Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Series X

poruka: 49
|
čitano: 11.518
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Series X".
7 godina
offline
Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Series X

"Prva je Xbox All Access, za koji ćemo odmah reći da nažalost neće biti po izlasku dostupan u Hrvatskoj."

 

To znači da smo u istom košu sa Njemačkom, Švicarskom, Japanu ili da će u Hrvatskoj biti dostupno kad i u Kamerunu, Ugandi... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Seri

Taj Xbox All Access je otplata konzole kroz mjesečnu pretplatu kao za npr. mobitele.

Dok nema službenog uvoznika, neće sigurno biti dostupno kod nas.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2020 17:13 (DeniZg).
15 godina
offline
Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Series X

gledam ovaj video s karikaturom billyja gibbonsa kako čita s ekrana + onaj klinac koji se zabunom zatekao u odraslom tijelu i kemijskom štriham koliko su puta izgovorili "xbox series x" i "xbox series s" (nikako ne uspijevajući opravdati 200 usd za "snažniju" verziju, jer manja ima sve jednako osim cijene, boje i dimenzija, za siromašne koji još nisu kupili 4K televizor) i smučilo mi se od pr bulšita nadrobljenog u tako kratkom razdoblju. začudo, ni jednom nisu izgovorili "majkrosoft", što je nenadoknadiv propust. dostupnoća u rvackoj? hu kerz. ak je baš nekome stalo, imat će PS i, jasno, PC. ili kupovati na povratku s bauštele u danke, dojčlandu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 4 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Series X

Još uvijek ne shvaćam potrebu za 4K gamingom, radije bi viši framerate. Bilo bi odlično kad bi Sony napravio isto što i Microsoft sa series S

 

 
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Seri
Ja sam svoju dušu prodao So(to)ny...tako da nazad nema... kupujem igre po oglasima za šaku riže A ništa ne igram...tako da vjerojatno ono što ne prođem na ps4pro budem na ps5pro
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Seri
Jednu stvar treba napomenuti, sve igre sa Xbox one raditi će i na novim konzolama za razliku od PS gdje ćete sve što ste imali morati ponovo kupovati. Niska cijena za ovaj S serije je nešto što će u vrijeme korone privući mnoge roditelje a i ja sam svom obećao X seriju koja je vipe nego prihvatljiva
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
2 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Seri
ned kaže...
Jednu stvar treba napomenuti, sve igre sa Xbox one raditi će i na novim konzolama za razliku od PS gdje ćete sve što ste imali morati ponovo kupovati. 

 Otkud izvlačiš ovo? Sony je jasno najavio da će PS5 biti backwards compatible sa PS4. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Seri
ned kaže...
Jednu stvar treba napomenuti, sve igre sa Xbox one raditi će i na novim konzolama za razliku od PS gdje ćete sve što ste imali morati ponovo kupovati. Niska cijena za ovaj S serije je nešto što će u vrijeme korone privući mnoge roditelje a i ja sam svom obećao X seriju koja je vipe nego prihvatljiva

Odakle ti to?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Seri
Koji je PS do sad bio. Pogledaj CNEt prilog ili Austina
Voda tece a vrijeme prolazi ...
8 godina
offline
Re: Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Seri
ned kaže...
Koji je PS do sad bio. Pogledaj CNEt prilog ili Austina

 Stari o cem ti pricas ? PS5 ce vrtit PS4 igre. Tu nema rasprave.

PS3 je vrtio PS2 igre , PS2 je vrtio PS1 igre.

PS4 nije vrtio PS3 igre iz ocitih razloga.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Series X

1440p na 60fps za 299$... ova konzola je "steal", bit će veći hit nego series X 100%...

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2020 19:34 (mrsmith).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Seri
mrsmith kaže...

1440p na 60fps za 299$... ova konzola je "steal", bit će veći hit nego series X 100%...

 To sigurno

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Seri
ned kaže...
Koji je PS do sad bio. Pogledaj CNEt prilog ili Austina

 Šta imam gledati CNET ili Austina kad je Sony imao svoju videokonferenciju prije pola godine u kojoj je rečeno da će PS4 igre raditi na PS5...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
Re: Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Seri
antimadridista kaže...
ned kaže...
Koji je PS do sad bio. Pogledaj CNEt prilog ili Austina

 Šta imam gledati CNET ili Austina kad je Sony imao svoju videokonferenciju prije pola godine u kojoj je rečeno da će PS4 igre raditi na PS5...

 Ko da je s marsa pal

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Seri
Ok od you say so.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
15 godina
offline
Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Series X

onaj tko je dao imena konzolama mora hitno na terapiju ... S, X, Xbox One, 360, line, ..ne znaš koja je aktualna a koja prošla...

 
10 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Seri
mrsmith kaže...

1440p na 60fps za 299$... ova konzola je "steal", bit će veći hit nego series X 100%...

 Da, ali nema diska. Cijena igara na diskovima brze padnu i plus ih mozes prodati. Vise se isplati X series.

15 godina
offline
Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Series X

Hoće li ova S verzija pokretati MSFS 2020 kada jednom stigne na konzole?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Seri
pravi_covijek kaže...
mrsmith kaže...

1440p na 60fps za 299$... ova konzola je "steal", bit će veći hit nego series X 100%...

 Da, ali nema diska. Cijena igara na diskovima brze padnu i plus ih mozes prodati. Vise se isplati X series.

 Očito je da S serija cilja na publiku koja će uz konzolu uzeti GamePass a ne kupovati igru po igru. Stoga nije neki veliki nedostatak.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Seri
Envy kaže...

Hoće li ova S verzija pokretati MSFS 2020 kada jednom stigne na konzole?

 Sve će pokretati isto kao i X verzija, samo na nižoj rezoluciji.

PSN - DeniZg80
8 godina
offline
Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Series X

Ovo se nekima (kao meni) više isplati nego nadograđivati PC - stari Ryzen 3 (prva generacija), grafika je neki jad jadni (mislim da je RX470 ili tako neki krš) i neki prastari SSD koji je jedva brži od dobrog mehaničkog diska. Da bi to doveo up to date treba mi bar 3k kuna (ako neću polovne komponente) i opet nisam ništa napravio a ustvari komp odlično vrti ono za što je primarno kupljen - programiranje u c#, Android studio i povremeno Photoshop.

 

Uzmem ovaj Series S, ok TV imam i udri po ovoj pretplati za $15 kad baš hoću igrati nešto a ako još i odluče sa ne treba Live Gold za online igranje... PS5 kupujem tek kad izađe Horizon Forbidden West jer to je jedna jedina igra koja me zanima od dosad najavljenih.

 

Mogao bi se riješiti ovog One S (500GB) sa dva kontrolera kojeg imam... PP ako je netko zainteresiran.

 

I jedno važno pitanje - gdje kupiti ovo čudo? Italija? Amazon preko mailboxde? Ne dam ovim našim preprodavačima jedne kune, radije ću u auto i u Trst.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Seri
Pa osim ako kupuješ direktno od Microsofta, kupuješ od preprodavača.

Ne vidim čemu se zezati kad je cijena kod nas sasvim ok.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Seri
Microline kaže...

onaj tko je dao imena konzolama mora hitno na terapiju ... S, X, Xbox One, 360, line, ..ne znaš koja je aktualna a koja prošla...

 

Potpuno nebitno kako se zove. Xbox One se prestao proizvoditi, a prosječan kupac kada dođe u trgovinu pita trgovca koja je zadnja konzola.

Isto kak već godinama imaš Macbook i iPad, pa ljudi uvijek kupuju najnoviji dostupan. Nitko ne dođe u trgovinu i pita, e dajte mi Macbook 2016!

15 godina
offline
Re: Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Seri
Microline kaže...

onaj tko je dao imena konzolama mora hitno na terapiju ... S, X, Xbox One, 360, line, ..ne znaš koja je aktualna a koja prošla...

 ma playbox ili x-station, sve ti je to isti q, samo su konjkurenjcija. u dućanu samo tražiš: "ja bih ono tam, u kutiji" i riješen problem.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2020 8:50 (Ajar).
8 godina
offline
Re: Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Seri
Lisac1606 kaže...
Microline kaže...

onaj tko je dao imena konzolama mora hitno na terapiju ... S, X, Xbox One, 360, line, ..ne znaš koja je aktualna a koja prošla...

 

Potpuno nebitno kako se zove. Xbox One se prestao proizvoditi, a prosječan kupac kada dođe u trgovinu pita trgovca koja je zadnja konzola.

Isto kak već godinama imaš Macbook i iPad, pa ljudi uvijek kupuju najnoviji dostupan. Nitko ne dođe u trgovinu i pita, e dajte mi Macbook 2016!

 je... tak je frend ko mali htio playstation jer je proso s 5, a stara mu kupila polystation jer je bio jeftiniji.

Tak ce netko dobit S,  a htio je X :P

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Re: Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Seri
antimadridista kaže...
pravi_covijek kaže...
mrsmith kaže...

1440p na 60fps za 299$... ova konzola je "steal", bit će veći hit nego series X 100%...

 Da, ali nema diska. Cijena igara na diskovima brze padnu i plus ih mozes prodati. Vise se isplati X series.

 Očito je da S serija cilja na publiku koja će uz konzolu uzeti GamePass a ne kupovati igru po igru. Stoga nije neki veliki nedostatak.

 Ej, koliko je taj gamepass? Za xbox i playstation?

Koliko bi me to koštalo u recimo 5 godina plaćanja?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Seri
Santana kaže...

 je... tak je frend ko mali htio playstation jer je proso s 5, a stara mu kupila polystation jer je bio jeftiniji.

Tak ce netko dobit S,  a htio je X :P

 

Pa upravo tak. Zato S i je 299, jeftiniji od PS5. 

Roditelj/baka/stric kad dođe u trgovinu kupiti malome konzolu za Božić će pitati koja je najnovija i najjeftinija, i ode prodaja PS5 u kurac.

8 godina
offline
Re: Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Seri
Hexfire kaže...
Pa osim ako kupuješ direktno od Microsofta, kupuješ od preprodavača.

Ne vidim čemu se zezati kad je cijena kod nas sasvim ok.

Misliš da neće odstupati puno od njihove preporučene cijene?

15 godina
offline
Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Series X

Nove konzole će se isplatiti za igranje u svakom slučaju... 4K 60 fps na 4k kn konzolama ili 1440p na 60 fps na 2k kn konzoli... pa to je smijeh čovječe.

 

Da bi vrtio AAA naslove 1440p na 60 fps danas ti treba komp od 10k+ kn barem.. samo takva grafa je 4k kn. O 4K na 60 fps da i ne govorimo.

 

 

 

 

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Službeno potvrđeni datum i cijena za Xbox Seri
Pa recimo u gamershop.hr je sad preorder za Series S točno 300$ + PDV = 2350kn.

Ne vjerujem da ćeš puno uštedjeti kupnjom izvana.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice