Sljedećeg tjedna slijedi "bitcoin halving"

poruka: 19
|
čitano: 9.142
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sljedećeg tjedna slijedi "bitcoin halving"".
10 godina
neaktivan
offline
Sljedećeg tjedna slijedi "bitcoin halving"

XRP BABY yeah 😎

 
0 5 hvala 0
15 godina
offline
Sljedećeg tjedna slijedi "bitcoin halving"

Oce bit blago koristenih grafickih u oglasnicima?

Moj PC  
5 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Sljedećeg tjedna slijedi "bitcoin halving"

Manje isplativo ili više neisplativo?

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna slijedi "bitcoin halving"
R4zOR229 kaže...

Oce bit blago koristenih grafickih u oglasnicima?

 mene zanima jeli ima neko da je zalemi hdmi/dvi/nešto port na one bez a da je uspi dobit sliku, vjerovatno nisu radili drukcije pcb za njih, a ima ih jako jeftino novih.

15 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna slijedi "bitcoin halving"

Ove Nvdine rade, bar neke sa driverima za laptop. Ali moras imat integriranu grafiku prek koje ces sliku dobivat. Za AMD nzn jel ima tako nesto.

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedećeg tjedna slijedi "bitcoin halving"
R4zOR229 kaže...

Oce bit blago koristenih grafickih u oglasnicima?

Na žalost nece! (I ja bi piknuo koji RTX po 50% popusta)
Čisto onako jer kakve tocno veze imaju graficke sa Bitcoinoim i halvingom u 2020.?

5 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna slijedi "bitcoin halving"
znači do kraja godine Bitcoin na 100000$
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Sljedećeg tjedna slijedi "bitcoin halving"

Pa nitko ne rudari bitcoin sa grafom vec godinama jer se ne isplati... rudare druge coine...

 

 
2 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Sljedećeg tjedna slijedi "bitcoin halving"
SuperHeroj kaže...

Pa nitko ne rudari bitcoin sa grafom vec godinama jer se ne isplati... rudare druge coine...

 

 Pod "nitko" mislis na male ribe koje inace ja mislim drze oko 20% rudarenja, dok ostalo su velike ribe. Da si ti vidio sto sam ja vidio u Londonu onda bi shvatio kolko firme koje nemaju nikakve veze s tehnologijom i slicno ulazu u rudarenje. Kao primjer, ne smijem spominjati imena, radio sam u zgradi jednoj gdje smo isli na neki job u Londonu, a zgrada je inace tri kata u vlasnistvu jedne tvrtke za prodaju i najam nekretnina u Londonu, sve u svemu kolko sam ja shvatio rudari se na SVA tri kata. Kao space shuttle iznutra izgleda, sve puno klima uredjaja i svega. Racunala su kao nekakvi serveri napravljeni ali puni GPU-a bar na dijelu prvog kata sto sam shvatio. Pa sam popricao s likom sto odrzava dio tamo, samo se nasmijao i kaze "Bitcoin baby" :D

11 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna slijedi "bitcoin halving"
Gadgeti kaže...
SuperHeroj kaže...

Pa nitko ne rudari bitcoin sa grafom vec godinama jer se ne isplati... rudare druge coine...

 

 Pod "nitko" mislis na male ribe koje inace ja mislim drze oko 20% rudarenja, dok ostalo su velike ribe. Da si ti vidio sto sam ja vidio u Londonu onda bi shvatio kolko firme koje nemaju nikakve veze s tehnologijom i slicno ulazu u rudarenje. Kao primjer, ne smijem spominjati imena, radio sam u zgradi jednoj gdje smo isli na neki job u Londonu, a zgrada je inace tri kata u vlasnistvu jedne tvrtke za prodaju i najam nekretnina u Londonu, sve u svemu kolko sam ja shvatio rudari se na SVA tri kata. Kao space shuttle iznutra izgleda, sve puno klima uredjaja i svega. Racunala su kao nekakvi serveri napravljeni ali puni GPU-a bar na dijelu prvog kata sto sam shvatio. Pa sam popricao s likom sto odrzava dio tamo, samo se nasmijao i kaze "Bitcoin baby" :D

 To što ti je taj lik rekao nema veze, majnati BTC sa gpu je ko da ideš kopati podrum kuće sa žlicom,jednostavno nema smisla. Velike ribe koriste asic minere za BTC, sa gpu se majna ETH ili neki shitcoin koji je trenutno isplativ. 

4 godine
protjeran
offline
Sljedećeg tjedna slijedi "bitcoin halving"

Ovaj vidi tamo neke kutije odmah baca GPU....pa hebote, uzmi 1 hashrate od 1 kartice i izracunaj na netu koliko ti treba da zaradis da isplatis jednu tu karticu i to BEZ troska struje...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna slijedi "bitcoin halving"
SuperHeroj kaže...

9 godina i promovira prijevaru..... hebem ti.....

 Stvarno ne razumijem zbog cega su svi ovako skepticni.
Vecina napise "prijevara" bez da napise jedan validan argument.

Otvoren sam za sva pitanja i voljan sam dati savjet svakome ko se imalo zainteresira.
Bas zbog toga sto sam 9 godina ovdje imam respekt prema ovome forumu i sigurno nebi objavljivao
bilo kakav scam.
Imas tisuce videa na YT o tome i o raznim taktikama sirenja mreze.

Svi koji su skepticni i nisu bas sigurni u ovo sve mi se mogu javiti,
voljan sam cak i preko skype da vas uvedem u ovo sve i pomognem na pocetku.

Nudim cak i mogucnost prodaje Bitcoina i direktnu transakciju Paypalom na vas racun.

Kada DIRTam ja ne BRIGAm!!:D
Moj PC  
1 6 hvala 1
7 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna slijedi "bitcoin halving"
cin ti nesto na silu reklamiras nemoze to bit dobro jer da je dobro koji djava triba reklamirat tako glupo.
11 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna slijedi "bitcoin halving"
prototype sony kaže...

pozz dragi kolege Bugeri


Svi zainteresovani za jednostavan Cpu mining preko jednostavne platforme Cryptotab Browser
gdje jakim racunarom mozete bez refferala mozete namajnati 20$(uz partnere navodno 15% od svakog novog koji se registruje preko vaseg linka)

 Daj nemoj lagati ovaj napaceni narod. Taj cryptotab broswer je najobicnija mlm pizdarija, kakvo CPU majnanje, kakvi bakraci. Ko ona prevara Pi Network gdje kao ekipa majna sa mobitelima a samo sheraju okolo referral linkove. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2020 10:33 (geronimo4661).
 
3 2 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sljedećeg tjedna slijedi "bitcoin halving"
ghostAMR kaže...
prototype sony kaže...
SuperHeroj kaže...

9 godina i promovira prijevaru..... hebem ti.....

 
Otvoren sam za sva pitanja i voljan sam dati savjet svakome ko se imalo zainteresira.
Bas zbog toga sto sam 9 godina ovdje imam respekt prema ovome forumu i sigurno nebi objavljivao
bilo kakav scam.
Imas tisuce videa na YT o tome i o raznim taktikama sirenja mreze.

Svi koji su skepticni i nisu bas sigurni u ovo sve mi se mogu javiti,
voljan sam cak i preko skype da vas uvedem u ovo sve i pomognem na pocetku.

 blatite covika bez da navedete bilo kakav konkretan razlog

prototype sony ja te podrzavam i takodjer sam korisnik Cryptotaba.
svi vi koji kenjate bez da ste uopste procitali i jedan clanak u vezi ovog svega pogledajte


sve detaljno objasnjeno.





 

O hebem ti....

Tko su oni? Ime, prezime, slika,tvrtka, linkedin link itd ??? Nista

Imaju isti model "davanja" coina kao ostalih iste tematike tj browera

Ako tebi netko rece da ces rudariti preko hebenog browsera BITCOIN, odmah znas da je scam, ne trebas se ni misliti jeli ili nije, jednostavno jest.

Amo dalje, na samoj stranici vidis https://cdn.cryptobrowser.store/static/browser_site/images/scheme-new.png  odnosno affilate kako vise zaraduju, nista posebno, ali kada sklopis sve navedeno skupa, dodes da se zapitas....

 

Obojica to koristite, ajde onda stavite tu slike koliko ste BTC zaradili u zadnjih mjesec dana..... za brave dobijes manje od 5$ mjesecno, sa tube dobijes 0,002$ mjesecno, a s ovim vasim pisanjem kao da ce netko zaraditi 10 000$+ mjesecno.

 

Opet kazem stavite svoje screenove koliko ste zaradili, ako ste dosli na 20$ mjesecno i to POVUKLI, a ne zaradili, a kada se ide povuci zaheb, ja cu odmah kliknuti na vas affilate da vama pomognem i jos cu se ispricati ovdje za sve sto sam napisao.

 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Sljedećeg tjedna slijedi "bitcoin halving"

Ma na tu Crypto tab prevaru se love ili oni koji nemaju pojma o miningu, ili znaju ali ih boli briga nego su fokusirani na uvlačenje ekipe u tu priču preko referrala. Ako fakat misle da je to sve legit, nek  probaju majnat sa svojim Cpuopreko recimo nicehasha pa da vide koliko će zaraditi bez referral linkova I samo sa svojim Cpu, i kako će im to opteretiti komp.

 

A i taj video koji sherate, negdje u komentarima je spomenuto da lik ima desetine tisuća referala od kojih on pomalo cucla, pa možda nešto i zaradi, a neinformirana ekipa uvlači još neinformiranije u tu priču. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2020 15:47 (geronimo4661).
 
4 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Sljedećeg tjedna slijedi "bitcoin halving"

Puno si stavio....evo i ja cu ^^ http://prntscr.com/scxf5n

 
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna slijedi "bitcoin halving"
SuperHeroj kaže...

Puno si stavio....evo i ja cu ^^ http://prntscr.com/scxf5n

 Nije ti se dalo clonirati neku vecu cifru? ;)

11 godina
offline
Re: Sljedećeg tjedna slijedi "bitcoin halving"
SuperHeroj kaže...

Puno si stavio....evo i ja cu ^^ http://prntscr.com/scxf5n

 Ma stvar je u tome da on možda nešto i zaradi, ali to je isključivo zato što je uvukao hrpu ljudi u to pa onda cucla od svakog po malo. Ipak je taj Crypto tab piramidalna shema sa 10 levela u kojoj bez hrpe referrala ne možeš ništa, zato se uostalom i oglašava ovdje. 

Čisto za primjer, Ryzen 3900x  (popularan proc za majnanje) mjesečno namajna cca 0.3 XMR što je cca 20-25 usd. I to pod uvjetom da proc radi 24/7. I sad pogledaj koliko taj procesor košta, pa oduzmi cijenu struje i vidi onda koliko se isplati.

Majnanje je trenutno isplativo (bar kod nas) isključivo ako krades struju, inače je za tu lovu bolje direktno kupiti BTC i bok. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2020 18:20 (geronimo4661).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice