Smartphone aplikacija pouzdano dijagnosticira bole

poruka: 11
|
čitano: 3.479
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Smartphone aplikacija pouzdano dijagnosticira bole".
16 godina
offline
Smartphone aplikacija pouzdano dijagnosticira bole

Doc, ima li šanse da će se aplikacija moći kupiti za privatne svrhe?

Znam što je bronhioklitis, alergije, astma, ventolin.... s klincima to prolazim već 10 godina i ovakva aplikacija ne bi bila na odmet, mada nakon nekog vremena ideš kod dr samo da ti potvrdi da je opet to to :(

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Smartphone aplikacija pouzdano dijagnosticira
Zdravlje i djeca, najvece su blago svijeta. - Qur'an
I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Smartphone aplikacija pouzdano dijagnosticira bole

doc, ovo ne sluti na dobro. sve dok ne isprave sve bugove u aplikaciji (a ne načine pritom nove) za očekivati je svakih 12 sekundi (i, odn. osobito, noću) po jednu uspaničenu milenijalsku majku koja će te uvjeravati kako si godine na medicini mogao provesti i pecajući na dravi, jer njezin telefon valjda zna bolje. a ti ćeš se čuditi tome što se takvi razmnožavaju. ne bih ti bio ni u koži niti u skaju. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Smartphone aplikacija pouzdano dijagnosticira
fredii kaže...
Zdravlje i djeca, najvece su blago svijeta. - Qur'an

 

Nije ti bas izvor za ciat  primjeren, jer u kuranu pise i da je duznost muslimana da ubijaju sve one koji nisu muslici.

15 godina
offline
Re: Smartphone aplikacija pouzdano dijagnosticira
Voltaren20 kaže...
 

Nije ti bas izvor za ciat  primjeren, jer u kuranu pise i da je duznost muslimana da ubijaju sve one koji nisu muslici.

 aj ne trolaj nepotrebno. to nigdje u kur'anu ne piše. spominju se "idolopoklonici" a ne "nevjernici" i odnosi se na plemena otprije 14. stoljeća (meka, medina itd.). nota bene, i bibliju danas svaka budala "tumači" kako joj paše (kao i, primjerice, statističke rezultate ili nedorečene zakonske propise). savjetovao bih ti da pročitaš obje knjige (s razumijevanjem) i sam zaključiš u kojoj ima više nasilja i poziva na nj, ako ti je to cilj, ili u kojoj ima više poziva na toleranciju i suživot. u kontekstu i izvan njega. tek nakon toga bit ćeš donekle kompetentan za komentiranje navoda, jasno, ako se primarno držiš teme - telefonska protiv liječničke dijagnostike.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.6.2019 15:24 (Ajar).
4 godine
protjeran
offline
Re: Smartphone aplikacija pouzdano dijagnosticira
Ajar kaže...
Voltaren20 kaže...
 

Nije ti bas izvor za ciat  primjeren, jer u kuranu pise i da je duznost muslimana da ubijaju sve one koji nisu muslici.

 aj ne trolaj nepotrebno. to nigdje u kur'anu ne piše. spominju se "idolopoklonici" a ne "nevjernici" i odnosi se na plemena otprije 14. stoljeća (meka, medina itd.). nota bene, i bibliju danas svaka budala "tumači" kako joj paše (kao i, primjerice, statističke rezultate ili nedorečene zakonske propise). savjetovao bih ti da pročitaš obje knjige (s razumijevanjem) i sam zaključiš u kojoj ima više nasilja i poziva nj, ako ti je to cilj, ili u kojoj ima više poziva na toleranciju i suživot. u kontekstu i izvan njega. tek nakon toga bit ćeš donekle kompetentan za komentiranje navoda, jasno, ako se primarno držiš teme - telefonska protiv liječničke dijagnostike.  

 

Nebi skodilo malo obrazovanja, imas na netu tocno gdje to pise i sta pise.Mene ne zanima kako ko tumaći nego sta pise i posljedice toga sta pise.

6 godina
offline
Smartphone aplikacija pouzdano dijagnosticira bole

Posto je samo jedan Bog, Jahve, onda je samime time nebitno sta pise u tamo nekoj knjizi krivovjernika, jer to nije pravo pismo, niti je to prava vjera u Boga

 

Samo je nas jedini i najpravedniji, i zato trebamo samo iz njegove knjige citati i uciti:

 

Rimljanima 13: 4 Jer on je za tebe dobročinitelj Božji. Ali ako činite što je zlo, uplašite se! Jer on ne ispušta uzalud mač, jer on je Božji sluga, osvetnik da izvrši gnjev na onoga koji čini zlo.

 

Ezekiel 33: 8 Kad kažem opakome, bezbožnik, zasigurno ćeš umrijeti; ako ne govoriš da opomeneš bezbožnika s njegova puta, zlikovac će umrijeti zbog svojega bezakonja; ali će krv njegovu tražiti u tvojoj ruci.

 

Postanak 9: 5-6 - A tvoju će krv svoju život zasigurno tražiti; od svake zvijeri tražit ću ga i od ruke čovjeku; Od ruke svoga brata tražit ću život čovjeka.


Izlazak 21: 22-25 Ako se ljudi trude i povrijede ženu koja je sa djetetom, tako da njezin plod iscuri od nje, a opet ne slijedi nikakvo zlo, sigurno će biti kažnjen, od ruke njenog muža što je položio na njega; i on će platiti kako suci odrede.

 

Postanak 9: 6 - Tko prolije krv čovjekovu, od čovjeka će se proliti krv njegova, jer je na sliku Božju, Bog stvorio čovjeka.

 

Otkrivenje 21: 8 A strašni i nevjerni, i gnusni, i ubojice, i bludnici, i vračari, i idolopoklonici, i svi lažljivci, imat će svoj udio u jezeru što gori ognjem i sumporom. smrt.

 

Hosea 13:16 Samarija će opustjeti; oni će se pobuniti protiv svoga Boga, od mača će pasti, djeca njihova bit će razbijena, žene će im biti rastrgane.

Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Smartphone aplikacija pouzdano dijagnosticira bole

Vama vjerskim fanaticima nisu baš sve na broju

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Smartphone aplikacija pouzdano dijagnosticira
fredii kaže...
Zdravlje i djeca, najvece su blago svijeta. - Qur'an

 i moja je kći (kao i sva djeca uoostalom) bila žešće blago prije nego što se naučila biti suvislim i uglavnom prihvaćenim pripadnikom ljudske zajednice. malo odgoj, malo iskustva (što vlastita, što tuđa) ... i više nisi blago. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: Smartphone aplikacija pouzdano dijagnosticira
antimadridista kaže...

Vama vjerskim fanaticima nisu baš sve na broju

 

Najbolje od svega, pomagao sam  kolegi s (bivšeg faksa) da napiše seminarski. Pa sam koristio citat čisto da malo bolje izgleda. I onda ga ovdje napišem i pokrenem sranje da ni ne znam kako sam to uopće uspio. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
15 godina
offline
Re: Smartphone aplikacija pouzdano dijagnosticira
fredii kaže...

 

Najbolje od svega, pomagao sam  kolegi s (bivšeg faksa) da napiše seminarski. Pa sam koristio citat čisto da malo bolje izgleda. I onda ga ovdje napišem i pokrenem sranje da ni ne znam kako sam to uopće uspio. 

 to ti je ono o putu u pakao i talijanskim (podnim) pločicama. a znaš da, čim dometneš bilo što tipa vjera/politika u post, makar i u kontekstu teme, kreću križarski ratovi i španjolska inkvizicija (koja se, u ovom slučaju, može očekivati; torquemada nikad ne spava). pusti. još je dobro. nema (još) '91., strana suprotstavljenih u zadjevicama '40. - '45. i toga. no i djece (koja bi eventualno kašljala) je sve manje a i liječnici bježe u ubi bene ibi patria. dobro da nisu izmislili kašljometar za penziće. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.6.2019 16:07 (Ajar).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice