Sindikat radnika Amazona u Njemačkoj prijeti predb

poruka: 36
|
čitano: 7.588
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sindikat radnika Amazona u Njemačkoj prijeti predb".
4 godine
protjeran
offline
Re: Sindikat radnika Amazona u Njemačkoj prijeti p
prvo i drugo 204, treće 210 i svako sljedeće 235 po komadu
7 godina
offline
Re: Sindikat radnika Amazona u Njemačkoj prijeti p
bik kaže...
Radit samo za minimalac i zivit u centru europskih metropola je malo blesavo zar ne?
A ovaj drugi poznanik ti je presutio da mu ustvari djeca placaju tu kucu jer samo od d.doplatka ima 1100eur mjesecno..

Slažem se, s takvom plaćom ni blizu centra grada, a ionak ni nema razloga, svi se hvale da su u i s bahnom na drugi kraj grada za 20 minuta, tak da nije bitno.

A za ovoga da, istina, nisam nikad ni pitao koliko je dječji tam, ali nije se nikad ni žalio da im je teško, pa nije ni čudo, jer s njegovom plaćom (oko 2600€) i dječjim ostaje im i soma € mjesečno kad nemaju nekih ekstra troškova bez problema.

Tak da nije to uopće loše.

 

Kruha i igala...
6 godina
neaktivan
offline
Re: Sindikat radnika Amazona u Njemačkoj prijeti p
Vi sažalijevate tamošnje skladištare zbog 8500 kuna, a vamo mnogi mr.dipl. ekonomije rade za 4000-4500, a ovdašnji skladištari imaju valjda 3500.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sindikat radnika Amazona u Njemačkoj prijeti p
Festus kaže...
Vi sažalijevate tamošnje skladištare zbog 8500 kuna, a vamo mnogi mr.dipl. ekonomije rade za 4000-4500, a ovdašnji skladištari imaju valjda 3500.

 Odličan je to ekonomist čim si danas ne može naći bolje plaćen posao od 4000 kn.

Blagajnica u Interšparu ima višu plaću od njega sa tri razreda srednje škole.

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Sindikat radnika Amazona u Njemačkoj prijeti p
Neuk kaže...
Hostile kaže...
Ne valja im 400 eura bozicnice. U hr 400 eura maltene regularna placa haha

 
Zašto bi njima odgovaralo to što tebi odgovara? Imaju pravo pregovarati i tražiti milijun eura božićnice, a drugi je par rukava hoće li im poslodavac to pristati dati. Ako su mu vrijedni i nezamjenjivi, onda će im dati i više.
Samo u nas je regularno pljuvati po sindikatima i radnicima dok se bore i traže bolje uvijete i plaće. Odmah idu komentari tipa: a šta će oni, lijenčuge, bahati, nisu zadovoljni, pohlepni, šta tražite pokrijte se ušima...itd

Zato i jesmo ekonomski nepismen narod. Trebamo se više učiti pregovaračkoj vještini a ne potkopavati i sebe i druge.

 Ja sam napisao samo usporedbu. Sta ti znas sta meni odgovara, a sta ne. Tisina tamo

7 godina
offline
Re: Sindikat radnika Amazona u Njemačkoj prijeti p
Hostile kaže...
Neuk kaže...
Hostile kaže...
Ne valja im 400 eura bozicnice. U hr 400 eura maltene regularna placa haha

 
Zašto bi njima odgovaralo to što tebi odgovara? Imaju pravo pregovarati i tražiti milijun eura božićnice, a drugi je par rukava hoće li im poslodavac to pristati dati. Ako su mu vrijedni i nezamjenjivi, onda će im dati i više.
Samo u nas je regularno pljuvati po sindikatima i radnicima dok se bore i traže bolje uvijete i plaće. Odmah idu komentari tipa: a šta će oni, lijenčuge, bahati, nisu zadovoljni, pohlepni, šta tražite pokrijte se ušima...itd

Zato i jesmo ekonomski nepismen narod. Trebamo se više učiti pregovaračkoj vještini a ne potkopavati i sebe i druge.

 Ja sam napisao samo usporedbu. Sta ti znas sta meni odgovara, a sta ne. Tisina tamo

 
Evo prepao sam se...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice