SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj

poruka: 52
|
čitano: 18.214
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj".
8 godina
offline
SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj

 

Jos trasha. Ne thx.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj

Nadam se da ce biti neka akcija kao s HBO Max, tipa 33% off za early adoptere. Ako ne to, onda cu bar probati naci dvoje za sharing pa cu jos 2 eura mjesecno nekako prezivjet :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj

Šteta kaj cemo morat cekat za 4k paket imho...

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2022 16:29 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj

6 eura za mjesec nije strašno. Barem preko praznika pogledam ono što se izdvoji od ostalih platformi i onda pauza do ljeta.

Dosta vidim preklapanja sa drugim servisima, pa to ne vidim kao trajnije rješenje. Ili je to baš onda izgovor za pauzu od skupljih servisa...

In vino veritas
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj

Definitivno previse platformi za moj ukus.

Pretplata na jedan servis, mozda i dva ali sve preko toga je puno previse osim ako ne zelim bacati novac.

Placam Netflik, HBO Max imam preko operatera, Disney plus mi daje brat i imam Amazon video besplatno. U skladu sa slobodnim vremenom mjesecno potrosim 20 sati na Netflix i 5-6 sati na HBO max. Ostalo samo u tragovima

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj

Bezveze... ne nude NIŠTA šta već nema na Netflixu, HBO Maxu i  Disney plusu !!!

Koji će ti klinac još jedan "identični" PPV servis ???


Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj

Nije istina, ima nekih odlicnih ekskluzivnih serija, npr Yellowstone i vezani universe, pa ova nova sa Sylvester Stalloneom, pa Mayor of Kingstown... mozda nije vrijedno stalne pretplate, ali ima se vec sada svasta za pogledati

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj

Šta kazu koliko ce biti u Turskoj ;)

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
Minneyar kaže...

Nije istina, ima nekih odlicnih ekskluzivnih serija, npr Yellowstone i vezani universe, pa ova nova sa Sylvester Stalloneom, pa Mayor of Kingstown... mozda nije vrijedno stalne pretplate, ali ima se vec sada svasta za pogledati

 Ma bzvz serije... ne isplati se uz več postoječe pretplate koje nude jako puno svega dobroga...

Some people are so poor... all they have is money!
18 mjeseci
neaktivan
offline
SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj

Danas je krenuo SkyShowtime stream servis za filmove i serije u Hrvatskoj (i ostalim zemljama entralne i istočne europe)...

 

Ako se pretplatite do 25.1, dobivate doživotnu pretplatu od 2,99€ mjesečno. znači ni 25 kn mjesečno (vrijedi samo za Hrvatsku, BiH i Srbija 5,99€)

https://www.skyshowtime.com/

 

 

Dostupna je hrpa filmova i serija na hrvatskom (titl i sinkronizacija)

 

SkyShowtime aplikacija je dostupna u googleplay https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skyshowtime.skyshowtime.google

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2022 9:40 (dadnnn).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
dadnnn kaže...

Danas je krenuo SkyShowtime stream servis za filmove i serije u Hrvatskoj (i ostalim zemljama entralne i istočne europe)...

 

Ako se danas pretplatite, dobivate doživotnu pretplatu od 2,99€ mjesečno. znači ni 25 kn kn mjesečno

https://www.skyshowtime.com/

 

Dostupna je hrpa filmova i serija na hrvatskom (titl i sinkronizacija)

 

SkyShowtime aplikacija je dostupna u googleplay https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skyshowtime.skyshowtime.google

 Za Bosnu ne nudi tu cijenu vec 5,99 eur...

 

18 mjeseci
neaktivan
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad

evo stavio sam sliku u prethodni post, kod nas u HR daju popust 50% doživotni i to je stvarno super stvar, znači za 35,88€ godišnje pristup filmovima i serijama je odlično... pa 35 kn je cijena kino karte u mojem gradu, a mjesečna pretplata za SkyShowtime 25 kn... zašto ne daju i kod vas, ne znam, možda jer je HR u EU, no opet nije neki razlog

 

I u BiH i u Srbiji je 5,99€ mjesečno

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2022 9:39 (dadnnn).
5 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
dadnnn kaže...

evo stavio sam sliku u prethodni post, kod nas u HR daju popust 50% doživotni i to je stvarno super stvar, znači za 35,88€ godišnje pristup filmovima i serijama je odlično... pa 35 kn je cijena kino karte u mojem gradu, a mjesečna pretplata za SkyShowtime 25 kn... zašto ne daju i kod vas, ne znam, možda jer je HR u EU, no opet nije neki razlog

 

I u BiH i u Srbiji je 5,99€ mjesečno

 

 

 Nema veze ;) VPN Hrvatska i sad imam i ja 2,99 EUR ;)

Netflix 5EUR (turska)

HBOMax 4,66 EUR dozivotno 33%

Youtube 1 EUR

Skyshowtime 2,99 EUR

Ukupno 14 eur za sve a sam netflix je skuplji ;)

 

Sad citam SKY nema 4k?????? U 2022 godini?????????? Nista. Pogledam kako to izgkleda na LG C1... Ima li aplikacija za lg oled? Update: izgleda da nema... 
Sve mi se cini da ce to ici na cancel.....

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2022 9:49 (Posmatrač).
18 mjeseci
neaktivan
offline
SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj

ovo sa 4K me podsjeća na 2000 godinu kad u ljudi bili uvrijeđeni ako mp3 nije bio minimalno 384 kbs jer su tvrdili da imaju tako osjetljive uši da čuju razliku. za 10 godina više nikog nije bilo briga i svi derali lošu glazbu sa youtube :D

 

pa na HBOmax imaš većinu naslova u HD 1080 samo što video ide i preko 10000 kbps... na kraju se sve svodi na kvalitetu encodera i obradu

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj

Oprosti al razlika izmedu 1080p i 4k je definitivno vidljiva osim ako si slijep. Ali uz dobar TV i najbitnije - dobru cijenu - nije mi dealbreaker. I HBO Max isto tako nije bas nesto po kvaliteti streamova, ali je odlican sadrzaj i cijena i zato mi je cak i trenutno najbolja dostupna streaming platforma. 

 

Inace, isto imam LG C1, ako nema aplikacije za njega to bi vec bio dealbreaker - ali koliko vidim na sluzbenoj stranici, WebOS je podrzan tako da bi trebala valjda izaci svaki cas. 

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
Ima aplikacija za LgC1,upravo skinija i pogleda.
 
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
Posmatrač kaže...
dadnnn kaže...

evo stavio sam sliku u prethodni post, kod nas u HR daju popust 50% doživotni i to je stvarno super stvar, znači za 35,88€ godišnje pristup filmovima i serijama je odlično... pa 35 kn je cijena kino karte u mojem gradu, a mjesečna pretplata za SkyShowtime 25 kn... zašto ne daju i kod vas, ne znam, možda jer je HR u EU, no opet nije neki razlog

 

I u BiH i u Srbiji je 5,99€ mjesečno

 

 

 Nema veze ;) VPN Hrvatska i sad imam i ja 2,99 EUR ;)

Netflix 5EUR (turska)

HBOMax 4,66 EUR dozivotno 33%

Youtube 1 EUR

Skyshowtime 2,99 EUR

Ukupno 14 eur za sve a sam netflix je skuplji ;)

 

Sad citam SKY nema 4k?????? U 2022 godini?????????? Nista. Pogledam kako to izgkleda na LG C1... Ima li aplikacija za lg oled? Update: izgleda da nema... 
Sve mi se cini da ce to ici na cancel.....

 Nema appa ni na Samsung Tizen Os u. 

Upravo chatam sa Samsung podrškom, ali ako nema podrške za app, ne plačam.

Što bi mi bilo žao jer osobno mislim da tih 3 eura dati kao podršku kući koja je izdala Yellowstone i ostale serije koje trenutno nude , je više nego ok.

 

EDIT: Samsung podrška , mi se javila povratno. Oni nemaju pojma kada bi to moglo biti napravljeno od strane Samsunga već da šaljem upit SkyShowtime u .

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2022 11:02 (Crotiger).
14 godina
offline
SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj

"U pregovorima smo sa svim partnerima uređaja i očekujemo da ćemo biti široko dostupni na svim glavnim platformama, uključujući Samsung TV. Nadamo se da ćemo uskoro imati više za podijeliti.

Ako u ovom trenutku želite streamati SkyShowtime sadržaj na Samsung TV-u. Zatražio bih da koristite opciju Chromecast ili HDMI kabel s računalom ili prijenosnim računalom."

Ovo mi je frend "Anshu" sa live supporta od SkyShowtime a odgovorio na upit kada mogu očekivati za TizenOs  app za servis, i to nakon mojeg inzistiranja na jasnom odgovoru.

Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
dadnnn kaže...

ovo sa 4K me podsjeća na 2000 godinu kad u ljudi bili uvrijeđeni ako mp3 nije bio minimalno 384 kbs jer su tvrdili da imaju tako osjetljive uši da čuju razliku. za 10 godina više nikog nije bilo briga i svi derali lošu glazbu sa youtube :D

 

pa na HBOmax imaš većinu naslova u HD 1080 samo što video ide i preko 10000 kbps... na kraju se sve svodi na kvalitetu encodera i obradu

 

Minneyar kaže...

Oprosti al razlika izmedu 1080p i 4k je definitivno vidljiva osim ako si slijep. Ali uz dobar TV i najbitnije - dobru cijenu - nije mi dealbreaker. I HBO Max isto tako nije bas nesto po kvaliteti streamova, ali je odlican sadrzaj i cijena i zato mi je cak i trenutno najbolja dostupna streaming platforma. 

 

Inace, isto imam LG C1, ako nema aplikacije za njega to bi vec bio dealbreaker - ali koliko vidim na sluzbenoj stranici, WebOS je podrzan tako da bi trebala valjda izaci svaki cas. 

 Uporavo tako. Isto imam C1 i kad pogledam recimo ozark u 4k DV dodje mi da placem koliko je ostalo lose. Sadrzaj je mozda bitniji. Ali koliko vidim ni sadrzaj nije nesto spektakularan... Sto se tice sadrzaja netflix 1 hbo 2 sky 3. Ali netflix nema sve titlovano i preskup je ali je sve u 4k. Hbo ni u cemu najbolji ali ukupno najbolji. pogotovo ako imas 33% popusta dozivotno i jedini servis koji placam regularno. 

Nisam jos dosao kući da isprobam ali na reditu sam procitao da nema za webos. Vidim da to nije tacno. Imam i Fire tv ali je daleko jednostavnije kada ima aplikacija za tv. 

9 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
Minneyar kaže...

Nadam se da ce biti neka akcija kao s HBO Max, tipa 33% off za early adoptere. Ako ne to, onda cu bar probati naci dvoje za sharing pa cu jos 2 eura mjesecno nekako prezivjet :)

 

mogao bi ja ako hoćeš. Samo ne piše nigdje koliko može biti računa na jednoj pretplati i može li se gledati u isto vrijeme

 

edit: a jebiga izgleda da ništa, ja imam Samsung TV. Ne mogu vjerovati da nemaju podršku za jebeni Samsung

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2022 12:31 (Cansee).
14 godina
offline
SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj

na android tvu phillips 43PUS8545/12 aplikacija radi odlicno (otkazao hbo max pretplatu).Posebno me raduje sto ima ima pregrst zf serija i fimova o svemiru a sto se tice 4k rezolucije to mi nije posebno vazno vjerujem da ce i to doc s kojim updateom aplikacije sve u svemu cista petica sto se tice cijene i kvalitetom ponudjenih sadrzaja za djecu i odrasle(to je samo moje misljenje a svaki sudi prema sebi i svojim kriterijima)

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj

Do 3 uređaja istovremeno, do 5 različitih profila. Al tolko je jeftino s ovim early adopter popustom da ni nema potrebe za "varanjem", dok npr Netflixu nikad ne bih dao punu cijenu, prije cu ga ugasiti ako ikad ukinu sharing ili uvedu reklame.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
Minneyar kaže...

Do 3 uređaja istovremeno, do 5 različitih profila. Al tolko je jeftino s ovim early adopter popustom da ni nema potrebe za "varanjem", dok npr Netflixu nikad ne bih dao punu cijenu, prije cu ga ugasiti ako ikad ukinu sharing ili uvedu reklame.

 

vrhunski, sad sam pogledao i vidim da je 3 eura za prve.

 

A jel netko ima ideju šta mi koji imamo Samsung tv?

12 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
Cansee kaže...
Minneyar kaže...

Do 3 uređaja istovremeno, do 5 različitih profila. Al tolko je jeftino s ovim early adopter popustom da ni nema potrebe za "varanjem", dok npr Netflixu nikad ne bih dao punu cijenu, prije cu ga ugasiti ako ikad ukinu sharing ili uvedu reklame.

 

vrhunski, sad sam pogledao i vidim da je 3 eura za prve.

 

A jel netko ima ideju šta mi koji imamo Samsung tv?

 Ja sam svoj dao puncu i punici, ispao predobar zet, a sebi uzeo LG OLED, mozda je to pametna ruta :P

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
14 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
Cansee kaže...
Minneyar kaže...

Do 3 uređaja istovremeno, do 5 različitih profila. Al tolko je jeftino s ovim early adopter popustom da ni nema potrebe za "varanjem", dok npr Netflixu nikad ne bih dao punu cijenu, prije cu ga ugasiti ako ikad ukinu sharing ili uvedu reklame.

 

vrhunski, sad sam pogledao i vidim da je 3 eura za prve.

 

A jel netko ima ideju šta mi koji imamo Samsung tv?

 A ne vjerujem da neće napraviti app ili da se neće ubrzo pojaviti.

 

Imali su prvi deal sa HBO Max om, ne vjerujem da su debili da ne dozvole ovaj app ...

Ali i opet...

Nisu htjeli na najače modele staviti Dolby Vision koji se plaća? , tako da ne znam, sve je moguće ...

A tako sam se radovao današnjem danu rekoh sam sebi , nema više skidanja Yellowstone a :(

9 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
Minneyar kaže...
Cansee kaže...
Minneyar kaže...

Do 3 uređaja istovremeno, do 5 različitih profila. Al tolko je jeftino s ovim early adopter popustom da ni nema potrebe za "varanjem", dok npr Netflixu nikad ne bih dao punu cijenu, prije cu ga ugasiti ako ikad ukinu sharing ili uvedu reklame.

 

vrhunski, sad sam pogledao i vidim da je 3 eura za prve.

 

A jel netko ima ideju šta mi koji imamo Samsung tv?

 Ja sam svoj dao puncu i punici, ispao predobar zet, a sebi uzeo LG OLED, mozda je to pametna ruta :P

 

ne mogu, klinac mi je razbio tv prije godinu dana, uzeo sam novi onda, ne mogu kupovati treći u 4 godine. Jel znaš možda dokad traje ta cijena 2.99? 

 

Crotiger kaže...
Cansee kaže...
Minneyar kaže...

Do 3 uređaja istovremeno, do 5 različitih profila. Al tolko je jeftino s ovim early adopter popustom da ni nema potrebe za "varanjem", dok npr Netflixu nikad ne bih dao punu cijenu, prije cu ga ugasiti ako ikad ukinu sharing ili uvedu reklame.

 

vrhunski, sad sam pogledao i vidim da je 3 eura za prve.

 

A jel netko ima ideju šta mi koji imamo Samsung tv?

 A ne vjerujem da neće napraviti app ili da se neće ubrzo pojaviti.

 

Imali su prvi deal sa HBO Max om, ne vjerujem da su debili da ne dozvole ovaj app ...

Ali i opet...

Nisu htjeli na najače modele staviti Dolby Vision koji se plaća? , tako da ne znam, sve je moguće ...

A tako sam se radovao današnjem danu rekoh sam sebi , nema više skidanja Yellowstone a :(

 

Šokiran sam da tako nešto nije sređeno u najkraćem roku, kužim da je ogroman postotak televizora Samsung. A druga opcija je šta, streamanje sa mobitela? Tu se vjerojatno gubi na kvaliteti. A osim toga, ako ću se zajebavat s time onda se i mogu zajebavati sa torrentima i piratizacijom, baš bi i platio da nemam zafrkancije, nego se samo izvalit i gledat.

15 godina
offline
SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sadržaj

Nema ni 5.1 zvuka, ni HDRa. Više od 3€ ni ne vrijedi.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
Meni ne nude ovaj popust za 3€. Probao i na tv-u 5.99€ i na tabletu 44.99kn. Je li treba kakav kod upisati?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
JackIsBack kaže...
Meni ne nude ovaj popust za 3€. Probao i na tv-u 5.99€ i na tabletu 44.99kn. Je li treba kakav kod upisati?

 HRHPFL2022 

5 godina
offline
Re: SkyShowtime stiže uskoro: objavili katalog sad
dejo6 kaže...

Nema ni 5.1 zvuka, ni HDRa. Više od 3€ ni ne vrijedi.

 Upravo usao na forum da to napisem. 4k i hdr ajd mogu progutati za 3 eur ali 5.1 zvuk ne mogu niti hocu plus ponuda i nije nesto.... Ide na cancel cim istekne mjesec....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice