Šef Samsunga priznao da je "gurao" nespremni Galax

poruka: 9
|
čitano: 3.726
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Šef Samsunga priznao da je "gurao" nespremni Galax".
6 godina
offline
Šef Samsunga priznao da je "gurao" nespremni Galax

Triba njega tvrtka pod hitno poslati kod nas na preodgajanje....recimo da bude na praksi u HDZ-u....nekih pola godine....kasnij polaže ispit u preuzimanju odgovornosti...

 

Triba je poslušati čokolindu i reći da su ga savjetnici krivo savjetovali

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
10 2 hvala 0
15 godina
offline
Šef Samsunga priznao da je "gurao" nespremni Galax

ma da je jedini takav, još bi bilo i zanimljivo. marketingaši su svugdje isti, samo ih ponekad čvrsto drže na lancu jer se inače dogodi ovakvo što. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2019 13:32 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Šef Samsunga priznao da je "gurao" nespremni Galax

Ovakvim načinom preklapanja gadgeta; ”Ništa od tog biti neće, nema tu sreće”, ali nikako 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Šef Samsunga priznao da je "gurao" nespremni Galax

Da mi je vidjeti jednog hrvatskog političara da slično kaže za neki svoj projekt i da se pospe pepelom. Ali iskreno. I da kaže da je bio/bila skandalozno loš/loša u procjeni.

Uh, bože, što ne volim političare. Pitam se bih li mogao progutati i inozemne, nazovinormalne.

 
12 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Šef Samsunga priznao da je "gurao" nespremni G
Srića mu je što nije japanac...jerbo onda ide harakiri
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Šef Samsunga priznao da je "gurao" nespremni Galax

Jbg kad stavis DJa da obavlja biznis...

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Šef Samsunga priznao da je "gurao" nespremni G
BarbaVeli kaže...

Da mi je vidjeti jednog hrvatskog političara da slično kaže za neki svoj projekt i da se pospe pepelom. Ali iskreno. I da kaže da je bio/bila skandalozno loš/loša u procjeni.

Uh, bože, što ne volim političare. Pitam se bih li mogao progutati i inozemne, nazovinormalne.

 http://www.poslovni.hr/forum/tema/milanovic-o-ovrsnom-zakonu-pogrijesili-smo-preuzimam-odgovornost-15449

6 godina
protjeran
offline
Re: Šef Samsunga priznao da je "gurao" nespremni G
Mandor kaže...
BarbaVeli kaže...

Da mi je vidjeti jednog hrvatskog političara da slično kaže za neki svoj projekt i da se pospe pepelom. Ali iskreno. I da kaže da je bio/bila skandalozno loš/loša u procjeni.

Uh, bože, što ne volim političare. Pitam se bih li mogao progutati i inozemne, nazovinormalne.

 http://www.poslovni.hr/forum/tema/milanovic-o-ovrsnom-zakonu-pogrijesili-smo-preuzimam-odgovornost-15449

 Hahahaha, pa gdje si Zoku našao kao primjer. Taj da ima mrvu obraza nebi se kandidirao za predsjednika.  Lik je vodio uvjerljivo najgoru vladu u povijesti, a u konkurenciji HDZa to je jebeno postignuće.

15 godina
offline
Re: Šef Samsunga priznao da je "gurao" nespremni G

Tražio si primjer i dobio si ga. A najgora vlada je diskutabilno. Po čemu je najgora?

Vladali su zemljom u najgoroj ekonomiji od rata, a ta ekonomija nije bila njihova krivica nego cjelokupne svjetske ekonomske i bankarske politike.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice