Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kraja

poruka: 25
|
čitano: 7.388
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kraja ".
12 godina
protjeran
offline
Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kraja

Radje bih bio gladan kore pljesnivog kruha nego svakodnevno na "tech" portalu pisao propagandne materijale po narudzbi psiho-terorista. Jadno.

 
18 3 hvala 3
15 godina
offline
Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kraja

Stanje u svijetu je bolje nego ikad u povijesti, a oni tu o nekom smaku svijeta. I onda će se čuditi što ljudi više ne vjeruju znanstvenicima.

Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kr
Dok se jedni brinu, drugi salju tenkove.

Pa mi dodje nekako kontraproduktivno brinuti se.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kraja

Hahaha, index.hr će kupit bug, koliko mi se čini.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
7 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kr
dejo6 kaže...

Stanje u svijetu je bolje nego ikad u povijesti, a oni tu o nekom smaku svijeta. I onda će se čuditi što ljudi više ne vjeruju znanstvenicima.

 Jedna nuklearna sila provodi invaziju s kojom se skupina zemalja predvođenih drugim nuklearnim silama ne slaže. I ta skupina drugih nuklearnih sila sve više i više se indirektno uključuje u rat protiv te prve nuklearne sile.

Ali osim toga, svijetu nikad bolje nije bilo, nije kao da taj sukob može eskalirati u letenje ICBM-ova i kraja svijeta kakvog znamo.

8 godina
offline
Re: Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kr
Ne brine mene bas kraj svijeta kakvog znamo.

Samo sam paranoican da ni onaj sljedeci nece biti puno bolji.

Kako na nebu, tako na zemlji.....

;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
5 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kr
Dok se nitko nije "brinuo" jedni su slali tenkove i širili demokraciju.
3 godine
offline
Re: Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kr
Sve je super. Gori samo kod susjeda, još ne gori kod mene...
https://www.thelancet.com/journals/lanplh/article/PIIS2542-5196(22)00090-0/fulltext
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2023 18:48 (Gallu).
2 godine
offline
Re: Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kr
jacob33 kaže...

Radje bih bio gladan kore pljesnivog kruha nego svakodnevno na "tech" portalu pisao propagandne materijale po narudzbi psiho-terorista. Jadno.

 

Dnevna doza raznih kataklizmičkih apokalipsi, a Bug samo radi copy-paste i prenosi što prenose i ostali mainstream mediji. Doduše strani mediji počeli su s objavljivanjem iste vijesti prije dva dana, naši po običaju malo kasne.

 

Dva dana nije puno, recimo zambijske vijesti su jednu vijest s imenima, prezimenima i brojevima putovnica gdje se spominju građani Republike Hrvatske objavili 8.12.2022., dok je našim medijima nakon ogromnog pritiska javnosti za objavu trebalo otprilike mjesec dana.

 

https://www.lusakatimes.com/2022/12/08/immigration-department-detained-eight-suspects-after-intercepting-four-young-children/

 

Da ne duljim, u tekstu piše "skupina uglednih svjetskih znanstvenika iz organizacije Bulletin of the Atomic Scientists".

 

Sat se namješta jednom godišnje, u konzultaciji sa sponzorima koji uključuju 10 Nobelovih laureata. Ti dobitnici Nobelove nagrade mogu biti i Barack Obama, koji je dobio Nobelovu nagradu za mir dok je vodio rat i vojne akcije u Afganistanu, Iraku, Siriji, Jemenu, Libiji, Somaliji i Pakistanu i koji je tokom svoja dva mandata proveo više vremena u ratu od svih predsjednika SAD-a. Ili recimo Henry Kissinger koji je dobio Nobelovu nagradu za mir, jer je jedan od ljudi koji su zaslužni za završetak rata u Vijetnamu, iako je on jedan od začetnika rata. Nešto kao kad su osobe godine Time magazina bile Adolf Hitler i Josif Staljin, dapače, Staljin čak dva puta, 1939. i 1942.

Za početak, The Bulletin of the Atomic Scientists je organizacija obmanjujućeg imena, koja anti-nuklearna, što doslovno piše na njihovim stranicama. Naravno, bave se i klimatskim promjenama.

 

Njihov bilten kojeg objavljuju ima impact factor 2.092. Za usporedbu, časopis Nature ima impact factor 69.5. Toliko o uglednim znanstvenicima, znanosti, organizacijama i medijima.

 

Postoji i jedna hrvatska stranica web stranica, organizacija nekakvih "zelenih", na stranici je štoperica koja u sekundu odbrojava do čini mi se 2035. kad najavljuju da će biti nekakav smak svijeta ako se nešto ne poduzme i ne smanji CO2, temperatura i što sve već navode. Nažalost ne mogu pronaći link, ali predmnijevam da je i njihov impact factor otprilike na razini 2.092.

Magia Posthuma
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2023 19:27 (Vampir001).
15 godina
offline
Re: Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kr
captain_soap_McTawish kaže...

 Jedna nuklearna sila provodi invaziju s kojom se skupina zemalja predvođenih drugim nuklearnim silama ne slaže. I ta skupina drugih nuklearnih sila sve više i više se indirektno uključuje u rat protiv te prve nuklearne sile.

Ali osim toga, svijetu nikad bolje nije bilo, nije kao da taj sukob može eskalirati u letenje ICBM-ova i kraja svijeta kakvog znamo.

 Za vrijeme hladnog rata je bilo pouno gore

13 godina
offline
Re: Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kr

Hladni je rat, realno, konstanta. Ne znam što ljudi stalno paničare. U genetskom kodu ljudskog roda je sukobljavanje. 

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kr
Nije bilo panike dok su redneki zveckali hardverajom.
16 godina
offline
Re: Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kr
dejo6 kaže...

Stanje u svijetu je bolje nego ikad u povijesti, a oni tu o nekom smaku svijeta. I onda će se čuditi što ljudi više ne vjeruju znanstvenicima.

 Ovisi što misliš pod smak svijeta. Živimo na 12 katu, radimo u boxu na 22 katu, potrebu za kretanjem rješavamo u podrumu gyma skakućući na pokretnoj traci pod neonskim svijetlom. Iskustvo proizvodnje hrane više i ne postoji, iskustvo pripreme hrane isto tako ide la pa pa. U nebo smo zadnji put pogledali 31.12. kad smo gledali pirotehniku Mirnovec. Poruka, mail, scroll Instagram pa tik tok pa jedan filtrirani selfi i tako.. nastavi niz velikog napretka. Možda je to školjka koja te poprska po guzici...

9 godina
offline
Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kraja

Jesu se Baba Jaga i Nostradamus složili s tim pomicanjem? 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kr
Ljudi su si sami krivi za takav život. Nitko im ne brani da si bolje org svakidnevnicu, više borave u prirodi umjesto u teretani.
16 godina
offline
Re: Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kr
90s je do ponoci cim vidim ovakve vijesti na ovom portalu.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kraja

ajde više taj kraj svijeta pa da nastavimo (u revijskom tonu) gdje smo stali. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kraja

Od svih današnjih članaka ovaj ima najviše komentara. I vi se pitate zašto Bug objavljuje ovakve vijesti. Da ih ignorirate ne bi ih više bilo. 

42
 
7 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kr
Jbt led dolazim
Na bug portal da procitam nesto o hardwareu neku recenziju necega totalno ste zabrijali na neki trash portal bez uvrede! Ovo je tekst na nivou onih bjednika iz 24sata i imbexa itd! Prihvatite se posla i testirajte hardware i pisite o IT novostima , ne zanimaju me ni autoportal ni ovakvi tresh naslovi! Hvala
be Cool
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kr
Jbt led dolazim
Na bug portal da procitam nesto o hardwareu neku recenziju necega totalno ste zabrijali na neki trash portal bez uvrede! Ovo je tekst na nivou onih bjednika iz 24sata i imbexa itd! Prihvatite se posla i testirajte hardware i pisite o IT novostima , ne zanimaju me ni autoportal ni ovakvi tresh naslovi! Hvala
be Cool
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kr
Jbt led dolazim
Na bug portal da procitam nesto o hardwareu neku recenziju necega totalno ste zabrijali na neki trash portal bez uvrede! Ovo je tekst na nivou onih bjednika iz 24sata i imbexa itd! Prihvatite se posla i testirajte hardware i pisite o IT novostima , ne zanimaju me ni autoportal ni ovakvi tresh naslovi! Hvala
be Cool
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kr
Jbt led dolazim
Na bug portal da procitam nesto o hardwareu neku recenziju necega totalno ste zabrijali na neki trash portal bez uvrede! Ovo je tekst na nivou onih bjednika iz 24sata i imbexa itd! Prihvatite se posla i testirajte hardware i pisite o IT novostima , ne zanimaju me ni autoportal ni ovakvi tresh naslovi! Hvala
be Cool
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kr
Jbt led dolazim
Na bug portal da procitam nesto o hardwareu neku recenziju necega totalno ste zabrijali na neki trash portal bez uvrede! Ovo je tekst na nivou onih bjednika iz 24sata i imbexa itd! Prihvatite se posla i testirajte hardware i pisite o IT novostima , ne zanimaju me ni autoportal ni ovakvi tresh naslovi! Hvala
be Cool
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kraja


Ne znam koji će nam krater hitne medicinske službe, vatrogasci, policija, civilna zaštita, gorska služba spašavanja i plan evakuacije za slučaj nuklearne havarije, nikad nije bilo bolje nego sada. 

Čovjek bi očekivao da s neograničenom dostupnošću informacijama javnost postaje mudrija i svjesnija situacije u kojoj se nalazi, ali dobri stari Wilensky je totalno u pravu.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.3.2023 9:16 (Al Crane).
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sat sudnjeg dana: simboličnih 90 sekundi do kr
Vampir001 kaže...
Njihov bilten kojeg objavljuju ima impact factor 2.092. Za usporedbu, časopis Nature ima impact factor 69.5. Toliko o uglednim znanstvenicima, znanosti, organizacijama i medijima.

 

Izgleda da su dovoljno ugledni da se na njih poziva i časopis Nature, koji možda baš zahvaljujući i The Bulletinu ima impact factor 69,5. Recimo ovdje:
Heightened tensions between nuclear powers and inaction on climate change are the “new abnormal”, says the Bulletin of the Atomic Scientists.
i na još brdo mjesta:
https://www.nature.com/search?q=The+Bulletin+of+the+Atomic+Scientists&journal=


Stvarno treba bit teški specijalac da se tako prosere i napravi salto mortale samome sebi u usta u svega nekoliko prostoproširenih rečenica. 

Znaš li uopće što je impact factor?

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.3.2023 14:37 (Al Crane).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice