Službeno potvrđeno: iPhone 12 kasnit će zbog pande

poruka: 11
|
čitano: 5.025
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Službeno potvrđeno: iPhone 12 kasnit će zbog pande".
14 godina
offline
Službeno potvrđeno: iPhone 12 kasnit će zbog pande

Već sam uzeo nenamjenski kredit na 24 rata od 14000 kn za iPhone 12. Spreman sam ko napeta puška da im dam svoj novac.

 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Službeno potvrđeno: iPhone 12 kasnit će zbog pande

svaki je izgovor dobar, ako prođe. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Službeno potvrđeno: iPhone 12 kasnit će zbog p
BarbaVeli kaže...

Već sam uzeo nenamjenski kredit na 24 rata od 14000 kn za iPhone 12. Spreman sam ko napeta puška da im dam svoj novac.

 To uzimas 11 obicnu verziju sa 32GB na pretplatu na snizenju sa BUG kuponom od 500kn?

 

Ili SE sa onim brzim punjacem? Sad kad je Apple uveo bolje izbore od Androida zbilja je nama kupcima tesko izabrati.

 

Ne znam koji bi ja uzeo na tvom mjestu, 11 ima neka dva kruga odozada sto je pola Audija, ali fast charge znaci da ga mozes dulje drzat na stolu u kaficu.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
online
Re: Službeno potvrđeno: iPhone 12 kasnit će zbog p
Dead kaže...

Još ne znam...livi ili desni bubreg.

 Livi za mobitel, a desni za kabel, fast punjac i Budse pro!

 

Izbor!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Službeno potvrđeno: iPhone 12 kasnit će zbog pande

šta će im novi model kad su izdali best buy SE2020 ove godine, nek planiraju iphone 12 za božić 2021 i svi sretni 😂

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Službeno potvrđeno: iPhone 12 kasnit će zbog p
i još vi hoćete punjač...da je u paketu punjač....odgoda bi bila puno duža...inače s obzirom da Plenky i Tim su prijatelji...s članskom iskaznicom HDZ-a...imate popust pri kupovini...od 10% do 100% ovisno o položaju unutar stranke:)...ja imam samo 50%:(
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Službeno potvrđeno: iPhone 12 kasnit će zbog pande

Pa nije ni dijaliza tako loša. Tri puta tjedno, osiguran prijevoz, a dok traje guštaš u svom novom iPhoneu SE s raskošnim retina zaslonom. 

 

"Say hello to the future"

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Službeno potvrđeno: iPhone 12 kasnit će zbog pande

kad izdaju Buds Pencer ediciju slusalica, kupujem odma

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Službeno potvrđeno: iPhone 12 kasnit će zbog pande

Evo utjecaja najjeftinijeg iphonea ikad 😂😂

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Službeno potvrđeno: iPhone 12 kasnit će zbog p
Dead kaže...

A ja? Na dijalizu?

 Ima netko od ukucana ili koristi adapter. Ekoloskije je da ne dolazi u paketu.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Službeno potvrđeno: iPhone 12 kasnit će zbog p
Postoje trenutci...kad je biti sponzoruša...najbolji put
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice