Samsung: Sklopivi mobiteli postat će novi standard

poruka: 18
|
čitano: 4.674
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung: Sklopivi mobiteli postat će novi standard".
14 godina
offline
Samsung: Sklopivi mobiteli postat će novi standard

Cekajte prvo da to jabucari "izmisle"... 🤣

VenAtoR#2231
Moj PC  
16 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung: Sklopivi mobiteli postat će novi standard

> Samsung: Sklopivi mobiteli postat će novi standard

 

- Neće!

Moj PC  
10 0 hvala 1
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Samsung: Sklopivi mobiteli postat će novi stan
Postat će standard ako se ovako nastavi štancat skupe mobitel koji ništa novo ne donose pa će se ljudi vratit na preklopive(i klizne).
Razmišljam o tome da uzmem neki fičerfon nakon što mi Redmi 5 Plus krepa(a izgleda da neće uskoro).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung: Sklopivi mobiteli postat će novi standard

Svake 2 godine mi ponude neki dobar deal,ove godine je bio galaxy s22 za 240eu pa sam njega uzeo.

Mislio sam flip3 ali je kamera dosta losa a to mi je najbitnija stavka bila prilikom izbora.

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung: Sklopivi mobiteli postat će novi stan
Postat će standard pod mus jer klasične više ne budu proizvodili ni za starce.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung: Sklopivi mobiteli postat će novi stan
Nije loša ideja samo treba bolja izvedba. Sigurno ih je bolje nosit u džepu nego 6,8” cigle.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung: Sklopivi mobiteli postat će novi standard

Moraju prvo rjesit bateriju, bez toga nejde...

It s just cornflakes...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung: Sklopivi mobiteli postat će novi stan
Moraju prvo rjesit da se ne vidili ili osjeti onaj dio di se prelama ekran da bi uopce pomislio na te preklopne
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung: Sklopivi mobiteli postat će novi stan
MEGATAMA kaže...

Svake 2 godine mi ponude neki dobar deal,ove godine je bio galaxy s22 za 240eu pa sam njega uzeo.

Mislio sam flip3 ali je kamera dosta losa a to mi je najbitnija stavka bila prilikom izbora.

 Ispod 650eur ga neces isplatit u trajanju bilokojeg ugovora a ako ti je kamera najbitnija stavka onda obicni s22 je promasena kupnja.

3 godine
neaktivan
offline
Samsung: Sklopivi mobiteli postat će novi standard

Sklopivi mobiteli mogu postati standard samo ako im postane i standardna cijena.

 

Kada se Galaxy Fold bude prodavao za do 1000 dolara odnosno eura, onda mozemo pricati o standardu.

 

Mobiteli poput Galaxy Flip i Motorola Razr mogu samo ako budu do cca 500 eura jer oni ce najvise biti interesantni teensima zbog vise nacina/prakticnosti slikanja selfija i slicno.

Zero Waste * Minimalizam * Veganizam
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung: Sklopivi mobiteli postat će novi stan
bik kaže...
MEGATAMA kaže...

Svake 2 godine mi ponude neki dobar deal,ove godine je bio galaxy s22 za 240eu pa sam njega uzeo.

Mislio sam flip3 ali je kamera dosta losa a to mi je najbitnija stavka bila prilikom izbora.

 Ispod 650eur ga neces isplatit u trajanju bilokojeg ugovora a ako ti je kamera najbitnija stavka onda obicni s22 je promasena kupnja.

S22 mi je ogromna razlika naspram prijasnjeg s20+ sto se tice kamere,mogao sam opet uzet s22+ ali sam htio kompaktniji telefon da normalno stane u dzep.Zato sam primarno razmisljao o z flip3.

Mjesecno me s22 dodje 10eu za uredjaj to je na 24 mjeseca 240eu.

11 godina
offline
Re: Samsung: Sklopivi mobiteli postat će novi stan
Fold 3 je kostao 14t kuna, sada na oglasu nades zapakiran za 6500kn.
Koliko je u godinu dana izgubio na vrijednosti to je strasno, a cini se kao dobra kupovina sada
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2022 13:35 (mp3david).
15 godina
offline
Re: Samsung: Sklopivi mobiteli postat će novi stan
Reko si prioritet ti je kamera a ne gabariti zbog kamere se uzima Ultra. 10eur uređaj i koliko jos za tarifu?
11 godina
offline
Re: Samsung: Sklopivi mobiteli postat će novi stan

Moja kartica ,kartica od zene pozivi/sms flat rate 22gb mobile internet,ovaj s22,adsl flat brzine 60/15,kucni telefon+flat pozovi za hr na kucni sve zajedno 49eu

12 godina
offline
Re: Samsung: Sklopivi mobiteli postat će novi stan
Koji operater daje tako povoljno?
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung: Sklopivi mobiteli postat će novi stan
Jasno, tebe s22 kosta 1176eur, a kako ti sebi to u glavi rasporedis je stvar na koji si marketing nasjeo.
Samsung: Sklopivi mobiteli postat će novi standard

Moguće da će postati, da. S time da bih volio vidjeti dimenzije ekrana veće od 7.6" koliko je kod Folda 4, jer nešto veće dimenzije točno bi zamijenile manji tablet (npr. iPad Mini) koji bi bio i više nego dobar za primjerice Outlook, MS Teams, Zoom meeting, isl. poslovne svrhe.

 

Tada bi cijena bila opravdana, da. Za sada ću se suzdržati od kupovine istog, koristim klasični smartphone te iPad Air 4, i ne smeta što povremeno koristim oba uređaja (ali da bi bilo zgodno koristiti samo jedan, bilo bi da).

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung: Sklopivi mobiteli postat će novi stan
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Moguće da će postati, da. S time da bih volio vidjeti dimenzije ekrana veće od 7.6" koliko je kod Folda 4, jer nešto veće dimenzije točno bi zamijenile manji tablet (npr. iPad Mini) koji bi bio i više nego dobar za primjerice Outlook, MS Teams, Zoom meeting, isl. poslovne svrhe.

 

Tada bi cijena bila opravdana, da. Za sada ću se suzdržati od kupovine istog, koristim klasični smartphone te iPad Air 4, i ne smeta što povremeno koristim oba uređaja (ali da bi bilo zgodno koristiti samo jedan, bilo bi da).

Džaba dijagonala kada je odnos stranica izdužen (kod Flip modela, a i svih ovih novih nepreklopnih)

Ja još čekam hoće li izaći nešto slično mom Mi Max 3 od 6.9 " koji ima odnos stranica 18:9

Svi novi modeli koji imaju približnu veličinu dijagonale imaju mnogo manju površinu displeja zbog screen ratia 21+:9 i mnogo su manje iskoristivi.

Imam ovaj Max 3 već duže od 3 i po godine i još uvijek dobro služi, ali sledeće godine ću vjerovatno morati uzeti nešto novije i naviknuti se na manji i izduženiji displej.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2022 21:08 (Widowmaker).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice