Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" zaslon

poruka: 46
|
čitano: 10.626
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" zaslon".
12 godina
offline
Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" zaslon

Ne vidim razloga zašto ovako revolucionarnu ideju ne bi i zaštitili nekim patentom 

Moj PC  
34 0 hvala 0
12 godina
offline
Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" zaslon

Sad će to svi kopirati!

 

 
25 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
Šah-Mat za Android
Apple rula nadmoćno
Da nema njih još bi koristili Nokiu 3310
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
19 0 hvala 0
4 godine
offline
Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" zaslon

Većini sadašnjih iPhone korisnika ovo ne znači puno, ali zato onima koji razmišljaju migrirati sa Samsunga, Huawei..., ovo može biti deal-breaker. Meni ovo baš odgovara, a bilo bi odlično da imaju nešto (ili imaju, a ja ne znam) poput Dex opcije za Samsung.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2021 14:35 (falstaff).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" zaslon

samo u profesionalno-telefonističkoj inačici verzije?! ostali (plebs?) će ostati zakinuti??! isukrste! sramota. vrijeme je parirati im s always off značajkom. za sve. nek ima narod teknologiku. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
offline
Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" zaslon

Bilo je i vrijeme da to stave više, androidi tu funkciju već zadnje 3-4 godine uzimaju kao normalnu stvar...i to što nemaju poseban ekran koji bi trošio manje baterije pa opet evo na mom samsungu S10+ always on uzme nekih 5% baterije u cijelom danu, što mislim da nije strašno, baš je feature koji je skroz nepotreban, a kad se navikneš na njega, nemožeš više bez 😅 Uvelike pomaže da ne otvaraš mob za svaki vrag, ovako škicnem i vidim ako ima notifikacije i koje su.

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" zaslon
Dobili bu always on?
To je dovoljno dobar razlog da dignu cijenu uređaja za barem soma dolara. :D
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
Ja imam always on na telefonu od 300 EUR
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
Imam iphone vec duzi niz godina ali ios za androidom kasni bar 3 - 4 godine. U čemu?? U svemu!!
Neutralan sam po pitanju os-ova i gledam objektivno.
Moj PC  
3 5 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" zaslon

Dok vi ismijavate to sve, njihovi flagship uređaji se prodaju bolje nego Xiaomi, Samsung, Huawei i ostali "Androidi" skupa u toj najskupljoj klasi. Ljudi ga kupuju s razlogom a to nije smo "statusni simbol".

 
12 5 hvala 0
16 godina
offline
Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" zaslon

Koliko Apple sve više tone govori baš činjenica da oni prodaju maglu, zvanu always on, kao novi feature na pro 13 seriji telefona.

Pa imaju oled ekrane od iPhone X i od onda su mogli u iOS-u složiti always on (kao što imaju baš svi mobiteli sa oled ekranima), no zašto, kad mogu to prodati kasnije (iako mi stvarno nije jasno da im i ljubitelji Appla još dopuštaju takve stvari).
Sad će revolucionizrati novi iPhone, tako da će prekopirati npr Tritium always on applikaciju (zadnja u nizu).

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Moj PC  
0 5 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
PlayMaker10 kaže...

Dok vi ismijavate to sve, njihovi flagship uređaji se prodaju bolje nego Xiaomi, Samsung, Huawei i ostali "Androidi" skupa u toj najskupljoj klasi. Ljudi ga kupuju s razlogom a to nije smo "statusni simbol".

Prodaje se samo kao statusni simbol i ništa više. Radi čega drugoga bi se kupovao? Nema najbolji ekran, nema najbolji zvuk, nema najbolji signal, nema najbolju kameru, nema čak niti najbrži software više, ali je najskuplji.
A malo analizu napravi gdje se najviše prodaje, u USA, gdje se kupuje jer svi imaju iPhone, i u Kini, gdje je samo i jedino statusni simbol da imaš novaca (jer u Kini je status sve, nije bitno što nemaš za jesti ništa, bitno da vide svi da imaš iPhone)

 

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
15 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
Nokia je na Lumijama AOD imala na windows mobileu prije nove ere.
Na androidu je Samsung prvi uradio AOD jer su imali oled ekrane.

Jabuka kasni stoljećima.
morrisoN
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2021 20:29 (morrisoN).
 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
Evo napokon bratu počeo ozbiljno rikavati galaxy s5...čudo što je sve preživio...izgleda kao da je bio u Siriji:)

I prošle sedmice je kupio galaxy s21 za 4400kn priko njuške... vakuum 2 godine garancije

Malo sam se poigrao s njim...Za 99% korisnika vrhunski stroj...znači za nekih 600€...Ako je koristio S5 4 ili 5 godina...s ovim je miran do 2030
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za

iOS kasni?

Kasni u tome sto kada android dobije update osjećaš kao da si dobio na lutriji. Kasni u tome kada uključiš iOS star 10 godina radi brzo kao i prvog dana. Kasni u tome sto je zaključan toliko da ne možeš instalirati antivirusni program. Kasni u tome sto se android prodaje s uređajima koji od prvog dana se muče pokrenuti kalkulator a kamoli OS. Ne valja niti kada izbaci utor za slušalice pa ga ostali kopiraju, ne valja niti kada izbaci punjač uz telefon pa ga ostali kopiraju, neće valjati niti kada izbaci bilo kakve utore i žice pa će ga kopirati ostali koji proizvode ves mašine i sušilice. 

 

malo sarkastično ali ljudi iPhone kupuju koliko zbog hardvera toliko zbog iOS-a. To sto je kod nas uređaj skup i većini nedostižan je problem naše države, a ne Appla koji kao kompanija ima veću vrijednost nego nas državni dug...

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2021 22:06 (ivgrgic).
16 godina
offline
Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" zaslon

Koristio sam jedno kratko vrijeme AOD i ugasio ga, kada me zanima imam li kakvu obavijest uzmem mobitel i pogledam, ovako me on stalno bode u oči a ne treba mi to.

 

Veći, puno veći problem na iOS je npr što nema T9 dialing, što su obavijesti retardirano posložene umjesto grupirane, što ne možeš fiksirati brojčani red iznad tipkovnice, što se ne možeš vratiti korak unatrag bilo gdje s ekrana već isključivo gornji lijevi kut (sretno s time na Max modelu, debilana žešća), što home screen ne možeš složiti kako želiš, što ima app drawer kako oni žele i još hrpa takvih sitnica. AOD je valjda zadnji na listi važnih funkcija čega sve nemaju.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2021 22:11 (Hacker002).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" zaslon

Ljudi kupuju iPhone upravo radi iOS-a. Sve bitne funkcije ima i ne vidim šta više ljudima treba. Korisnici iPhonea se niti 5% ne opterećuju Androidima koliko je obrnuto. iOS-Mac OS- iPad OS rade savršeno skupa i ima sve bitne funkcije i to je ono što prodaje njihove uređaje.

 
6 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za

nakon puno godina koristenja samsunga, toliko sam se navikao na taj feature da mi novi mobitel bez toga ne dolazi u obzir vise

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" zaslon

Zadnji Iphone mi je bio 3gs i onda nakon toga sam kupova sve mobiteli u android taboru da bi ove godine uzeo Iphone 12 Pro.

 

Razlika između Androida i IOS-a je taj što ti je s IOS-om mozak na paši. Nema namještanja, nema provjera baterije, provjera Sot-a, nema nikakve customizacije, nema nićega. Sve to radi bez greške i to prihvatiš ili ne.

 

Najveći mi je domet promjenit pozadinu.

 

Kod Androida imaš 1000 mogućnosti i onda te uvijek sve j... i nikad zadovoljan. Čekaš update kao ozebli sunce jer nikad sve nije savršeno bez obzira na mogućnosti.

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
gkelekov kaže...
PlayMaker10 kaže...

Dok vi ismijavate to sve, njihovi flagship uređaji se prodaju bolje nego Xiaomi, Samsung, Huawei i ostali "Androidi" skupa u toj najskupljoj klasi. Ljudi ga kupuju s razlogom a to nije smo "statusni simbol".

Prodaje se samo kao statusni simbol i ništa više. Radi čega drugoga bi se kupovao? Nema najbolji ekran, nema najbolji zvuk, nema najbolji signal, nema najbolju kameru, nema čak niti najbrži software više, ali je najskuplji.
A malo analizu napravi gdje se najviše prodaje, u USA, gdje se kupuje jer svi imaju iPhone, i u Kini, gdje je samo i jedino statusni simbol da imaš novaca (jer u Kini je status sve, nije bitno što nemaš za jesti ništa, bitno da vide svi da imaš iPhone)

 

Ovo može napisati samo netko tko nije nikad koristio iOS dulje od 5 minuta.

9 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
Hacker002 kaže...

Koristio sam jedno kratko vrijeme AOD i ugasio ga, kada me zanima imam li kakvu obavijest uzmem mobitel i pogledam, ovako me on stalno bode u oči a ne treba mi to.

 

Veći, puno veći problem na iOS je npr što nema T9 dialing, što su obavijesti retardirano posložene umjesto grupirane, što ne možeš fiksirati brojčani red iznad tipkovnice, što se ne možeš vratiti korak unatrag bilo gdje s ekrana već isključivo gornji lijevi kut (sretno s time na Max modelu, debilana žešća), što home screen ne možeš složiti kako želiš, što ima app drawer kako oni žele i još hrpa takvih sitnica. AOD je valjda zadnji na listi važnih funkcija čega sve nemaju.

 

Ne znam kad si zadnji put koristio Iphone, ali grupira obavijesti. A što se tiče kretanja kroz izbornike i aplikacije, swipe postoji već neko vrijeme (i na Androidu) i kad se navikneš na to, klikanje na neku strelicu ti postane smiješan feature.

 

 

15 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
Chico12 kaže...
Imam iphone vec duzi niz godina ali ios za androidom kasni bar 3 - 4 godine. U čemu?? U svemu!!
Neutralan sam po pitanju os-ova i gledam objektivno.

Može li iPhone ovo?

 

 

Da vidim što će te sada izmisliti.

Potpuno objektivno govorim kao korisnik iPhone 4s i iPhone SE i haval kolegi BlueMax koji me je odgovorio o kupnji novog SE jer im je baterija katastrofalna.
Sve pet kada sam prvi put dobio 4s, telefon kao da ti čita misli. Sve je logično i sve kao da ti prati misli, ali od pola desetljeća koliko je prošlo ako ne i više mnogo ali mnogo toga se promjenilo.
Onaj zub je takva debilana da je to za ne provjrovati.

Imam već preko 4 godine Lenovo Tab 4 od 8" i jedina mana mu je veličina (8" ekran + Rubovi) i par sigurnosnih Updateova i jedna velika nadogradnja sa Android 7 na 8. I to je to. Telefon (Tablet) je 2/16 (ubacio karticu od 128 GB) i sada imam sve. Sporo je to k'o zaprežna kola u odnosu na obični Redmi Note 9s ali funkcionira. Ne sjećam se kada se ugasio ili nešto srušilo u zadnjih 6 mjeseci. Mamu mu njegovu radi kao WIndows Server 2003. Ako blinka zelana lampica netko je zvao i to je sve što treba da pogledam.

A na iPhonu sve pet na prvu, kasnije obične stvari koje bi trebao zdravo za gotovo uzeti - ne postoje. Evo idem si napraviti drugu jutarnju kavu i dok se vratim da imam iPhone morao bi ga uzimati u ruke da vidim je li me tko zvao.
Drag'n'Drop je Final Fantasy Final Edition.

Zaobljeni rubovi i evo sada zaobljeni prozori u Windowsima 11... pa gospodo - ne znam zašto i monitore ne počnete praviti sa zaobljenim rubovima.

Dakle ne postoji objektivnija osoba u svemiru od mene pa da ti odmah kažem koje bi telefone uzeo:

Novi iphone 13 - radi dizjana koji vuče na prvi 4 (težak, staklo naprijed, staklo nazad).
Sony Experia PRO jer je Sony i jer je jedini telefon PRO.
Huawei P50 ili Xiaomi Mi Ultra (radi vražijeg OLED mini ekrančića na pozadini) - ima li veće fore u zadnje stoljeće?

Šta ću vjerojatno uzeti: Redmi Note 9/10 PRO ili Poco M3 Pro 5G jer mi se ne da silne tisuće Eura ulupati u nešto čija vrijednost tone kao kamen u vodi.

16 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
Envy kaže...
Chico12 kaže...
Imam iphone vec duzi niz godina ali ios za androidom kasni bar 3 - 4 godine. U čemu?? U svemu!!
Neutralan sam po pitanju os-ova i gledam objektivno.

Može li iPhone ovo?

 

 

...

Ne može. I? Što sad?

 

I ja ti govorim iz objektivne perspektive - koristim Windowse i macOS, imao sam dosad 3 Androida (LG G2, Galaxy S8+, OnePlus 6) i sve super, ali ono što me kod Androida uvijek smetalo je da izbacuju hrpu half-baked featurea. Primjerice, S8+ je imao valjda 16 načina otključavanja uređaja, pattern, face recognition, eye retina recognition gdje guraš oči u 2 rupice na ekranu (ne moram ni govoriti o pouzdanosti ovoga), fingerprint... Sad će netko reći "mogućnost izbora", super, ali ja bih radije da su napravili 1-2 načina prijave koji stvarno rade.

 

Android mi još uvijek djeluje kao neka overbloated bleeding edge beta, i to čak ne smatram krivicom Googlea, koji pokazuje kako je to sve skupa zamišljeno (Pixel), nego kao da se vendori natječu tko će prije izbaciti hrpu polubugovitih featurea. I onda još naravno ne možeš dobiti update kad Google izda novi Android, već treba čekati na "prilagodbe" (čitaj: ubacivanje hrpe uglavnom nepotrebnog smeća), a nakon toga još i T-Com/A1/Telemach (ne znam je li ovo još uvijek slučaj, donedavno je bio) da se odluče pustiti update. Xiaomi sa svojim reklamama. Samsung sa svojim bloatware alternativima ama baš svake Google aplikacije, jer, kome ne trebaju 2 aplikacije za SMS, 2 za kontakte, 2 za pozive, 2 za kalendar, 2 za bilješke?

 

Ovo za Always-On display, svatko objektivan će ti reći da je to koristan feature koji je Apple ukrao od Androida, ali nekako imam dojam da će biti kvalitetnije i stabilnije implementiran, a ne kao kod OnePlusa 6 da ti nakon software updatea disejblaju taj feature pa moraš rootati uređaj da ga vratiš.

 

 

5 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
R36 kaže...

Razlika između Androida i IOS-a je taj što ti je s IOS-om mozak na paši. Nema namještanja, nema provjera baterije, provjera Sot-a, nema nikakve customizacije, nema nićega. Sve to radi bez greške i to prihvatiš ili ne.

 

Taj mit kako Applovina "doduše nije jako fleksibilna ali to što ima jednostavno radi" sam čuo previše puta, i iz mog iskustva mogu reći da to nije istina. Ja Apple nikad nisam i nikad ne bih kupio, ali moja žena je u njihovom taboru. I svako malo prema "ajd ti se razumiješ u tehniku" principu moram se osvjedočiti u Applovu nesavršenost. Bojim se da i tamo rade samo inženjeri-smrtnici a ne nadnaravna bića. I da, Djed Mraz ne postoji, sorry zbog brutalne iskrenosti. Još gore, kad na Applu nešto ne radi, dobiješ poruku tipa "Operation not succeeded, contact your administrator". Za moju ženu sam to naravno ja i mogu samo blenuti u ekran mrmljajući psovke   Na Windowsima se barem prikaže neki error-code kojeg i neuki mogu googlati.

16 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
gorguc kaže...

 

Ne znam kad si zadnji put koristio Iphone, ali grupira obavijesti. A što se tiče kretanja kroz izbornike i aplikacije, swipe postoji već neko vrijeme (i na Androidu) i kad se navikneš na to, klikanje na neku strelicu ti postane smiješan feature.

 

 

 Prije 10 dana, i ne grupira. Npr ti mi pošalješ poruku na WA, nakon toga dobijem mail, nakon toga ti opet poruku. U notification centru (koji je isto debilana) to su 3 odvojene obavijesti, svaka je došla u svoje vrijeme.

 

Kakav swipe ima iOS? Možeš se vratiti korak unazad u 4% aplikacija bilo gdje s ekrana, ostalih 96% moraš kliknuti u gornji lijevi kut. Ili se vrati potpuno na početni screen home tipkom.

 

Android, bilo koja aplikacija, ako imaš geste uključene, ne strelice, nismo u 2004oj, kompletna lijeva ili desna strana ekrana te vraća korak unazad, tako se to radi.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
15 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
PlayMaker10 kaže...

Dok vi ismijavate to sve, njihovi flagship uređaji se prodaju bolje nego Xiaomi, Samsung, Huawei i ostali "Androidi" skupa u toj najskupljoj klasi. Ljudi ga kupuju s razlogom a to nije smo "statusni simbol".

 Srati mi naj!

15 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
Marko kaže...
Envy kaže...
Chico12 kaže...
Imam iphone vec duzi niz godina ali ios za androidom kasni bar 3 - 4 godine. U čemu?? U svemu!!
Neutralan sam po pitanju os-ova i gledam objektivno.

Može li iPhone ovo?

 

 

...

Ne može. I? Što sad?

 

I ja ti govorim iz objektivne perspektive - koristim Windowse i macOS, imao sam dosad 3 Androida (LG G2, Galaxy S8+, OnePlus 6) i sve super, ali ono što me kod Androida uvijek smetalo je da izbacuju hrpu half-baked featurea. Primjerice, S8+ je imao valjda 16 načina otključavanja uređaja, pattern, face recognition, eye retina recognition gdje guraš oči u 2 rupice na ekranu (ne moram ni govoriti o pouzdanosti ovoga), fingerprint... Sad će netko reći "mogućnost izbora", super, ali ja bih radije da su napravili 1-2 načina prijave koji stvarno rade.

 

Android mi još uvijek djeluje kao neka overbloated bleeding edge beta, i to čak ne smatram krivicom Googlea, koji pokazuje kako je to sve skupa zamišljeno (Pixel), nego kao da se vendori natječu tko će prije izbaciti hrpu polubugovitih featurea. I onda još naravno ne možeš dobiti update kad Google izda novi Android, već treba čekati na "prilagodbe" (čitaj: ubacivanje hrpe uglavnom nepotrebnog smeća), a nakon toga još i T-Com/A1/Telemach (ne znam je li ovo još uvijek slučaj, donedavno je bio) da se odluče pustiti update. Xiaomi sa svojim reklamama. Samsung sa svojim bloatware alternativima ama baš svake Google aplikacije, jer, kome ne trebaju 2 aplikacije za SMS, 2 za kontakte, 2 za pozive, 2 za kalendar, 2 za bilješke?

 

Ovo za Always-On display, svatko objektivan će ti reći da je to koristan feature koji je Apple ukrao od Androida, ali nekako imam dojam da će biti kvalitetnije i stabilnije implementiran, a ne kao kod OnePlusa 6 da ti nakon software updatea disejblaju taj feature pa moraš rootati uređaj da ga vratiš.

 

 

Pa ništa, ne možeš u 1/4 ekrana pustiti da ti svira YouTube a pstale 3/4 dopivati se na WhatsApp-u (jedan od primjera).

Kolega ozbiljno se moraš posavjetovati sa izborom potrošačke elektronike sa stručnim osobama na forumu.

Imao sam i evo ga kraj mene i dan danas radi HTC One, koji je imao LED notifikacij unutar zvučnika, na taj telefon i dan danas možeš postaviti Android 10 i to stock. 8 Godina star telefon?

Kraj HTC-a ovaj Sramzung izgleda kao Jeftina dječija plastika. 


I tko ti je kriv kada uzmiša Samsung BloatWare telefon. I Taj LG je bio popularan sa onim Blade telefonom još kada Andorid je bio možda u 2.1 inačici.
Kakva 2 aplikacije za SMS, za kalendar, za bilješke... govoprim o mom Lenovo telefonu što aludiram da tebi treba savjetnik.

Ja sam imao sve ekosisteme preko Nokijinoh Symbiana pa do Ericssonovog Sybiana, BlackBarry, Microsft, iOS i Androdi trenutno.

Ima li LED notifikaciju iPhone ili moram svaki put meljati prstima (pogotovo kada se cijeli dan jagnje okreće) da vidim tko me je zvao? Ima li?

Kažem ti objektivno, ako ovako nastave sa dizajnom prema 4s i ako ukinu onaj zub možda SE3 će biti moj. A ako ne budući da nisam pao s kruške da dajem 3.000€ za Xperiu PRO, nedam ni 1000€ za Mi Ultru.... izbor će pasti za svakog normalnog čovjeka na Redmi Note 10 Pro.

Ozbiljno ti govorim da nema objektivnije osobe na forumu od mene što se telefona tiče, jer mene ztanima koja mačka mene zove na telefon a ne OIS na lećama.. za to imam FullFrame Nikon.

Ali da su ljudi iz Applea ozbiljne debilane - jesu, i da većina kupaca ispot Apple store misli da teče Zen ljekovita voda - misli.

12 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
Envy kaže...

Može li iPhone ovo?

 

 

Da vidim što će te sada izmisliti.


Vauuuu...multitasking... a praktičnost 0.

 

To što može ne znaći da je praktično. To sam koristio na androidu samo da vidim kako radi i više nikad jer na ekrnu od 7-8inc je to smješno.

Space Cadet kaže...
R36 kaže...

Razlika između Androida i IOS-a je taj što ti je s IOS-om mozak na paši. Nema namještanja, nema provjera baterije, provjera Sot-a, nema nikakve customizacije, nema nićega. Sve to radi bez greške i to prihvatiš ili ne.

 

Taj mit kako Applovina "doduše nije jako fleksibilna ali to što ima jednostavno radi" sam čuo previše puta, i iz mog iskustva mogu reći da to nije istina. Ja Apple nikad nisam i nikad ne bih kupio, ali moja žena je u njihovom taboru. I svako malo prema "ajd ti se razumiješ u tehniku" principu moram se osvjedočiti u Applovu nesavršenost. Bojim se da i tamo rade samo inženjeri-smrtnici a ne nadnaravna bića. I da, Djed Mraz ne postoji, sorry zbog brutalne iskrenosti. Još gore, kad na Applu nešto ne radi, dobiješ poruku tipa "Operation not succeeded, contact your administrator". Za moju ženu sam to naravno ja i mogu samo blenuti u ekran mrmljajući psovke   Na Windowsima se barem prikaže neki error-code kojeg i neuki mogu googlati.

Šta si ti sad tu napisao. Kakva brutalna iskrenost.

 

Brutalno iskreno ti mogu reći da sam promjenio više Android mobitela nego što si ti čevapa pojeo i brutalno iskreno me Iphone 12 Pro ne zamara koliko me je Android zamarao.

 

Nikad u životu nisam dobio poruku na Apple za nikakav error. Žena ima zadnjih 11-12 godina Iphone., Iphone 5s i dan danas radi a star je 8 godina (kod punice je zadnjih 3 godine). Imala je 8, sad 11 i nikad nikakvih problema.

12 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
9Envy kaže...

Pa ništa, ne možeš u 1/4 ekrana pustiti da ti svira YouTube a pstale 3/4 dopivati se na WhatsApp-u (jedan od primjera).


Instaliraš you tube vanced pa ti svira u pozadini a na kompletnom ekranu se dopisuješ na whats app.

 

Jedan od primjera je olovka na Note seriji koja je u 95% slučajeva totalno ne praktična (imam i Note 9) ali u tih 5% služi mome djetetu da "crta" po ekranu. Sad joj to više nije ni interesantno.

 

Jer to ima Iphone 12 Pro - nema., ali nikakve štete radi toga.

12 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone mogao bi dobiti "always on" za
Envy kaže...

Ima li LED notifikaciju iPhone ili moram svaki put meljati prstima (pogotovo kada se cijeli dan jagnje okreće) da vidim tko me je zvao? Ima li?

Nema...šta će mi kad mi je 24/7h spojen Apple watch na mobitel. Bitni su mi propušteni pozivi, i sami pozivi a sve notifikacije su mi tako i onako isključene na mobitelu (whats app, gmail) jer bi iskakanje toliko notifikacija bilo uznemirujuće pogotov kad sam na poslu.

 

Meni je svaki mob 98% vremena na vibraciji + izgašene sve notifikacije (instagram,whats app, viber, gmail, i ostalo)

 

Ljudi koji nemaju pamentijeg posla imaju sve upaljeno.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice