Samsung počeo 'zagrijavati' korisnike za Galaxy S2

poruka: 9
|
čitano: 4.896
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung počeo 'zagrijavati' korisnike za Galaxy S2".
15 godina
offline
Samsung počeo 'zagrijavati' korisnike za Galaxy S2

Godina 2024, proljeće - Samsung se žali da imaju milione neprodanih S23 mobitela

 

Godina 2025 – ponukani neuspjehom prodaje modela S23, Samsung se odlučuje izbaciti model S24 sa 10  stražnjih kamera

 

Godina 2025, jesen – Samsung se žali na milione neprodanih modela S24

 

Godina 2026 – ponukani neuspjehom prodaje modela S24, Samsung se odlučuje izbaciti novi model, S25 da 20 kamera na stražnjoj strani

 

Godina 2027 – Samsungova skladišta prekrcana neprodanih modela. Samsungovi menađeri iznenađeni slabom prodajom usvojili novu službenu himnu Samsunga od Hrvatskog pjevača Vojka V: „Kako to?

 

……….

 

Godina 2030 – Samsung se odlučuje na „revolucionarne“ poteze te uvodi korisnički izmjenjivu bateriju, IR port, 3.5mm jack za slušalice i utor za memorijsku karticu odbacujući zlobne komentare da se u stvari radi o prerađenoj verziji prastarog modela S5  

 
18 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung počeo 'zagrijavati' korisnike za Galaxy S2

Jedva cekam da ga ne kupim kao i prethodnih 4-5 generacija.

 
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung počeo 'zagrijavati' korisnike za Galaxy S2

Iskoristio bih priliku i pitao (sve koji znaju) da  li su, i ako jesu u kojoj mjeri novi Samsungovi i Applevi top modeli mobitela  bolji od jeftinijih DSLR aparata kao što je npr. Nikon D5600?
Imam telefon iz 2016. i nemam iskustva s novijim telefonima.
Posjedujem Nikon D5600  poput ovog s linka:
https://www.nikonusa.com/en/nikon-products/product/dslr-cameras/1576/d5600.html

 

i kako ga rijetko koristim mislio sam ga se riješiti i eventualno u dogledno vrijeme kompenzirati s novim telefonom.

Hvala.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung počeo 'zagrijavati' korisnike za Galaxy S2

joook. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung počeo 'zagrijavati' korisnike za Galax
1student kaže...

Iskoristio bih priliku i pitao (sve koji znaju) da  li su, i ako jesu u kojoj mjeri novi Samsungovi i Applevi top modeli mobitela  bolji od jeftinijih DSLR aparata kao što je npr. Nikon D5600?
Imam telefon iz 2016. i nemam iskustva s novijim telefonima.
Posjedujem Nikon D5600  poput ovog s linka:
https://www.nikonusa.com/en/nikon-products/product/dslr-cameras/1576/d5600.html

 

i kako ga rijetko koristim mislio sam ga se riješiti i eventualno u dogledno vrijeme kompenzirati s novim telefonom.

Hvala.

 Svaki mobitel ima bolju kameru od Nikona D5600 koji stoji u ormaru. Imam i ja DSLR i mirrorless pa u zadnje 2 godine 99% fotografija koje imam slikane su mobitelom.

10 godina
offline
Re: Samsung počeo 'zagrijavati' korisnike za Galax
BlueMax kaže...

 Svaki mobitel ima bolju kameru od Nikona D5600 koji stoji u ormaru. Imam i ja DSLR i mirrorless pa u zadnje 2 godine 99% fotografija koje imam slikane su mobitelom.

 I ja sam kupio FujFilm koji spava u ormaru 

 

 

Nadglednik dina
15 godina
offline
Samsung počeo 'zagrijavati' korisnike za Galaxy S2

Iz Nikona se mogu izvući bolje slike, ali na brzaka ćeš vjerojatno biti zadovoljniji slikama s mobitela, jer je njihovo autoprocesiranje (pa i auto-postprocesiranje) neneadmašno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung počeo 'zagrijavati' korisnike za Galax
ivanv000 kaže...

odbacujući zlobne komentare da se u stvari radi o prerađenoj verziji prastarog modela S5  

 Ma kaaaj, bude to sve ok. Bude se pokrpalo nekak pa makar S(5) flasterom. 

 

Samo nek smanje proizvodnju ko što i jesu valjda, pa će bit prodajnih rezultata, limitiranih. A zarada...pa valjda ne zarađuju na top modelima, neg na mobitelima za široke mase.

9 godina
offline
Re: Samsung počeo 'zagrijavati' korisnike za Galax
S23
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice