Sluškinjina priča: 2. sezona

poruka: 9
|
čitano: 5.965
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sluškinjina priča: 2. sezona".
16 godina
offline
Sluškinjina priča: 2. sezona -

Ne znam za vas, ali meni je  serija genijalna. Točno se vidi na što bi izgledalo društvo i država da zavladaju Markićke, Karamarkovi, Košići, Bujanci, Ilčići i ostali vjerski i desničarski fumdamentalisti i militantni radikali koji  žene drže za "drugotne", te u ime države i očuvanja naroda i morala rade najprljavije zamislive stvari. Sami likovi u seriji su prljavi licemjeri koji uživaju u svim tzv. porocima koje preziru kunući se u Bibliju, kao što kod nas neki od spomenutih likova pipaju djecu, plaćaju kurve kokainom ili muljaju s porezom prijavljujući firmu u drugoj državi. Svakako preporuka!

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2018 0:36 (ivaninho).
 
19 2 hvala 4
15 godina
online
Sluškinjina priča: 2. sezona -

Odgledao prvu sezonu (jedva), po meni je ova serija PKS  

 

Čim je politički korektna zna se da će dobiti svu moguću medijsku pozornost.

 

Da nije toga svi bi uvidjeli debele nelogičnosti i pretjerivanja kojih ima na bacanje.

 
2 2 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Sluškinjina priča: 2. sezona -
ivaninho kaže...

 ili muljaju s porezom prijavljujući firmu u drugoj državi.

 
Ako možeš objasnit na šta ciljaš. Jer što se tiče otvaranja firme u inozemstvu, Hrvatska je sama sklopila ugovore s nekim državama o izbjegavanju dvostrukog oporezivanja. Neke imaju veći porez na kapital neke manji. Mislim da nije tek do poreza već i do toga što se ne želi imat posla s ovom birokracijom.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Sluškinjina priča: 2. sezona -
ivanv000 kaže...

Odgledao prvu sezonu (jedva), po meni je ova serija PKS  

 

Čim je politički korektna zna se da će dobiti svu moguću medijsku pozornost.

 

Da nije toga svi bi uvidjeli debele nelogičnosti i pretjerivanja kojih ima na bacanje.

 Isto kao i novi Star Trek, zajedno s Abramsom. Zbog forsiranja "prihvatljivosti" nauštrb kvalitete, ST je za mene od Enterprisea mrtav

15 godina
offline
Sluškinjina priča: 2. sezona

Kvalitetno ali i teško za gledanje da ne spominjem bindžanje.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Sluškinjina priča: 2. sezona -
ivaninho kaže...

Ne znam za vas, ali meni je  serija genijalna. Točno se vidi na što bi izgledalo društvo i država da zavladaju Markićke, Karamarkovi, Košići, Bujanci, Ilčići i ostali vjerski i desničarski fumdamentalisti i militantni radikali koji  žene drže za "drugotne", te u ime države i očuvanja naroda i morala rade najprljavije zamislive stvari. Sami likovi u seriji su prljavi licemjeri koji uživaju u svim tzv. porocima koje preziru kunući se u Bibliju, kao što kod nas neki od spomenutih likova pipaju djecu, plaćaju kurve kokainom ili muljaju s porezom prijavljujući firmu u drugoj državi. Svakako preporuka!

Slazem se sa svime osim s boldanim, u ovakvoj hrvatskoj je moralno, pozeljno i drustveno odgovorno izbjec sta je vise moguce davanja drzavi...

15 godina
online
Re: Sluškinjina priča: 2. sezona -
ansha kaže...
ivaninho kaže...

Ne znam za vas, ali meni je  serija genijalna. Točno se vidi na što bi izgledalo društvo i država da zavladaju Markićke, Karamarkovi, Košići, Bujanci, Ilčići i ostali vjerski i desničarski fumdamentalisti i militantni radikali koji  žene drže za "drugotne", te u ime države i očuvanja naroda i morala rade najprljavije zamislive stvari. Sami likovi u seriji su prljavi licemjeri koji uživaju u svim tzv. porocima koje preziru kunući se u Bibliju, kao što kod nas neki od spomenutih likova pipaju djecu, plaćaju kurve kokainom ili muljaju s porezom prijavljujući firmu u drugoj državi. Svakako preporuka!

Slazem se sa svime osim s boldanim, u ovakvoj hrvatskoj je moralno, pozeljno i drustveno odgovorno izbjec sta je vise moguce davanja drzavi...

 

U Engleskoj to ne zovu "moralnim" nego "isplativijim" - puno Engleskih firmi sa sjedištem u Londonu je registrirano ili u Švicarskoj ili u Španjolskoj upravo radi plaćanja manjeg poreza.

 

I ako oni ne vide problem u tome,zašto bi to bio problem za mene?

 

I potpuno se slažem sa AKosir1990-om, i novi StarShit je za mene mrtav upravo zbog "prihvatljivosti" nauštrb kvalitete.

 

A ovu seriju su možda trebali smjestiti u neku arapsku državu gdje je većina stvari koja je pokazana u seriji realnost samo se to ne usude jer te iste države imaju veliki udio u tim filmskim kućama 

 

16 godina
offline
Sluškinjina priča: 2. sezona

Ako gospođa "U ime Obitelji"  prijavljuje firmu u Srbiji, a kune se u domovinu, vjeru, obiteljske vrijednosti i puna su joj usta toga, onda je licemjerno smeće kad u susjednoj državi osnuje firmu. Ostale podržavam u osnivanju firmi u inozemstvu jer zašto plaćati ovakvoj državi, ali gade mi se takvi domoljubi i vjernici koji dociraju i pametuju svima, a sami ne žive vrijednosti koje "zastupaju" i s kojim nas maltertiraju.

 
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Sluškinjina priča: 2. sezona
ivaninho kaže...

Ako gospođa "U ime Obitelji"  prijavljuje firmu u Srbiji, a kune se u domovinu, vjeru, obiteljske vrijednosti i puna su joj usta toga, onda je licemjerno smeće kad u susjednoj državi osnuje firmu. Ostale podržavam u osnivanju firmi u inozemstvu jer zašto plaćati ovakvoj državi, ali gade mi se takvi domoljubi i vjernici koji dociraju i pametuju svima, a sami ne žive vrijednosti koje "zastupaju" i s kojim nas maltertiraju.

Sad se kuzimo..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice