Samsung Galaxy Buds Pro slušalice mogu uzrokovati

poruka: 13
|
čitano: 7.373
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy Buds Pro slušalice mogu uzrokovati ".
Samsung Galaxy Buds Pro slušalice mogu uzrokovati

imam Galaxy Buds Pro, kupio ih prije par mjeseci. Jako sam zadovoljan s njima, koristim ih svaki dan, uglavnom dok trčim.

 

Malo ih je nezgrapno ugurati u uho (vrtim ih dok ne "legnu"), ali kad su tamo onda se uglavnom ne miču. Uglavnom, jer se ipak povremeno pomaknu ili čak olabave prilikom trčanja, uho se znoji, trčanjem se pomiče glava, malo po malo sluška izlazi van. Ali nakon 10km i dalje je u uhu, iako je treba nakon toga ponovno "uštimati u uho".

 

Toliko sam zadovoljan s njima da uopće se ne sjetim upaliti Sony WH-1000XM3 koje imaju i prodorniji zvuk i jači bas, ali definitivno nisu za trčanje niti dugotrajno nošenje na glavi. Ove staviš i zaboraviš da ih imaš, ma vrhunski.

 

 

Nisam primjetio nikakvu iritaciju na uhu za sada, sve je u najnormalnijem redu. Prije sam imao i Sonyeve i Sennheiserove "in-ear" sluške (oko 400-700kn raspon cijena) i na nekima mi se znalo uho malo upaliti, ali mislim da je to normalna stvar, naposljetku bilo kakav materijal u doticaju s kožom prije ili kasnije ju iritira. Poanta je u tek povremenom korištenju a ne nošenju 12 sati bez prestanka. Naravno ako netko ima prilično osjetljivu kožu ili dio tijela, mislim da to treba prvo sa sobom raščistiti (nositi ili ne određeni materijal) a ne podizati tužbe. Besmislica IMHO.

 

 

 

 

Lijepi pozdrav

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.11.2021 18:43 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Buds Pro slušalice mogu uzrokov
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
. Poanta je u tek povremenom korištenju a ne nošenju 12 sati bez prestanka. Naravno ako netko ima prilično osjetljivu kožu ili dio tijela, mislim da to treba prvo sa sobom raščistiti (nositi ili ne određeni materijal) a ne podizati tužbe. Besmislica IMHO.

 

 Nešto što je tako popularno, nosi se puno. Imam TWS poput štapića i kupio sam ih s velikim entuzijazmom. Sada ih rijetko koristim i radije na glavu stavim klasične slušalice koje pokrivaju uši. Tako da ne mislim više kupovati bežične slušalice koje idu u uho. Posebno ih malo nosim ljeti, na moru, kada mi je uho non stop vlažno i podložno upalama.

15 godina
offline
Samsung Galaxy Buds Pro slušalice mogu uzrokovati

tko pere uši (i one iz zidova), čisti i ne "posuđuje" slušalice, dvije sreće grabi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Buds Pro slušalice mogu uzrokov
Ja sam ih kupio prije nekoliko dana kod nas za 1100 čuna , ispočetka sam stavio srednju veličinu čepića i teško mi je bilo ugurati u uho pa sam sad stavio najmanju i sad je OK s tim što kad ih stavljam onda gurnem pa okrenem u lijevo da sjednu kako treba , inače smatram da im je ova zaobljenost loša za tapkanje ali sam se navikao , inače sluške u komadu nosim u uhu kad idem hodati cca 2,5 h svaki dan i možda 1 h kod kuće i za sad nisam primjetio tu iritaciju u uhu i na koži 🤔 .
Zvuk je vrhunski nema što ali baterija nije kao što navode kad slušam internetski radio na sat vremena pocucla i do 20% a muziku sa mobitela nešto manje 10-15% .
Najveća mana je što slušalice ne možeš isključiti pojedinačno nego se mora isključiti BT u app. i stalno držati u kutiji a onda se prazni bat. u kutiji ali svejedno se i tako prazne to je onako bez veze , dobro je da vađenjem iz uha prestaje svirka ali nije dobro da ne počinje ponovnim stavljanjem u uho .
Ne mogu raditi mono i sve svemu iako sam ih sada platio gotovo 100€ manje one koštaju previše .
 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Buds Pro slušalice mogu uzrokov
Ajar kaže...

tko pere uši (i one iz zidova), čisti i ne "posuđuje" slušalice, dvije sreće grabi. 

 Ljeti perem uši desecima puta (more, tuš). Slušalice čistim povremeno, ali ih ne držim u sterilnoj okolini, nego u kutijici s baterijom. Nju pak ne čistim. Ne posuđujem slušalice. I opet se zalomi upala.

15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Buds Pro slušalice mogu uzrokovati

Slučajno sam juče pogledao video o ženi koja je alergična na svoje zubne implantate isto zbog nikla:

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Buds Pro slušalice mogu uzrokov
zelenapaprika kaže...
Ajar kaže...

tko pere uši (i one iz zidova), čisti i ne "posuđuje" slušalice, dvije sreće grabi. 

 Ljeti perem uši desecima puta (more, tuš). Slušalice čistim povremeno, ali ih ne držim u sterilnoj okolini, nego u kutijici s baterijom. Nju pak ne čistim. Ne posuđujem slušalice. I opet se zalomi upala.

 razumljivo. poslovica govori o grabljenju dvije sreće a ne o upali. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
4 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Buds Pro slušalice mogu uzrokov
Ajar kaže...
zelenapaprika kaže...
Ajar kaže...

tko pere uši (i one iz zidova), čisti i ne "posuđuje" slušalice, dvije sreće grabi. 

 Ljeti perem uši desecima puta (more, tuš). Slušalice čistim povremeno, ali ih ne držim u sterilnoj okolini, nego u kutijici s baterijom. Nju pak ne čistim. Ne posuđujem slušalice. I opet se zalomi upala.

 razumljivo. poslovica govori o grabljenju dvije sreće a ne o upali. 

 Koja je druga? Triper? :-)

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Buds Pro slušalice mogu uzrokov
zelenapaprika kaže...
Ajar kaže...
zelenapaprika kaže...
Ajar kaže...

tko pere uši (i one iz zidova), čisti i ne "posuđuje" slušalice, dvije sreće grabi. 

 Ljeti perem uši desecima puta (more, tuš). Slušalice čistim povremeno, ali ih ne držim u sterilnoj okolini, nego u kutijici s baterijom. Nju pak ne čistim. Ne posuđujem slušalice. I opet se zalomi upala.

 razumljivo. poslovica govori o grabljenju dvije sreće a ne o upali. 

 Koja je druga? Triper? :-)

 a koja je prva? (obje sreće su individualne) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
4 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Buds Pro slušalice mogu uzrokov
Ajar kaže...
zelenapaprika kaže...
Ajar kaže...
zelenapaprika kaže...
Ajar kaže...

tko pere uši (i one iz zidova), čisti i ne "posuđuje" slušalice, dvije sreće grabi. 

 Ljeti perem uši desecima puta (more, tuš). Slušalice čistim povremeno, ali ih ne držim u sterilnoj okolini, nego u kutijici s baterijom. Nju pak ne čistim. Ne posuđujem slušalice. I opet se zalomi upala.

 razumljivo. poslovica govori o grabljenju dvije sreće a ne o upali. 

 Koja je druga? Triper? :-)

 a koja je prva? (obje sreće su individualne) 

 Prva je upala.

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Buds Pro slušalice mogu uzrokov
Takoder imam Galaxy Buds Pro i imao sam nedavno (prije 3 tjedna) upalu lijevog kanala uha (ako sam dobro napisao, tocno to mjesto gdje slusalice ulegnu u uho). Mislim da je od Buds Pro jer nikad nisam imao taj problem.

Znala mi se iritirati koža od Buds Pro slusalica ali mi to nije smetalo.. ovo ipak je jer je bolilo i morao sam mazat i kapat uho.

Inace su mi Buds Pro odlicne sluslke, posebno zvuk
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Buds Pro slušalice mogu uzrokov
zelenapaprika kaže...

 Koja je druga? Triper? :-)

 a koja je prva? (obje sreće su individualne) 

 Prva je upala.

 ak ti je upala prva sreća (nije ti sreća upala ni u šta, nego ... malo je semantički zapetljano), druga biti mogla biti četvrta. ili za svako uho po jedna. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.11.2021 11:10 (Ajar).
5 godina
offline
Samsung Galaxy Buds Pro slušalice mogu uzrokovati

Osjećao sam jake bolove, a uho mi je nateklo do te mjere da liječnik kojeg sam posjetio nije mogao u njega staviti alat

 

Ajar sad sve ima smisla :)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice