Samsung službeno predstavio Galaxy S22, S22+ i S22

poruka: 9
|
čitano: 4.173
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung službeno predstavio Galaxy S22, S22+ i S22".
13 godina
offline
Samsung službeno predstavio Galaxy S22, S22+ i S22

Ima rupu na displeju....

To Each His Own.
Moj PC  
6 0 hvala 1
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy S22, S22+ i

Lako za to, napravili su tablet od 14.6in sa notch-om. Jer, ono, nije bilo mjesta za kamere.

Mora da imaju najbolji mogući palm rejection na tržištu ako misle napraviti TABLET koji ima toliko tanke rubove da kamera ne stane, a očekuju da ga ljudi drže u rukama...

The planet broke before the Guard did!
16 godina
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy S22, S22+ i
lmutak kaže...

Ima rupu na displeju....

 i exynos opet za EU tržište... 8GB RAM-a, ne hvala, S21 Ultra mi je čist ok...

12 godina
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy S22, S22+ i
Imutak, nekome tko je dao 10000 kuna za mobitel reći da ima rupu na display-u može izazvati zdravstvene probleme.
Pazi što pričaš/tipkaš...
vicious
16 godina
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy S22, S22+ i
Interesantno kako 99% promo slika su sa stražnje strane što samo ukazuje na sav jad i neinventivnost industrije jer se mobiteli jedino tako mogu razlikovati.

U tom slučaju, drugi ljudi su ti koji će uživati u tom dizajnu dok ćete vi buljiti u prednji dio i ekran koji je isti kao i na bilo kojem drugom modelu.
🤭
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy S22, S22+ i
Mar kaže...
Interesantno kako 99% promo slika su sa stražnje strane što samo ukazuje na sav jad i neinventivnost industrije jer se mobiteli jedino tako mogu razlikovati.

U tom slučaju, drugi ljudi su ti koji će uživati u tom dizajnu dok ćete vi buljiti u prednji dio i ekran koji je isti kao i na bilo kojem drugom modelu.
🤭

 Realno što drukčije možeš napraviti u dizajnu ekrana?

11 godina
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy S22, S22+ i
Mar kaže...
Interesantno kako 99% promo slika su sa stražnje strane što samo ukazuje na sav jad i neinventivnost industrije jer se mobiteli jedino tako mogu razlikovati.

U tom slučaju, drugi ljudi su ti koji će uživati u tom dizajnu dok ćete vi buljiti u prednji dio i ekran koji je isti kao i na bilo kojem drugom modelu.
🤭

 Možeš ga, kad ga zamijeniš novijim modelom, staviti u okvir i na zid sa stražnjom stranom prema van. Još ako bude funkcionalan i redovito ga puniš, fejsbuk bude zahvalan. 

5 godina
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy S22, S22+ i
isprobao danas u A1 u Rijeci...ispravili to da telephoto camere ne mogu raditi u pro modu(s21 ultra)...sve u svemu... valjda 2024 kad bude 6000 i manje kuna...došlo vrijeme da svoj tada već 6 godina star S7 edge zamjenim.

Ustvari jedino me taj camera set up vuće na novi mobitel...bez toga bi ovaj S7 edge mogao koristiti još 100 godina:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.2.2022 15:22 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy S22, S22+ i
HCMAA kaže...
isprobao danas u A1 u Rijeci...ispravili to da telephoto camere ne mogu raditi u pro modu(s21 ultra)...sve u svemu... valjda 2024 kad bude 6000 i manje kuna...došlo vrijeme da svoj tada već 6 godina star S7 edge zamjenim.

Ustvari jedino me taj camera set up vuće na novi mobitel...bez toga bi ovaj S7 edge mogao koristiti još 100 godina:)

Taj mobitel bude do Bozica 2022 kostao 4000kn. Sa slusalicama, bezicnim punjacem i 1000kn popusta. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice