Serious Sam 4 stigao na računala

poruka: 43
|
čitano: 12.329
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Serious Sam 4 stigao na računala".
10 godina
offline
Serious Sam 4 stigao na računala

 

Kako veli Serious Sam: "

  • We can do this the hard way, or my way... They're basically the same thing.

"

 

Tako će biti i sada. Po četvrti put., Ako ne stariji, onda svakako mlađi među nama.

 

Bravo za Croteam.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
3 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Serious Sam 4 stigao na računala
Jedini preorder za koji nisam ni sumnjao da ce biti fail. Ovo sto sam dosad vidio je teska banana. Stekanje, umiranje, bugovi galore, ...


Steta.
Moj PC  
1 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Serious Sam 4 stigao na računala

Kako opisati SS4 - dovoljno je pogledati HR politiku u zadnjih 15 godina,

i to je to. Sra-mo-ta!

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Serious Sam 4 stigao na računala

Izgleda katastrofalno. Velika šteta. Croteam kao da nakon first i secound encountera ne znam više napraviti Serious Sam igru. Ovo bi mogao biti kraj za Sama. 

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Serious Sam 4 stigao na računala
PzKpfw kaže...

 

Kako veli Serious Sam: "

  • We can do this the hard way, or my way... They're basically the same thing.

"

 

Tako će biti i sada. Po četvrti put., Ako ne stariji, onda svakako mlađi među nama.

 

Bravo za Croteam.

 

Pročitah tvoj post - u sebi mislim hajd super za Sama

Jad ono dole tri posta govore kontru 😁

Serious Sam 4 stigao na računala

Stvarno??? Tako loše je igra ispala?

 

 

Meni trailer djeluje super, ne mogu pokrenuti jer nemam stroj, ali takve igre bih igrao na xboxu. Šećeš i rokaš, što ti više treba?

 

 

Edit:

Au faking šit, sad gledam gameplay; ahahahaha ajoj ajoj ajoj:

 

 

 

 

Premali su studio da si mogu dozvoliti ovakve kolosalne bugove.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 21:46 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Serious Sam 4 stigao na računala

Jbt npr. refleksije su uzas.....

 

Pa bolje izgleda kod tamo nekog remastera (ne mislim na remake) za originalnu Mafiju (ono skoro raytracing mozes reci), onda tamo nekog nez Illusion of Timesa na SNESU haha...... poppingsi itd da ne govorim.

 

Nisam ocekivao cuda, jasno je da se radi o old school zezanciji ali brate, mogli su malo bolje odraditi posao s graficke strane. S optimizacijske strane, moglo bi se na prvu reci da je optimizirano kada vidis da voli visak threadova ali s obzirom na usporedbu s drugim igrama.... jednostavno su neopravdano visoki graficki zahtjevi tako da i tu jedna nula (mada je future proof kada CPU-i od od 8 - 16, 12 - 24 itd budu mainstream haha).

 

Nadam se da je bar gameplay koliko toliko dobar i da ce s patchevima malo popraviti stvari jer potrebni su i to pod hitno.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 22:01 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Serious Sam 4 stigao na računala

IGN je dao 5/10, vise manje to je najmanja ocjena koju igra dobiva na toj stranici.

 

Bojim se da je ovo zadnji Sam...

It s just cornflakes...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Serious Sam 4 stigao na računala
Qudek kaže...

IGN je dao 5/10, vise manje to je najmanja ocjena koju igra dobiva na toj stranici.

 

Bojim se da je ovo zadnji Sam...

 Bojim se Postal 3 scenarija..... dok je Postal 4 i njegov spin off po komentarima dobio pozitivne kritike.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
12 godina
offline
Serious Sam 4 stigao na računala

Izgleda kao igra iz 2010 .

 

Jel je bar djele đabalesku ?

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Serious Sam 4 stigao na računala

Trailer je baš brija!

 

Muzika je naravno .

 

 

Survivor - eye of the tiger
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Serious Sam 4 stigao na računala
Za sve Vas koji dajete niske ocjene...F.T ima nešto da Vam kaže
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Serious Sam 4 stigao na računala
Mislim da su trebali priču ispričati na drugi način. Recimo da se ko health može pokupiti disketa koja sadržava dio priče. Dio priče se može pročitati unutar menua(ESC).
Dijelovi(misije/chapteri šta već) se mogu ponavljati, tj imat listu istih.
Cut scene izbacit osim ostaviti na početku i kraju, uz naravno Samovu priču.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Serious Sam 4 stigao na računala

otpočetka ga nisam mogao probaviti. i fps-i, omiljena mi podvrsta, imaju ekstreme, a ss je vrhunac gluposti - gomile vrištećih karakonđula u naletima i tamanjenje predmetnih ("oštećenih"), uz ovlaš promjenu scenografije. tako prvi, drugi, treći ... iznimno maštovito i originalno, prepuno sadržaja, atmosfere i priče. takav koncept je najbolji oblik borbe protiv piratiziranja: nitko pri zdravoj to neće ni badava. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Serious Sam 4 stigao na računala
Alfredo nr.2 kaže...

Izgleda katastrofalno. Velika šteta. Croteam kao da nakon first i secound encountera ne znam više napraviti Serious Sam igru. Ovo bi mogao biti kraj za Sama. 

Ali i tvoj post kao početak da ponovo preletim prve tri igre. Potakao ma je. 

A uvijek se mogu popraviti sa 5. dijelom slično kao Dragon Age serijal koji je u drugom dijelu totalno zakazao a za treći kažu da treba prodati komad zemlje, i sa ženom se rastavi, kupi novi računar i zavuci na par mjeseci za Inqusition (mislim da se tako treći zvao).

7 godina
offline
Re: Serious Sam 4 stigao na računala

@Ajar

Kak kažu, o ukusima...

Meni npr. je SS bio super, i u to doba sam najviše igrao SS, timesplitterse i unreal tournament.

A counter strike mi nije uopće bio fora, ni u lanu.

Cod samo prva dva ok, i stari wolfenstein, doom i quake, a općenito definitivno najbolji fps u povijesti je killzone (znam da će me svi sad popljuvat, ali o ukusima...).

 

SS i duke nukem su uz postal uvijek bili za sprdanje, i tu im nije bilo ravnoga

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 12:07 (fer-de-lance).
14 godina
neaktivan
offline
Serious Sam 4 stigao na računala

Vidim ima i besplatna verzija sa GOG-a, čak ni tu nitko ne skida...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Serious Sam 4 stigao na računala
fer-de-lance kaže...

@Ajar

Kak kažu, o ukusima...

Meni npr. je SS bio super, i u to doba sam najviše igrao SS, timesplitterse i unreal tournament.

A counter strike mi nije uopće bio fora, ni u lanu.

Cod samo prva dva ok, i stari wolfenstein, doom i quake, a općenito definitivno najbolji fps u povijesti je killzone (znam da će me svi sad popljuvat, ali o ukusima...).

 

SS i duke nukem su uz postal uvijek bili za sprdanje, i tu im nije bilo ravnoga

Neće te nitko popljuvati, mene si zaintegrirao sa tim Killzone, mada spominjati bilo šta sa Unreal Topurnamentom (onim iz 1999.) mislim tko nije bio doživio nikad neće znati kakav je bio osjećaj.

 

Alien 1971 kaže...

Vidim ima i besplatna verzija sa GOG-a, čak ni tu nitko ne skida...

Besplatna verzija čega? Brzooo kolega. 

15 godina
offline
Serious Sam 4 stigao na računala

Ah lol... upravo gledam gameplay i vidim 90% landscape asseta koje su koristili u Talos Principle... čisti show. Ma bježi daj..

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Serious Sam 4 stigao na računala

šteta što je killzone nije bio za pc. uvijek nisam govorio da se mora igrati samo na konzolama. igra grozomorno podsjeća na halo (prije toga marathon za mac; grafički na tf2), što je nipošto loše. jedino nije nejasno tko je tu kome što otuđmanio. pamtim kao da je bilo tad: najvolio sam redneck rampage (jiiiii-ha!). jednom, kad budem veliki, načinit ću popis omiljenih igara i nikome ga neću pokazati.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Serious Sam 4 stigao na računala

Zato se sad idealno za odigrati, imaš odličnu konfu, možeš prek emulatora PS2 i PS3 verzije.

Zanimljivo je da takvih fpsova nema baš, sav taj osjećaj tjeskobe zato kaj nemreš samo jurišati uokolo i pucati, dovoljno samo da si staminu precjeniš i gotov si, a kamoli još hrpa potrebnog taktiziranja i promišljanja svakog poteza.

I tmurna atmosfera je definitivno plus, baš se idealno uklapa uz stil igre.

Uglavnom, tko želi drugačiji fps, definitvno preporuka.

 

E da, i snajpanje definitivno disciplina samo za sebe...

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 18:04 (fer-de-lance).
15 godina
offline
Re: Serious Sam 4 stigao na računala
Na kojim ps emulatorima radi resistence i killzone? Može link.
''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
7 godina
offline
Re: Serious Sam 4 stigao na računala

Za PS2 ti je https://pcsx2.net/, a za ps3 https://rpcs3.net/.

I killzone i resistance su ti fully playable, jedino kaj kod rpcs3 imaš možda malo poštelavanja jer nekad zna shader cache nagomilati pa se zbloksa, ali u zadnje vrijeme navodno više ne.

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Re: Serious Sam 4 stigao na računala
Mogu ih igrati s tipkovnicom?
''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
15 godina
offline
Re: Serious Sam 4 stigao na računala
Alien 1971 kaže...

Vidim ima i besplatna verzija sa GOG-a, čak ni tu nitko ne skida...

 Jedina pozitivna strana je sto je DRM FREE za razliku od Serious Sama 3, The Talos Principle-a koji su imali hrpetinu DRM-ova i triggera, pogotov Talos Principle koji je cak zadavao glavobolju nekim poznatim i iskusnim krekerima....  haha cak i SS3 gdje su nukali release jer nisu odmah skuzili sve triggere sto nije bas uobicajena praksa.

 

Ali naravno, ovaj put ce kriviti opet pirate i sljedeca igra, ako i dode to toga ce opet po starom (troslojni DRM).

 

S druge strane imamo Resident Evil 2 Remake koji je krekan unutar par dana i igra je svejedno ostvarila dobre prodajne rezultate, dok se recimo Resident Evil 3 Remake koji jos nije probijen prodao u manje primjeraka (isto razdoblje) kao i niz drugih igara..... tipa Horizon Zero Down koji se mogao piratizirati i na PS4 konzoli uz odgovarajuci firmware i na PC-u day one jer je DRM FREE igra pa se svejedno prodaje dobro na PC-u (iako je zapravo "starija" DRM FREE igra). Slicno vrijedi i za Control (unatoc sto je DRM FREE)....... Among Us (iako je starija igra, probijena vec odavno, iako takoder i s piratskom igrom mozes pristupati sluzbenim serverima)..........  onda i GTA V koji se jos uvijek prodaje ko vruce kifle  iako je odavno probijen (kao da je tek dosao s deset slojeva zastite), iako ima multiplayer modove itd. YOU NAME IT!

 

Nikako da shvate vise.......   a niz dokaza pred nosom.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 19:13 (lovac82).
7 godina
offline
Re: Serious Sam 4 stigao na računala
Alfredo nr.2 kaže...
Mogu ih igrati s tipkovnicom?

 Možeš.

 

Kruha i igala...
16 godina
offline
Serious Sam 4 stigao na računala

Ono kaj mene muci je kaj je to natrpano u skoro 40 gigabajta? Teksture is 2009.te, animacije iz skoro iste godine, zvuk skoro poput polifonih melodija...

Ak ovo dode pod ruku nadroksanog ljutog Joleta - gotovi su.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Serious Sam 4 stigao na računala

Svaka cast croteam ali bolje da su je stavili besplatnu ili neki nacin micro transakcija vec im je jogurt verzija izasla.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Serious Sam 4 stigao na računala
Kak to misliš već? Pa igra je DRM free.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Serious Sam 4 stigao na računala

Igrao sam sat vremena sinoc i meni se svidja.  Bolja nego sve sto je od Bethesde izaslo u skorije vrijeme.

 

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.9.2020 9:47 (borgware).
Moj PC  
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice