Skiplagged - specijalizira se za pronalazak povolj

poruka: 3
|
čitano: 2.576
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Skiplagged - specijalizira se za pronalazak povolj".
11 godina
protjeran
offline
Skiplagged - specijalizira se za pronalazak povolj

Ako sam nesto naucio u posljednjih 10 godina jest to da najjeftinije cu proci ako SVE uzmem u svoje ruke, od kupovine avionskih karata, hotelske rezervacije do bookiranja posebnih turistickih voznji i slicno! Cisto za usporedbu zadnja posjeta u Disneyland kostala me oko 2000€ za 5 dana u hotelu u parku, tako da mogu prosetat sa doruckom, vecerom i sve ukljuceno u 5om mjesecu. ISTI aranzman najjeftiniji preko agencije je bio oko 3300€ :D 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Skiplagged - specijalizira se za pronalazak po
Gadgeti kaže...

Ako sam nesto naucio u posljednjih 10 godina jest to da najjeftinije cu proci ako SVE uzmem u svoje ruke, od kupovine avionskih karata, hotelske rezervacije do bookiranja posebnih turistickih voznji i slicno! Cisto za usporedbu zadnja posjeta u Disneyland kostala me oko 2000€ za 5 dana u hotelu u parku, tako da mogu prosetat sa doruckom, vecerom i sve ukljuceno u 5om mjesecu. ISTI aranzman najjeftiniji preko agencije je bio oko 3300€ :D 

 Si isao solo u Disneyland?

16 godina
offline
Re: Skiplagged - specijalizira se za pronalazak po
Gadgeti kaže...

Ako sam nesto naucio u posljednjih 10 godina jest to da najjeftinije cu proci ako SVE uzmem u svoje ruke, od kupovine avionskih karata, hotelske rezervacije do bookiranja posebnih turistickih voznji i slicno! Cisto za usporedbu zadnja posjeta u Disneyland kostala me oko 2000€ za 5 dana u hotelu u parku, tako da mogu prosetat sa doruckom, vecerom i sve ukljuceno u 5om mjesecu. ISTI aranzman najjeftiniji preko agencije je bio oko 3300€ :D 

 No šit Šerlok!

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice