Samsung odgodio početak prodaje Galaxy Folda

poruka: 22
|
čitano: 6.057
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung odgodio početak prodaje Galaxy Folda".
13 godina
offline
Samsung odgodio početak prodaje Galaxy Folda

Ne kuzim zasto se forsira nesto sto nema smisla...

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
Moj PC  
5 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung odgodio početak prodaje Galaxy Folda
lmutak kaže...

Ne kuzim zasto se forsira nesto sto nema smisla...

 Ne tvrdim da nisi u pravu, iako osobno čak i vidim određenu praktičnost uređaja koji može biti i telefon i tablet, ali samo bi htio podjeliti jedan citat od prije 12 godina; tako da pričekajmo neko vrijeme prije nego nešto proglasimo besmislenim.

The forthcoming (June 29) release of the Apple iPhone is going to be a bigger marketing flop than Ishtar and Waterworld (dating myself again, aren’t I) combined. And it’s not for reasons of price, or limited cell carrier options, or lack of corporate IT support, which are the mainstream media’s main caveats when they review it.

Instead, the iPhone is going to fail because its design is fundamentally flawed. The designers and technophiles who encouraged development of the iPhone have fallen into the trap of all overreaching hardware and software designers; thinking that their users are like themselves.
Bloomberg, 2007.

http://www.dd3d-studio.com/
15 godina
offline
Samsung odgodio početak prodaje Galaxy Folda

i sad će jadni marketingaši bolno jecati u dugim noćima i rezati si žile čipsom, sve dok se netko ne nasanjka i kupi barem jedan ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2019 5:37 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Samsung odgodio početak prodaje Galaxy Folda

It looks like.... they folded! (pokeraši znaju kaj to znači) 

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
10 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung odgodio početak prodaje Galaxy Folda
mene i dalje u djepu svrbi 2000€(tuđih:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung odgodio početak prodaje Galaxy Folda
Razlog odgode je taj sto moraju zamjeniti svu ambalazu s onom na kojoj Ogromnim Slovima piše:
DO NOT REMOVE THE SCREEN PROTECTOR.
Jer uklanjanje tog najlona koji je zalijepljen na ekran ce totalno uništiti vaš uređaj od 2000€.

I nemojte ni slucajno blizu vode ili pjeska. Pozeljno je i usisavati svaki dan prostor u kojem se nalazite jer prasina ce naci put ispod screen protectora.
I nemojte brinuti hoce li dobiti slijedecu android nadogradnju jer budimo iskreni vjerojatno ju nece doživjeti ispravan. Hvala sto ste kupili maleni preklopni tablet za 2000E. Tko bi rekao da bi netko kupio 7" tablet u godini gdje izlaze 6.5" mobiteli.
Moj PC  
4 2 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung odgodio početak prodaje Galaxy Folda
Gogy7 kaže...
Razlog odgode je taj sto moraju zamjeniti svu ambalazu s onom na kojoj Ogromnim Slovima piše:
DO NOT REMOVE THE SCREEN PROTECTOR.
Jer uklanjanje tog najlona koji je zalijepljen na ekran ce totalno uništiti vaš uređaj od 2000€.

I nemojte ni slucajno blizu vode ili pjeska. Pozeljno je i usisavati svaki dan prostor u kojem se nalazite jer prasina ce naci put ispod screen protectora.
I nemojte brinuti hoce li dobiti slijedecu android nadogradnju jer budimo iskreni vjerojatno ju nece doživjeti ispravan. Hvala sto ste kupili maleni preklopni tablet za 2000E. Tko bi rekao da bi netko kupio 7" tablet u godini gdje izlaze 6.5" mobiteli.

 Sprdali smo se za Apple-ov butterfly mehanizam, ali ni ovo nije daleko 

6 godina
offline
Samsung odgodio početak prodaje Galaxy Folda

navodno da se screen protector odljepljuje sam od sebe... so... :D

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung odgodio početak prodaje Galaxy Folda

  “Kako bi se trebao NJEGOVATI i koristit zaslon”!!!!! 

 

Pa nije zaslon koža ljudskog tijela da ju moraš paziti, maziti, njegovati, ...!!!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung odgodio početak prodaje Galaxy Folda
ATJLučko kaže...

  “Kako bi se trebao NJEGOVATI i koristit zaslon”!!!!! 

 

Pa nije zaslon koža ljudskog tijela da ju moraš paziti, maziti, njegovati, ...!!!!! 

 Joj da je apple to rekao ne bi ti bio problem prihvatiti to.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
11 godina
offline
Samsung odgodio početak prodaje Galaxy Folda

Samsung, gofnetto bio, gofnetto ostao!

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 4 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung odgodio početak prodaje Galaxy Folda

Pa zezam malo, ton je vidljiv iz posta. Sto smo ozbiljni?

 

Btw imao sam s3 i s4, ne govorim napamet bas. :D

 

On point, da nesto od 2K € ima ovoliko kompromisa, sramota.

 

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung odgodio početak prodaje Galaxy Folda

Jasno sve, gle kuzimo svi da ima gresaka u mass proizvodnji.

Samo ne mogu prihvatit toliki ociti nedostatak kvalitete a cijenu nevino povisuju. Eto.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung odgodio početak prodaje Galaxy Folda
Dead kaže...
metallic kaže...

Jasno sve, gle kuzimo svi da ima gresaka u mass proizvodnji.

Samo ne mogu prihvatit toliki ociti nedostatak kvalitete a cijenu nevino povisuju. Eto.

 Ali sve bi se to moglo riješiti na način da budemo malo strpljiviji. Zamisli ovo, odlučimo koristiti uređaj jedno četiri godine, ama baš svi. Normalno osim ako ga izgubiš ili se pokvari... A oni, proizvođači u međuvremenu izdaju četiri nove generacije uređaja koje im ostanu neprodane. Što bi se desilo?

Mogu oni jos jednostavnije rijesit, zar ne?!

 

Manje istih modela s minimalnim razlikama i poboljsanjima. Duzi vremenski rok izmedju serija, 4god.

 

Ovako imam osjecaj da namjerno uvale koju manu/problem koji navodno isprave u nasljedniku ali opet nesto ne valja.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung odgodio početak prodaje Galaxy Folda
EZY-E kaže...
ATJLučko kaže...

  “Kako bi se trebao NJEGOVATI i koristit zaslon”!!!!! 

 

Pa nije zaslon koža ljudskog tijela da ju moraš paziti, maziti, njegovati, ...!!!!! 

 Joj da je apple to rekao ne bi ti bio problem prihvatiti to.

Uopće NE 

Kolega, pa tek bih onda osuo paljbu drvljem, kamenjem, ma svime čime bih stigao! 

 

Moje nekakvo predmnjevanje, ne tko će takav koncept ustvari i učiniti, ali onako kako se meni vidi da "bi moglo biti najbolje", moglo bi izgledati kao sastav DVA FIZIČKI ODVOJENA KOMADA! 

Da pojasnim o čemu pišem, sjetite se NOKIA KOMUNIKATOR modela, kakav je on bio fizički izgledom, e sada zamislite da su obadvije "unutarnje" površine zasloni, koji kada se "školjka" otvori savršeno stvaraju cjelinu jednog velikog zaslona?! 

Koliko bi samo svaka polovica mogla/trebala imati veliku/jaku bakteriju, koliko bi moglo biti zvučnika, koliko bi moglo biti periferije ubačeno sa strana, ...?!?! 

 

Ako sam po nečemu poznat, nema šanse uzeti neznam što ako se meni ne sviđa odmah na prvu, da je neznam koji brand! 

Iskreno, samo zato što je Samsung otišao sa dimenzijama "U visinu" sa Note serijom je mene odbilo od daljnjih kupnji modela poslije Note II verzije. 

Dok kod HTC-a nisam uspio uzeti model ONE, onaj bijeli, a po mojem ukusu, to je bio zadnji HTC koji mi je bio napet! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Samsung odgodio početak prodaje Galaxy Folda

ovo je ionako stvar koju 2-3 generacije early adoptera mora rijesiti i financirati, a tek onda average joe

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Samsung odgodio početak prodaje Galaxy Folda

Samsung puštanjem ovakvih poluproizvoda ozbiljno narušava svoj ugled. Izgleda mi kao da u ovom slučaju novinare i recenzente doživljavaju kao beta testere, što je krajnje neozbiljno za kompaniju takvog renomea, a podaci o unutanjim testiranjima i >200,000 otvaranja čine se u najmanju ruku dubioznima. 

 

Istodobno, uspjehom Xiaomija, Huaweija i ostalih ljudi su postali sve više otvoreni prema egzotičnijim brendovima i udaljavaju se od kalsičnih "premium" brendova. Samsung će se uskoro naći u problemima, a prodaja će nastaviti padati. Preživjet će samo Galaxy S i Note serija koja će uvijek imati određen broj vjernih poklonika, a sve ostalo doživjet će teški fijasko. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung odgodio početak prodaje Galaxy Folda
metallic kaže...
Dead kaže...
.....

Mogu oni jos jednostavnije rijesit, zar ne?!

 

Manje istih modela s minimalnim razlikama i poboljsanjima. Duzi vremenski rok izmedju serija, 4god.

 

Ovako imam osjecaj da namjerno uvale koju manu/problem koji navodno isprave u nasljedniku ali opet nesto ne valja.

 Tebe kao korisnika bas briga koliko modela ima i koliko ih cesto izdaju. Nije valjda da MORAS kupiti mob svake godine? Kupi jedan u 4 god i miran....

10 godina
offline
Samsung odgodio početak prodaje Galaxy Folda

 

Hm, treba pričekati kaj će na kraju sve biti od ovoga. Može biti da se radi samo o manjem broju krivih Foldova....Ne treba odmah skakati na Samsung. 

Pa, imade Samsung na milijune odličnih proizvoda. O.K., ovo je flagship itd, ali kao i sa onim mobitelima koji su se zakurili sami od sebe, gdje se radilo o manjem broju istih...

Pa, se odmah stvarala histerija i dušebrižništvo za tuđim parama. Pogotovo od ekipe koji ga nikada neće kupiti. 

 

Dakako, neću ni ja kupovati Fold, ali bih volio da pobijedi u tržišnoj tekmi u srazu sa kineskim brendovima.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Samsung odgodio početak prodaje Galaxy Folda
@PzKpfw

Zašto? Mislim, što tebi (i takvima) ide u džep (ili iz njega) ako Kinezi pobijede?!? Koji tebe boli kiki za njihove trgovinske srazove?

Navijam za Kinu. Ako ništa drugo jer nije trula kapitalistička tvorevina, a u isto vrijeme tuca kapitaliste njihovim oružjem :-P
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.4.2019 10:58 (Antiseptik).
10 godina
offline
Re: Samsung odgodio početak prodaje Galaxy Folda

@Antiseptik

 

Pa, samo sam onako navijački komentirao, bez ikakve mržnje.

Ne ulazeći pritom u političke priče i druge priče.

Kada mi se neki brend pokaže da je okej, ostajem pri tome. Gle, niš ne bih ima protiv Huawei i ostalih, al' ono

Samsung First.

 

 

Nemam ništa kontra država i naroda, ali u srazu velesila navijam za U.S.A..

America first.

 

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
14 godina
offline
Re: Samsung odgodio početak prodaje Galaxy Folda
PzKpfw kaže...

@Antiseptik

 

Pa, samo sam onako navijački komentirao, bez ikakve mržnje.

Ne ulazeći pritom u političke priče i druge priče.

Kada mi se neki brend pokaže da je okej, ostajem pri tome. Gle, niš ne bih ima protiv Huawei i ostalih, al' ono

Samsung First.

 

 

Nemam ništa kontra država i naroda, ali u srazu velesila navijam za U.S.A..

America first.

 

 Ponekad poželim da sam i ja ovako glup, bar bi bio sretniji.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice