Samsung Galaxy S23 Ultra navodno će imati novi 200

poruka: 9
|
čitano: 4.082
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy S23 Ultra navodno će imati novi 200".
15 godina
offline
Samsung Galaxy S23 Ultra navodno će imati novi 200

navodno će se navoditi navodnjavanje (ultra navodno). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2022 20:05 (Ajar).
Moj PC  
1 6 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S23 Ultra navodno će imati novi 200

Znači realno kome treba 200MP senzor kamere u mobitelu i za šta mu to treba

Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23 Ultra navodno će imati novi
MasterOfDisaster kaže...

Znači realno kome treba 200MP senzor kamere u mobitelu i za šta mu to treba

  Da zakrca 1 TB memorije mobitela sa slikom od senzora veličine riže 

Samsung Galaxy S23 Ultra navodno će imati novi 200

I svakim danom sve više gledam da si uzmem (prošlogodišnji) iPhone jer ovo je već postala smijurija. A Android ko android, što ga više koristim to mi više smeta sa svojim notifikacijama, zakompliciranim postavkama, često drugačijim sučeljem, itd.

Moj PC  
4 11 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S23 Ultra navodno će imati novi 200

I onda će opet slijedeće godinje nastat ćuđenje kada im ostanu milioni neprodanih mobitela, "kako to, kako to"?

 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23 Ultra navodno će imati novi
bus kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Znači realno kome treba 200MP senzor kamere u mobitelu i za šta mu to treba

  Da zakrca 1 TB memorije mobitela sa slikom od senzora veličine riže 

 Pa slabo tko ce i slikati sa punom rezolucijom ali ovo bi trebalo znaciti veci senzor, bolji pixel bining i najvjerojatnije bolje fotografije u nocnim uslovima sto je najveca boljka svih smartphone kamera.

Na kraju ce opet izbacivati fotke u rezi od oko 20 MPix. 

Ne vidim cemu toliko hejtanje jer ovo ne bi trebalo dizati cijenu koja bi trebala biti ista kao i posljednji ultra model, a samo ce pojacati konkurenciju sto se tice kamera u ovom segmentu sto je dobra stvar za krajnje korisnike ne samo skupih ultra modela vec i mid range telefona jer dize opci standard. 

Zahvaljujuci napuhavanjima i konkurenciji u flagship modelima danas imamo veoma solidne kamere i na vecini mid range mobitela. 

6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23 Ultra navodno će imati novi

Bio godinama na iosu. Sad je, meni osobno, jedina mana baterija. Ne pratim ove nove stvari, bio je neki right to repair pokret u UasSofA tako da se nadam da je moguce promijenit kodiranu bateriju, home button, tipke, staklo, zvucnik... bez slanja u njihov Apple servis. Stvarno nemam potrebu mijenjat apple mobitel svake 2 godine, al imam potrebu za novom baterijom. Trenutno na nekom prastarom Huawei, s obzirom da nisam platio nista, jako dobar. Internet, YT, messenger, wapp, pozivi i poruke. Nista vise od njega ne trazim. Slika, ak je nesto bitno. Sad bih bas volio imat nesto bolje, kad koristim da bude kvalitetno. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2022 21:56 (cvaja997).
14 godina
offline
Samsung Galaxy S23 Ultra navodno će imati novi 200

Moj ajfon iz kraja 2016. i dan danas radi top, brzo, baterija nije nis posebno losa... i danas nakon skoro punih 6 godina, najnoviji OS i pitam se cemu mjenjati kad sve uredno radi, kamere su mi i tako sporedne da uhvate nesto usput. Kad mi treba nesto ozbiljno uzmem fotic kojeg srecom imam.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23 Ultra navodno će imati novi
MasterOfDisaster kaže...

Znači realno kome treba 200MP senzor kamere u mobitelu i za šta mu to treba

 upravo to, zaboravio si i dodati kome treba vise od 1GB rama na telefonu, hd rezolucija etc etc

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice