Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun stano

poruka: 36
|
čitano: 10.465
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun stano".
14 godina
offline
Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun stano

Ispod radara je prošlo da je ovo najveća prednost:

PSN - darklydexter
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun stano

Jedna prednost nije spomenuta. Ako izbije pobuna ili epidemija u tom gradu, lako je blokirati taj jedan izlaz.

 
16 0 hvala 0
14 godina
offline
Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun stano

super grad samo se moraš paziti da ne ostaneš bez ruke/glave/itd.

Moj PC  
7 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun s
Mad-Max-X kaže...

Jedna prednost nije spomenuta. Ako izbije pobuna ili epidemija u tom gradu, lako je blokirati taj jedan izlaz.

O da, dobra stara vremena Pharaoha.

Lijepo napravim grad u jednoj crti, ljudi se nakote, i maknem im sve apoteke i bunare, pa kad izbije pandemija samo stavim vojsku na jedini izlaz iz grada, pa nek bježe, gamad neposlušna 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2021 14:21 (fer-de-lance).
9 godina
offline
Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun stano

Ova cijela priča nema veze s logikom. Evo, na primjer, 170 km dug grad, najduže putovanje s kraja na kraj ovog grada trajalo bi svega 20 minuta. Znači prosječna brzina vlaka je 510 km/h. Pošto vlak mora stajat svako malo (šetnja najviše 5 min od doma do stanice, znači da je stanica min svakih 500m) u 170 km ima 340 stajanja, ako se po stajanju izgubi 10 sekundi, to je skoro sat vremena... Prije bi bilo 20 sati, a ne minuta. Širina od pruge može biti 1 km s svake strane (da se zadovolji tih 5 min). Znači da je grad veličine 340 km2. Ima milijun ljudi, to je skoro 3000 ljudi po km2. Duplo gušće od Zagreba. Potrpat će ih u nebodere... Fala ne bi.

 

Mora da im je netko gadne priče prodaje i oni ga za to plačaju ... 

Emilio Estavez
Moj PC  
14 0 hvala 0
Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun stano

Nije bitno što niti kako niti zašto, ali MORA, baš mora biti najveće, najskuplje, najčudnije, najčarobnije, najveličanstvenije, naj naj naj. Kao ultramegalomanski projekti Moskva i Sankt Petersburg, kao da su svo znanje izopačenost uzeli od nikog drugog doli propalog slikara iz Austrije.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2021 15:09 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
4 0 hvala 0
3 godine
offline
Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun stano

"Grad bez automobila", hm to me podsjeca na neku nasu poznatu pjesmu grad u kojem temperature dostizu i prek 50°c ne hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun s
Emilio Estavez kaže...

Ova cijela priča nema veze s logikom. Evo, na primjer, 170 km dug grad, najduže putovanje s kraja na kraj ovog grada trajalo bi svega 20 minuta. Znači prosječna brzina vlaka je 510 km/h. Pošto vlak mora stajat svako malo (šetnja najviše 5 min od doma do stanice, znači da je stanica min svakih 500m) u 170 km ima 340 stajanja, ako se po stajanju izgubi 10 sekundi, to je skoro sat vremena... Prije bi bilo 20 sati, a ne minuta.

Vjerojatno je vijest krivo prenesena, pretpostavljam da će biti dvije linije - jedna brza koja vozi samo od jednog do drugog kraja za 20 min, i druga koja staje na svakoj stanici.

Svemir.
15 godina
offline
Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun stano

pa imamo i mi dugo selo

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2021 17:19 (Ajar).
Moj PC  
18 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun s
modernizacija u zemlji u kojoj je ateizam kazneno djelo...žene na razini psa...i tako dalje
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
6 3 hvala 0
14 godina
offline
Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun stano

Deva ce biti glavno prometno sredstvo

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun s
HCMAA kaže...
modernizacija u zemlji u kojoj je ateizam kazneno djelo...žene na razini psa...i tako dalje

Siguran sam da je zenama u saudijskoj arabiji bolje nego zenama u hrvatskoj.

 

 

4 godine
offline
Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun stano

Ne kažem da neće, ali kako napreduje onaj neboder preko kilometra? 2020. je trebalo biti otvorenje, nema ni mješalice na gradilištu. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun s
HCMAA kaže...
modernizacija u zemlji u kojoj je ateizam kazneno djelo...žene na razini psa...i tako dalje

 A baš im mi možemo prigovarati za to. Kod nas u vukojebinama te se obitelj odrekne ako slučajno kažeš da ne vjeruješ u Boga. Bivšem predsjedniku dr6žave narod nikako nije mogao oprostiti to što je ateist. A krasti se može svakodnevno, bitno da se izjašnjavaš kao katolik. A ženama se i dalje govori da im je mjesto u kuhinji.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2021 18:53 (antimadridista).
Re: Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun s
ukay1000 kaže...
HCMAA kaže...
modernizacija u zemlji u kojoj je ateizam kazneno djelo...žene na razini psa...i tako dalje

Siguran sam da je zenama u saudijskoj arabiji bolje nego zenama u hrvatskoj.

 

 

 

samo ti budi siguran u to.

 

 

13 godina
offline
Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun stano

hitna , policija, vatrogasci, serviseri , dizalice to sve ide podzemnom ?!?

 
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun s
PaleRider kaže...
Emilio Estavez kaže...

Ova cijela priča nema veze s logikom. Evo, na primjer, 170 km dug grad, najduže putovanje s kraja na kraj ovog grada trajalo bi svega 20 minuta. Znači prosječna brzina vlaka je 510 km/h. Pošto vlak mora stajat svako malo (šetnja najviše 5 min od doma do stanice, znači da je stanica min svakih 500m) u 170 km ima 340 stajanja, ako se po stajanju izgubi 10 sekundi, to je skoro sat vremena... Prije bi bilo 20 sati, a ne minuta.

Vjerojatno je vijest krivo prenesena, pretpostavljam da će biti dvije linije - jedna brza koja vozi samo od jednog do drugog kraja za 20 min, i druga koja staje na svakoj stanici.

 -krivo prenesena vijest = dezinformacija, upravo suprotno od smisla vijesti.. odnosno smisao medija ili novinarstva. Besmislice (o kojima tad tipkamo..) :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
5 godina
offline
Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun stano

"Očekivano, ovaj je prijedlog izazvao velike prijepore u javnosti. Urbanisti smatraju da koncept grada u jednoj liniji nema smisla, jer bespotrebno produžuje putovanja koja bi, primjerice, u planiranom kružnom obliku, ali i u konvencionalnom obliku gradske jezgre, bila značajno kraća."

Jasno. Zašto ekipa na ovom forumu ne detektira i takve detalje u objavljenim tekstovima?
Enivej, imaju Saudijci neke zanimljive moderne urbanističke koncepte u kombinaciji s njihovom tradicionalnom pustinjskom arhitekturom (kojih se konkretno ne mogu sjetiti). I naravno da će to zadržati za sebe sve dok im nafta curi iz podzemlja.


"Ovu "viziju" pokrenuo je saudijski princ Mohammed bin Salman, poznat kao progresivni vođa ove zemlje, ali ništa manje nemilosrdan prema svojim protivnicima u i izvan Saudijske Arabije."

Bravo za princa, i treba bit nemilosrdan prema kroničnim glupanima 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2021 23:09 (Al Crane).
 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun s
ukay1000 kaže...
HCMAA kaže...
modernizacija u zemlji u kojoj je ateizam kazneno djelo...žene na razini psa...i tako dalje

Siguran sam da je zenama u saudijskoj arabiji bolje nego zenama u hrvatskoj.

 

 

a ja sam siguran da ti nisi žena (a ni pretjerano pametan) jer očito nemaš pojma o čemu pričaš. znam popularno je kenjat po hrvatskoj i kako smo vukojebina itd. i nije to daleko od istine ali jedna stvar je ključna, ipak smo dio europe i ljudi imaju pravo na izbor. ako ti to nije jasno žalim te.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun s
Al Crane kaže...

"Očekivano, ovaj je prijedlog izazvao velike prijepore u javnosti. Urbanisti smatraju da koncept grada u jednoj liniji nema smisla, jer bespotrebno produžuje putovanja koja bi, primjerice, u planiranom kružnom obliku, ali i u konvencionalnom obliku gradske jezgre, bila značajno kraća."

Jasno. Zašto ekipa na ovom forumu ne detektira i takve detalje u objavljenim tekstovima?
Enivej, imaju Saudijci neke zanimljive moderne urbanističke koncepte u kombinaciji s njihovom tradicionalnom pustinjskom arhitekturom (kojih se konkretno ne mogu sjetiti). I naravno da će to zadržati za sebe sve dok im nafta curi iz podzemlja.


"Ovu "viziju" pokrenuo je saudijski princ Mohammed bin Salman, poznat kao progresivni vođa ove zemlje, ali ništa manje nemilosrdan prema svojim protivnicima u i izvan Saudijske Arabije."

Bravo za princa, i treba bit nemilosrdan prema kroničnim glupanima 

 Kvragu sve kad jedini normalan komentar u citavoj temi ima TD.

Lijepo vidite 1 izlaz iz grada i smijete se a nitko ne komentira 350 kilometara otvorenog prostora u duzini sa obje strane. Ocigledni primjer nacina razmisljanja. 175km ravnice neces zatvoriti s obje strane, klasicni grad hoces. 
Smijete se putovanju a nitkom ne pada na pamet da moze biti izvedeno uz vise razina gdje zbilja u 20 minuta mozes stici gdje ti srce zeli.
Nije koncept smijurija, vi ste 

15 godina
online
Re: Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun s
just_dont kaže...
ukay1000 kaže...
HCMAA kaže...
modernizacija u zemlji u kojoj je ateizam kazneno djelo...žene na razini psa...i tako dalje

Siguran sam da je zenama u saudijskoj arabiji bolje nego zenama u hrvatskoj.

 

 

a ja sam siguran da ti nisi žena (a ni pretjerano pametan) jer očito nemaš pojma o čemu pričaš. znam popularno je kenjat po hrvatskoj i kako smo vukojebina itd. i nije to daleko od istine ali jedna stvar je ključna, ipak smo dio europe i ljudi imaju pravo na izbor. ako ti to nije jasno žalim te.

 

da, imamo pravo na izbor između dr*eka i go*na koji će upravljati nepromjenjivim i totalno neučinkovitim sustavom

 

I kolega ukay je u pravu jer da, žene u S. Arabiji nemaju veće slobode neg recimo kod nas ali ih se više poštuje i vodi se briga o njima što im jamči šerijatski zakon

13 godina
odjavljen
offline
Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun stano

Ne znam da li je dobra ideja ili ne, samo znam da će prodavači brojeva za kuće nakon ovog trljati ruke 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun s
Emilio Estavez kaže...

Ova cijela priča nema veze s logikom. Evo, na primjer, 170 km dug grad, najduže putovanje s kraja na kraj ovog grada trajalo bi svega 20 minuta. Znači prosječna brzina vlaka je 510 km/h. Pošto vlak mora stajat svako malo (šetnja najviše 5 min od doma do stanice, znači da je stanica min svakih 500m) u 170 km ima 340 stajanja, ako se po stajanju izgubi 10 sekundi, to je skoro sat vremena... Prije bi bilo 20 sati, a ne minuta. Širina od pruge može biti 1 km s svake strane (da se zadovolji tih 5 min). Znači da je grad veličine 340 km2. Ima milijun ljudi, to je skoro 3000 ljudi po km2. Duplo gušće od Zagreba. Potrpat će ih u nebodere... Fala ne bi.

 

Mora da im je netko gadne priče prodaje i oni ga za to plačaju ... 

Tvoje žuto: Hvala, i gdje treba pasoš da predam i da se preselim? Jedino me smeta kultura, ono gdje pivu da marnem jednu poslije posla.
Prije žutog. Šta ako imaju po dvije paralelne linije vlakova. Jedan ide od kraja do kraja grada (ajmo reći da stane jednom u sredini). A druga kao što ti kažeš?

Zaključak: ono što smo mi gledali u Sci-Fi 80-tih to je već postala stvarnost u na istoku. I samo nek grade i troše pare. Bolje na taj način nego da princ umre kao Jobs i ne napravi ništa. Možda se ugledao na Muska, ovaj potoniji pravi šta mu se ćefne.

A i par velikih nebodera na svakih par kilometara - šta im fali u toj klimi. Imat ćeš i bazene i teretane i kino dvorane i šoping centre..
Samo mišljenja sam da će ovo osatati samo na papiru.

16 godina
neaktivan
offline
Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun stano

Jedna linija vozi s kraja na kraj grada, a druga direktno do svemirskog centra u Udbini.

 

Svim barbarskim zemljama s javnim smaknućima bi trebalo uvesti embargo, kao svojedobno Južnoafričkoj republici zbog aparthejda, a ne reklamirati i prikazivati zločince kao progresivce.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2021 0:07 (Visak).
 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun s
Ges kaže...
just_dont kaže...
ukay1000 kaže...
HCMAA kaže...
modernizacija u zemlji u kojoj je ateizam kazneno djelo...žene na razini psa...i tako dalje

Siguran sam da je zenama u saudijskoj arabiji bolje nego zenama u hrvatskoj.

 

 

a ja sam siguran da ti nisi žena (a ni pretjerano pametan) jer očito nemaš pojma o čemu pričaš. znam popularno je kenjat po hrvatskoj i kako smo vukojebina itd. i nije to daleko od istine ali jedna stvar je ključna, ipak smo dio europe i ljudi imaju pravo na izbor. ako ti to nije jasno žalim te.

 

da, imamo pravo na izbor između dr*eka i go*na koji će upravljati nepromjenjivim i totalno neučinkovitim sustavom

 

I kolega ukay je u pravu jer da, žene u S. Arabiji nemaju veće slobode neg recimo kod nas ali ih se više poštuje i vodi se briga o njima što im jamči šerijatski zakon

ajde ti meni reci dali bi ti osobno više volio da imaš slobodu da ideš gdje želiš i radiš šta hoćeš i da svojim radom i trudom gradiš sebi egzistenciju i život ili da ti netko nameće pravila, ponaša se prema tebi kao prema nižem biću ali eto bar te neće ostaviti gladnog i pokazat će ti poštovanje jer se pridržavaš njegovih pravila? neznam za tebe ali meni ovo zvuči kao zatvor, pa eto ako ti se sistem sviđa vrlo lako dođeš do utopije (remetinca)

osim toga žališ se na nepromjenjivi sistem kad se o tvojoj koži radi ali kad se radi o ženama onda je nepromjenjivi sistem baš dobar za njih, malo licemjerno zar ne?

9 godina
protjeran
offline
Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun stano

Ne znam za koga to grade ali znam da nije za muslimanske "izbjeglice" i emigrante

 
2 1 hvala 0
15 godina
online
Re: Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun s
just_dont kaže...
Ges kaže...
just_dont kaže...
ukay1000 kaže...
HCMAA kaže...
modernizacija u zemlji u kojoj je ateizam kazneno djelo...žene na razini psa...i tako dalje

Siguran sam da je zenama u saudijskoj arabiji bolje nego zenama u hrvatskoj.

 

 

a ja sam siguran da ti nisi žena (a ni pretjerano pametan) jer očito nemaš pojma o čemu pričaš. znam popularno je kenjat po hrvatskoj i kako smo vukojebina itd. i nije to daleko od istine ali jedna stvar je ključna, ipak smo dio europe i ljudi imaju pravo na izbor. ako ti to nije jasno žalim te.

 

da, imamo pravo na izbor između dr*eka i go*na koji će upravljati nepromjenjivim i totalno neučinkovitim sustavom

 

I kolega ukay je u pravu jer da, žene u S. Arabiji nemaju veće slobode neg recimo kod nas ali ih se više poštuje i vodi se briga o njima što im jamči šerijatski zakon

ajde ti meni reci dali bi ti osobno više volio da imaš slobodu da ideš gdje želiš i radiš šta hoćeš i da svojim radom i trudom gradiš sebi egzistenciju i život ili da ti netko nameće pravila, ponaša se prema tebi kao prema nižem biću ali eto bar te neće ostaviti gladnog i pokazat će ti poštovanje jer se pridržavaš njegovih pravila? neznam za tebe ali meni ovo zvuči kao zatvor, pa eto ako ti se sistem sviđa vrlo lako dođeš do utopije (remetinca)

osim toga žališ se na nepromjenjivi sistem kad se o tvojoj koži radi ali kad se radi o ženama onda je nepromjenjivi sistem baš dobar za njih, malo licemjerno zar ne?

 lupetaš. I kod njih, kao i kod zapadnih demokracija, ima kršenja zakona

glede "nepromjenjivog" sistema, fulao si poantu: žalim se na korumpiranost sistema koji se ne mijenja a ne na njegovu nepromjenjivost

8 godina
offline
Re: Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun s
Ges kaže...
just_dont kaže...
Ges kaže...
just_dont kaže...
ukay1000 kaže...
HCMAA kaže...
modernizacija u zemlji u kojoj je ateizam kazneno djelo...žene na razini psa...i tako dalje

Siguran sam da je zenama u saudijskoj arabiji bolje nego zenama u hrvatskoj.

 

 

a ja sam siguran da ti nisi žena (a ni pretjerano pametan) jer očito nemaš pojma o čemu pričaš. znam popularno je kenjat po hrvatskoj i kako smo vukojebina itd. i nije to daleko od istine ali jedna stvar je ključna, ipak smo dio europe i ljudi imaju pravo na izbor. ako ti to nije jasno žalim te.

 

da, imamo pravo na izbor između dr*eka i go*na koji će upravljati nepromjenjivim i totalno neučinkovitim sustavom

 

I kolega ukay je u pravu jer da, žene u S. Arabiji nemaju veće slobode neg recimo kod nas ali ih se više poštuje i vodi se briga o njima što im jamči šerijatski zakon

ajde ti meni reci dali bi ti osobno više volio da imaš slobodu da ideš gdje želiš i radiš šta hoćeš i da svojim radom i trudom gradiš sebi egzistenciju i život ili da ti netko nameće pravila, ponaša se prema tebi kao prema nižem biću ali eto bar te neće ostaviti gladnog i pokazat će ti poštovanje jer se pridržavaš njegovih pravila? neznam za tebe ali meni ovo zvuči kao zatvor, pa eto ako ti se sistem sviđa vrlo lako dođeš do utopije (remetinca)

osim toga žališ se na nepromjenjivi sistem kad se o tvojoj koži radi ali kad se radi o ženama onda je nepromjenjivi sistem baš dobar za njih, malo licemjerno zar ne?

 lupetaš. I kod njih, kao i kod zapadnih demokracija, ima kršenja zakona

glede "nepromjenjivog" sistema, fulao si poantu: žalim se na korumpiranost sistema koji se ne mijenja a ne na njegovu nepromjenjivost

argument ti je u najmanju ruku smiješan, a o lupetanju, mislim da si i sam dosad skužio da si namlatio hrpu gluposti

15 godina
online
Re: Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun s
just_dont kaže...
Ges kaže...
just_dont kaže...
Ges kaže...
just_dont kaže...
ukay1000 kaže...
HCMAA kaže...
modernizacija u zemlji u kojoj je ateizam kazneno djelo...žene na razini psa...i tako dalje

Siguran sam da je zenama u saudijskoj arabiji bolje nego zenama u hrvatskoj.

 

 

a ja sam siguran da ti nisi žena (a ni pretjerano pametan) jer očito nemaš pojma o čemu pričaš. znam popularno je kenjat po hrvatskoj i kako smo vukojebina itd. i nije to daleko od istine ali jedna stvar je ključna, ipak smo dio europe i ljudi imaju pravo na izbor. ako ti to nije jasno žalim te.

 

da, imamo pravo na izbor između dr*eka i go*na koji će upravljati nepromjenjivim i totalno neučinkovitim sustavom

 

I kolega ukay je u pravu jer da, žene u S. Arabiji nemaju veće slobode neg recimo kod nas ali ih se više poštuje i vodi se briga o njima što im jamči šerijatski zakon

ajde ti meni reci dali bi ti osobno više volio da imaš slobodu da ideš gdje želiš i radiš šta hoćeš i da svojim radom i trudom gradiš sebi egzistenciju i život ili da ti netko nameće pravila, ponaša se prema tebi kao prema nižem biću ali eto bar te neće ostaviti gladnog i pokazat će ti poštovanje jer se pridržavaš njegovih pravila? neznam za tebe ali meni ovo zvuči kao zatvor, pa eto ako ti se sistem sviđa vrlo lako dođeš do utopije (remetinca)

osim toga žališ se na nepromjenjivi sistem kad se o tvojoj koži radi ali kad se radi o ženama onda je nepromjenjivi sistem baš dobar za njih, malo licemjerno zar ne?

 lupetaš. I kod njih, kao i kod zapadnih demokracija, ima kršenja zakona

glede "nepromjenjivog" sistema, fulao si poantu: žalim se na korumpiranost sistema koji se ne mijenja a ne na njegovu nepromjenjivost

argument ti je u najmanju ruku smiješan, a o lupetanju, mislim da si i sam dosad skužio da si namlatio hrpu gluposti

 wikipedija odnosno prijepisi šerijatskog zakona su "smiješan argument"? Ma nek si ti meni reko... ;)

15 godina
offline
Re: Saudijci planiraju izgraditi grad za milijun s
Visak kaže...

* * *

 

Svim barbarskim zemljama s javnim smaknućima bi trebalo uvesti embargo, * * *

A kulturne zemlje koje isto tako imaju javna smaknuća (da mogu se geldati nekim saveznim državama SAD-a) je meni veći idiotizam. Još publici daš fotelje, klimatirzioraš dvoranu, osuđeniku obrok kakav može poželiti i onda ajmo čovjeku oduzeti Bogom dat život.

Daaj molim te.

Idi malo Google Earthom gledaj šta prave Emirati i Arabija, i barem su to oni riješili kada u mjenjačnici lik samo napiše pauza pa ti se usudi ukrasti.
Nitko nema pravo pogubiti ljudski život, ali adekvatnu kaznu barem mogu uvesti.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice