Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 milija

poruka: 27
|
čitano: 8.636
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 milija".
16 godina
offline
Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 milija

Naljutili covjeka

Moj PC  
16 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 milija

Sto reci, koju poruku poslati.

 
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 milija

Ovo sto Musk obecava ne bi trebalo biti stvar dobre volje vlasnika nego obaveza propisana zakonom.

 
9 1 hvala 0
14 godina
offline
Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 milija

čekam sad Trumpa 😂 i da vidim šta će reći ovi koji su govorili Twitter je privatna kompanija mogu izbaciti koga hoće, jel će biti iz 1 u 2 promjena mišljenja

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 milija

Možda kupi Bug pa nam se vrate MrBlz i Visak, a Pkfsz-u otkažu kočnice.

 
23 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 mi
ante_etna kaže...

Možda kupi Bug pa nam se vrate MrBlz i Visak, a Pkfsz-u otkažu kočnice.

 Gdje je Visak otisao, nisam u toku? Permaban za povredu casti i ega?

 

Ocekujem povratak germlina na Twitter.

 

 

16 godina
offline
Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 milija

Sad samo čekam da se kandidira za predsjednika Američke Hegemonije, jer ima sve predispozicije.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
5 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 mi
memulica kaže...

Sad samo čekam da se kandidira za predsjednika Američke Hegemonije, jer ima sve predispozicije.

 Ne moze, zakon je jasan. Nije se rodio u Americi. Mozda za guvernera Texasa.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2022 22:09 (pravi_covijek).
12 godina
offline
Re: Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 mi
Koji šit show na članku na ars technici, uzjapurili se woke vikend ratnici jer se osjećaju ugroženima.

Koja moralna trulež. Fuj.
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
7 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 mi
ante_etna kaže...

Možda kupi Bug pa nam se vrate MrBlz i Visak, a Pkfsz-u otkažu kočnice.

 Wat, nema Viska ?

 

Pa jebote ovdje svi dobri forumaši odfikare.

 

Ostat će samo podrumski sveznadari sa manga profilnim.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
12 godina
offline
Re: Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 mi
veliki pero kaže...

Sto reci, koju poruku poslati.

Sad ga službeno zovu "Osloboditelj trolova".

 

Zanima me oće sad banat onog klinca koji mu prati letove (već je tražio to od Twittera). Možda ga je i kupio da ga bana.

 

Ja zapravo ne znam kako bih se osjećao s ovom vjesti. Privatna kompanija je postala još privatnija.

 

Ok, ono.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
16 godina
neaktivan
offline
Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 milija

od svih navedenih slobodarskih parola, najkorisnije je uvođenje funkcije "edit".

makar je tako obećao afroamerikanac Elon.

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 milija

Ako ga je stvarno kupio da omogući slobodu govora, ne vidim u tome ništa loše. Uvijek je dobro čuti obje strane. Kako inače saznati da si u krivu?

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 mi
Sloboda govora je širok pojam. Svaki trol ima svoju viziju slobode govora. Silovatelj, pedofil , holokaust denieri, vjerski fanatici, ravnozemljaši i woke seratori. Baš me zanima kako će udovoljiti svima.
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
14 3 hvala 3
12 godina
offline
Re: Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 mi
loky4i4 kaže...

čekam sad Trumpa 😂 i da vidim šta će reći ovi koji su govorili Twitter je privatna kompanija mogu izbaciti koga hoće, jel će biti iz 1 u 2 promjena mišljenja

 Bit će Twitter je privatna kompanija i mogu pozvati koga hoće ili Twitter je privatna kompanija i mogu zabraniti koga hoće. Ovisi kakvu travu Musk taj dan puši. Ne bi me začudilo da ga pozove samo kako bi ga ponovo otjerao.

15 godina
offline
Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 milija

Moram priznati, sumnjao sam da ce ovo proci, a kamoli ovako brzo.

 

Od mene ima vec jedan plusic, ako ucini sto je rekao da ce uciniti i otvori kod Twitterovog algoritma.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
3 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 mi
DarthMarkus kaže...
Sloboda govora je širok pojam. Svaki trol ima svoju viziju slobode govora. Silovatelj, pedofil , holokaust denieri, vjerski fanatici, ravnozemljaši i woke seratori. Baš me zanima kako će udovoljiti svima.

 Sloboda govora je vec definirana ustavom i zakonima svake drzave posebno, nema se tu puno sto filozofirati.

5 godina
offline
Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 milija


Premda je postao relativno najveći dioničar, Musk je odbio biti član upravnog odbora (vjerojatno jer nema toliko vremena da ga baca na takve bedastoće) - ako sam se dobro informirao.
A što se tiče Trumpa, po povijesti njihovih odnosa izgleda mi da ga je smatrao kao nužno zlo, i onda pretpostavljam da nije niti previše zainteresiran da to zlo opet vrati.
https://www.newsweek.com/elon-musk-donald-trump-supporter-twitter-1697979
Samo onda bi se moglo postaviti pitanje zašto je to napravio, planira li kakvu medijsku manipulaciju zbog nekih budućih poslovnih poteza koji ne bi mogli biti baš omiljeni?

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 mi
pravi_covijek kaže...
memulica kaže...

Sad samo čekam da se kandidira za predsjednika Američke Hegemonije, jer ima sve predispozicije.

 Ne moze, zakon je jasan. Nije se rodio u Americi. Mozda za guvernera Texasa.

 sto ako otkupi rodni list nekog Hawaiianca? :D

11 godina
offline
Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 milija

Kao što dosadašnja uprava nije brinula za slobodu govora, već su samo upravljali kako su mislili da je najbolje za njihov biznis (što potvrđuje i brza odluka o prodaji), tako će i Musk samo vodit računa o svom biznisu. Uostalom zato i je najbogatiji na svijetu, vodi računa o svom biznisu i ne zamara se ostalim pizdarijama. A jedna o važnih stvari u biznisu je uvjeriti druge da ti to radiš iz viših ciljeva, a ne radi love. 

42
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2022 15:44 (markoBT).
 
5 1 hvala 2
7 godina
offline
Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 milija

Totalni respect zato kaj je platio 54.20 $ dionici 

Ono, uprava počela pregovore s 58, najniže kaj bi išli je 48, a on ko iz topa: 54.20 i imamo dil.

Još samo promjena loga u zeleni listek (što je i u skladu s današnjim eko trendovima) i život konačno ima smisla.

Nadam se da je na kraju to i bio razlog kupnje, a ne ova silna naklapanja o 1984 itd.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2022 5:18 (fer-de-lance).
 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 mi
Baš me zanima hoće li otpustiti woke zaposlenike kad budu protestirali jer su im osjećaji povrijeđeni.
Moj PC  
7 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 milija

U svijetu kojem kao imaš slobodu govora i izbora piskaranje glupavih objava na društvenim mrežama znači vrhunac ljudske gluposti... 

A posebni krug mi je LinkedIn tu su sve neke srceparajuce priče a ono stoka sitnog zuba bi radila i primala plaću... 

Živimo Hajduk
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 milija

Ima li Twitter grupe kao i Facebook ?

Te grupe su jedino zasto koristim Facebook...

Truth in engineering.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 milija

kao osvjedočeni ignoriratelj ikakvih društvenomrežnijarija, očekivah žestoku i besmislenu no jalovu raspravu. to sam uglavnom i dobio (uvijek se mora naći neki gelipter s inteligentnim komentarom i sve pokvarjeti). hvala. još kad se pojavilo ovo ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2022 10:01 (Ajar).
Moj PC  
5 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 mi
Ajar kaže...

kao osvjedočeni ignoriratelj ikakvih društvenomrežnijarija

 

pa sto radis onda na ovom forumu?

 

 

3 godine
protjeran
offline
Re: Službeno je - Elon Musk kupio Twitter za 44 mi
gmit kaže...
Ajar kaže...

kao osvjedočeni ignoriratelj ikakvih društvenomrežnijarija

 

pa sto radis onda na ovom forumu?

 

 

 Pa mora negdje pokazati kako je pametan :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice