Snalažljivi "nigerijski princ" uspio na prijevaram

poruka: 23
|
čitano: 6.493
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Snalažljivi "nigerijski princ" uspio na prijevaram".
16 godina
offline
Snalažljivi "nigerijski princ" uspio na prijevaram

Svaka čast.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Snalažljivi "nigerijski princ" uspio na prijevaram

Svaka čast, poslujemo skupa već neko vrijeme. Poslao sam mu $2000 za potvrdu transakcije. Sad ja čekam $23,000,000 od njega, pa kad sjedne, častim pićem.

Moj PC  
49 0 hvala 0
14 godina
offline
Snalažljivi "nigerijski princ" uspio na prijevaram

Kakav car.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Snalažljivi "nigerijski princ" uspio na prijev
ovakve ne treba u zatvor...nego budale koje su popušile...njih treba u zatvor
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Snalažljivi "nigerijski princ" uspio na prijevaram

Covik u Nigeriji zaradi milion iz zatvora, a doma mi neki klosar trazi poticaje i socijalu... pa ko je tu lud :D

 
17 0 hvala 0
8 godina
offline
Snalažljivi "nigerijski princ" uspio na prijevaram
Hoću kupiti stolnu svjetlljku od kamene (haimalajske) soli. "Unutra Vam je žarulja sa žarnom niti - radi ionizacije zraka", meni će prodavačica. "Joj, samo mi nemojte o ionima!", zavapih. Eto, takvi ne sjede u zatvoru, nego žive od varanja kupaca. Nazdravlje!
 
18 0 hvala 0
15 godina
offline
Snalažljivi "nigerijski princ" uspio na prijevaram

ponovo u zatvoru, siromah?! znači, navodi iz maila su točni: antimonarhistička oporba ga zajebava. dvojim bih li mu poslao lovu za podmićivanje čuvara ili ispekao tortu s turpijom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Snalažljivi "nigerijski princ" uspio na prijev
Kod nas osuđeni kriminalci nemaju velikih problema u nastavku kriminalnih akrtivnosti, jer je BiH dobro pokrivena mobilnim signalom.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Snalažljivi "nigerijski princ" uspio na prijev
Visak kaže...
Kod nas osuđeni kriminalci nemaju velikih problema u nastavku kriminalnih akrtivnosti, jer je BiH dobro pokrivena mobilnim signalom.

 -neosuđeni? tj možda će biti jednog dana nakon sudskog postupka.. i ako misliš na npr maminja, ne treba gledati daleko, koliko se sjećam, šjor ivo je tu, ne može jadan jer ga nešto noga boli ni do ročišta mada može do rusije na tekmu. Tak da ne treba uvlačiti druge države, naša je čisto dovoljna (velika) za izbor neosuđenih koji nisu u zatvoru a što je zapravo logično, jer ne želimo u zatvoru nevine-osuđene, zar ne? :) nismo ni nalik ovom nigerijskom slučaju koji njie u zatvoru nego po hotelima i liječenjima nismo ni u rangu zanzibara, jer daleko ispod nigerje, jer tamo je prevarant bar formalno osuđen, kod nas nije.

A to me pak prijsća, na usa-AlCapona, zemlju hrabrih, ustavnih floskula.. koji kad ne mogu drugačije osiguraju sifilis i time eliminiraju ubojicu, no bar je imao pošteno suđenje, ne podmetanje i farsu od procesa kao što bi neki despotski sud mogao suditi i bez dokaza i sl. Možda Obama ponovo postane precjednik pa ukine guantanamo kao što je obećao, možda.. ah, previše tog o pravdi koja je ćorava dok oni s novcem rade što žele tj što novcem mogu. Tu-tamo-jednako. Ne treba gledati preko granice, globalno je jednakost, ne pravna nego nepravna.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Snalažljivi "nigerijski princ" uspio na prijevaram

Nigerijskog kraljevića za rvackog precjednika, neka stvari napokon legnu na pravo mjesto!

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Snalažljivi "nigerijski princ" uspio na prijevaram

Mi smo ipak naprednija država - za ono za što u Nigeriji moraš biti princ, kod nas je dovoljno da si iz ugledne obitelji...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
13 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Snalažljivi "nigerijski princ" uspio na prijev

ako već nemaš plavu (pravu?) krv, pomaže člasntvo u stranci, bar dok traje mandat.. jednakost iznad svega, tj svim kriminalcima dajemo jednake šanse a to je vrlo napredna misao-ideja ili društveno uređenje koje rehabilitira i uključuje one koji zastrane (od korjena riječi stranka..) kao žetončići i sl. prebjezi koje su nekad prije pola stoljeća pogrdno nazvali kvislinzima mada je to jedan pristojan gosp. norvežan.. pa vidiš, nije samo ugledna obitelj, kod nas može baš svatko biti krimić, kao i načelnik policije ili poznati softwareaš karačmarko s ekipom koja piše mime na skypeu kako bi lažirali maminjin itinerer polulegalnim praćenjem koje ne postoji jer smo iznad svega zemlja legalnosti (od korjena riječi leglo..) :)) itd..

 

edit: pa eto, ne slažem se .. mada se ekšli slažemo :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2019 17:02 (ihush).
7 godina
offline
Re: Snalažljivi "nigerijski princ" uspio na prijev
ihush kaže...

...poznati softwareaš karačmarko...

pa prisjetimo se...

...poljoprivreda, energetika, reinsterizilizacija hrvatske i... šta smo ono još rekli...

... digitalizacija i tako...

 

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
16 godina
offline
Snalažljivi "nigerijski princ" uspio na prijevaram

 "više je puta iz zatvora, zbog nepoznatih zdravstvenih problema, odlazio u zatvorsku bolnicu. Odatle je, pak, odlazio u luksuzne hotele, susretao se sa suprugom i djecom i družio se s ljudima iz vanjskog svijeta"Ž
Nadnaslov "otkrili osuđenog kriminalca koji je, iz strogo čuvanog zatvora..."

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
5 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Snalažljivi "nigerijski princ" uspio na prijev
Pa zatvor je strogo čuvan, ne piše da je bolnica strogo čuvana i ti luksuzni hoteli. Inače meni taj princ šalje mailove već 20tak godina, dobar neki dečko. Nisam još stigao uplatiti, uvijek neka gužva.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2019 20:28 (bugovac222).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Snalažljivi "nigerijski princ" uspio na prijev
ihush kaže...
Visak kaže...
Kod nas osuđeni kriminalci nemaju velikih problema u nastavku kriminalnih akrtivnosti, jer je BiH dobro pokrivena mobilnim signalom.

 -neosuđeni? tj možda će biti jednog dana nakon sudskog postupka.. i ako misliš na npr maminja, ne treba gledati daleko, koliko se sjećam, šjor ivo je tu, ne može jadan jer ga nešto noga boli ni do ročišta mada može do rusije na tekmu. Tak da ne treba uvlačiti druge države, naša je čisto dovoljna (velika) za izbor neosuđenih koji nisu u zatvoru a što je zapravo logično, jer ne želimo u zatvoru nevine-osuđene, zar ne? :) nismo ni nalik ovom nigerijskom slučaju koji njie u zatvoru nego po hotelima i liječenjima nismo ni u rangu zanzibara, jer daleko ispod nigerje, jer tamo je prevarant bar formalno osuđen, kod nas nije.

A to me pak prijsća, na usa-AlCapona, zemlju hrabrih, ustavnih floskula.. koji kad ne mogu drugačije osiguraju sifilis i time eliminiraju ubojicu, no bar je imao pošteno suđenje, ne podmetanje i farsu od procesa kao što bi neki despotski sud mogao suditi i bez dokaza i sl. Možda Obama ponovo postane precjednik pa ukine guantanamo kao što je obećao, možda.. ah, previše tog o pravdi koja je ćorava dok oni s novcem rade što žele tj što novcem mogu. Tu-tamo-jednako. Ne treba gledati preko granice, globalno je jednakost, ne pravna nego nepravna.

 Isto vrijedi i u obrnutom smijeru. Ovdje je lik ubio čovjeka, i sad živi na slobodi u lijepoj vašoj...

12 godina
offline
Re: Snalažljivi "nigerijski princ" uspio na prijev
Kakav kralj, šteta što čovjek nema vremena da dođe u rvatku i održi neki seminarcic s našim političarima.
*# @Frk #*/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Snalažljivi "nigerijski princ" uspio na prijev
Frk kaže...
Kakav kralj, šteta što čovjek nema vremena da dođe u rvatku i održi neki seminarcic s našim političarima.

 misliš, oni njemu. tu bi tek ispekao zanat do kraja. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Re: Snalažljivi "nigerijski princ" uspio na prijev
Hehe, ovdje bi položio majstorski ispit.
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Snalažljivi "nigerijski princ" uspio na prijev
To se zove Državni službeni ispit i obavezan je za sve uhlj... ovaj, državne službenike.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
14 godina
offline
Snalažljivi "nigerijski princ" uspio na prijevaram

Jedno od pitanja na tom ispitu:

 

- što kao državni službenik višeg ranga zaslužujete:

 

a) plaća 5 kila ojra

 

b) službeni FauVe Pasat, ako ne Odi A6

 

c) cicojku za tajnicu

 

d) službenu karticu za tekuće troškove

 

e) sve navedeno i još pride....

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 13:03 (Stric_Jura).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Snalažljivi "nigerijski princ" uspio na prijev
ovaj nigerijski princ je mala beba u odnosu na prinčeve od ZNA SE i KRALJICE BALKANA
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Snalažljivi "nigerijski princ" uspio na prijevaram

Taj Nigerijski princ je mala beba u odnosu na našeg princa Zagreba. Naš heroj napuhuje cijene svih radova 10x (recimo zlatni WC-i, žičara, sve projekte u koje ide novac), pa uzme dobar postotak. Tako je "kupio" barem 4 stana koja formalno glase na prijatelje koji zaradom nemaju ni za kiflu, a koristi ih i u njima boravi naš "princ". Uzeo je puno više od milijun eura. Šmrče linije bijelog praha (kokaina) svaki dan kao veliki. Droga mu uništila septum totalno da su ga doktori jedva rekonstruirali,  i dobio karakterističnu kokainsku promuklost glasa koja ne prolazi. No najzanimljivije je da ima stotinjak kaznenih prijava koje u DORH-u kojima "netko" stopira procesiranje. Kao, neznamo tko je. To je cijela organizacija koja je u pravosuđu, policiji, uskoku, radi na čerupanju love od "stoke sitnog zuba" kako Tuđman reče i još na izborima dobije 70% glasova od istih tih glasača koje čerupaju. Svaka čast majstorima!

Idi i radi nešto korisno!
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice