Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

poruka: 84
|
čitano: 14.587
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12".
14 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
PlayMaker10 kaže...

Nevjerovatna je količina rafalne paljbe ovih Android fanova prema Appleu..dok Appleove fanove boli briga za Android ekipu. Inače koristim i iPhone i Samsung u isto vrijeme, jedan kao službeni mobitel drugi kao privatni i nikad mi neće bit jasna ta mržnja prema Appleu i samo opterećivanje istim. Apple ima vjernije kupce nego bilo koji proizvođač, ne zato jer su ljudi glupi nego jer su navikli na njih i sve više manje radi kako treba, a kada radi kako treba ljudi se toga drže i zašto nešto tako mijenjat.

 

Ne sjećam se da mi je iti jedan mobitel imao bolju bateriju od iPhonea 11 Pro, totalno pouzdano trajanje baterije a to mi je najbitnija stavka, kod svih Androida koje sam imao do sad, jedan dan baterije super drugi dan odjednom ju nešto troši više nego inače, treći dan opet sve super i tako u krug.Jednostavno koristite šta mislite da je najbolje za vas i to je to. Apple je možda nekad bio precjenjen ali danas više nisu, danas svaki flaship košta toliko kao i njihov, razlika je što iPhone kasnije možeš dobro prodat a Android baš i ne, daleko im brže cijena pada i to je jedan od razloga zašto ljudi lakše daju veće novce za iPhone nego recimo Samsung.

 

 

 U potpunosti se slažem od pojave smartphone ja koristim iPhone jer mi pase nisam nikada ni imao android, a tu na balkanu mi većina ljudi ajfon ti ne valja moj Samsung je bolji može ovo ono ovo ono... Mislim ono čemu ako ja nešto koristim to znaci da mi zadovoljava sve potrijebe i nije me briga za ostale stvari.

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
6 godina
protjeran
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
PlayMaker10 kaže...

Nevjerovatna je količina rafalne paljbe ovih Android fanova prema Appleu..dok Appleove fanove boli briga za Android ekipu. Inače koristim i iPhone i Samsung u isto vrijeme, jedan kao službeni mobitel drugi kao privatni i nikad mi neće bit jasna ta mržnja prema Appleu i samo opterećivanje istim. Apple ima vjernije kupce nego bilo koji proizvođač, ne zato jer su ljudi glupi nego jer su navikli na njih i sve više manje radi kako treba, a kada radi kako treba ljudi se toga drže i zašto nešto tako mijenjat.

 

Ne sjećam se da mi je iti jedan mobitel imao bolju bateriju od iPhonea 11 Pro, totalno pouzdano trajanje baterije a to mi je najbitnija stavka, kod svih Androida koje sam imao do sad, jedan dan baterije super drugi dan odjednom ju nešto troši više nego inače, treći dan opet sve super i tako u krug.Jednostavno koristite šta mislite da je najbolje za vas i to je to. Apple je možda nekad bio precjenjen ali danas više nisu, danas svaki flaship košta toliko kao i njihov, razlika je što iPhone kasnije možeš dobro prodat a Android baš i ne, daleko im brže cijena pada i to je jedan od razloga zašto ljudi lakše daju veće novce za iPhone nego recimo Samsung.

 

Sve kompanije bi htjele bit na mjestu Applea u to sam uvjeren, vidjet ćete sada boom sa ovim 5,4 incnim Androidima. Ne sumnjam da će taj iPhone bit hit jer je velikoj količini ljudi dosta ovih tableta.

 

 

 Apple proizvodi nisu precjenjeni 
https://www.links.hr/hr/smartphone-apple-iphone-7-4-7-32gb-zlatni-040800072

14 godina
offline
Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

A sta je tu precjenjeno uredaj je star ali radi kao i danasnji mid range smartphone. Evo ti primjer kolega na poslu kupio neki xiaomi za cca 500e moj iphone 7 sa linka je star 4g i zajebava mene nesto oko mobitela i ja njemu ajde da pokrenemo neku vecu aplikaciju i usporedimo brzinu ucitavanja, on kaze call of duty mobile onaj i aj. Skinem dam njemu da stisne u isto vrijeme kad ono nemu se ucita a moj spor ko puz ni na pola. Smije se on ja gledam pa nije mmoguce da je tako a meni ono ukljucen Low power mode jer je baterija bila ispod 20%. I nista probali mi opet i na 4g starom iPhone 7 se ucita jedno 30% prije. I sada mi reci po cemu je precijenjen?

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2020 22:33 (oo7).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
Tom mobitelu koji si stavio je jedina mana baterija, možda i najbolji iPhone koji sam imao, kompaktan, brz, 4k snimanje kakvu nema niti jedan mid range Android, odlična kamera općenito, brzina, podrška za najnoviji iOS, najbolji taptic feedback.

Meni osobno najdraži mob koji sam imao.

Procesor također među jačima trenutno. I ne samo to nego dosta ljudi znam da i dalje koriste taj model jer nemaju razloga mijenjat.
6 godina
protjeran
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
oo7 kaže...

A sta je tu precjenjeno uredaj je star ali radi kao i danasnji mid range smartphone. Evo ti primjer kolega na poslu kupio neki xiaomi za cca 500e moj iphone 7 sa linka je star 4g i zajebava mene nesto oko mobitela i ja njemu ajde da pokrenemo neku vecu aplikaciju i usporedimo brzinu ucitavanja, on kaze call of duty mobile onaj i aj. Skinem dam njemu da stisne u isto vrijeme kad ono nemu se ucita a moj spor ko puz ni na pola. Smije se on ja gledam pa nije mmoguce da je tako a meni ono ukljucen Low power mode jer je baterija bila ispod 20%. I nista probali mi opet i na 4g starom iPhone 7 se ucita jedno 30% prije. I sada mi reci po cemu je precijenjen?

 

PlayMaker10 kaže...
Tom mobitelu koji si stavio je jedina mana baterija, možda i najbolji iPhone koji sam imao, kompaktan, brz, 4k snimanje kakvu nema niti jedan mid range Android, odlična kamera općenito, brzina, podrška za najnoviji iOS, najbolji taptic feedback.

Meni osobno najdraži mob koji sam imao.

Procesor također među jačima trenutno. I ne samo to nego dosta ljudi znam da i dalje koriste taj model jer nemaju razloga mijenjat.

 mobitel star 4 godine 2900kn nije precjenjeno, pa vi ste genijalci žešči  

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
Pa Apple te mobitele više ne prodaje, to je vjerovatno stari lager, kakve veze ovo ima sa Appleom? Linksu zapeo i ne mogu ga prodat.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2020 22:54 (PlayMaker10).
14 godina
offline
Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

Da mobitel star 4 godine koji jednako radi kao i danasnji skuplji mid range smartphone sa tom cijenom ne moze biti precijenjen. Uostalom nitko ne ne tjera da kupis mobitel star 4g zbog cega je lose imati izbora?

to ti je kao i auto ja vozim BMW starog 10g a moj kolega novog Clia i cijena im je jednaka. E sad ukusi su razliciti i oko toga nema potrijebe raspravljat

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
Ovo sto kažeš o likovima koji imaju potrebu soliti pamet kako je iPhone “precijenjeno smeće” i slično je i meni zanimljiv fenomen - ne shvacam tu potrebu i koje komplekse time liječe. Uvijek se nadje neki pametnjaković koji smatra da je popio svu pamet svijeta.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
6 godina
protjeran
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
PlayMaker10 kaže...
Pa Apple te mobitele više ne prodaje, to je vjerovatno stari lager, kakve veze ovo ima sa Appleom? Linksu zapeo i ne mogu ga prodat.

 zašto im nije zapeo neki samsung s7? 

oo7 kaže...

Da mobitel star 4 godine koji jednako radi kao i danasnji skuplji mid range smartphone sa tom cijenom ne moze biti precijenjen. Uostalom nitko ne ne tjera da kupis mobitel star 4g zbog cega je lose imati izbora?

to ti je kao i auto ja vozim BMW starog 10g a moj kolega novog Clia i cijena im je jednaka. E sad ukusi su razliciti i oko toga nema potrijebe raspravljat

 pa radi ti i nokia 3310 isto kao i najskuplji mobitel trenutno 

8 godina
online
Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

Enter A14, prvi procesor na 5nm TSMC-a... eksluziva košta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

Jedina stvar dosadnija od Appleovih proizvoda su stalno isti ljudi koji svake godine, bez iznimke, pišu iste stvari kad god izlazi novi iPhone, tipa "a sad će apple ovce kupiti uređaj kao i svake godine da se mogu kurčiti". Nije mi jasno kako vam ne dosadi pisati iste komentare svakih par mjeseci na svaki članak o novom Apple proizvodu. Eto da nema vas nebi ljudi znali kako se brinuti o svom novčaniku.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
antimadridista kaže...

Jedina stvar dosadnija od Appleovih proizvoda su stalno isti ljudi koji svake godine, bez iznimke, pišu iste stvari kad god izlazi novi iPhone, tipa "a sad će apple ovce kupiti uređaj kao i svake godine da se mogu kurčiti". Nije mi jasno kako vam ne dosadi pisati iste komentare svakih par mjeseci na svaki članak o novom Apple proizvodu. Eto da nema vas nebi ljudi znali kako se brinuti o svom novčaniku.

 neam pojma kako to nikad ne dosadi napisat nešta protiv apple proizvoda i čekat da horda vjernih korisnika stane u obranu svog omiljenog proizvoda, to je nešta najljepše kad bug objavi neku vijest o appleu ništa novo, al barem jedna rečenica mora sadržavati riječ revolucionarno 😂😂

svaki proizvodni proces donosi veće performanse, veću uštedu i šta već sve ide s tim, ali apple će imat revolucionarnih 5nm 😂😂

5 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
Sinatra kaže...

Ne moraju ništa posebno mijenjati ili nadodavati.

Godinama su ispred konkurencije.

 Hahahaha duhovit momak ;)

PlayMaker10 kaže...

Nevjerovatna je količina rafalne paljbe ovih Android fanova prema Appleu..dok Appleove fanove boli briga za Android ekipu. Inače koristim i iPhone i Samsung u isto vrijeme, jedan kao službeni mobitel drugi kao privatni i nikad mi neće bit jasna ta mržnja prema Appleu i samo opterećivanje istim. Apple ima vjernije kupce nego bilo koji proizvođač, ne zato jer su ljudi glupi nego jer su navikli na njih i sve više manje radi kako treba, a kada radi kako treba ljudi se toga drže i zašto nešto tako mijenjat.

....

 

 Mrznja je cim kritikujes Apple?  Wow......Recimo na androdiu u tom cjenovnom rangu ne radi manje vise sve kako treba? Cccccccc

=XFX=PlayHard kaže...

ja vec 12 godina imam dionice Applea i zagovaram politiku koju je Apple do sad uspjesno vodio, a to je ponudi sto manje, a naplati sto vise... ako ide, zasto ne? Mene kao investitora jedino sto zanima je profit margin, i tu me Apple nikad nije iznevjerio. Istina, u zadnjih par godina im prihod lagano stagnira i nesto bi se trebalo poduzeti, ali nisu ludi da napucavaju specifikacije, a mobitele kako gos okrenes ekipi ide uvalit... win win situacija za obje strane.

 Ajd priznaj da u dzepu imas android ;)

5 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
oo7 kaže...

A sta je tu precjenjeno uredaj je star ali radi kao i danasnji mid range smartphone. Evo ti primjer kolega na poslu kupio neki xiaomi za cca 500e moj iphone 7 sa linka je star 4g i zajebava mene nesto oko mobitela i ja njemu ajde da pokrenemo neku vecu aplikaciju i usporedimo brzinu ucitavanja, on kaze call of duty mobile onaj i aj. Skinem dam njemu da stisne u isto vrijeme kad ono nemu se ucita a moj spor ko puz ni na pola. Smije se on ja gledam pa nije mmoguce da je tako a meni ono ukljucen Low power mode jer je baterija bila ispod 20%. I nista probali mi opet i na 4g starom iPhone 7 se ucita jedno 30% prije. I sada mi reci po cemu je precijenjen?

 Naravno da sve radi na tako starom mobitelu kad je isti kao i najnoviji samo sa sporijim procesorom....

antimadridista kaže...

Jedina stvar dosadnija od Appleovih proizvoda su stalno isti ljudi koji svake godine, bez iznimke, pišu iste stvari kad god izlazi novi iPhone, tipa "a sad će apple ovce kupiti uređaj kao i svake godine da se mogu kurčiti". Nije mi jasno kako vam ne dosadi pisati iste komentare svakih par mjeseci na svaki članak o novom Apple proizvodu. Eto da nema vas nebi ljudi znali kako se brinuti o svom novčaniku.

 Zato sto je ekipa koja brani Apple urnebesno smijesna ;)

neampojma kaže...
antimadridista kaže...

Jedina stvar dosadnija od Appleovih proizvoda su stalno isti ljudi koji svake godine, bez iznimke, pišu iste stvari kad god izlazi novi iPhone, tipa "a sad će apple ovce kupiti uređaj kao i svake godine da se mogu kurčiti". Nije mi jasno kako vam ne dosadi pisati iste komentare svakih par mjeseci na svaki članak o novom Apple proizvodu. Eto da nema vas nebi ljudi znali kako se brinuti o svom novčaniku.

 neam pojma kako to nikad ne dosadi napisat nešta protiv apple proizvoda i čekat da horda vjernih korisnika stane u obranu svog omiljenog proizvoda, to je nešta najljepše kad bug objavi neku vijest o appleu ništa novo, al barem jedna rečenica mora sadržavati riječ revolucionarno 😂😂

svaki proizvodni proces donosi veće performanse, veću uštedu i šta već sve ide s tim, ali apple će imat revolucionarnih 5nm 😂😂

 NE revolucionarno nego amazing... Ajd neka neko izbroji koliko puta su to rekli jer se meni neda gledati event....

10 godina
offline
Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

Imam od nedavno službeni Macbook Pro. Mogu samo reći da rade odlične mašine, a najviše od svega me impresionirala baterija. Sustav stabilan, ekran super, osim osobnih workflow zamjerki, nemam ništa za loše reći.

 

Nećaku sam kupio iPhone 10 prije 2 godine. Mobitel i danas radi ko novi, klinac (19 godina lol) je super zadovoljan. Baterija i danas ko kad sam ga kupio, ne misli ga mjenjati.

 

Ja osobno imam samsung s9+ i isto sam prezadovoljan i ne mislim ga mjenjati uskoro. Čak mi je i baterija kao nova.

 

Sad ono najvažnije. Jel treba mobitele kupovati svakih godinu dana? Apsolutne ne. Mobiteli su odavno u stagnaciji što se tiče inovacija, samo se pumpaju specifikacije koje više nisu toliko bitne, a one bitne poput baterija ne žele mjenjati da nas forsiraju da kupimo novi barem svakih 2 godine. A oni koji kupuju svake godine mobitel po cijeni mid range laptopa nisu normalni. Zamislite da svake godine kupujete i bacate laptopte.

 

Cijene su isto tako nenormalne, posebno što se tiče Apple-a. Bez obzira što su im uređaji vrh kvalitete ni jedan ne može opravdati tu cijenu. Od laptopa pa do tableta.

 

A da ne govorim o time "premium" materijalima. Staklo i aluminij kao premium materijali, ajde de. Kupiš mobitel koji ima premium materijale, premium feel and touch i istog momenta ga moraš staviti u jeftinu silikonsku masku koja sve samo ne premium, samo da bi ga zaštitio od najmanjih udaraca i ogrebotina. Stvarno se nadam da će se vratiti kvalitetni plastični telefoni. Eto mogu imati i "premium" aluminijski okvir.

 

 

Nadglednik dina
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
Entry Point kaže...

Imam od nedavno službeni Macbook Pro. Mogu samo reći da rade odlične mašine, a najviše od svega me impresionirala baterija. Sustav stabilan, ekran super, osim osobnih workflow zamjerki, nemam ništa za loše reći.

 

 

 

Zar nemaš Dell XPS? Sjećam se jedne teme na forumu kad smo o MBP imali poprilično oprečna stajališta, tvoja su bila u korist XPS-a. Sad kad si isprobao oboje reci mi da li ima razloga "kakati" po Apple proizvodima?

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
Posmatrač kaže...

 Mrznja je cim kritikujes Apple?  Wow......Recimo na androdiu u tom cjenovnom rangu ne radi manje vise sve kako treba? Cccccccc

Osobno me ne zanima da li mrziš Apple ili što već voliš, ali iz radoznalosti bih volio znati što izaziva tolike frustracije među likovima koji ne koriste Apple proizvode (neki čak nikad ni nisu)? To je kao da ja sad idem ke***ti po vlasnicima Audia da su budale jer je Dacia mnogo jeftiniji auto i vozi od točke A do točke B. Poštujem svačije mišljenje, i u redu je ako ne voliš Apple, ali čemu imate potrebe iznositi te frustracije ako vas to nitko ne pita ili to uopće nije tema?

 

Na neki način žalim takve kao što si ti, jednostavno te muče stvari koje te ne bi trebale, imam dojam da ne spavaš mirno jer smišljaš argumente zašto iPhone ne valja

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
10 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
Imam XPS. I dalje mi je bolji, posebice jer ga mogu apgrejdati, mijenjati komponente (kao što sam i napravio), mijenjati OS-eve. Build quality je slični kod oba, nema tu nekih razlika kod top tier laptopa.
Da me pitaš koji bi laptop, top XPS ili top MacBook, uzeo bi XPS. Ali i dalje Mekići su super mašine.
Nadglednik dina
13 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
southy kaže...
Posmatrač kaže...

 Mrznja je cim kritikujes Apple?  Wow......Recimo na androdiu u tom cjenovnom rangu ne radi manje vise sve kako treba? Cccccccc

Osobno me ne zanima da li mrziš Apple ili što već voliš, ali iz radoznalosti bih volio znati što izaziva tolike frustracije među likovima koji ne koriste Apple proizvode (neki čak nikad ni nisu)? To je kao da ja sad idem ke***ti po vlasnicima Audia da su budale jer je Dacia mnogo jeftiniji auto i vozi od točke A do točke B. Poštujem svačije mišljenje, i u redu je ako ne voliš Apple, ali čemu imate potrebe iznositi te frustracije ako vas to nitko ne pita ili to uopće nije tema?

 

Na neki način žalim takve kao što si ti, jednostavno te muče stvari koje te ne bi trebale, imam dojam da ne spavaš mirno jer smišljaš argumente zašto iPhone ne valja

Uglavnom se ne zamaram ekipom kao drug @Posmatrač, jer takvi kao on nemaju stav da mogu o nečemu koncizno komentirati, već samo trkeljaju da eto o nečemu pišue! 

Davno sam se ja sa njim raskrstio obzirom mu se nikako nije moglo dokazati da nije problem kada kažeš meni se to ne sviđa, ili smatram da je to preskupo zbog nekih/nekog razloga! 

Ne, njemu je sve ponavljajuće"AMAZING", i to je to! 

Da osobno nisam još jednu godinu na ugovoru, uvelike bih se zanimao za 12, ali nekako sam uvjeren da će pričekati shoping na 12s ili čak i prije 13 model! 

ATJ Lučko
6 godina
protjeran
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
southy kaže...
Posmatrač kaže...

 Mrznja je cim kritikujes Apple?  Wow......Recimo na androdiu u tom cjenovnom rangu ne radi manje vise sve kako treba? Cccccccc

Osobno me ne zanima da li mrziš Apple ili što već voliš, ali iz radoznalosti bih volio znati što izaziva tolike frustracije među likovima koji ne koriste Apple proizvode (neki čak nikad ni nisu)? To je kao da ja sad idem ke***ti po vlasnicima Audia da su budale jer je Dacia mnogo jeftiniji auto i vozi od točke A do točke B. Poštujem svačije mišljenje, i u redu je ako ne voliš Apple, ali čemu imate potrebe iznositi te frustracije ako vas to nitko ne pita ili to uopće nije tema?

 

Na neki način žalim takve kao što si ti, jednostavno te muče stvari koje te ne bi trebale, imam dojam da ne spavaš mirno jer smišljaš argumente zašto iPhone ne valja

 pa nitko ne mrzi apple nego samo vole komentirat vaš sveti proizvod 😂😂

ja isto ne razumijem ljude koji govore da je heroin loš, a nikad ga nisu probali 😂😂

3 godine
protjeran
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
neampojma kaže...

 pa nitko ne mrzi apple nego samo vole komentirat vaš sveti proizvod 😂😂

 ja, daklem osobno, mrzim applove, fuj, pogotovo odgrizak, skorom i bez

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.10.2020 13:58 (nemrem_stara_mi_sere).
6 godina
protjeran
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
nemrem_stara_mi_sere kaže...
neampojma kaže...

 pa nitko ne mrzi apple nego samo vole komentirat vaš sveti proizvod 😂😂

 ja, daklem osobno, mrzim applove, fuj, pogotovo odgrizak, skorom i bez

 pa zašto, to je samo hardver 😂😂

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
oo7 kaže...

A sta je tu precjenjeno uredaj je star ali radi kao i danasnji mid range smartphone. Evo ti primjer kolega na poslu kupio neki xiaomi za cca 500e moj iphone 7 sa linka je star 4g i zajebava mene nesto oko mobitela i ja njemu ajde da pokrenemo neku vecu aplikaciju i usporedimo brzinu ucitavanja, on kaze call of duty mobile onaj i aj. Skinem dam njemu da stisne u isto vrijeme kad ono nemu se ucita a moj spor ko puz ni na pola. Smije se on ja gledam pa nije mmoguce da je tako a meni ono ukljucen Low power mode jer je baterija bila ispod 20%. I nista probali mi opet i na 4g starom iPhone 7 se ucita jedno 30% prije. I sada mi reci po cemu je precijenjen?

 

Brate, al ga prisra ja vecu glupost u svom cijelom zivotu evo nisam procitao. Znaci oko 500 eura ti je sada Xiaomi Mi 10 5G telefon. Hajde pogledaj ovo:

 

Znaci Iphone 11 Pro Max od 1500 eura se jedva bori sa telefonom koji kosta 500 eura a ti ovde seruckas kako je iphone 7 porazio mid rangera Androida. Davno su brate moj ljepi prosla vremena kad je Android steko i bio los, sad je četiri godine definitivno ispred i to nije samo moje misljenje nego misljenje sve do jednog benchmark kanala pa i onih kojima je primarni fokus bio da rade na Appleovim uredjajima. OnePlus, Samsung i Huawei u flagship kategorijama izbacuju puno jace i brze uredjaje i to ti je prihvatit. Ono sto iPhone ima jeste kamera koja nije najbolja u slikama ali je najbolja u videu i tu im nitko ne moze reci nista. 3 godine zaredom dobijate dosadan isti dizajn sa velikim notchem na vrhu, bez nekih inovacija specijalnih koje stalno dolaze u Android telefonima. Prije godinu dana kada je ultra wide tek dosao na iPhone telefone, publika skrici ko da je najavljeno nesto sto vec 2 godine ranije nije vidjeno u Android svijetu ili da ne govorim da nakon 12 godina tek sada ste dobili mogucnost da mjenjate gdje ce ikonice stajat po vasoj volji a ne tamo gdje je iPhone rekao da trebaju da budu. Ili da ne govorim to sto nakon 12 godina vam jos nisu dali da koristite multitasking na telefonu zato sto je to mogucnost iPada pa ono nece se iPad kupovat. Fakticki vas kradu za nesto sto je vec izdizajnirano.

 

Nisam mrzitelj iPhonea nego Applea kao kompanije i njihove politike. Nemam nista protiv sigurnosti, svidja mi se sto furaju sigurnost ali realno haslaju vas maksimalno na staroj slavi koju je sagradio Steve Jobs. Taj covjek dok je pravio telefone oni jesu bili najbolji. Od iPhone 8 pa navise, totalno se ne isplate vise uzimat i morate priznat da je Android bolji. Da se razumimo, ja nisam sada dosao ovde da serem jer imam neki kompleks prema Appleu. Koristio sam njihove uredjaje, volio sam njihove uredjaje dok su bili najbolji. Njihovi uredjaji vise nisu sto su nekad bili, po svemu kaskaju i pokusavaju me izlevatit zbog stare slave i to ne prihvacam. Apple vise nije sto je nekad bio, nadam se da cemo nesto revolucionarno cuti od Applea na predstavljanju iPhone 12, jer oni su lideri u prizvodnji telefona a ako si lider onda moras biti prvi, a ne kasnit za svima 2 godine.

 

Lp.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 12:23 (icco).
14 godina
offline
Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

Oprosti ali odustao sam od čitanja posta na prvoj rečenici jer ja ti nisam nikakav brat niti sam nešto 'prisra'

Lp

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
Da, i? Tvoj problem?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

onda kupi Nokiu i ne seri po forumu...

6 godina
protjeran
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
njuskalo56 kaže...

onda kupi Nokiu i ne seri po forumu...

 zašto bih ja kupio nokiu? 

13 godina
odjavljen
offline
Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

Ja stvarno ne znam koji nivo nestabilnosti moraš imati da mrziš firmu jer - ljudi kupuju od te firme. 

 

"Nisam mrzitelj iPhonea nego Applea kao kompanije i njihove politike. Nemam nista protiv sigurnosti, svidja mi se sto furaju sigurnost ali realno haslaju vas maksimalno na staroj slavi koju je sagradio Steve Jobs."

 

I? Što sad? Ako ljudi žele kupovati taj mobitel, što tebe peče kožica?

 

"Apple vise nije sto je nekad bio, nadam se da cemo nesto revolucionarno cuti od Applea na predstavljanju iPhone 12, jer oni su lideri u prizvodnji telefona a ako si lider onda moras biti prvi, a ne kasnit za svima 2 godine."

 

A što to više revolucionarno mobitel mora imati? Ne koristim iPhone, imam jedino Mac, pa ni za Samsung kojeg koristim ne govorim da je nešto revolucionaran. Ako ćeš već na taj mlin, zadnji pravo rečeno revolucionaran mobitel je prvi iPhone, jer je zadnji koji je revolucionirao način na koji koristimo mobitele. Što imamo nakon svega toga? Veći ekran, više kamera, malo brži, malo tanji, malo lakši, još jedna kamera, smanji bezele. Ne ponavlja samo Apple isto, to ponavljaju i ostali proizvođači, samo što oni koriste druge marketinške spike, ali u suštini je to sve relativno. 

 

Neš ti meni revolucije s kontaktnim punjenjem (da, ovo što imamo sad ne zaslužuje naziv bežično), widgetima na home screenu i rupama u ekranu. 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

Jel će ovaj mali i obični 12 i dalje imati debele bezele? Ajde preko IPS-a još prođem ali onakav okvir je sramotan za mobitele tih cijena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
Nemam ti ja svetih proizvoda, a da imam to bi sigurno bilo nešto drugo. Kao sto ti nick kaže, puno toga još ne shvaćaš, a ja nemam vremena ni volje učiti te osnovama 😉
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice