Sigurni izlasci u vrijeme pandemije – u "svemirski

poruka: 14
|
čitano: 6.390
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sigurni izlasci u vrijeme pandemije – u "svemirski".
15 godina
offline
Sigurni izlasci u vrijeme pandemije – u "svemirski

Prema ovome sto se sada dogadja, cak i sund film iz 1993 "Demolition Man"  izgleda umjeren.

 

Strasno!

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
 
5 1 hvala 0
15 godina
offline
Sigurni izlasci u vrijeme pandemije – u "svemirski

u vrijeme alergija na pelud - da (samo "naglavni nosivi dio", tzv. headbucket). u doba hadezeovih igrokaza s "mjerama" i izvješćima o stanju nacije - jok. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sigurni izlasci u vrijeme pandemije – u "svemi

U Milanu će biti predstavljena modna kolekcija za jesen-zima 2020/2021

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2020 11:51 (HCMAA).
Moj PC  
7 0 hvala 0
7 godina
offline
Sigurni izlasci u vrijeme pandemije – u "svemirski

kad smo kod alergija... dragi lastane... svakog proljeća šake su mi u rani, svrbi, svrbi užasno svrbi, ne mogu si pomoći i sve raščešem, pojave se mali mjehurići pod kožom i to onda svrbi... bio sam pred koju godinu na alergotestu, kaže blaga alergija na nikal i rajčicu, pome jedem čitave godine a nikal nikad, dobio sam neku kortikosteroidnu kremu ali džaba, i dok mažem svrbi i prije i poslije i uvijek... šta mi je? dok ovo pišem svrbe dlanovi a za koji dan ili tjedan svrbjet će i oni malobrojni dijelovi kože koje još neću raščešati po šakama, negdje u ljeto prestaje svrbež i počinje guljenje kože na dlanovima i mjestima koja su bila oštećena češanjem... jesam li gušter, sifilis, pretjerana onanija, bol u mozgu... ima li joško sličnih problema?

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
 
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Sigurni izlasci u vrijeme pandemije – u "svemi

Koju kremu si dobio?

Navodno je beloderm dobar.

 

Kruha i igala...
10 godina
offline
Re: Sigurni izlasci u vrijeme pandemije – u "svemi
Louis Pluto kaže...

kad smo kod alergija... dragi lastane... svakog proljeća šake su mi u rani, svrbi, svrbi užasno svrbi...

 Po opisu zvuči kao dishidroza(dobrodošao u klub). Meni kod dishidroze kreme ničemu ne služe, eventualno da mi se koža ne suši. Probaj si kupit neki od antihistaminika (Belodin A, Claritine...) meni jedino to pomaže. Ako počneš na vrijeme mjehurići se ni ne pojave, a ako zakasniš onda ovi koji su se pojavili ostanu dok se ne posuše al se ne rade novi. Kad me krenu svrbiti dlanovi ja popijem dvije tablete odmah i onda još par dana po jednu i onda je sve ok. Probaj, odmoći ne može a možda pomogne. Mnogi kažu da im antihistaminici pomažu kod alergijskih osipa. Možeš i antihistaminsku kremu, makar meni bolje djeluju tablete. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
15 godina
offline
Sigurni izlasci u vrijeme pandemije – u "svemirski

najbolje je (i najdugotrajnije i najdosadnije i pikaču ali dugoročno rješenje) desenzibilizacija no palijativno prolaze antihistaminici tipa alerdin i nalikujući (aktivna tvar: desloratadin), ak već moraš van iz kuće. i tvoje pitanje ide pod "razni hardverski problemi". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sigurni izlasci u vrijeme pandemije – u "svemi
fer-de-lance kaže...

Koju kremu si dobio?

Navodno je beloderm dobar.

 

 zaboravio sam točan naziv ali znam da je bila kortikosteroidna krema, tako je pisalo na papirima...

ddarknessfairyy kaže...

 Po opisu zvuči kao dishidroza(dobrodošao u klub). Meni kod dishidroze kreme ničemu ne služe, eventualno da mi se koža ne suši. Probaj si kupit neki od antihistaminika (Belodin A, Claritine...) meni jedino to pomaže. Ako počneš na vrijeme mjehurići se ni ne pojave, a ako zakasniš onda ovi koji su se pojavili ostanu dok se ne posuše al se ne rade novi. Kad me krenu svrbiti dlanovi ja popijem dvije tablete odmah i onda još par dana po jednu i onda je sve ok. Probaj, odmoći ne može a možda pomogne. Mnogi kažu da im antihistaminici pomažu kod alergijskih osipa. Možeš i antihistaminsku kremu, makar meni bolje djeluju tablete. 

hvala, pitat ću doktoricu kad se stabilizira ovo oko covida...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
7 godina
offline
Sigurni izlasci u vrijeme pandemije – u "svemirski

.

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2020 6:12 (Louis Pluto).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sigurni izlasci u vrijeme pandemije – u "svemi
Louis Pluto kaže...

hvala, pitat ću doktoricu kad se stabilizira ovo oko covida...

 Loratadinski antihistaminici (Belodin itd) ti idu bez recepta, možeš kupit u bilo kojoj ljekarni. Svi su isti samo su im nazivi drugi. 

A od doktroice si vjerojatno dobio nešto na bazi betametazona(beloderm, belogent, belosalic itd..) samo to i daju, za sve ostale kreme moraš dermatologu kod kojeg dođeš na red odprilike za 3 mjeseca kad ti osip prođe i sam.  Još ti je bolje kad imaš noćne urtikarije(koprivnjača) pa se uvečer osuješ u ogromnim plikovima tak da izgledaš ko da si pao u koprive a ujutro kad izađe sunce plikovi nestanu pa nemaš kaj pokazat doktoru. Pa dođeš i kažeš imam osip kojeg sad nema al bio je sinoć i preksinoć tu. Debilizam samo takav. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
11 godina
offline
Re: Sigurni izlasci u vrijeme pandemije – u "svemi
ddarknessfairyy kaže...
Louis Pluto kaže...

hvala, pitat ću doktoricu kad se stabilizira ovo oko covida...

 Loratadinski antihistaminici (Belodin itd) ti idu bez recepta, možeš kupit u bilo kojoj ljekarni. Svi su isti samo su im nazivi drugi. 

A od doktroice si vjerojatno dobio nešto na bazi betametazona(beloderm, belogent, belosalic itd..) samo to i daju, za sve ostale kreme moraš dermatologu kod kojeg dođeš na red odprilike za 3 mjeseca kad ti osip prođe i sam. Ka Još ti je bolje kad imaš noćne urtikarije(koprivnjača) pa se uvečer osuješ u ogromnim plikovima tak da izgledaš ko da si pao u koprive a ujutro kad izađe sunce plikovi nestanu pa nemaš kaj pokazat doktoru. Pa dođeš i kažeš imam osip kojeg sad nema al bio je sinoć i preksinoć tu. Debilizam samo takav. 

 Onda slikaš mobitelom, izdaleka, izbliza, ovako, onako, kakogod već treba da se dokaže poanta, pa onda isprintaš te fotografije kao fotografije (ne printanje u boji nego baš fotka u formatu po potrebi, jeftinije je i kvalitetnije) pa sve to pokažeš dermatologu. Ja sam tako slala mamu koja je na osnovi slika dobila antibiotik od svoje dr, a termin kod dermatologa je bio nekoliko tjedana nakon što je popila antibiotik i veliki dio simptoma je nestao.

7 godina
offline
Sigurni izlasci u vrijeme pandemije – u "svemirski

znači kod doktorice u devetom mjesecu sa slikama iz petog mjeseca, tako da stignem na red u petom druge godine kod dermatologa kad se sve razbukta... check

edit: probat ću taj (Belodin itd) pa kad stignem kod dermatologa...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2020 12:43 (Louis Pluto).
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sigurni izlasci u vrijeme pandemije – u "svemi
I meni se pojavi da uvijek isti prst (srednji desni) nabubri od tih malih mjehurica, osjecaj ej grozan, zategnuto a kao da gori u njemu. Pojavi se veliki spuzvasti plik na korijenu prsta koji je pun prozirne tekucine. Nakon nekih 10 dana takvog stanja, ta tekucina procuri, a koza na prstu se zategne i smezura. Nakon toga se sama ljusti, malo ja i pocupam, i tek ta nova koza je zdrava. Ovo se dogadja jednom dvaput godisnje, i svaki put je sve gore i gore
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sigurni izlasci u vrijeme pandemije – u "svemirski

Ja isto imam te mjehurice po prstima ,uvijek se jave kad i ljeto,bio po dojmom da su gljivice,,,,hmmmmm.....najbolji nacin za nosit se s tim mi je igorirat kad svrbi i sto manje dirati....Drago mi je da bar sad znam sto je tocno....

 

To Each His Own.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice