SkyShowtime - još jedan servis za streamanje filmo

poruka: 40
|
čitano: 18.089
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SkyShowtime - još jedan servis za streamanje filmo".
5 godina
offline
SkyShowtime - još jedan servis za streamanje filmo

5,1 zvuk? Kad? Gdje? Ja sam probao par filmova i nista od 5.1 zvuka.....

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
SkyShowtime - još jedan servis za streamanje filmo

Fale opcije za titlove (sjene, velicina...)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: SkyShowtime - još jedan servis za streamanje f

Fale opcije za titlove (sjene, velicina...)

 

 

Nema tih opcija u aplikaciji, ali ih ima u postavkama kroz njihov portal -> https://www.skyshowtime.com/hr/account/settings (pogledaj na dno)

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2022 7:58 (Matija).
16 godina
offline
Re: SkyShowtime - još jedan servis za streamanje f

5,1 zvuk? Kad? Gdje? Ja sam probao par filmova i nista od 5.1 zvuka.....

 

 

Da, ne radi baš najbolje svugdje. Moj Android box (Xiaomi Box S) ne želi nikako pustiti Dolby, ali TV (LG) uredno pušta. Kada idem preko Chromecasta (na TV) isto funkcionira...

 

Ovdje sami pišu u tome -> https://www.skyshowtime.com/hr/help/article/how-to-listen-to-skyshowtime-in-dolby-digital-5-1

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2022 7:58 (Matija).
9 godina
offline
SkyShowtime - još jedan servis za streamanje filmo

Ekipa tko ima Samsung TV imajte na umu da SkyShowtime nema aplikaciju za Samsung, teški fail, inače bi odmah uzeo za 3 eura, sva sreća da je netko napisao to na jednoj temi ovdje na forumu

Moj PC  
3 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: SkyShowtime - još jedan servis za streamanje f
Matija kaže...

5,1 zvuk? Kad? Gdje? Ja sam probao par filmova i nista od 5.1 zvuka.....

 

 

Da, ne radi baš najbolje svugdje. Moj Android box (Xiaomi Box S) ne želi nikako pustiti Dolby, ali TV (LG) uredno pušta. Kada idem preko Chromecasta (na TV) isto funkcionira...

 

Ovdje sami pišu u tome -> https://www.skyshowtime.com/hr/help/article/how-to-listen-to-skyshowtime-in-dolby-digital-5-1

 

 

 

 LG C1 netflix uredno radi 5.1. HBO Max uredno radi. Plex uredno radi- SKYSHOWTIME ne radi. Gdje ja grijesim? Napomena sve aplikacije su na tvu. 

 

"Ne mogu da slušam SkyShowtime u Dolby Digital 5.1 na svom TV-u

Ako gledate SkyShowtime sadržaj na TV-u koji nema ugrađen Dolby Digital 5.1 surround zvuk, reproducirat će se samo Dolby Digital 2.0 zvuk. "

 

Ovo bi trebalo biti objasnjenje? Kakver veze ima kakav je tv ako ima pass trough opciju? Svi drugi uredno rade samo ovom smecu smeta sto tv nema 5.1 zvuk. Ima li uopste tv sa 5.1 zvukom?

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2022 8:27 (Posmatrač).
8 godina
offline
Re: SkyShowtime - još jedan servis za streamanje f
Ima netko da bi djelio account samnom, preko revolut-a, nek se javi u privat, taman dok je povlastena cijena
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2022 9:16 (Bencho2211).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
SkyShowtime - još jedan servis za streamanje filmo
Uzeo sam pretplatu. Serije su naravno jako dobre, sto je opće poznato, kao sto su Yellowstone, 1883, Tulsa King i drugo. 👍 Plus za SkyShowtime. Odlično.

Međutim, moram reci da ima toliko puno bugova i nedostataka da je nemoguće opravdati ovakvu izvedbu čak i s ovom povlaštenom cijenom.

Mogao bi cijelu stranicu ispisati sto je krivo i sto nedostaje, ali samo da napomenem par najosnovnijih stvari koej su lose za 2012g. a kamoli za 2022g pogotovo sto su sve te stvari su za sve ostale streaming platforme (Netflix , HBO Max, Prime Video, Disney+ i ostale) standardna oprema:

- nema 4k/UHD, nema HDR, nema cak niti DD 5.1 surround (jedini naslov koji ima 5.1 sam nasao do sad je "A Friend of the Family"), app jako nestabilan (Android TV), dosta epizoda i filmova nema originalni naziv, puno serija nema originalni i engleski subtitle , subtitle u razlicitim formatima, ne pamti izabrani audio kanal, nema interface na engleskom i zato je snalaženje kao na bakinom telefonu, posteri neki fale, web postavke titlova nevidljive itd itd. (u medjuvremenu sam dobio email od njihovg supporta da dolazi interface na engleskom, to je veliki plus👍)

Zaključak: user experience ja na jako, jako niskom nivou pogotovo u usporedbi s Netflixom bez obzira na dobar sadržaj i cijenu SkyShowtimea.
Ako se to ne ispravi za par mjeseci ne vidim razloga plaćati.

Prijedlog: Ako nema druge, neka stave i skuplju pretplatnu opciju, pa da to bude sve kako treba s 4k/HDR i ostalim ispravljenim nedostacima. Vidim da je glavni argument online "uz ovakvu cijenu, bolje ne može". Ako je to SkyShowtime vodilja, good luck.
My site: FICAZ TV Football INDEX
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
SkyShowtime - još jedan servis za streamanje filmo

"dok je sam servis dostupan na svim popularnim platformama i uređajima." ???

 

Matija, trebao bi provjeriti činjenice prije nego stisneš "SEND"  za članak.

 

TizenOs ne radi , pa sada ne znam jeli ovo lažno oglašavanje ili samo ne upučenost/ne informiranost autora ovog članka koji će se prenjeti ostalim portalima i lažno obavijestiti vlasnike Samung televizora da su u mogučnosti imati app od SkyShowtime a na svojim Tv uređajima, e ne mogu bez , recimo, Chromecast uređaja.

 

Lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: SkyShowtime - još jedan servis za streamanje f

Dobro su napisali jer Surrond Dolby 5.1 nije Dolby Digital 5.1 ili DD+, što je meni smiješno jer je to jako star format mislim da se prije zvao Pro Logic II...

 

Nadam se da ce barem sa 4k HDR rezom doci i DD/+ 5.1, a za Dolby Atmos nisam zher...

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2022 9:16 (4mal).
5 godina
offline
Re: SkyShowtime - još jedan servis za streamanje f
4mal kaže...

Dobro su napisali jer Surrond Dolby 5.1 nije Dolby Digital 5.1 ili DD+, što je meni smiješno jer je to jako star format mislim da se prije zvao Pro Logic II...

 

Nadam se da ce barem sa 4k HDR rezom doci i DD/+ 5.1, a za Dolby Atmos nisam zher...

 Lažu i to. Ja imam Z5500 i za njih vrijedi ovo:"The Z-5500 Digital's control module incorporates Dolby Digital, Dolby Pro Logic II, DTS, and DTS 96/24 processing" i nista. Čisti stereo....

Spojeni optikom na tv u kojem je namjesteno pass trough i svi ostali servisi uredno rade....

16 godina
offline
SkyShowtime - još jedan servis za streamanje filmo

rade i na sucelju da bude na engleskom

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
SkyShowtime - još jedan servis za streamanje filmo

I dalje nema Samsung TV app-a (lakrdija), a od 10/2022 su stigli u EU zemlje i nisu stigli napraviti Samsung TV app 

Nadalje kvaliteta slike je "jadna" (imam optiku od 500 Mbit/s), zvuk je još lošiji (5,1, Atmos, DD+ - šta je to, jel se to jede )

Inače to su moja opažanja na Sony 55X89J i soundbar Samsung Q700B.

Uzeo sam jer je pretplata smiješna, ali ova kvaliteta slike i zvuka je smiješna.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: SkyShowtime - još jedan servis za streamanje f
MasterOfDisaster kaže...

I dalje nema Samsung TV app-a (lakrdija), a od 10/2022 su stigli u EU zemlje i nisu stigli napraviti Samsung TV app 

Nadalje kvaliteta slike je "jadna" (imam optiku od 500 Mbit/s), zvuk je još lošiji (5,1, Atmos, DD+ - šta je to, jel se to jede )

Inače to su moja opažanja na Sony 55X89J i soundbar Samsung Q700B.

Uzeo sam jer je pretplata smiješna, ali ova kvaliteta slike i zvuka je smiješna.

 

 Ja definitivno otkazujem...Sliku bih nekako i progutao ali stereo zvuk u 2023 godini ni pod razno....

14 godina
offline
Re: SkyShowtime - još jedan servis za streamanje f
MasterOfDisaster kaže...

I dalje nema Samsung TV app-a (lakrdija), a od 10/2022 su stigli u EU zemlje i nisu stigli napraviti Samsung TV app 

Nadalje kvaliteta slike je "jadna" (imam optiku od 500 Mbit/s), zvuk je još lošiji (5,1, Atmos, DD+ - šta je to, jel se to jede )

Inače to su moja opažanja na Sony 55X89J i soundbar Samsung Q700B.

Uzeo sam jer je pretplata smiješna, ali ova kvaliteta slike i zvuka je smiješna.

 

 Kada sam pitao za Samsung , rekli su "u pregovorima su sa svim većim proizvođaćima".

I preporučili mi da do tada koristim Chromecast ili da " Tv povežem HDMI kablom sa PC om"......

14 godina
offline
Re: SkyShowtime - još jedan servis za streamanje f
Crotiger kaže...
MasterOfDisaster kaže...

I dalje nema Samsung TV app-a (lakrdija), a od 10/2022 su stigli u EU zemlje i nisu stigli napraviti Samsung TV app 

Nadalje kvaliteta slike je "jadna" (imam optiku od 500 Mbit/s), zvuk je još lošiji (5,1, Atmos, DD+ - šta je to, jel se to jede )

Inače to su moja opažanja na Sony 55X89J i soundbar Samsung Q700B.

Uzeo sam jer je pretplata smiješna, ali ova kvaliteta slike i zvuka je smiješna.

 

 Kada sam pitao za Samsung , rekli su "u pregovorima su sa svim većim proizvođaćima".

I preporučili mi da do tada koristim Chromecast ili da " Tv povežem HDMI kablom sa PC om"......

Kao što rekoh - LAKRDIJA.

Totalno nepripremljeni izašli na tržište + slabi video i zvuk.

16 godina
offline
SkyShowtime - još jedan servis za streamanje filmo

A pripremili su se za hrvatsko tržište Call to Action sloganom "Streamuj odmah"?!?!

 

Teški facepalm...

 

Hrvatska izvedenica pojma stream bila bi "streamaj", pa smo za početak barem preskočili problem srpskog pristupa lokalizacije.

Ali to je i dalje nepotrebno silovanje jezika (i engleskog i hrvatskog) pa je jedina prihvatljiva i vrlo jednostavna alternativa: Gledaj odmah!

I svi zdravi i veseli... ovako samo sramota...

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: SkyShowtime - još jedan servis za streamanje f
Mene naprosto fascinira poslovna politika tih streaming kompanija. Mislio sam da je lansiranje Disneyja u Hrvatskoj bez (već dostupnih) hrvatskih titlova i hrvatske sinkronizacije teški debilizam, ali lansiranje ovog servisa koji nema app za televizore koji su najrasprostranjeniji na tržištu stvarno je kao iz Monty Pythona.
 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
SkyShowtime - još jedan servis za streamanje filmo

Posto sam oduvijek bio kontra (par puta me kostalo, ali...), pa ajd da ponovimo....meni ova akcija sa SST od 3e dobro dosla. Nisam nekakav zahtjevni korisnik (u stvari nikakav), a i zbog toga sto zivim u stanu ogranicen sam sto se tice sound iskustva tj., imanje tih sound cudesa za pod tv i okolo istoga je moguce ali bespotrebno jer nikad ne bih mogao iskoristiti njihov pun potencijal. Plus ako dodamo i malo dijete dolazimo do toga da je najbolje neke kvalitetne slusalice, laptop u ruke i uzivaj . CIjena od 2,99e je i vise nego povoljna (1 piva...2flasice vode...1kava...itd), s tim da skoro svaki (a mozda i svi) film ili serija ima titl a crtani su sinhronizovani. Jos HBO max od 4,66e i za manje od 10 ojra imam i vise nego sto mi treba. Mozda bi jos imao pretplatu kad bi cinestar imao streaming servis, al otom potom....lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
SkyShowtime - još jedan servis za streamanje filmo

Pozdrav. Kako ste vi dobili 50% off, i dalje pise da je popust do 25.1 ali kad napravim acc nudi mi samo punu cijenu

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: SkyShowtime - još jedan servis za streamanje f
Djozaa kaže...

Pozdrav. Kako ste vi dobili 50% off, i dalje pise da je popust do 25.1 ali kad napravim acc nudi mi samo punu cijenu

 

probaj https://www.skyshowtime.com/hr , skrolaj malo i trebao bi imati.


Kad kliknem na "Registriraj se odmah"  mene taj registracijski link vodi na https://www.skyshowtime.com/hr/checkout?voucher[]=HRHPFL2022 

Pa možeš probati i ovaj gore link direktno.

 

Ali ako si koristio VPN ili neki proxy, probaj se odspojiti i restartati komp.

Eventualno probati s drugim browserom.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.1.2023 23:15 (amanar).
13 godina
offline
SkyShowtime - još jedan servis za streamanje filmo

hvala, morao sam ponovno acc napravit, preko moba mi nije ulovilo sa popustom kad sam se registrirao. prebacio sam taj fail acc na email koji ne koristim i ponovno oslobodio svoj email, i preko njega ponovno se registrirao i ovaj put mi ulovilo popust.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
SkyShowtime - još jedan servis za streamanje filmo

Krenuo gledati Kuma 3 i skuzio  da nema engleske titlove  🫣. Srećom ima ga na Netflixu.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: SkyShowtime - još jedan servis za streamanje f
I ja sam bio prvo preko mobitela i bila je puna cijena, otisao sam na support i pod jednu stavku piše da ako je preko mob treba se javiti na support, javio sam se njihovom supportu i sredili su mi preko live chata s agentom, a 3 eura vratili na račun, ponovnim loginom pisalo da je 2.99. Evo info ako je netko u sličnoj situaciji.
4 godine
offline
SkyShowtime - još jedan servis za streamanje filmo

Stigla app za Samsung.....

 
2 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: SkyShowtime - još jedan servis za streamanje f

meni ne nalazi nista :/

4 godine
offline
SkyShowtime - još jedan servis za streamanje filmo

Odi pod sekciju Video.... tamo je app.

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
SkyShowtime - još jedan servis za streamanje filmo

neam nista, "sky", "shotime", ni kroz search ni kroz video section... mozda samo za novije telke?

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: SkyShowtime - još jedan servis za streamanje f
icek_picek kaže...

neam nista, "sky", "shotime", ni kroz search ni kroz video section... mozda samo za novije telke?

 Modeli 2017. godina i noviji...tako i meni na modelu iz 2015. godine nema app ( koristim MI stick )....

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2023 14:41 (Ulica Ulice).
6 godina
offline
Re: SkyShowtime - još jedan servis za streamanje f

top, moj je 2016 :D 

hvala puno!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice