Samsung objasnio kako njihovi mobiteli fotografira

poruka: 13
|
čitano: 12.515
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung objasnio kako njihovi mobiteli fotografira".
14 godina
offline
Samsung objasnio kako njihovi mobiteli fotografira

Kako nisu lazne? Covjek je sa slike na monitoru kojeg je slikao izrezao dijelove, a na ekranu dobio  cijeli mjesec!? 🤣

I kako nije fake?? 

Brkoni
 
18 0 hvala 2
5 godina
offline
Re: Samsung objasnio kako njihovi mobiteli fotogra
Brk kaže...

Kako nisu lazne? Covjek je sa slike na monitoru kojeg je slikao izrezao dijelove, a na ekranu dobio  cijeli mjesec!? 🤣

I kako nije fake?? 

 Ko se imalo razumije u fotoigrafiju znao je odavno da je to fake. Nema teoretske sanse da snimis mobitelom nocno nebo niti bilo sta njemu. Ni teoretske.....

Ovo je oprema za astrofotografiju a ne mobitel.

astrophotography equipment - Bing images

4 godine
neaktivan
offline
Samsung objasnio kako njihovi mobiteli fotografira

Ovo je nešto nalik sceni iz 'Silicon valley' serije kad su napravili aplikaciju prepoznavanja hrane koja može prepoznati samo 'hot dog' ili 'not hot dog'. Ako je mjesec prepoznat učitaj detalje s neke slike iz baze :D

 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung objasnio kako njihovi mobiteli fotografira

Sljedeći nivo: slikaš kumicu s placa, AI krivo prepozna i zamijeni slikom Naomi Campbell s interneta. "Optimizirao" je sliku.

Idi i radi nešto korisno!
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung objasnio kako njihovi mobiteli fotografira

Radi solidno.

 
29 0 hvala 4
13 godina
offline
Samsung objasnio kako njihovi mobiteli fotografira

Vidiš NLO kako izvodi nemoguće manevre po zraku , napokon se zaustavi , ti imaš spreman super samsung mobitel okineš fotografiju, a na njoj osvane prekrasna fotografija mjeseca...

 
14 1 hvala 0
16 godina
offline
Samsung objasnio kako njihovi mobiteli fotografira

Ne znam za ostale, ali gadi mi se ovaj trend. Nekad si bar mašinama mogao vjerovati a sad ih prave da lažu kao i ljudi.

Amenoum
 
11 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Samsung objasnio kako njihovi mobiteli fotogra
Moj Mate 20 pro iz ruke. 😅
Brkoni
8 godina
offline
Samsung objasnio kako njihovi mobiteli fotografira

a zašto bi itko išao slikati mjesec mobitelom, ono imam 100x zoom sad mogu slikati mjesec, bravo majstore i šta ćeš dobiti, dobiti ćeš mutnu sliku (osim kad ti samsung fejka) mjeseca, u biti svijetlu točku okruženu crnilom, znači ništa, ništa dosad ne viđeno, kvalitetnih slika mjeseca ima na milijune online ali eto ti ideš slikati mjesec jer... ne znam, ne razumijem majkemi, samo upitnici u glavi...?????????????

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Samsung objasnio kako njihovi mobiteli fotografira

pro mod...mjerenje svjetla u točci....stativ...kreneš s 1/100...pa ako je presvjetlo povećaješ...druga je stvar šta se današnji smartphone reklamiraju kao dummy for picture moon...slija u prilogu...S7 edge...pro mod...raw...lightroom...12MB je smanjeno na 3,8MB

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung objasnio kako njihovi mobiteli fotogra
Hoćeš reci da su to dobre slike? Blago tebi ako su to tebi dobre alike
2 godine
offline
Samsung objasnio kako njihovi mobiteli fotografira

Koja je budala i potegnula temu fotkanja mjeseca mobitelom s digitalnim zoomom 25X ?!

Mobitel je uvijek služio kao sredstvo za fotkanje izleta s djecom, fotkanje koka u minićima, dakle za "brzo okidanje ", dok ne izvadiš pravu spravu. 

Sljedeći Samsung s24 ULTRA  ili Iphone 15 Max Pro će "čisto" fotografirati Mliječnu stazu s digitalnim zoomom od 1800 X , pa će vjerojatno pronaći koji egzoplanet i zelenilo na njemu, rijeke, i bistre potoke...

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.3.2023 17:46 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung objasnio kako njihovi mobiteli fotografira

Sa S25 Ultra slikat ćemo Picarda.

A sa S26 Ultra i Delta kvadrant.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2023 22:07 (tomi_hr).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice