Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

poruka: 84
|
čitano: 14.547
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12".
3 godine
protjeran
offline
Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

svaka ćas

 
12 4 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
Drhtim od neizvjesnosti!
Pis on ju :P
Moj PC  
12 1 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
Moje tijelo je spremno.
 
5 0 hvala 0
Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

Svaka ćas!

Moj PC  
3 4 hvala 0
12 godina
offline
Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

Cetri kruga simboliziraju 4 velicine iPhone-a u novim bojama. To je barem ocito; ne znam kako bi netko mogao pomisliti da simboliziraju kamere + LiDAR.

 

Ove godine sam zakljucio da je pracenje glasina nezdravo jer su najavili 120Hz refresh rate, vece senzore kamera, sensor-shift image stabilization, prelijep dizajn segmenta za lece, manji notch, 5G mmWave i prelazak na USB-C sto se sve na kraju pokazalo NETOCNIM. Cak je moguce da ce i LiDAR biti prisutan samo na najvecem 6,7" (radi dimenzija neupotrebljivom) modelu. Da su implementirali vecinu navedenog, dobili bi gotovo savrsen uredaj, a ovako nazalost neispunjena ocekivanja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

ne vidim nikakav razlog da upgrade-am 11pm

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
sto predstavili da predstavili, apple sekta ce posto poto svoj uredjaj nabavit, pa makar za 24rate po 1000kn u ponudi lokalnih telekoma za "1kn".
 
5 3 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
kerum kaže...

Cetri kruga simboliziraju 4 velicine iPhone-a u novim bojama. To je barem ocito; ne znam kako bi netko mogao pomisliti da simboliziraju kamere + LiDAR.

 

Ove godine sam zakljucio da je pracenje glasina nezdravo jer su najavili 120Hz refresh rate, vece senzore kamera, sensor-shift image stabilization, prelijep dizajn segmenta za lece, manji notch, 5G mmWave i prelazak na USB-C sto se sve na kraju pokazalo NETOCNIM. Cak je moguce da ce i LiDAR biti prisutan samo na najvecem 6,7" (radi dimenzija neupotrebljivom) modelu. Da su implementirali vecinu navedenog, dobili bi gotovo savrsen uredaj, a ovako nazalost neispunjena ocekivanja.

 Pa svake godine je tako....

Ocekuju se cuda a dobijes manje vise brzi CPU koji stoji neiskoristen i poneke sitne kozmeticke promjene... I nove boje i wallpaper.....

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2020 10:01 (Posmatrač).
3 godine
neaktivan
offline
Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

Priželjkujem ovaj od 5.4", dosta mi je više tableta.

Zero Waste * Minimalizam * Veganizam
 
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
wifi kaže...
sto predstavili da predstavili, apple sekta ce posto poto svoj uredjaj nabavit, pa makar za 24rate po 1000kn u ponudi lokalnih telekoma za "1kn".

Koliko pratim cijene uređaja iPhone modeli su sa cijenom od 650 ili 700 USD koliko će biti osnovni model među jeftinijim "flagshipovima". To što se kod nas prodaju po napuhanoj cijeni je već drugi problem.

 

Činjenica je da ima likova koji kupuju svaki novi model čim izađe samo da se mogu kur****ti (makar su zapravo jadni), no većina ljudi koje znam i koriste iPhone koriste telefon 3 ili više godina. A ovi koje misle da je telefon nešto čime se treba razmahivati će ionako preći na Fold ili nešto takvo jer ne kupuju telefon radi uređaja nego radi toga da mogu reći da su ga platili x kuna.

 

Da se vratim na temu, mislim da se speed definitivno odnosi na 5G jer da i ima 120 Hz (koje po svemu sudeći neće imati) ne vjerujem da bi to povezivali sa brzinom, a 4 kruga bi trebala predstavljati 4 modela. Same novosti nisu ništa posebno, najviše mi se sviđa to da će biti "mini" model, a ovaj 6,7 model je ipak malo previše za moj ukus.

 

Osim iPhonea o kojem se uglavnom sve zna, najviše me zanima što će biti još predstavljeno na tom eventu. Budući da su sat i iPad već predstavljeni potajno se nadam da će izbaciti novi Apple TV. Vjerujem da će za ARM mac uređaje imati posebno predstavljanje (možda čak i bez zasebnog eventa) kasnije tijekom godine.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
12 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
bloodborne kaže...

ne vidim nikakav razlog da upgrade-am 11pm

 Ni ja da upgrade-am galaxy s8

16 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
Posmatrač kaže...
kerum kaže...

Cetri kruga simboliziraju 4 velicine iPhone-a u novim bojama. To je barem ocito; ne znam kako bi netko mogao pomisliti da simboliziraju kamere + LiDAR.

 

Ove godine sam zakljucio da je pracenje glasina nezdravo jer su najavili 120Hz refresh rate, vece senzore kamera, sensor-shift image stabilization, prelijep dizajn segmenta za lece, manji notch, 5G mmWave i prelazak na USB-C sto se sve na kraju pokazalo NETOCNIM. Cak je moguce da ce i LiDAR biti prisutan samo na najvecem 6,7" (radi dimenzija neupotrebljivom) modelu. Da su implementirali vecinu navedenog, dobili bi gotovo savrsen uredaj, a ovako nazalost neispunjena ocekivanja.

 Pa svake godine je tako....

Ocekuju se cuda a dobijes manje vise brzi CPU koji stoji neiskoristen i poneke sitne kozmeticke promjene... I nove boje i wallpaper.....

Kažu da će nove boje i wallpaper biti nešto fenomenalno, dosad neviđeno 

 

Odavno više nema iznenađenja na predstavljanju, eventualno ponekad cijena. Razlog tome da se u javnost kontrolirano počnu puštati "probni baloni" sa informacijama još u fazi kad se radi dizajn i osluškuje javnost oko toga kako će reagirati na to i na osnovu toga se neke stvari ubacuju ili izbacuju. Naravno, prvi kriterij je svakako pitanje cijene tehnologije i procjena da li je to izvedivo u tom rangu troška i bez rizika da se naruši dobavni lanac. To je jedan od razloga zašto iPhone nikad neće prvi izbaciti tehnologije tipa foldable (iako smatram da to uopće ne ti trebalo doći na iPhone), kad bi i sve radilo bez greške u startu preveliki je rizik oko dobavljača jer nije isto isporučiti 2 mil ili 70 mil primjeraka.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
4 godine
protjeran
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
BlueMax kaže...
bloodborne kaže...

ne vidim nikakav razlog da upgrade-am 11pm

 Ni ja da upgrade-am galaxy s8

 Apsolutno, nisam fan samsunga, ali preferiram android tak da.

 da te ne lazem kolega fali mi moj HTC HD2 sa custom ROM-om.

 kakva je to zvijerka bila, a S3 daleko najbolji u seriji šhitsungove galaksije
 takoder sa custom ROM-om nekoc ne tako davno.

5 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
imam s7edge i skoro uopće ga me koristim jer me ubije veličina...tako da sam odlučio uzeti polovni iPhone SE(2016)...

koristio sam i iPhone i Android i kad sve zbrojiš i oduzmeš...plug and play više od toga ne treba

isto tako hebalo ih staklo kao "premium" materijal...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
bloodborne kaže...

 Apsolutno, nisam fan samsunga, ali preferiram android tak da.

 da te ne lazem kolega fali mi moj HTC HD2 sa custom ROM-om.

 kakva je to zvijerka bila, a S3 daleko najbolji u seriji šhitsungove galaksije
 takoder sa custom ROM-om nekoc ne tako davno.

 Nisam ni ja fan samsunga niti bilo čega drugoga. Ako ću birati mob koji mi je ostao u najboljem sjećanju onda je to HTC One.

Ovo što sam napisao da ne vidim razlog za upgrade se ne odnosi samo na iPhone 12 nego na sve smartphone koji su danas na tržištu.

S8 radi ko raketa i osim jače baterije ja ne vidim razlog zašto bi uzeo drugi mobitel da mi ga netko poklanja a kamoli da moram platiti za njega. A ne vidim ni po čemu je S8 bolji od S7 tako da ispada da je sve što je izašlo zadnjih 5 godina totalno nezanimljivo.

13 godina
neaktivan
offline
Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

Ne moraju ništa posebno mijenjati ili nadodavati.

Godinama su ispred konkurencije.

 
4 8 hvala 0
15 godina
offline
Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

eo vama pjesmica, da lakše dočekate blagovijest: 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
#BlueMax

evo moj s7edge radi ko metak...prije toga s5 kojeg brat sad koristi...s obzirom što većina korisnika koristi mobitel od prije 3-5 godina sasvim su dovoljni...ali kapitalizam je bicikla pa mora biti ovako

svo to preseravanje s brojem kamera a samo glavna je najbolja jer radi veće žarišne duljine kod drugih je senzor manji(ubilo bi ih kad bi mobitel bio 10mm)

s tim da onaj tko želi ipak bolje fotografsko iskustvo za cijenu flagshipa može kupiti pristojni mobitel i sony rx10 seriju koja pojede bilo koji mobitel po kvaliteti i svestranosti u fotografijama
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
6 godina
protjeran
offline
Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

1.01 koeficijent da će biti nešto revolucijarno 

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

Ne znam kakva predskazanja imaju Jabučice, ali ja bih Speed povezao sa speedom, a četiri kruga s Audijem  

Pis on ju :P
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
Antiseptik kaže...

Ne znam kakva predskazanja imaju Jabučice, ali ja bih Speed povezao sa speedom, a četiri kruga s Audijem  

 Ja bi reko da je "Speed" brzina kojom će opet ljudima izbiti novac iz đepova za isti telefon ko i prethodna 2 uz dodane nekakve gluposti i "fičere" koje će ih uvjerljivim marketingom uvjeriti da trebaju :)

7 godina
protjeran
offline
Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

nisam korisnik apple proizvoda, ali uvijek me fascinira količina iz nekog razloga isfrustriranih likova koji se okupljaju na svakom tekstu o bilo kojem apple proizvodu...apple je ovakav, apple je onakav,  živimo hvala bogu u tržišnoj ekonomiji gdje određeni proizvođač nudi svoj proizvod po određenoj cijeni na tržištu i kupci odlučuju da li će kupiti taj proizvod ili neće...apple-u se njihova poslovna politika već desetljećima pokazuje kao ispravna.....uživaj u svom xiaomi-u i pusti druge da troše svoj novac gdje hoće i na što god hoće

 
6 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

"4 kruga" mogu simbolizirati samo jedno...

scientia est potentia
 
4 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
alien kaže...

"4 kruga" mogu simbolizirati samo jedno...

 ...četiri jahača apokalipse

8 godina
offline
Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

Hoće li imati novi Bluetooth 5.2 jer on donosi kompatibilnost sa LC3 bluetooth kodekom koji bi dosao na slušne aparate i bluetooth slušalice. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

a zasto bi Apple bio mutav i smanjivao profit po iphoneu sa dodavanjem svega onoga sto korisnici zele, kad ce se i ovako i onako prodavati ko vruce kifle. Pa nisu pukli... 

Koliko mi se cini, notch se furati barem jos 2-3 godine, jer, zasto da ne? Apple je proracunat do boli, to je next level pohlepe ali i inteligencije. Nisu oni blesavi... 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12
southy kaže...
* * *

Odavno više nema iznenađenja * * *

Najveće će iznenađenje biti kada djedica za akrizmu kupi unuci svoj prvi iPhone a ona ga otvori kad ono - nema punjača.
A djed: "ne sikiraj se unučice sad će tebi djedo i to da sredi" i donese - USB-C punjač.

Ja bi umro od smijeha kada bi tu scenu vidio u živo. A biti će ih poprilično. Jer mi pratimo ovdje tehnologiju a mnogi blage veze namaju o istoj, nego ju uzimaju zdravo za gotovo.
 

BlueMax kaže...
* * *

Nisam ni ja fan samsunga niti bilo čega drugoga. Ako ću birati mob koji mi je ostao u najboljem sjećanju onda je to HTC One.

* * *

Malo prije imao Zoom konferenciju preko njega. Baterija je jedino stradala ali radi k'o doksa samo nikada da ga preko onog Android foruma upgradam na 7.1, ostao mi je "zaglavljen" na 5.1.

Inače prije ONE ide Ericsson T32m. Najbolji telefon u svoje vrijeme. 

14 godina
neaktivan
offline
Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

Nevjerovatna je količina rafalne paljbe ovih Android fanova prema Appleu..dok Appleove fanove boli briga za Android ekipu. Inače koristim i iPhone i Samsung u isto vrijeme, jedan kao službeni mobitel drugi kao privatni i nikad mi neće bit jasna ta mržnja prema Appleu i samo opterećivanje istim. Apple ima vjernije kupce nego bilo koji proizvođač, ne zato jer su ljudi glupi nego jer su navikli na njih i sve više manje radi kako treba, a kada radi kako treba ljudi se toga drže i zašto nešto tako mijenjat.

 

Ne sjećam se da mi je iti jedan mobitel imao bolju bateriju od iPhonea 11 Pro, totalno pouzdano trajanje baterije a to mi je najbitnija stavka, kod svih Androida koje sam imao do sad, jedan dan baterije super drugi dan odjednom ju nešto troši više nego inače, treći dan opet sve super i tako u krug.Jednostavno koristite šta mislite da je najbolje za vas i to je to. Apple je možda nekad bio precjenjen ali danas više nisu, danas svaki flaship košta toliko kao i njihov, razlika je što iPhone kasnije možeš dobro prodat a Android baš i ne, daleko im brže cijena pada i to je jedan od razloga zašto ljudi lakše daju veće novce za iPhone nego recimo Samsung.

 

Sve kompanije bi htjele bit na mjestu Applea u to sam uvjeren, vidjet ćete sada boom sa ovim 5,4 incnim Androidima. Ne sumnjam da će taj iPhone bit hit jer je velikoj količini ljudi dosta ovih tableta.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2020 21:58 (PlayMaker10).
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Sljedećeg tjedna stiže iPhone 12

ja vec 12 godina imam dionice Applea i zagovaram politiku koju je Apple do sad uspjesno vodio, a to je ponudi sto manje, a naplati sto vise... ako ide, zasto ne? Mene kao investitora jedino sto zanima je profit margin, i tu me Apple nikad nije iznevjerio. Istina, u zadnjih par godina im prihod lagano stagnira i nesto bi se trebalo poduzeti, ali nisu ludi da napucavaju specifikacije, a mobitele kako gos okrenes ekipi ide uvalit... win win situacija za obje strane.

 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice