Samsung Galaxy S20 od danas je u prodaji, najjefti

poruka: 7
|
čitano: 2.189
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy S20 od danas je u prodaji, najjefti".
15 godina
offline
Samsung Galaxy S20 od danas je u prodaji, najjefti

usprkos "mjerama" idem kampirati pred samsungovim dućanom da snimim idiota koji će za telefon dati 10 i pol tisuća (!). poštujući gdpr, fotografiju ću samo isprintati (u bojama), dodati primjerenu napomenu i objesiti na nekoliko mjesta po varoši, e ne bih li upozorio ljude na opasnost. fotoaparat za snimanje kupit ću u susjednom sonyjevu dućanu. pusa samsungovu mraketingu za postignuće. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2020 12:28 (Ajar).
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S20 od danas je u prodaji, najjefti

Bilo je govora da se za 5G mora koristiti poseban cip posto SnapDragon 865 SoC nema nativnu podrsku za 5G. Da li to znaci da 4G verzija nema posebni cip za 5G (sto ga cini automatski boljim za trajanje baterije) ili obje verzije koriste isti cip, ali je on u 4G verziji limitiran (ili softverski ili su antene drugacije)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S20 od danas je u prodaji, najjefti
10 i pol soma je ful previše za telefon.Ne vrijedi toliko.Realno,6 somova za najjači model.
S20 je stvarno "pila",definitivno ču ga kupit,za kojih godinu,do dvije,kad ful padne cijena.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20 od danas je u prodaji, najj
Ne, snapdragon 865 nema nikakav data čip ugrađen. 865 će prilikom korištenja bilo kakvih mobilnih podataka trošiti više struje nego 855 ili neki koji ima ugrađeni modem (jedini snapdragon koji ima integrirani 5g modem je stepenicu slabiji 765).
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2020 16:43 (2fast4u).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20 od danas je u prodaji, najj
danko99 kaže...
10 i pol soma je ful previše za telefon.Ne vrijedi toliko.Realno,6 somova za najjači model.
S20 je stvarno "pila",definitivno ču ga kupit,za kojih godinu,do dvije,kad ful padne cijena.

Tako sam i ja sad mislio uzeti s10 jer je kao pala cijena.

Razlika izmedu s10 i s20 je 800kn u tele2

Gale
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20 od danas je u prodaji, najj
2fast4u kaže...
Ne, snapdragon 865 nema nikakav data čip ugrađen. 865 će prilikom korištenja bilo kakvih mobilnih podataka trošiti više struje nego 855 ili neki koji ima ugrađeni modem (jedini snapdragon koji ima integrirani 5g modem je stepenicu slabiji 765).

Za 5G sam znao da nem integrirani modem u SoC, ali nisam bio siguran ima li za 4G. Ako ni za 4G i za 5G modemi nisu integrirani, onda nema nikakve razlike u potrosnji struje (i trajanju baterije) kupi li se 4G ili 5G model uredaja.

 

Sada sam shvatio da sam pitao glupost jer u EU ionako S20 dolazi sa Exynos 990 a ne sa  SD865 - znas li je li ista situacija s modemima i ovdje?

 

EDIT:

nasao sam info na https://www.anandtech.com/show/15021/samsung-announces-exynos-990-7nm-euv-m5-g77-lpddr5-and-5g-modem-flagship-soc

Ista je situacija kao i kod SD865 - koriste eksterni modem (u ovom slucaju Exynos Modem 5123) 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.3.2020 9:55 (kerum).
5 godina
offline
Samsung Galaxy S20 od danas je u prodaji, najjefti

 dostupni su svemirski sivoj, nebesko plavoj i nebesko rozoj boji

 

Jel mi netko može objasniti koja je razlika recimo u svemirsko sivoj boji i običnoj sivoj...UNAPRIJED ZAHVALJUJEM

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice