Samsung Galaxy S11e se pojavio na renderima

poruka: 6
|
čitano: 2.450
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy S11e se pojavio na renderima".
12 godina
offline
Samsung Galaxy S11e se pojavio na renderima

Ne razumijem kako im moze pasti na pamet unistiti sve radi cega je S10e popularan:

- zakrivljeni zaslon umjesto flat zaslona

- neportebno povecanje dijagonale na 6,2 ili jos gore 6.3 inča

- citac otiska prsta ispod zaslona (ovo uzimam s rezervom jer je ok ako su drasticno unaprijedili tehnologiju u drugoj generaciji)

- izbacivanje 3,5-milimetarskog priključka za slušalice (meni osobno ne smeta jer su me bluetooth slusalice preporodile, ali mnogima fali)

Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S11e se pojavio na renderima

kakav zakrivljeni zaslon? ja tu ne vidim nista takvo osim zaobljenih rubova, jel se na to misli?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S11e se pojavio na renderima
trolaslavonska kaže...

kakav zakrivljeni zaslon? ja tu ne vidim nista takvo osim zaobljenih rubova, jel se na to misli?

"Zakrivljeni zaslon" je c/p iz vijesti. Dakle, ne misli se na 2.5D zaslon (u jednoj ravnini, samo ima zaobljene rubove) vec na zakrivljeni zaslon koji prelazi na bocne stranice.

5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S11e se pojavio na renderima
kerum kaže...

Ne razumijem kako im moze pasti na pamet unistiti sve radi cega je S10e popularan:

- zakrivljeni zaslon umjesto flat zaslona

- neportebno povecanje dijagonale na 6,2 ili jos gore 6.3 inča

- citac otiska prsta ispod zaslona (ovo uzimam s rezervom jer je ok ako su drasticno unaprijedili tehnologiju u drugoj generaciji)

- izbacivanje 3,5-milimetarskog priključka za slušalice (meni osobno ne smeta jer su me bluetooth slusalice preporodile, ali mnogima fali)

 Pitanje je koji je citac. Ako je opticki imao ga na A50 i to je neupotrebljivo smece. Ultrasonicni nisam probao pa ne znam....

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S11e se pojavio na renderima
Bezveze telefon.
Tržište Samsunga je tromo, i proći će još godinu ili dvije kada ljudi više neće očekivati nikakve vijesti o S seriji Galaxya, jer kineska konkurencija grabi kao luda.

Osim toga postoji ogromno tržište na hyper pretplati, i oni očekuju novi flagship svake dvije godine. Lično sam svjedok ljudi koji su godinama uzimali S seriji Galaxya da bi prošle godine prešli na Huawei Mate 20 Pro.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S11e se pojavio na renderima
Envy kaže...
Bezveze telefon.
Tržište Samsunga je tromo, i proći će još godinu ili dvije kada ljudi više neće očekivati nikakve vijesti o S seriji Galaxya, jer kineska konkurencija grabi kao luda.

Osim toga postoji ogromno tržište na hyper pretplati, i oni očekuju novi flagship svake dvije godine. Lično sam svjedok ljudi koji su godinama uzimali S seriji Galaxya da bi prošle godine prešli na Huawei Mate 20 Pro.

 Ja sam imao Mate 9 pro i to je vec tada bio fenomenalan telefon. Presao silom prilika na A50 i to je 2 klase ispod mate 9 pro telefona a kamoli mate 20 pro....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice