 

btw, toster ima funkciju-svrhu (pa i vrijednost iskazanu cijenom u trgovini), zna kuhati jedino je ograničen asortimanom-ponudom (za sad samo toast-sendvič). Ovaj robot nema cijenu ergo, bezvrijed/an/na je. Prirodnim zakonima (slobodnog tržišta i neoliberalnog kapitalizma) tek konkurencijom na tržištu se dokazuje vrijednost a ovo je jedan komad-primjerak, nema čak ni natjecateljsku ligu, nema kvalifikacije po skupinama ili audiciju za glumce nego sve nepozitmom-vezama ostvaruje.. fuj! :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2020 11:49 (ihush).
12 godina
neaktivan
offline
Snima se prvi film s robotskom glavnom glumicom

Meni nekako uvijek bude nelagodno kad i inace gledam Japance jer supresirani kakvi jesu, djeluju mi poput robota. Toliko različitijih emotivnih ekspresija od nas, da mi ih je toliko nemoguće dešifrirati skoro kao njihov jezik.

Mislim da smisao stvaranja robota koji može reproducirati emotivne ekspresije Japanaca ima smisla samo u njihovom društvu. 

Aj ti stvori robota sa ekspresijama jednog Balkanca, eeee... to bi bilo remekdjelo AI-a 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Snima se prvi film s robotskom glavnom glumico

općenito, njihova društvena kultura je apsolutno nam strana, ima nečega u tome što su oni otočna nacija....

 

ali i ovi s RapaNuia su otočna nacija pa ne ostavljaju nama dojam nelagode kao Japanci...

 

a propos seksa, njihove prakse, tabui i očekivanja su još nama čudnija....

Ju je je? Je ju je!
8 godina
offline
Snima se prvi film s robotskom glavnom glumicom

Englezi imaju izvanredan način komuniciranja sa svima, posebice stranim kulturama, uključujući Japance. Oni razgovaraju o vremenu. Inače, svaki drugi razgovor može nekog uvrijediti. Ja sam primjerice uvrijedio Japanca što sam ga ja, točnije moja žena, ponudio večerom, nakon što se neko vrijeme zadržao kod mene. Sav je problijedio, počeo mucati, odjednom se sjetio da ima nekakav hitan posao, i pobjegao kao da ga svi vrazi nose. Poslije sam mu pokušao objasniti da je to kod nas običaj, da ništa zlo nisam o njemu mislio ni njemu pripremao. Drugii Japanac, za zimske kiše s jakim vjetrom nije htio staviti kapu na glavu jer "to kod njih nije  običaj", nije imao kišobran, koji bi mu uostalom bio posve beskorisan. Inače, lako se opiju. Nakon male pive su k'o letva. Jedan se takav, u društvu našeg Dalmatinca, koji nije bio mnog trijezniji od njega, toliko zaboravio da je u hotelskoj sobi zapalio vatru od izvađenih parketa. Nakon toga dobilli su, obojica, izgon iz zemlje (Španjolske). U njihovom središnjem šinto-hramu ima jedna škrinja, a u njoj zrcalo boginje Sunca. U sobu može jednom godišnje ući vrhovni svećenik, a škrinju nitko nikad nije otvorio. Jednom je neki stranac ušao u tu sobu, pa su ga na izlazu iz hrama kamenovali. Što je u toj škrinji?  Nije važno je li išta ili ništa, važno je da svi misli da je u njoj nešto, zna se što. Eto, toliko od mene glede impresija o Zemlji izlazećeg sunca (Nippon). 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Snima se prvi film s robotskom glavnom glumico
znanstvenik je otkrio savrseni ljudski dnk na temelju kojeg je napravio inteligentnog robota?!? kojeg ce glumit pravi robot...e evil dead 1 ce bit duboka hiperrealisticna kazalisna drama u odnosu na ovaj trash...
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Snima se prvi film s robotskom glavnom glumico
uskoro budemo ženu kupovali na kredit...nakon nekog vremena bit će polovnih na njuškalu

prodajem ženu-robot...stara 3 godine...u odličnom stanju... istekla garancija...za ostale informacije nazovite na broj telefona:

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice