Samsung potvrdio partnerima: Galaxy S23 Ultra dola

poruka: 14
|
čitano: 4.013
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung potvrdio partnerima: Galaxy S23 Ultra dola".
15 godina
offline
Samsung potvrdio partnerima: Galaxy S23 Ultra dola

Zaboravili ste naglasiti da su windowsi i office pojeftinili 91%. Smećari.

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung potvrdio partnerima: Galaxy S23 Ultra dola

kad im inflacija to pojede, za godinu će dana ostati efektivnih samo 130 mp, ako ne ažuriraju reklamu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung potvrdio partnerima: Galaxy S23 Ultra
S24 će imati 250mpx, istu bateriju, procesor 1,1% brži, isto rama, iste materijale, te neke nove gluposti u UI-u. Kad EU izglasa odredbu o zamjenjivim baterijama, što će automatski ostatak svijeta napraviti, past će svim proizvođačima mobitela prodaja za 50%. Jebo ih megapikseli.
Nadglednik dina
Moj PC  
12 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Samsung potvrdio partnerima: Galaxy S23 Ultra
Djabe to kad ce kroz 2-3 godine kroz hinjski update skrsit kvalitetu kamere da bude gora nego ona od 100Mpx.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung potvrdio partnerima: Galaxy S23 Ultra dola

Samo što tih 200MPx neće biti stvarnih 200 MPx, nego će povezivati 4 ili 9 piksela u jedan tako da ćeš imati slike od cca 22MPx ili od 50MPx  (što je više nego dovoljno za 99,99% potreba). Možda će se i moći snimati u punoj rezoluciji, ali za tako nešto treba imati zvjerski dobru optiku kako bi se to i vidjelo na kvaliteti slike, mada ja mislim da zbog vrlo jednostavnog ograničenja optike zbog zakona fizike (ogib svjetla) tih 200 MPx neće donijeti neke velike koristi. Bitno je da se pumpaju velike brojke, bez stvarnog znatnijeg poboljšanja, jer uvijek će se naći mulac koji će pomisliti kako njegov život nema daljnjeg smisla ako nema kameru sa 200 MPx.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.8.2022 22:00 (učo).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung potvrdio partnerima: Galaxy S23 Ultra dola

Odlično, samo nek dodje, pojeftinit će note 20 ultra.

Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Samsung potvrdio partnerima: Galaxy S23 Ultra
Zlatno pravilo - ne radi update ako ti sve radi.
2 godine
offline
Re: Samsung potvrdio partnerima: Galaxy S23 Ultra
silvio3105 kaže...
Zlatno pravilo - ne radi update ako ti sve radi.

 postoje i sigurnosni update, odn zakrpe.

nije svaki update bespotreban.

 

problem je što u isto vrijeme ubace i sigurnosni update, i onaj tzv. "za poboljšanje stabilnosti" koji ti sve razjebe.. 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Samsung potvrdio partnerima: Galaxy S23 Ultra
On ide preko Playa. Mislim na onaj update iz postavki telefona
16 godina
offline
Re: Samsung potvrdio partnerima: Galaxy S23 Ultra
silvio3105 kaže...
Zlatno pravilo - ne radi update ako ti sve radi.

Evo ja ovih dana mi dodje da razbijem mobitel od zid radi tog popisanog update-a. Formatirao sam mobitel vise puta. Na tri mjesta sam ugasio update:

- Settings > Software Update > Auto download over WiFi

- Developer options > Auto update system.

- Biometrics and security > Other security settings > Security policy updates

 

Ove opcije mi izgledaju kao placebo zesci. Bez obzira na sve, ne prodje malo, supak izbaci zadnji update u notifications baru, kojeg ne mozes ugasiti, znaci uvijek stoji gore. Svaki dan ti nasumicno izbaci popup da ga instaliras, i sve tako dok ne instaliras. Pokusao sam i onaj fazon da uradim forced restart (volume down + power button) kada kliknem na Update Now, pa da ga zbugiram, jednom uspjelo, drugi put nije.

 

Problem u update-u je sto je po svemu sudeci sljedece stvari namjerno pokvario:

- Problem sa brzim punjenjem: vise ne radi, mobitel puni preko kabla 2h, preko wireless punjaca 4+ sata

- Problem zvuka: radi nasumicna smanjenja zvuka, znaci poljacas na 100%, samo ti isprogramirano spusti zvuk na 70%, znaci nije pokvarena tipka, da je pokvarena tipka vidio bih kako smanjiva, nego je instant smanjenje i uvijek na 70%

- Problem sa automatskim namjestanjem osvjetljenja: zbugira se i onda ne ide ispod odredjene granice, sto je vise nego normalno, znaci po noci bljesti

 

Mobitel je Note 9. Root-anje je gnjavaza, ali najvjerovatnije da cu i to pokusat, pa mu ukinuti skroz aplikacije za update. Najveci je problem u svemu sto moram ljude sa posla ganjat da mi 5 accounta svaki put resetuju i ukljanjaju MFA, ne mozes se logovat ni na sta, a na debilnom MS Authenticator-u ne radi backup.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Samsung potvrdio partnerima: Galaxy S23 Ultra
U mene stoji obavijest za MIUI11 ali ne skida automatski niti mi išta izbacuje.
2 godine
offline
Re: Samsung potvrdio partnerima: Galaxy S23 Ultra
silvio3105 kaže...
U mene stoji obavijest za MIUI11 ali ne skida automatski niti mi išta izbacuje.

 tema je samsung s23 ultra, a ti ode na šaomi.. 

 

koji je model ?

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Samsung potvrdio partnerima: Galaxy S23 Ultra
Redmi 5 Plus
2 godine
offline
Re: Samsung potvrdio partnerima: Galaxy S23 Ultra
silvio3105 kaže...
Redmi 5 Plus

 od Nougata (7) do Androida 10 ?!

(Android 7.1.2 (Nougat), planned upgrade to Android 10, MIUI 12)

 

trebao ti je MIUI 11 stići još na androidu 8 kako tu piše... https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/vince/

 

skini si, pa sam instaliraj

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice